• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jinak svatba byla moc krásná, v kapli na Konopišti. Nevěsta měla poprvé na sobě šaty :grinning: ona je taková sportovní, napůl chlap. Martínek byl hodný, u tatínka budil hhodně pozornosti. a řeknu vám, je prima chodit na cizí svatby. vlastní byly docela nervy :grinning: a jak jsem koukala na zprávy, snoubenci sis vybrali dobrou dobu, přesně ve 12.30 začal obřad, tak se jim asi bude dařit super, jak byl ten super šťastný okamžik.
8. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
8. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Luci super fotky, jak je vidět, tak Marťa je taky pěkný cestovatel že??????
8. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Skleni, to si piš. a když nejvíc cestuje, tak o něm nejvíc nevím :grinning: prostě když se hýbe, tak je hodnej :wink:
8. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky, nikdo nikde...
My jsme byly odpo u našich a zítra odpo jedem zase k tchánovcům. Dopoledne asi zkusíme aquapark, Karolí jsme koupili plavečky, tak jí zkusíme trošku očáchnout, jestli nebude moc proti :slight_smile: Sice mi vadí ten chlór a tak, ale snad to zmáknem, pak ji pořádně umyju a namažu a určitě bude dobře :slight_smile:

luci: moc hezké fotečky, Marťa už vypadá jako velký kluk :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Maus, to máte hezký program. my cácháme v bazénku nahatého. jj Marťa se občas podívá jako dospělý :grinning:
8. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky, tak to já jsem tam zkusila dát Vojtu jednou, jen jsem namočila prstík a už ječel, tomu našemu pohodáři se nejvíc líbí na houpačce. Dnes jsme byli skoro celý den u tchánovců na baráku, a on né a né zabrat, procházky ani nošení nic moc... ale jen jsme přijeli domů, já ho nakrmila a dala na houpačku, sedla k němu a on usnul :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, tak to máš o zábavu postaráno že????
8. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Skleni, to jo, divím se, že v bazénku nepláče, přece jen 26 stupńů není 37, co má ve vaně :grinning: jsem ráda, že se mu ve vodě líbí. to se mu bude líbit i u moře.
papa dobrou,kočky.
8. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

Luci: hlavně, že je spokojený.

Jinak u nás dnešní noc klasika......., ale máme od včera velkééé kakání. Nestačím přebalovat, jen ho přebalím, tak si zas prdne. Vůbec to neznám. Daník to měl při zoubkách, no tak uvidíme :sweat_smile:

Dnes je tu pěkně zataženo a my zrovna včera vyměnili písek ve filtraci a ono tohle, acho jooooooo
9. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím! a doufám, že jste všechny i s mimčama v pořádku. :wink:
My pořád někde jezdíme. Jurda je pořád uřvané nespící dítko :grinning: Ale prostě už ho nechávám se vybrečet, když přijde hysterák.
Asi se nám taky prořezávají zoubky, ale po těch prdíkách je to zatím pohoda /zase to určitě zakřiknu/

Saru: s adopcí jsme na tom naprosto stejně, také jsme o tom uvažovali a stále uvažujeme

Pěkný den!!!!!
9. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Hezké ráníčko!
Micha, fakt? a pořád tak málo spí? u nás se to upravilo. I přes den poznám, že už je unavený, tak ho dám do sedačky a houpu a on usne docela rychle, nebo v kočárku. pak spí i hodinu. včera dokonce 2 v kuse, to neznám. Takže prdíky už nejsou,super!!!

Skleni, fakt se to projevuje kakáním? no malý si neustále strká prstíčky do pusy a občas brečí, ale zatím žádný zub.
9. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Lucy!!
Jojo, on to má ve vínku. Prostě není přes den spací. Jura si taky strká prstíčky do pusy, slintá, v noci se budí,je nevrlý /ale oproti prdíkům, pohoda:slight_smile:/
Včera se mu tam začalo něco klubat, ale dásničky mu opět natekly a teď tam není nic vidět. Ale na první zoubek se těším:slight_smile:
9. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci: to je u každého jiné, ale Dandula ten srandil o sto šest,t ak uvidíme :wink:

