• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci já nevím, tam píšou, že chtějí OP, tak bys oba OP musela ofotit a nechat notářsky ověřit a taky když si přečteš co se k tomu má přiložit, tak je tam rodný list dítěte, tak to máš další ověřování...Myslím, že to jde, ale pochybuju o tom, že je to jednodušší...
Ale mně se to kecá, když to vezmu s procházkou, tak jsem za půl hodiny tam a ještě se dítě vyvenčí, takže chápu, že když to má někdo daleko, tak je lepší řešit to poštou..
Já mám prostě raději už z principu osobní předávání jakýchkoliv dokumentů už jen proto, že mám strach, aby se vše dostalo kam má a já se pak třeba nedivila, že mi nedošly peníze apod. Ale to jsou jen zkušenosti z vlastní práce..
Akorát pořád nechápu, jaký papíry kdo posíláte na potvrzení do práce?? Přece to potvrzuje SSZ, která vyplácela peněžitou pomoc v mateřství..Ale ty jsi byla vlastně na neschopence, že? Tak tu asi potvrzuje zaměstnavatel, to je pravda.
10. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mausko, mě to potvrdí, už mi psali, co mám vyplnit já a pak jim to poslat :slight_smile:
Akit, tak hlavně že to jde. my stejně asi pojedem oba, asi si netroufnu jet do Letňan autem. tak nás asi taťka veme na výlet.

ten papír už mám v obálce. hele není to žádost o rozhodnutí ani žádost o příspěvek, ale ten třetí. ano byla jsem na rizikovce, netuším, jestli to má na to vliv.
10. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
jsme byli na nákupu v tescu - ondra je nějak dobře naložený, tak na každého, ko prošel kolem našeho košíku vrkal a houkal a hrozně se smál (vzhledem k provozu v tescu v této hodině tu papulu prakticky nezavřel - u pokladny vrkal na vedle stojícího asi 120 kd a 2m chlapa - ten nereagovala a tak ondra přidávalna intenzitě)
docela jsem se nasmála
10. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak to jste měli veselo, Hup, snad v něm Ondra neviděl taťku :grinning:
10. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
hup: jsem se ptala manži, jestli nebyl v tescu, tak prej né :grinning: :grinning: :grinning:
Je fajn, že má Ondří takovou bezva náladičku :dizzy_face:

Já si vůbec neumím představit, že by Karolí přes den nespala, jako některé děti, jak je vzhůru dýl jak dvě hodiny, tak už je protivka největší a když neusne tak už je pak přetažená a není s ní k vyydržení. Ona si sice dá jen půl hodinky, ale pak je 2 hodiny miláček :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj, jdu na chviličku k vám... :slight_smile:
co je nového? My jsme byli zase v Čechách na dovči, bylo super, musím pak přihodit nějaké fotky...
Marek je zlatíčko, mám pocit, že je šikovnější než Anetka, i když Anetka nebyla nijak pozadu, ale Mareček víc "mluví", víc se směje a už se přetáčí na bříško...zdá se mi, že A. to zvládla až ve čtyřech měsících :slight_smile:

jdu aspoň trošičku dočíst, ať vím, o čem je řeč :grinning:
10. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
hm, tak to jste měly moc zajímavé téma, jak tak koukám :grinning: ...brrr
já doufám, že mám všechno vyřízené...teda kromě rodičovského příspěvku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
nikde nikdo?
tak já zas někdy nakouknu, třeba budu mít štěstí... papa :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahooooooooooooooj kočky

tak my také slavíme pokrok, Vojtík přišel na to, že nejen ručičky se dají dát do pusinky. Krásně už si vezme hračku a šoupne jí tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já vím, že vaši drobci už to dělají, ale u nás úspěch největší :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
čau Pebi :slight_smile:
skleni, my to taky začali dělat až nedávno, zato si te´d narve do pusy půl špendlíku :grinning:
10. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci: no já se u toho můžu po..... smíchy. On si u toho tak mudruje :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
jéé skleni, to bys mohla natočit. :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
skleni, taky jsem pro natočení :wink:

Tak už máme druhej zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Není vidět, ale prstem už je cítit. Nese to fakt statečně. Taky jsem zas po delší době natočila, jak to vypadá, když se náš miláček nudí a přemýšlí, co by vyvedl. Takhle teď vypadají celé naše dny :grinning: Pořád ho jen odněkud nosíme zpět na deku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=Klg90xdVMHU
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
jinak mrkvička nám šmakuje děsně moc, ale u brambory se tváří, jako bychom ho vraždili :grinning: Ale on si zvykne :wink:
10. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
No budu se snažit, snad se mi to povede.

