• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no tak jak vás tak tady dočítám, tak zlatej Luki (snad to nezakřiknu). Usíná kolem osmé, mezi druhou a pátou se budí na jídlo a pokud to je kolem páté, tak už nespí, jinak to ještě tak do té šesté zalomí, ale v noci jíme jen toto.

Pebi...tak držím pěstičky ať se brzy uzdravíš

Saru...prosím tě, jak děláš tu mrkev, normálně jen uvaříš a vidličkou rozmělníš? a přidáváš do toho ještě něco (nějakou kaši nebo jen mrkev)?
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hup, souhlasim a doufam, že je to pravda... :grinning: Taky to noční spaní svádim na to, že plně kojim :grinning: :grinning: :grinning:

Petu, super!!! Matýska je taky plnej kočár, co? A podobnej je manžovi, ne?
A ta fotka s Markét nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: Prostě hvězdy! :sunglasses:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
hup: to je naprosto jasný, vždyť taky nesrovnávám :wink: Jen jsem to psala v souvislosti s tím, že nemůžu chtít, aby mi nějak moc spal ve dne, když prospí celou noc :wink:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
JituL, no tak to je pech. :unamused:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
jitu: normálně uvařím ve vodě a rozmixnu mixérem, nepřidávám nic. To samé s bramborou a už jsme zkoušeli i brokolicovýho Sunárka a překvapivě mu docela chutnal :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mau....ale právě že já ho skoro vůbec k sobě neberu (až se bojím, aby z toho neměl nějakou újmu), krmím ho, když vedle mě leží, takže ho neberu do náruče, nějak když leží tak se mu pije líp, když brečí tak sedím u něj, mluvím na něj, ale moc ho nenosím (jako nosím, ale né nějak dlouho, třeba jen 5 minut u zrcadla - děsně si povídá se zrcadlem, nebo když se chci pomazlit, ale tak max. 10 minut)
11. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
no já četla takovéty recept na ty první kše a chtělo se mi z toho ......blee, jako že máš přidat do té mrkve olej, a jogurt (psali to na stránkách Nestle ale přitom o stránku dřív tak velkým napsali, že by děti do min. 8 měsíců neměli nic co je z kravského mlíka) a do receptu pro 4. měsíční dítě tam doporučí jogurt, tak se prám. Myslím, že na to že máme cca 69 cm a 6,5 kg, tak asi budem taky brzo přikrmovat, za měsíc jsme přibrali cca 0,5 kg, tak uvidíme, co na to doktorka, ale tabulkově na poměr výška/váha, jsme hubení (teda podle toho co jsou t grafy v očkovacím průkazu)
11. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Hup: hele ..to já vim ..:grinning: :grinning:
Však jsem vám sem jméno a heslo psala (lukesovic/matik) , nechci to furt troubit do světa, bůhvíkdo načuhuje :grinning: :grinning:

Nik: Jojo, Matýsek je celej Martin :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
jitul: tak potom leda obráceně, že u tebe být nechce, páč na to není zvyklej :unamused: nevím...
já si nepamatuju ty přihl.údaje k petu do alba :confounded:
11. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
saru: víš co mi příjde zvláštní? že všude píšou že dětem nedávat nic nadýmavého a pak se doporučuje mezi prvním papáním brokolice ...tož není to proti sobě :sweat_smile:

jitu: ni do 4 měsíce taky tak hajinkal :grinning:

jitu: jogurt?? ...no nevím - vždyť to je z kravského mlíka - zrovna kdesi tu na koňovi jsem četla diskusi na tohletéma a byly tam nakopírované odpovědi lékařek, že to není ideálka
11. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
jitu: fakt ho nosíš tak málo? to já mám dojem, že ho pokládám jen na přebalování, hraní (což jak mu rostou zubky není moc dlouho) a spaní (a to spí ještě i někdy v šátku :slight_smile:)
nechybí ti to?
miby to strašně chybělo ..hlavně teď, když už se umí chytnout ručkama kolem krku a tisknout líčko na líčko

pet: ahá ...to já nějak zasklila

maus+ jitu: no to já bych si na hlavu nebohla dát ani čepici ani alobal - jednou jsem sidala pleťovou masku a norálně jsem si ji musela smýt...ondra je brečel jak pominutý :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
pet: hezký ..jsi čupr mamina ....holt hvězda, že jo
11. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
petu: jů, moc pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: dobrá je ta, jak je manža pod hrazdičkou - to samé dělal Michal teď o víkendu :grinning: :grinning:

Já Karolí taky dost nosím a nebo se s ní aspoň ňuhňám na dece :dizzy_face:

hup: no Ondra je chlap, tak to nechápe. Karolí to jako ženská bere asi jinak :grinning:
11. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Pet, zdá se mi to, nebo už fakt není Matík takový cvalík? Dobré fotky, zvlášť na bruslích :sweat_smile: stále nekojíš na veřejnosti?
11. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
mě naopak přijde Maťa jako velkej cvalda. Vypadá tak jako půlroční, aspoň :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lucka, Maus: No byl baculatější, byl - ale on kromě váhy i roste hodně do vejšky (teda vlastně zatim do dýlky :grinning: :grinning: ), takže je sice velikánskej, ale né tlusťoch :grinning:

