• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já když jsem byla s malou u kadeřnice, tak jsem ji taky velice ohromila s gumovým kloboukem na hlavě :grinning: takovým tím na melír, jak ze staré doby, moc pěkný :grinning:

My máme s Karolí taky takové "noční období" teď se to snad lepší a věřím, že zase bude i hůř, třeba se zubama nebo tak. Od narození to jde nahoru dolů :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Mau: díky moc. JJ, Vojtula se začíná Dandovi hodně vyrovnávat. Když nezlobí jeden, ten druhý začne :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Mau: určitě se schyluje na lepší časy. :wink:
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Ty jo, ten náš bobánek už chrní od 10 h, no to není možné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Karolí už začíná zkoušet - když ji položím tak začne natahovat a mrčet, abych si jako uvědomila co jsem to za macechu, že jí odkládám, ale za pár vteřin to vždy přejde :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
sklen: téda, to já vůbec neznám, Karolí dává jen půlhodinky. závidím :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Achojky všem :slight_smile:

Skleni, super video.. Vojtíšek si taky málem trhá pusinku, co? :wink:
Jinak ten penzion v Rakovej neznam... Ani tu vesnici... :unamused: Ale je to tak 10 km od nás... Už máte termín?

Jitu, krásný fotky... Hl. ta s tim melírem :slight_smile:

Já jdu k holiči příští týden... Máme tam být už v 9 ráno, tak jsem zvědavá, jak vstanem, když vychrupujeme do půl 10 :grinning:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
jinak onří se dneska prvně potápěl

máma to trošku spletla a zapomněla mu dát ruku na hlavičku, aby jí zanořil, ale ondří zachráni čest rodinny a potápěl hlavinku úplně sám :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Fifín je zvyklej spát tak hoďku dopoledne v hacce a odpoledne různě - buď v kočárku nebo na zahradě v hacce.. Min. 2 hoďky spí... Tuhle spal na zahradě v kuse 4!!!!! :grinning:

Někdy si zdřímne ještě před koupáním, ale to mu stačí 15 minut a je zas jako sluníčko :sunglasses:
11. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
hup: šikovnej kluk :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
sklen:fajn videa - jsem ráda, že nebubláme sami :grinning:

nik: tý jo 4 hodiny - no to momentálně zvládá jen v noci v prvním zátahu po uložení

maus: ale tohle asi nemá po mě ...jako zaplavat si jooo ...ale nějaké velké potápění to e ....to mě byvilo jen na maledivách - ale tam je co vidět
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
hup, právě přes den spí kolikrát líp než v noci.. ale je fakt, že v kočárku i v hacce je v pohybu a to se mu líbí..
11. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
nik: jj...to je fakt
hacka je u nás taky hitovka
kočár sice pořád nenífavorit -ale byl vzat na milost - když t srovnáms prvními dvěma měsíci, kdy kočár se rovnal záruka řevu, jeto ve zlatě
11. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
mau: no u nás je to taky náhoda. To se fakt musí povést, že takhle pěkně zabere a ani mu nevadí, že má otevřené dveře a Dandula tu hejká, fakt nááááhoda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

Hup: no dobrý, to je fakt šikulka

Nik: to zatím nevíme, ale paní psala, že volné termíny mají. Tak uvidíme, teď už to záleží na tátovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jinak u nás kočárek také moc nefrčí, tedy pokud nemá čas na spaní, to pak je super, ale jinak jezdíme s muzikou, se děsím toho, až zase budeme lítat do školky :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Maus, jak často prostě krmíš v noci?
Hup, no já už jsem z toho vyřízená.. přes den poho ale v noci...
skleni, super videjka, Vojtí toho už umí!!! ale zlobí jo? asi ne tak jak Marťa, ten mi nedopřeje chvíli klidu ani přes den. zabaví se sám max. na 10 min, a pak už zase chce společnost :fearful:
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Hup a nik, díky moc :wink:
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
tak u nás je kočárek docela uspávací, ale nesmí stát na místě. dneslka ho zas vezmu na brusle, to si pořádně schrupne :grinning:
holky, jak malý zlobí, tak už ho hračky moc nebaví, dala jsem mu obal od medvídků a je zabavenej :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj, hlásím, že mám angínu jak Brno, držte mi palce, ať nenakazím malého :frowning2: ...musím k němu s rouškou
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Luci, my měli dnes noc přesně po 3 hodinách :confounded: A to bylo ještě OK, někdy je i pauza 2 hodiny (ale někdy zase 4, to je fakt...)
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Pebi: no to je mazec, tak se brzy uzdrav. Tady zase řádí afty a teploty, tak se modlím, aby jsme si to nedonesli domů.

Naše noc taky nic moc. Začali jsme o půl dvanácté a od té doby po 3 hodinách :confounded:
11. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
My jsme přesedlali na sporťák, ale dáváme ho do úplně ležaté polohy, on vidí kolem sebe a je spokojenej :wink: Přes den většinou chrupká takový dvacetiminutovky, ale zase noc prospí celou, takže fajn :dizzy_face:
Teď právě zbaštil 10 lžiček mrkve a ještě po mně koukal, co mu jako dám, ale dojeli jsme to radši Sunarem. On občas nemá záklopku a kdoví, jak by to dopadlo. Ale mrkev mu teda jede hodně, jsem mile překvapená :slight_smile:

pebi: brzy se uzdrav :dizzy_face:

mau: taky jsem si všimla, že tu máme i hezké tatínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: , tak Matýsek už má kompletní album Čtvrtý měsíc, tak kdo chcete, mrkněte :wink:

http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_ctvrty_mesic/#album

Joo a psala jsem maila do práce, tak oni tam opravdu neví, pod kterou tu PSSZ patřim, prej to potvrzení o příjmu posílaj na jejich Prahu 6 a odtamtud to jde dál. To je bordel coo :confused:
Dneska už na to kašlu, ale zejtra volam na tu Prahu 3, jestli si mě teda nechají :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Díky za poklony....však se mi Luki dost smál, jak mě tak s tím alobalem na hlavě viděl. Teda nejdřív na mě koukal, jako kdo jsem, chvíli to vypadalo, že bude i brečet, ale jak jsem promluvila a nahodila pár šklebů, tak se začal smát
11. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
a komu je Luki podobný?????.......no těžko říct, manža tvrdí že sousedovi :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
luci: no teď během té krize se mi po půlnoci budila i co hodinu a jedla hodinu, to byl děs. Teď se to doufám lepší :slight_smile:
pebi: malej by to neměl chytit, měl by mít od tebe protilátky. Tak se držte :slight_smile:
saru: gratuluju ke sporťáku :slight_smile:
u nás kočárek a šátek zabírají na spaní na 100% :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
dneska je fakt nějakej "lepší den". Karolí ani oběd nesnědla celej :slight_smile: tak třeba bude zase líp a dobře :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo jinakholky, jak se malému u Hupky líbilo v Hacce, tak jak jsem jí pořídila, tak ještě o víkendu na horách v ní v noci spal, ale doma v ní řve jak tur a to stejné mám se šátkem. U kámošky se nechal v něm nosit, do 5 minut zalomil, paráda a jen jsem ho pořídila, tak se v něm vzteká a nechce v něm být.....ach jo :frowning2:
jitul: asi v domácím prostředí upřednostňuje tebe :dizzy_face:
pet: hele ..to máš zaheslováno ..už minule jsem se tam nedostala :confused:

pebi: tak ať serychle uzdravíš

saru: obávám se, že nejde srovnávat spaní děcka na přkrmech v kombinaci s um s plně kojeným :wink:
11. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.