• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
bram: Karolí se přitahuje do sedu úplně stejně a taky řve když ji dám víc do lehu :grinning:
naše kojo: teď už dlouho jsme byli na UM 2x denně, v poledne a večer, ale včera už to bylo lepší a dneska dokonce nesnědla polední UM, vypila jen půl dávky. Na noc jí dám zase UM a uvidíme jak zítra. Snad se to trošku upravilo :slight_smile: Když nesosá tolik v noci, tak je pak přes den docela dobře :slight_smile:

říhání: když mi u toho usne tak jí nedávám říhnout, ale jinak se snažím vždy. Hlavně po Um je fajn, když si krkne a pak jí dám ještě trošku na dojezení, co jí někdy uspí :slight_smile:

Tak se držte u Vašich se spaním :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
mis + maus: no tak vidíte ..a geny jsou mocné :grinning: :grinning:

bram: no tak v noci vůbec jelikož naše kojení končí tak, že oba vymrtvíme ... a buď se vzbudím třeba za 20 minut a nebo taky chrníme oba do dalšího hladíku :grinning:
no a ani přes den nijak extra - onří jako prcek skoro neříhal ..dneska občas blinkne, ale zase užž mi nepříjde, že by se mohl zablít - už je přece jen silnější
11. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
maus: karol řve??? ..no to se mi nechce věřit ...možná bych tak věřila tomu, že jí trošku zamrzne úsměv ...ale nic horšího si u ní neumím představit :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
hup: no neřve :grinning: spíš ječí nebo se vzteká :grinning:
11. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Teda Karolí se krásně přetáčí! :dizzy_face: Jde jí to, šikulce... My jsme v tom lenoši... Nám to etě chvíli potrvá...Když ho dam na bok, tak se otočí, ale úplně sám to neumí...
11. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
niki: díky :slight_smile:
Já jí podezírám, že trošku zhubla a už jí to jde, páč jí tolik nezavazí břicho :grinning:
11. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
:slight_smile: Fífa už má 8150 g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se to bude muset naučit i přes ty špeky :grinning: :grinning:
Cvičilas to s ní nebo na to přišla sama?
11. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
niki: no jako pomáhala jsem jí, ale nijak speciálně jsme to necvičily. Později už se jí povedlo přetočit nožičky a zadeček a pak už i tu těžkou hlavu :grinning: On na to Fífa přijde sám :wink:
11. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
ahojky, cestou na wc nakukuju, holt mám absťák :grinning: (jinak poctivě ležím)
Mareček se umí přetáčet na obě strany a myslím si, že jsem přišla na to, proč je tak šikovnej... v noci ho kojím v leže v posteli a on se mi přetáčí k prsu, tak to má natrénovaný, má dobrou motivaci :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
holky, musím vám říct, jaký jsem vůl :grinning: teprve te´d dočítám Karpa. byla jsem naštvaná, že malý neumí usnout jinde, než v lehátku nebo v kočáru. tak jsem se dnes vrhla na zavinování. pomalu jsem ale nemohla najít pořádnou deku, která by byla čtverec a dost velká. nakonec jsem to vyřešila tetra plenkou. takže po koupání jsem ho pořádne utáhla (no ten dolní roh až na rameno nedosáhl :slight_smile: ) tak aspoň jsem pořádně utáhla ručičky. chvíli plakal, ale do dvou minut sám vytuhnul... tomu bych ani nevěřila. předtím jsem mu četla, tak jsem ho asi trochu připravila. no takhle to budu dělat furt :slight_smile:))) proč jsem nezačala dřív :frowning2:
11. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Karolí je moc šikovná!!!! Jde jí to krásně. Maus,natoč jak se vzteká :slight_smile:
Niky, nám to taky moc nejde.. ale Filda by mohl trochu shodit :sweat_smile: asi trhá rekordy. kolikrát denně kojíš?
Pebi, ty máš ale šikovného kloučka. nenaučil se to od Anetky? :wink:
11. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Lucka: Teda zíram... Filípek je krásný spokojený miminko, co by měl jako shazovat..? :sweat_smile: Miminko a dieta, to jsou mi teda věci.. :angry:

My jsme Karpa praktikovali cca. do měsíce a půl, pak už nebylo potřeba - a teď už si to teda nedovedu představit, když je to takovej obr :grinning:
11. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Luci, Vojtíšek asi vede.. A kolikrát kojim? Kdo ví... :slight_smile: Počítam cca. 10x - ale kolikrát si jen rychle cucne...
Když je to jen z MM, tak nic shazovat nemusí... :slight_smile: Jak říká Petu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Karpa už taky nepraktikujeme... Zvykl si na volnost a svázání by mu asi už vadilo...
11. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
tak karpa použváme občas - nárazově - max jednouza deset dní ....používalijsme taky tak v šestinedělí

ad dieta dětí - to mamkabyla na laktační poradněu paní, co měla nejdřív dojem, že málo přibírá (rozuměj přírůstky cca 200g týdně :grinning:) a pak že přibírá moc (de facto tytéž přírůstky)
mamka už byla lehce vytočená, protože jí (matce) na tom ítěti nic nevyhovovalo, tak se jí zeptala co by si tak jako představovala, jako dietu? ...a ona že jo ...
takové dvouměsíční miminko na dioetě s mm ...dílo

maus: tou tvu teorií sevysvětliuje proč to ondř uměl mezi prvníma ..siceuž není taková žžala ...ale filípka asi nedožene .... teda časem jo ...ono se to srovná ...myslím, že my nebudeme mít žádnou vychrtlinku (anijeden nejsme) a nik nebude mít žádného macíka (taky ani jeden nejsou)
11. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
jinak ondří byl dnes odpoledne na průplesk
dopoledne byl nejzolatjší děcko
po plavču hodil chrupku a to co se probudilo ...noooo
nejdřív skoro tříhodinový hysteráček - s drobnýma přestávkama v řádu minut
no a odpoleko furt mručel a k tomu měl nahozený takový nakyslý obličej
no ale pak jsme to u koupání nějak odplavili a už se začal smát a poídat a byl fajnový jako obyčejně
už chrupká
ale to odpoledne bylo náááročné
11. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, malej usnul tak mám chvíli na vás:wink:

Jak se tady máte, já dneska vůbec nestíhala, dopoledne jsem uklízela, odpoledne jsme byli s kočárkem, pak přišli návštěva...