Saru tak to nemá chybu, jsem tu byla pomalu pod stolem, vy ho dokážete ale naštvat, když už se boban k něčemu dostane,t ak ho šoupnete jinam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele znáš to, co se v mládí naučíš..... třeba ho to bude pak bavit s těmi kabely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
saru, Anetce nejvíc chutnala rýže s mrkví a pak myslím brambora+mrkev+květák+hrášek :wink:
tyto kombinace jsem si nechávala pro případy, když jsem někam potřebovala jít a potřebovala jsem, aby se bez problémů najedla :grinning:
10. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Heel ta brambora taky nemá chybu, tak mu opravdu nejede. :grinning: :grinning: :grinning:

Minulý týden jsem natočila, jak mu jde plyvání, tak to sem zkusím dát, ale načítá se mi to strašně pomalu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
A ještě jedno, abyste měly představu, jak to vypadá, když někomu něco fakt chutná :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=scgCMJoDrrQ

skleni: my ho musíme šoupat jinam, protože by ten kabel určitě rozkosual, on už mi fakt i tím pidizubem prokousl dírku do polštářku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
pebi: jj, jsem zvědavá, co si oblíbí, ale ono je to o tom, aby si na tu chuť zvykl. mrkev taky nejdřív nic moc a teď už ji lupe, že nestačím nabírat :wink:
10. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
skleni: ono se to načítá pomalu. vydrž, hvězdo, vydrž :wink: Ale už se těsím na vaše video :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
No jo, oni jak přijdou na to, že se tím dá něco provédst, tak honem do toho. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Anetce samotná mrkev nikdy nejela, jen v kombinaci s něčím. Ani květák ani špenát. Ale stačilo smíchat dvě jakékoliv potraviny dohromady a byla to bašta :slight_smile:

Štěpánek je moc šikovnej, Mareček je taky dost samostatnej do doby, než se potřebuje dostat zpátky na záda, to mu zatím nejde, občas se otočil, ale to byla náhoda, cíleně umí jen na bok a na bříško.
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
pebi: Mareček je taky o kus mladší :wink:
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
s tím jídlem, taky je to o konzistenci... jestli je to řídká kaše, nebo tam je pár hrudek (jako třeba u brambory). Mám kamarádku, která má kluka a ten jí v 10měs. blinkal, když měl v jídlu kousky...nevím, jak teď, za pár dní bude mít rok.
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
no jasně, já ho nesrovnávám, nezávidím :wink: to jsem si "užila" s Anetkou :grinning: (různé tabulky psychomotorického vývoje a srovnávání na koníkovi, počítání, který prcek je o kolik mladší/starší a co už umí/neumí) :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s druhým prckem je to jiné, užívám si ho, jak to jde, Anetka vyrostla, ani nevím, jak, strašně rychle to uteklo
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
pebi: jj, myslím, že to tak je :wink: Tabulky mě taky nezajímají, všichni mi pořád říkají, že je prcek o 3 měsíce napřed. Ale před čím vlastně? Před průměrem? To se tak přece nedá brát, když je každý dítě jiný :confused:
10. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
probírám fotky z dovolené, za chvilku je máte v albu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
saru: Štěpa je fakt borec vychytralej :grinning: a háže suprový škleby na tu bramboru :grinning:
sklen: gratuuluju k dávání hraček do pusiny :dizzy_face: je to psina :grinning:
pebi: to je fajn, že se taky ukážeš :wink: Mareček je určo kluk šikovná, hvězdné dítě :dizzy_face:

My teda zatím jedeme jakž takž "podle tabulek" vždyť je to jedno, jestli to bude umět o měsíc dřív nebo později :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pebi: moje řeč, Danda nám taky strašně rychle vyrostl, až mě to štve. Je takový samostatnější........ někdy je mi z toho smutno, už to není ten drobek, co se mě pořád drží za ruku. Včera šel poprvé spát k mojí ségře, no čučela jsem na to jak puk..... tak rychle to utíká
10. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Hele tabulky netabulky, s Dandou jsme jim taky dávali na prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten měl v roce 12,20 a 85 cm

Mau: díky moc :wink:
10. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.