Když jdem na brusle, tak tam kojim vždycky, páč jinak by to časově nevycházelo na moc dlouhý bruslení :grinning: , ale vždycky co nejdál od lidí schovaná - takže to nepočítam za "na veřejnosti". Takže odpověď: Ne :wink: .
11. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jj, je dlouhej, tím to bude. máš asi docela velký kočár, že tam ještě má místo. Jinak furt si lepší než moje kámoška, taky stydlivka, na veřejnosti nekojila nikdy, vždy si vzala odstříkané mlíko do flašky a tu do termoobalu :astonished: no to by mě švihlo :grinning:
11. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Lucka: Tak toho já bych byla taky schopná, kdyby Matýsek uměl pít z flašky :sweat_smile: :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
maus: ahááá

luci: no přesně jak píšeš

pet: nekecej, že se tak stydíš...nebo jiné důvody ...no nic m do toho není, že ....ale já taky nepotřebuju vystavovat své tělo nijak extra na odiv - zejména po porodu to není nic extrovního ...ale neumím si to představit .... prakticky bych musela každý den odstříkávat, někdy i vícekrát .....brrrrrrrrrrrr
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hup: Joo, stydim.. A hlavně, prostě mi neni příjemný koukat na někoho jinýho, jak kojí, tak proč mam sama dělat něco, co nemam ráda.. :sweat_smile:
- což někdo nechápe, že jsem zdravotní sestra a nerada koukam na odhalený lidi :grinning: :grinning: - ale právě že z práce to mam fixlý tak, že při sebemenším odhalení člověka si zatahuju plentu, prostě pořád myslim na tu intimitu, tak to holt mam tak i sama u sebe :wink: .
11. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
hup: je to zvláštní, na druhou stranu Štěpán nikdy na prdíky netrpěl, v životě jsme nepoužili kapky ani cvičení, od narození prdí jako kanón :grinning: Kdyby měl problémy se zažíváním, tak do brokolice nejdu, ale zkoušeli jsme ji už včera a dnes znova a v pohodě :wink:
11. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Hup...jasně ža jak jdu kolem něj, třeba leží na gauči a štěrká si, tak ho jdu "pomazlit", ale jako že ho moc nenosím, jako neberu na ruce a když tak jen chvilkově, právě na to pomazlení a zas ho dám zpět ať si hraje a nebo holt vedle něj jen sedím a hraju si s ním, nebo mu čtu, to miluje. Prostě mazlím, ale nenosím, proto asi moc nechce být v tom šátku, jen mě udivuje, že u té kámošky jsme byly skoro celý den a celý den se nechal v klidu nosit a i tam pospal a doma holt nic.
11. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já jsem někde četla, že v těch skleničkách jsou použíté pouze ty růžičky, bez těch stonků. Že prý snad nadýmají jen ty stonky, tak nevím...
11. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
petu: Matýsek je krasavec :dizzy_face: A sluší vám to celé rodince a market taky :wink:
11. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
pet: dosud nepopsaná profesní deformace :grinning: ....
mi to neva ani u druhých - tedy když nepočítám takové ty baby, co sevystavují všude - ale decentně krmící mi příjou ok
no - trošku se mi ekluje z těh, co kojí t tříleté děti - jako je to jejich osobní věc,že ....jen ty děti už nemusí být kojeny kvůlihladu...pokud je kojí pro nějaký jejichvztah, nemusí to dělat uprostřed nějakého shoping centra, že

saru: no ...je mi jasné, že kdyby se kroutil, že mu to nedáš ...nejde teď ani tak o vás, ale o to, že si ty doporučení vlatně odporují

jitu: já mám pocit, že ondra je u kámošek hodnější než doma :wink:...třeba to máte taky :slight_smile:
btw. jak dlouho vydrží to čtení ..ondru to ze začátku baví ..ale dlouho nevydrží

maus: že by?
11. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Saru: Díky :dizzy_face:

Hup: No to je právě to - nedávno jsme byli venku se známýma, mají maličký mlaďoučký tříkilový miminečko, ona ho tam kojila u stolu a nebylo vidět vůůbec nic - ale já si jaksi toho našeho obra nedokážu poštelovat tak, aby bylo všechno celou dobu skryto :grinning: :grinning: :grinning:
A to kojení starších dětí - mam stejnej názor :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
hup: to máš recht :wink: Ale je to tak se vším, na všechno existují spousty různých názorů a je třeba vyzkoušet, co vyhovuje zrovna Tobě, resp. prckovi :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
pet: no tak mi se obvykle daří tak, že nejde idět víc než by odhalil velký výstřih ... doma to samo neřeším..ale grif jsem vychytala ...
otázkou je jak dlouho to vydrží ..zatím ondra v tomto ohledu spolupracuje
ale pokud to bude mít obdobný postup jako u výměny plín, pak potěš karle - občas mi utíká z podložky a to ještě neumí lézt :sweat_smile:

saru - tak tak :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
pet: krásný fotky, Matýsek je kořen :wink: , s Market čupr fotka, sekne vám to, maminy... vy už vůbec nemáte břicho...závidím :wink:

sklen: parádní videa, Vojtí je suprovej
11. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
se musím pochlubit :sweat_smile:
máme nové video, jak se Karolí točí na bříško: http://www.youtube.com/watch?v=QcGLNn43MHA
a nějaké nové fotečky, kdo chcete, mrkněte :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=404581&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.