• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hihi :grinning: , třeba také chtějí ochutnat, jestli to má malej dobrý
9. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
skleni: no právě, le já to radši neřeším :grinning: Sára už k němu občas přijde a olízne mu tvář a já místo, abych jí to zakazovala, tak ji pochválím, jak je hodná, že má Štěpánka ráda a on, až bude větší, že jí taky bude dávat pusinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
tak díky, u nás je právě začíná strkat do pusy a taky odstrkovat na zem, takže aspoň jednou za čas je opláchnu :slight_smile:
9. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Saru: zatím jí jen skalpuje co??? :wink: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
tak vidím,že tohle řešíme všechny stejně
nic se nemá přehánět
dneska jsemtřeba myla hračky, protože včera je malá magdalénkavyklopila všechny na trávník a celéodpoledne si s nima hrála venku, ale pokud si s nimi hraje jen ondra na své dece, fakt mi není jasné, proč bych to měla nějak extra vyvařovat

to už jsme tu psala, jak tchýněvyvařovala i prkýnka na krájení, aby nedostala patačí chřipku - ne miminkům - sama sobě - no tak tohle fakt nee :grinning:
9. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
JJ, dobrá hláška, je to dost dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
holky, každým dnem budeme mít asi druhej zub, už prosvítá pod dásní špička :dizzy_face: Proto je teď chudák takovej nevrlej, ale nese to fakt dobře, žádný teplotky, v noci spinká krásně, jsem za to fakt ráda :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
9. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Saru, tak to ti závidím, se hrozím, co čeká nás
9. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
holky, tak jsme si dnes po dlouhé době zabruslili, byla to paráda!!! ujeli jsme asi 8 km po takové rovné cestě, jen sem tam auto. Marťa celou cestu tam sledoval taťku a cestou zpět blaženě usnul. Příště si radši vezmu i chrániče, přece jenom jistota je jistota :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak dnešek byl super. Karolí si bazén užila, nebrečela ani v chladnější vodě, dobrý to bylo :sunglasses:

saru: to se máš, že Štěpa ty zoubky tak statečně nese :slight_smile:

Karolí žvýká cokoliv má v ruce, i lidi co drží :grinning: Teď jsme si všimli, že má nějakej modrej spodní ret, ale nateklej ho nemá, tak jsme přemýšleli co žvýkala a na nic jsme nepřišli, tak nevím co to. Snad to nebude nátcha, ale nevím, nepoznám to...
S hygienou taky tak jako Vy, akorát mi vadí velká špína a bacili (třeba když by jí někdo cumlal dudlík nebo tak)
Akorát poděděné hračky jsem opláchla Savem, ale jen jednou, teď už si s nima hraje jen Karolí, tak jsou to její sliny. A plyšáky peru normálně v pračce, příležitostně. :slight_smile:

A koupila jsem Karolí novou deku na hraní, ať má na zemi na čem ležet. Je to jako přehoz na postel, bavlněnej, měkkej, takže jsem moc spokojená a Karolí se líbí taky :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
mau: no tak to je super, že jste si to tak užili, já bych taky hned někam pořádně vypadla

Luci, no to bych taky brala, ale musím si koupit nejdřív brusle, a chrániče tééééž, bo bych se asi umlátila :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak ondří má inovaci v růstu zubů - jazykem si masíruje dásna..vypadá to, že si ho užvýká :sweat_smile:

no hrací deku peru furt - jelikož ji co chvíli počůrá :grinning:

luci: a mrtínka jste měli v kočáru?
9. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Skleni, doporučuji, zvlašt jestli máte někde v okolí asfaltku.
Hup, jo v kočárku. jestli s ním přiště pojedu já, tak brzdu asi nebudu potřebovat, když budu před sesbou táhnout 20 kg! furt jsem manžu dojížděla a musela brzdit, jak jsem byla lehká :grinning:
9. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
luci a nebáli jste se, že ho třeba vyklopíte? ..možná se ptám blbě ... :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojííík hvězdičky a hvězďátka,
tak zdravíme po 14 dnech zpět doma z chaty, první týden jsme si to užili s kámoškou a jejím piškůtkem, nazvaly jsme to "týden ženy", čert s tím, že obě máme chlapečky, druhý týden jsem vegetila s mamčou, hezky jsme si odpočinuli, akorát malý přes den minimum spinkal, zjistlila jsem, že to vzduchem není, na chatě božský a stejně byl neunavitelný. Ten druhý týden nás potrápil malý Soor, tedy "Žába", valila jsem pro genciánu do lékárny a Ádík měl fialovou drštičku celou, ale úleva byla značná a aftíky nám zmizeli, akorát moje podezření na zuby zůstalo a z malého čteníčka vás, se musím přidat, i u nás se strká všechno do pusinky, slintáme, díky té Žáby vyvařuju dudlíky každý den, hračky se snažím aspon často přelívat převař.vodou a dávám bacha. Tedy snažím se.

