• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já mám elektrickou, kupovala jsem jí kvůli Anetce, byla krize, dost jsme s tím bojovaly :unamused:
10. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
bram, super fotky, adámek fakt vyrostl!!! v obličeji je to znát :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Saru, malý se fakt super šklebí!!!! nezačali jste s tím bramborem nějak brzo?

Pebi, fakt úžasná rodinka :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
díky za poklonu :dizzy_face:
...zrovna přidávám další fotky, ale tam je hlavně Anetka, tak to vás asi nezajímá :grinning:
10. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojda
luci na chalupě bylo super, krásně jsem si odpočinula a emi byla v jednom kole
v tom chorvatsku-ubytko máme tentokrát zajištěné, bez toho bych s malou nejela, i když dřív jsme tak běžně jezdili

ad papíry na sociálku) to potvzení o výši mi poslali ze sociálky poštou (na žádost) a ted komplet 3 formuláře pošlu doporučeně na sociálku, která mi vyplácí rodičák. nikam nemusím... takže aspon tohle je jednoduché
10. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
saru koukám, že už přikrmujete, my ještě počkáme, emi krásně prospívá, tak začneme až po dokončeném 5.měsíci na radu mudr. a jsem tomu i ráda, ted jedeme na tu dovču, tak dokud máme furt jen mlíčko, je to jednodušší

jinak emi se začíná pěkně vybarvovat, je to pěknej lump - nejenže je jak had, točí se ze zad na břicho na jakémkoliv terénu, když jí přebaluju, tak se mi otáčí, ale hlavně se točí v postýlce...už párkrát jsem jí našla spící na bříšku, resp. chvilku spí, pak se budí, páč se neumí otočit zpět a poloha na bříšku není na celou noc...
takže trošku bojujeme s usínáním, musíme k ní několikrát, otočit a dát dudlíka, ale pak spinká zase krásně...
10. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

tak u nás ch...e a ch...e, ach jo, takové výkyvy nestnáším. Včera plavky a bazén, dnes bundu a holínky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak jsem natočila kousek videika, hned jak stáhnu, tak přidám, ale je to jen kousek, pak se začal vztekat a bylo po.

Přeji hezký, i když upršený, den

Kaca: užijte si pěkně dovčku a hlavně se v pořádku vraťte :dizzy_face:
11. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ranko maminy,
hele včera se nám nějak podě.... internet, tak dopisuju až dneska.

Luci...to nemá být s manželama, právě abychom si od nich odpočali - babská jízda (i když obě máme syny) a naši chlapi si taky udělali vlastní program a od pondělka začali zase normálně fungovat jako kvalitní tátové, že???? My to vlastně vůbec neděláme pro sebe ale pro ně, aby si od nás a malých odpočali, zašli na pivko a pořádně se vyspali :grinning: , bude je to sice něco stát (není to nejlevnější), ale zas budou mít 4 dny klid, že??? :grinning: si to člověk musí umět zdůvodnit

Hup....co máš proti Bezruči???
11. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj mamči,
tak u mně nic moc noc, už příšerně dlouho trvá krmení co dvě hodiny, to přes den vydrží déle. včera jsem ho zkusila dát do zavinky, koukaly mu nohy, ale brzy dostal ven ruce a přetáčel se. možná to zkusím s tenkou dekou. jak jste na tom vy? sice jsem zhubla na předtěhu váhu, ale jsem šíleně unavená a nevyspalá. už pravidelně vstáváme o půl sedmé.. to kojení co dvě hodiny mě zničí :cry:

Kačko, tak to jste měli na chatě super. a co chorvatska bych taky jela. nám doktor doporučoval mít tam ledničku, ale nevím na co, že by na mlíko??? to máš nejlepší vzít s sebou UM, přece jen je to snadnější než příkrmy.

Jitul, tak to moc závidím, hlavně já kolem sebe nemám žádnou kámošku s takhle malým miminem, je mi smutno :fearful: Je to úžasný plán, budete se mít všichni skvěle, uvidíš, a pak sse na sebe budete děěěsně těšit.

skleni, tu lilo celou noc, vůbec jsem to nečekala. malý spal jen v plence - je hrozně rozehřátý, tak snad mu nebyla zima a nenastydne..
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Pěkné i když děštivé ráno :slight_smile:
U nás noc úplně báááječná, zase po dlouhé době se možná blýská na lepší časy :slight_smile: klep klep. Kojo až ve 2:30 a pak v 7:10. úplná balada. a spaly jsme do8 :dizzy_face: :dizzy_face:
Pokazilo se nám to s tím kojením, to už je skoro měsíc, tak snad se to teď zase trošku upraví :slight_smile:

kaca: užijte si dovču :sunglasses:

sklen: těším se na video :wink:
11. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
mausko, tak vidíš, to mě těší, že se to u vás zlepšilo. tak jsem to počítala, že je to asi skoro taky měsíc, co se malý budí už ve 2 ráno. tak snad se to u nás taky zlepší.
11. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ranko

jitu: byla jsi tam? já tam měla akci asi před rokem
totální socík co dovybavení, ale hlavně chovánípersonálu
posezení v baru jsme si rovněž plánovali - ale ve chvíli, kdy odešli známí personálu, kvůli kterým nás moc neobsluhovali, zavřeli - bylo to před desátou
na druhý den jsme si objednali oběd už na půl dvanáctou - 3x jsme jim to řekli, dali i papír s tím, kdo co má
přišli jsme na něj a oběd nebyl - nebyl ani papír- prostě se na to vys*
akce byla na jaře a přidělená zasedačka byla nevsátá od silvestra - všude jehličí a stříbro
na opakovanou žádost, aby námpřinesli věšák na bundy donesli zlomený který nestáls tím, že mají jen dva a ten druhý je horší - tak jsme si vyžádali alespoň další židli navíc
no a tak bych mohla pokračovat - ale třeba už to je jinak

