• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
úplně souhlasím s Hup, ve všem. A dost hororových témat. Jsem to načla, tak to i končím :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
maus: dík :wink:
jo - ta buchta je nějak brutálně žravá - chodím ukrajovat po centimentru. :grinning: -tak jen aby sis dala bycha :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
hup: to já si bacha dám, ale nevím, jestli to pomůže :grinning:
7. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
OK, taky jsem se to předeělou hláškou pokusila ukončit :wink:
ad postižení - tam naprostý souhlas s vámi oběma :wink:

hup - ještě co se týče toho pokaženého příchodu na svět,... Myslím, že je čím dál víc alternativních metod, kterými se dá spoustu bloků v mysli odstranit (viz. kineziologie, SRT,...) a zbytek láskou a péčí. Nemyslím tím ovšem, že se toho to dítě zbaví úplně, jeho osobnost to jistě formovat bude, ale nemusí to být vždy jen negativním směrem. Dost často člověka totálně ovlivní téměř zanedbatelný zážitek (já měla obrovský blok z toho, že mě kdysi nutili ve školce jíst maso) a prý mě to zablokovalo mnohem víc než to, že moje mamka mě neplánovaně čekala v 19 letech, těsně před maturou (tát byl na vojně, takže na mě zezačátku byla sama), určitě tam nějaké ty myšlenky o nechtěnosti v jejím podvědomí taky musely být. Člověk je prostě složitý stroj a nikdy nevíš, co tě vlastně nejvíc formuje pro další život.
Ovšem znova říkám - naprosto beru názor tvůj i mau :wink:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je dnes ale hezký vlahý večer, což? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
maus: hele ...já jsem dost disciplinovaná
po 8 jím fakt jen výjimečně - svatby, grilovačky apod. ....ale tohle jsme fakt nedala :grinning:
7. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky, jaká buchta? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, a po8 jím skoro každý den :grinning:
7. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru: jj, je krásně, to by stálo za procházku :wink:
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
mau: to néééé, na to jem moc líná, stačí mi ten vzduch dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
no s tím formováním to je fakt ..je docela zajímavé si uvědomit, co přesně si pamatujeme z dětství (pokud to nemáte totálně zavřeno a znepřístupněno, jako manža - což ale samo taky něco znamená, že :sweat_smile: )

saru - na to je fajn knížka, co jsme tu už o ní psal - najdi si svého marťana ...
7. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
hup: jj, chystám se na ni :wink:
7. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
saru: jsem byla na balkóně, taky dobrý :grinning:
já teda žádný bloky nemám, aspoň o nich nevím :sweat_smile:
manža si to tu dneska čte se mnou, tak si tu o tom hezky debatujeme :dizzy_face:
manža si taky občas něco čte a pak kulí očima a nechápe :grinning:
7. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
mau: já o nich taky nevěděla, až kineziologie mi je odhalila, člověk se docela nestačí divit, co ho kdy ovlivnilo a jak moc :wink: hup s tím má, mysím, taky zkušenost, viď? :wink: :wink:
7. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
já to manžovi dávám číst, když je tu něco vtipnýho nebo zajímavýho a pak povinně zkoukne každé nové video :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
7. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak manža to nečte :grinning: ..naštěstí :grinning:
když si vezmu jeho závěry ze srazíku ..ještě toho trochu :grinning:
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
hup: díky, hvězdo :dizzy_face: Ta vypadá ovšem opravdu nebesky, až dojíme tu bublaninku, co teď máme, a buchtu od tchyňky, tak ji hned udělám :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
hup: jaký měl manža závěry? To by mě docela zajímalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
saru: jj...ale já byla u kineziložky poprvé asi pře dvěmi měsíci :slight_smile:
ono stačí si trošku načíst ...no a nebát se přiznat si, že to nedělám zrovna hvězdně :slight_smile:
ale o byla taky dřina, že jo :grinning:
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak se jdu pomalu připravovat do postele, ještě si asi budu číst. Mějte se krásně, hvězdičky, a krásnou noc vám i mrňouskům :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
saru: brou
7. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
hup:jj, je to pravda, moc záleží, co si připustíš a přiznáš, a pak už ty souvislosti jaksi naskakují samy. Já tam byla dvakrát , ale to už je pár let. Každopádně to bylo zajímavý a tenkrát mi to dost otevřelo oči :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky - psala mi kámoška
stavební s. s liškou má do konce prázdnin akci pro děti do jednoho roku, aktivační poplatek zdarma
pokud uvažujete, stojí to za to uspíšit - každá kačka dobrá,že jo
7. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
hup: to měla v červnu spořka, takže my už ss máme :slight_smile: je to fajn, aspoň něco :slight_smile:
Taky půjdu na kutě, dobrou :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
maus: no já to taky nevyužiju ...ale třeba někdo jo :slight_smile:
jdu šupnout ještě pračku ... a pak počíst a do hajan
dobrou
7. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zdravím holky,
nějak nemám čas tu být častěji (kde jsou ty doby co jsem odstřikovala a měla 4x denně 40 minut na to vás dočíst). Luki si upravil k mé nelibosti noční spací režim. Usíná mezi 20-21, budí se okolo třetí, ale vstává mezi 5-6............ble...... pak zabere až tak na půl hoďky kolem osmé. Budu asi muset chodit spát s ním, myslím jako v tu dobu, jak jsem po ránu dost vyšťavená. Někdy vstáváme dřív, než jsem vstávala, když jsem chodila do práce.

JInak my budem méít 4 měsíce příští týden, ale co jsem ho včera vážila, tak má cca 6,5 kg, což není zas tak moc, takže my jsme taky adepti teda na to dokrmování. No a měří dle mého měření tak cca 68,5 - 69 cm
8. srp 2009 v 06:50  • Odpověz
dobre ranko

u nas noc po dlouhe dobe uplne v poho, usnul po precteni Karpa :grinning: kolem 8.30 a prvni kojo ve 4, pak v 7.30 :dizzy_face:

Dneska to u nas vypada na slunecni den :sunglasses: konecne. Mame tady v Bristolu balloon fiestu, takovy festival, prehlidka ruznych druhu letajicich balonu, tak se pujdem podivat, bude i ohnostroj.Je to kazdorocni tridenni zalezitost
8. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Nazdárek,to ale máme dnes krásně :slight_smile:
magis, jsi šikovná s těmi knedlíky, já je zatím nikdy nedělala.
Mis, pěkná fotka, nemáš se za co stydět :slight_smile:
Hup, tak pěkný nákup, to se Ondří má. a buchta vypadá skvěle, možná ji taky dnes udělám. Slavíte, že budeš mít 20 lidí?
Kettm, tak oslavili jste to? je to sranda, tobě se Tomášek narodil až po mně, a přitom já na to přišla až na konci prázdnin :grinning:
Jo a na vítání občánků bychom měli dostat zlatý řetízek, jestli se to nezměnilo. snad to bude až na konci září, protože na přelomu bychom chtěli jet na dovču. jen co dostane Marťa další píchanec.
8. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Saru, obdivuju vaši odvahu a vůli jít do adopce. budu vám držet palce :slight_smile: Nevím, jestli bychom to my zvládli, ale co když se nezadaří druhé dítě... no možná bychom nejdřív šli do umělého oplodnění. Prostě nechtěli bychom mít jedináčka. jsme oba ze tří dětí, tak víme, jak je bezva mít velkou rodinu.
8. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.