Jsem totálně vyplivnutaá, malý se koukal kolem sebe jakoby to doma neznal, usínal natřikrát, tatínek měl svatou trpělivost, tož co mu zbývalo, když ho ty dva týdny neviděl skoro a po pondělku zas neuvidí, pže jede na služebku... :confounded: pch, aspon si budem vzácní, hmmm
9. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
luci: závidím, jestli máte někde blízko dobrou nerušnou asfaltku, hned bych šla bruslit, my tu máme jen asi 200m kousek, to není nic moc, ale zítra dám Nelču do kočáru a půjdeme to vyzkoušet, brusle už jsem sundala z půdy
9. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj bram, vítej zpátky :wink:
9. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
čau Barčo, určitě jste si to tam skvěle užili :wink:
Mis, jo zkus to, já už si plánuju, že buud chodit - jezdit pravidelně, aspoň dvakrát v týdnu. výhoda je, že na toto cvičení nepotřebuji hlídacího tatínka :grinning:
Hup, pravda je, že já jsem netlačila kočár, tak ti to nemůžu říct. ale myslím,že kočár je dost stabilní a na jízdu i tžěžký, prostě dvacet kilo i s prckem ti nedovolí se moc rozjet. ale řeknu ti, až to zkusím osobně!
tak dobrou noc :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holky, nebyla jsem tu od 1.8., tak nevím, jestli vás vůbec dočtu...byla jsem týden u našich na chalupě a všecko bylo super.
a máme druhý zub, už skoro celej venku

ve středu zase odjíždíme, jedeme do chorvatska na dovču, snad to zvládneme...
dočíst fakt asi nezvládnu :frowning2: co nového zásadního???
9. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
Kačko, a bylo na chatě dobře? dej vědět, jaká byla dovča v Chorvatsku, cesta, ubytko a tak. taky o tom uvažujeme. a jedete jen tak nebo máte něco zajištěného?
10. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
U nás noc super. Sice kojo 00:00 a 3:00, 6:00, ale spinkala ještě do8 u mě v pelíšku :dizzy_face:
bram, kaca: vítám Vás po dovolené. Určitě byla bezvadná, jak píšete :dizzy_face:
A gratulace k zoubkům, to musí být srandovní :slight_smile:
Dneska počasí nic moc, ale zatím neprší a aspoň není šílený vedro. Odpo půjdu vrátit plavečky, jsem koupila Karolí jedny tady u nás a nesedí jí, tak jim je vrátím, snad nebude problém. Obecně jsou tam ochotní, tak snad to bude OK :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Holky zdravím,

hele vidím že se to tu řeší. Já od kámošky dostala krabici plnou různých štěrkátek a takových hraček, ale dost jich nejde vyvařit, protože jsou třeba v nich kuličky a tak tak aby se tam nedostala voda, ale jsou i na pohled trochu špinavé (v rýhách a tak) a tak uvažuju, jak to vyčistit. Prý existují jakési tablety do vody jako dezinfekční roztok. Jinak naše hračky myju pod teplou vodou a plyšové jsem teda ještě neprala - zas si říkám, ža je jen tak někde neválím a trochu té imunity získat musí, tak nemůže mít všechno sterilní.

Hup...vy už máte zoubek??? Kde krom Kači a Saru (jasně že myslím Emu a Štěpina) má už zoubek???
10. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Jitko, právě jsem vyprala nejdůležitější hračky, ale zas tak špinavé nebyly, jsou většinou čisté, i když zděděné. dělám to jen proforma, aby se neřeklo :slight_smile: a zub zatím nemáme :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jitul: IP
Jinak se prodávají takové tablety v DM, dokonce byl na ně i kuponek v té první knížečce. Ale myslím, že je budou mít třeba i v lékárně.
Já jsem to vyřešila Savem a kartáčkem, pak jsem to jenom opláchla a je :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
holky, kterým už se dítka přetáčí na bříško, jak teď Vaše děti spinkají? Karolí právě co se to naučila tak spí dost na boku, ale tak divně, tak jí dám vždy raději na záda...
10. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
jitu:nee - mý máme jen protivouska :grinning:

maus: ondří taky často spí na boku - jakoby ve stabilizované poloze a nebo na zádech
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink:
Vítám zpět Barču i Kačku :dizzy_face: Gratulace k zoubkům Emmince :wink:

mau: Štěpán spává na boku běžně, i na břiše, ale to ho obracím :wink:
10. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Dnes jsme trhli rekord - prďola spal od 19 do 6.30 :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
hup: jj, stabilizovaná poloha - to je přesně ono :slight_smile:

Včera byla u manžových prarodičů návštěva, Karolí měla škytku a ta paní mi říká, ať jí dám mletý cukr na dudlík :confused: a pár vteřin předtím se mě ptala čím ji krmím, že je tak baculatá. Jsem jí pak chtěla říct, že tím cukrem, co mi radí :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.