pebi: moc ti o sluší ...manža kořen ...no a prckové jsou fakt krásné děcka :wink:

ad odsávačka - mám elektrickou od medely
ale stejn mám pocit, že růčo to jde nejlíp

luci: tobě příjde kojení co 2 hosinky často? až jim budeme chystat jídlo bude to přecitaky tak - snídaně, svačinka, oběd, svačinka, večeře - ten odstup se neposune nijak závratně :wink:

maus: taky byla u nás noc lepší
11. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
luci: ono je to u mě dost propojené, paradoxně, když v noci míň kojím, tak mám přes den víc mlíčka. Když to malá v noci všechno vysosla, tak už během dopoledne bylo prd. A přitom každý tvrdí jak noční kojo podporuje nejvíc laktaci :sweat_smile:
Držím palce, ať se to zlepší i u Vás :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ty jo Hup...to mi ani neříkej. Ale kámoška tam byla před rokem a nemohla si vynachválit, asi záleží na koho trefíš, myslím z personálu. Mi včera už vyšli vstříc. Máme speciálně upravené ceny, abychom každá měli svůj dvoulůžák, ale přitom tam budem samy a děti v dětských postýlkách, tak nám dost snížili cenu a včera jsem se pídila po internetu (když má být hnusně) a měli jsme původně pokoje bez připojení a večer mi psali, že je teda vyměnili za pokoje kde je wi-fi. A zadarmo i internet. No uvidíme, pak dám vědět, ale je pravda, že mi bude vlastně úplně jedno kde budu, budu s kámoškou a nebudu muset vařit, ukízet prostě nic, jen kecat a starat se o mrně

Luci...tak to má blbé, já mám kolem sebe asi 4 kámošky co mají malinké děti (jsme nejmladší), ale je pravda že i nejproblémovější
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky hvězdičky :wink:
Noc jako vždy - krmení v 19 a pak v 6 :dizzy_face:

Štěpula vypadá jako králík :grinning: Ty dvě špičky jsou fakt komický, on tu pusu jako normálně neotevře, ale když brečí nebo se směje, tak je to krásně vidět :dizzy_face:

pebi: fotečky jsou krásný :dizzy_face: Jste nádherná rodinka :wink:

mau+luci: snad se vaše noci zlepší :slight_smile: A vlastně i hupiny, taky by si zasloužila se vyspat :dizzy_face:

luci: Dr. nám řekla, že až mu mrkvička začne chutnat, tak začít s bramborou, prý to poznám. A myslím, že už ten čas je, on si na tu chuť zase zvykne :wink:

bram: Adámek je kořen :wink:
11. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
11. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
jitu: Lukášek je krasavec a je děsně podobnej manželovi, viď? :wink:
11. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
hrozně vám to spolu sluší hned na té první nové fotce :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Hup, přes den co dvě hodiny je v poho, já už si to ani nepíšu, poznám,když začne mručet a natahovat, tak mu dám. ale v noci spával i 7 hodin v kuse, tak jsem z toho špatná, jak se to mohlo takhle zvrtnout. a to ho kojím ještě před spaním, jinak by mě vzbudil asi hodinu potom, co bych usnula :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
jitul: moc pěkné fotečky :dizzy_face: sluší Vám to. Ale je podobnej Vám oběma, řekla bych 50:50 :wink: :dizzy_face:
Karolí když se přes den dobře nají tak vydrží 2,5 hodiny, po UM někdy i déle. Ale když je málo mlíčka, tak kojím klidně i po hodině :unamused: abch nemusela dávat UM častěji...
11. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jitul ty jsou krásné, připojuji se k holkám, moc vám to sluší.

Luci: nevěš hlavu, třeba to byla jen jedna noc :wink:

Přidávám video, ale j to hrůza, nechápu,proč nám to tak divně vrčí

http://www.youtube.com/user/sklenicka26
11. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
11. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
11. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
HOlky nevíte jak na to, aby to nezlobilo???? Fakt mě to štve :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
skleni: nevím, co s tím, každopádně Vojta už je profík, hračku ovládá na 1 :dizzy_face: A prská taky krásně Danda ho chce trumfnout, co? :grinning:
11. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Jitko, malý se už trochu zakulacuje, aspoň po obličeji. je to bezva klučík :slight_smile:
maus a jak se mallá krmí v noci????
11. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Saru: jj, to víš, on jak vidí, že s Vojtíkem něco děláme, tak se nám tam připrdelí, aby náhodou nebyl ošizen :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
sklen: no pěknééé :dizzy_face: Vojtík je šikulka a Daneček taky :slight_smile: Máš doma pěkný chlapáky :dizzy_face:
Vojtíšek nevypadá že je lenoch, je to čiperka, náhodou :wink:
S tím zvukem opravdu nevím... :unamused:

luci: jak jako? jako jeslti kojím nebo dávám UM? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
jitu: jako jasně, že záleží na personálu - ale moje zkušenost s nima byla fakt příšerná - ale už toje přes rok, takže třebasetm změnilo vedení a klape to na jedničku :wink:

luci: no a? mi se to zvrhlo zrovna tak ...zase se to zvrhne zpátky- věřím tomu, že do puberty to trvat nebude :grinning:

jitu: bezva účes :grinning:
11. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
jak tak koukám, tak jsme tu za chvězdy celé rodiny :dizzy_face: co jsem tak viděla, tak i hodně tatínků jsou fešáci :wink: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.