• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: oooo..tovy jistě kvůli té naší zítřejší návštěvě co, abyste mohli machrovat
11. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
hup: :grinning: vždyť Onrášek toho umí víc než Karolí :wink: ale jistě, chceme machrovat :grinning:
Co když bude zítra pršet, budem u nás nebo to zrušíme? Asi uvidíme ráno, že...
11. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
maus: já bych to pořešila ráno ..operativně
11. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
hup: ok :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak jsme zpátky ze cvíča, byla tam holčička stejně stará s Matýskem - a byla poloviční a to jí teda přidávam dost :grinning: :grinning:

Mis: Břicho nemam...když hóódně zatahuju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Jé Maus, to je šikulka :dizzy_face: Matýskovi už chybí maličko a bude to tam taky :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
mau: téda, Karolí je úplnej profík :wink: Zvládá to parádně :dizzy_face: A fotečky taky kouzelný, je to holka okatá :dizzy_face: A máte úplně stejný hračky jako my - stejnou barvu špendlíku a stejnou žirafku chrastítko :wink:
11. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
mis: a ty snad máš nějaký břicho? :confused: Jak jsem viděla fotky ze srazu, tak se mi teda fakt nezdálo, kecko :wink:
11. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
petu: držím palce, ať to Maťa brzo zvládne :slight_smile:
saru: no to chrastítko s žirafkou je Karolí oblíbené, dobře se jí drží a ta kulička je něco úžasného do pusy :slight_smile:

A už to otáčení zvládá i s hračkou v ručičkách, kočka naše :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
maus: tak to ondra nedělá ..holt chlapeček - nemůže něcodržet a zároveň se točit - to jsou právě dvě věci - no a jak by se na to mohl soustředit, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
saru: no , jsi hodná...ale prohlídni si ty fotky ještě jednou... :wink:
pet: i kdybych zatahovala, tak ho neschovám :grinning:

maus: supéééér video, Karolí je šikulka šikovná, Nelča pořád nic, je to lenivka líná :wink:
11. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
jestli někdo chcete mrknout na fotky z koupání v kyblíku, tak tady: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela4Mesic02#
11. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Karolí to umí jen pár dní, to doženete, neboj :slight_smile:

S břichem mě neštvěte, já mám i když zatáhnu :grinning:
11. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
mis: jůůů, Nelinky je plnej kyblík :dizzy_face: a očividně se jí to líbí :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
maus: ona má na to přetočení celkem dobrý náběh,ale do toho dokončení se jí nějak nechce, ale jasně, že to dožene :wink:
11. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
maus: jjj,přesně tak, je jí plný kyblík :grinning: ,byla vážně nadšená
11. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
mis: krása :dizzy_face: To je nádherná série ksichtíků :dizzy_face: Nelinka byla očividně ve svém živlu :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
holky,Nelča děkuje za pochvalu :grinning: ... já taky, že... :wink:
11. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoooj holky
Aďa má dnes 4 měsíce a na oslavu se poprvé sám přetočil (asi chtěl, abych si to dobře pamatovala ) čuměla jsem do compu a najednou koukám na deku a on na břiše :confused: :grinning:
11. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
akit: tak to je dobrý,to by se Nelča mohla po Aďovi opičit a přetočit se za 2 dny,to by byla haluz :grinning:
11. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Mis vůbec by to bylo dobré, kdyby se děti vzájemně inspirovaly v těch dobých věcech, ale to by zase byla nuda.. :sunglasses:
11. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
akit: jů, veliká gratulace k čtyřměsíčninám a k přetočení :dizzy_face:
U nás taky tak, koukám do compu a najednou karolí nan břiše :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Za chvíli to bude.. koukám do compu a najednou dítě na cestě z bytu :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
nestraš :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
akit: jooo,tak to je dobrý ...... dítě pryč :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
mis: no joo..ty jsi taková otylka ...šmánkote ženská :zipper_mouth: :grinning:

aki: no tak to se stalo ségřině kámošce
pekla dort a najednou v bytě ticho
tak vyběhla na chodbu a jíjí rok a půl staré dít bylo na odchodu
mělo sbalený batůžek v něm plyšáka a bačkůrky a šlo ...no nikdo neví kam :sweat_smile:

jinak s tm "opičenm"se ..mám dojem, že inspirace funguje spíše v tom opačném směru -okoukají blbiny, ale to "správné" je ani nehne :grinning:
11. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
hup: tak mě když bylo 2,5 roku, tak jsem se jedno odpoledne doma nudila, protože máma, táta i ségra spali, tak jsem si obula botičky, oblíkla zimní bundičku a bez čepičky se vydala k babičce, bylo to jen přes 1 panelák... babičce vůbec nepřišlo divné, že jsem přišla sama a v zimě bez čepice :grinning: :grinning: :grinning: , jojo, bylajsem holka šikovná... od té doby mamka zamykala byt :wink:
11. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
nás taky jako prťata hledali všichni po celým baráku na dvoře a na zahradě. A my jsme si ze ségrou hrály před barákem na "pískovišti" :grinning:
To si ještě užijeme :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojík holky,
tak jsem v rychlosti dočetla aspon dnešek, jsme u našich, snad bude malý hezky spinkat, držte mi palečky, pže poprvé bez "bejbáku", tak at necivím celou noc na postýlku podělaná strachy, uff!
Náš malý se sám ještě nepřetáčí, ale jinak je šikulka, krásně pase, když mu nainstzaluju hračku do ruky, štěrká o sto šest! Je dost přísávka, čili se moc sám nezabaví, hodně nosím, mazlím, tedka si ho často dávám na klín do polosedu a on se koumák přitahuje dopředu do sedu, jáá vím, že by neměl, ale co nadělám, když ho dám víc do lehu, rozčiluje se a chce dopředu. Taky miluje zrcadlo, hází tam takové ksichtíky, že jsem mrtvá. Miluju jeho smích.

Luci- teda ty si dáváš s tím spaním, holka, drž se!

Mau- jak jste na tom s tím krmením, nechce se mi to hledat, propásla jsem to vyřešení, jestli se Karolí zpátky rozpila, nebo jak...

My jsme se celkem spravili, v noci vstáváme kolem 1-2, pak kolem 5-6, to si ho beru do lůžečka, kde "přemluvím" toho našeho cvrčka a spíme tak do 8, někdy i do 9, po budíčku v půl 7, lahoda! Upravilo se to tak na té chatě, kde jsme měli dost tmavý pokoj, v OV včera zas chtěl vstávat v 6, plný pokoj slunka, ale to jsme řeli NEE :grinning: přes den už jsem se smířila, že moc nespinkáme, tak 45 min. asi třikrát a stejně ho musím unosit, ujezdit, sám neusne, pokaždé pláče, očividně chce spinkat...tak nevím.

Holky, necháváte poctivě odříhávat? Já v noci ani ne, když u toho oba usnem, tak ani nestíhám, ukládám pak zpátky do postýlky i po hodině, jak se vzbudím...
11. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.