Mich: no ale už se blýská na lepší časy ne??? Hlavně, že je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Musím se vrátit k vypadávání, už mám na hlavě prd. Teď jsem to po jaké době vyfoukala a hrůůůůůza, a to už si toho všiml u můj manža, to je co říct, nemám si dojít koupit nějaké vitamíny????
9. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky hvězdy :wink:
Náě prďola si dnes v noci asi po měsíci vzpomněl, že by si dal nášup takže papal v1 a pak v6, snad to bude výjimka :wink:
Zoubek už je krásně vidět, dokonce zjistil, jak funguje, a prokousl dírku do polštářku :grinning: Má v čelisti neuvěřitelnou sílu :slight_smile:
Teď jsme dva dny baštili bramboru, ale ta nám teda nejela, mrkev mnohem víc, tak dnes to asi zkombinujem, abych mu zeleninku úplně nezprotivila :wink:

skleni: taky mi padají, ale zatím to na vlasech není vidět :slight_smile:

micha: ad adopce - :wink:
třeba bude mít Jiřík brzy taky zoubek :slight_smile:

luci: Marťa už je taky velkej kluk, v bazénku vám to moc sluší a na svatbě taky :dizzy_face:
9. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Saru: tak to ti závidím, já jsem jako opelichaná slepice :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
9. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
skleni: tak zkus nějaký vitamíny, ale jaký, to neporadím, s tím fakt nemám zkušenost :wink:
9. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Saru: jj, budu muset zítra udělat nálet do lékárny. Tedy pokud na to zase nezapomenu :unamused: :unamused: :unamused: no ikdyž teď určitě ne, protože naše lékárnice udělala v pátek novou fasádu a to opravdu nepřehlédne nikdo, je normálně taková malinová, strašně zářivá...... no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo, teď jsem vyndala malého z postýlky a dala do fišerky a on se mi zase zašvihnul. To už je dnes po 5 :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
sklen:jo, už se blýská, takové malé záblesky, ale díky za ně:slight_smile:

saru: mrkvičku, brambory dáváš od 4 měsíce?
9. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak my máme po akci

luci - slavili jsme 4 roky firmy -teda od té doby, co je na s.r.o. (předtím byjem ji dělal jen na žl)
bylo to fajn
sešlo se nás dost
ondra by spokojený - furt měl pozornost :slight_smile:
grilovalo se masko a zeleninka, bylo pivko, točená kofolka a spousty jiných dobrůtek
na večer jsme vykopali ze sklepa ohňostoj, co jsme vyhráli předloni na plese a furt jsme pro něj neměli využití :slight_smile:
asi to příští rok zopáknem

ale ta noc - peklo - od půlnoci jsme vstaávali tak 2-4x za hodinu
je nějak v nepohodě - no al od pátečního rána nekadil možná to souvisí -zubk to evidentně nejsou - ty jsou na pár dní zase v pozadí

luci - ad svatba - tak my měli teda svatbu těžkou pohodu - žádný stres :slight_smile:

ad adopce - zajímalo by mě, jestli jste opravdu tak silné osobnosti a nebo tak lehkomyslné
když si vezmu jak složité je být spravedlivý i k vlastním dětem a vy tady vesele tvrdíte, že to pro vás nebude žádná potíž k dítěti, se kterým vás nebude pojit těhu, porod atd. - fakt koukám - hlavně, kolik vás je
:confused:
asi další kapitolka, ve které nemám většinový názor :grinning:
9. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
9. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Hup:ohledně adopce dětí si myslím, že už jsme velké a dospělé a navíc jsme už jedno dítě máme/některé z nás i víc/. Nemyslím si, že by tady někdo byl nezodpovědný či lehkomyslný. Všechny máme o své děti starost, a taky víme kde jsou naše hranice. Já rozhodně adopci vesele a nezodpovědně neberu, více v IP
9. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
mich: rovněž viz ip
hlavně mi jde o to, že za pomocí se často skrývá osobní problém či trauma, které si tímto pozitivním skutkem hodláme kompenzovat
i proto třeba prochází duly (a také jiné pomáhací profese) povinnou psychoterapií, aby byly odfiltrováni ti, kteří jsou patologické osobnosti (tam samo neřadím nikoho z vás), ale abytaké při této terapii byly pořešeny jejich motivy vedoucí k takovému kroku
často totiž tito lidé mohou ve své touze pomoci velmi uškodit
to jsou fakta :wink:
9. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky, jak často prckům myjete či perete hračky a v čem???
9. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
luci: jak mě napadne, prostě občas, u nás sterilita fakt nehrozí. Plyšáka občas namočím jen do vody a trochy Lovely, které ještě trochu mám. Hračky umývám normálně pod vodou :wink: Ale jen když si vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
lucy:stejně jako sarusinek, taky jsme na tom s tou sterilitou na štíru :slight_smile:
9. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
luci: hračky jsem ani jednou nemyla, ani neprala,jen ať si zvyká.... až bude strakat do pusy kamínkya jiné venkovní nástrahy, tak je taky nebudu mít :wink:
9. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
téééda, se stydím, mám tam hrubku jako pr... :slight_smile: se omlouvám
9. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
JJ, u nás je to samé, jednou za čas a je to. On si stejně pořádně žádné hračky do pusy nestrká, víc mu chutnají pacinky :grinning:
9. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
to Štěpula rve do pusy právě všechno, takže to občas opláchnu hlavně proto, že se po tom občas projdou kočky :grinning:
9. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.