Karpa jsme taky praktikovali asi měsíc, ale dál nebylo třeba, malej usíná pořád dobře, ale určitě na tom fakt něco je, teď čtu další díl, nejšťastnější batole v okolí tak jsem zvědavá, co bude radit tam, jsem teprve na začátku.

My se teda ještě pořád nepřetáčíme, lehne si na bok to jo ale aby se přetočil úplně to ne, no snad je ještě čas.

Chtěla jsem se zeptat, všechny jezdíte ještě v hlubokým kočárku?Mě začal dneska malej házet nohy z kočárku ven, myslím, že max měsíc a už se mi tam nevejde, vůbec netuším, od kdy se může začít jezdit ve sporťáku, naštěstí se dá dát úplně do lehu, tak by to snad na záda nemělo vadit.

Tom teď chce hrozně sedat, nedělají vám to taky, když ho položím, hrozně se vzteká, ale bojím se aby neměl kulatý záda, tak mu to moc nedovoluju :unamused:

Tak se mějte všechny krásně a přeji klidnou noc.
11. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Co to je karpa :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj jani, to je spisovatel, napsal knížky o dětech, jsou tam dobrý rady jak utišit miminko, atak podobně, fakt to zabírá :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jinak zdravím. Dočítám...naše malá dnes má svátek, ale byla na průplesk. Ty jo, neudělala jsem nic, ani na záchod mě nenechala bez řvu odejít.

Kett: malá se chce taky posazovat, dělá sklpovačky :angry: , nemá to dělat , ale vysvětluj to, že ? Jinak se přetáčíme na obě strany, ale jen s holu řiténkou. S látkou to jde hůř, ale občas se zadaří
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jak se to jmenuje, šup sem s tím, jsem nevzděllanec.
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kettm, my ještě v hlubokym jsme... Chci vydržet co nejdýl... Dokud v je v něm spokojenej, spinká a vejde se tam. Na dýlku má kočár 80 cm, Fífa teď 69 cm... Když je vzhůru, tak háže taky nohy ven. To je sranda... Peřinka lítá a nohy vykukujou. Tohle je jeho nejoblíbenější pozice http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Mikulov/#P72106810.JPG :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nejšťastnější miminko v okolí a nejšťastnější batole v okolí, ale tu první už asi nepotřebuješ:wink: myslím, že tím už jsme si prošli, usínání, prdíky, atd.
11. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ty jo, vypada to že malá pořád brečí, to zas ne. Je v pohodě, když jsem u ní. Když se vzdálím, tak nasadí. Dnes jsem u ní cvičila...docela to šlo a si 30 minut, pak jsem ji dala do kočárku a nastala nějaká změna. Dřív spavala cca 2- 3 hodiny. Dnes jen 1 hodinu, pak 45 minut. Tak nevím, co se děje.
11. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Niky: Fífa je super, takhle to teď dělá Tom, no my máme korbu 75cm, takže už mu tam začíná být docela těsno, taky jsem chtěla vydržet aspoň do 6 měsíců, no uvidíme, snad to nějak ještě vydržíme. :pensive:
11. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Niky, žes to nevzala špatně? byl to jen takový vtípek, víš? samo že jsem nemyslela žádnou dietu. Jen vím, že třeba já jsem měla v roce 9 kilo, to bude mít Filda brzy :slight_smile:)) no a žádná vyzáblilna nejsem, to fakt ne :grinning:

Kettm, malý nohy z kočárku neháže. mám to jako Nik, taky ho tam chci nechat co nejdéle. ale na dovču nechci ss ebou tahat korbičku, takže zkusíme golfáče.. neumím si představit brát do letadla korbu...
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
kett: taky mi není jasné, jak dlouho ještě vydržíme v hlubokém ..pro jistotu jsem ale už tento týden objednala sportovní korbičku ...
v sobotu na té akci se mě ptali, jestlinemám strach, že z toho kočáru vyskočí :sweat_smile:

o sedy se pokouší ..ale nev očáru nebo tak ...njvíc u kojení - když leží přes nohy a já si tak strááášně dlouho odepínám podprdu :grinning:
11. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dnes jsem natočila malýho, jak se koupe...ha :grinning: ha :grinning: ..koupelna mokrá, manža mokrej...dovezli jsme od našich větší vaničku ( ještě po mně ) a tam má dost prostoru na řádění, je to sranda, nahodí kulišáckej pohled a začne kopat..
Jinak nám v korbě chybí tak cca 2cm a končíme. Doufám, že ještě měsíc vydrží, jeho super rychlej růst se v poslední době zastavil, za poslední měsíc nevyrostl ani o píď, tak počítám v září jdeme do sporťáku :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
akit: hele ..tak tohle mají 100% společné :grinning: ..ondří cáká jak šílený a u toho má takový potutelný úsměv ...ví, že to není úplně košer a o to větší prča mu to příjde :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci, v poho.. .Já jsem ráda, že pěkně papá... Podle mě se za chvíli ty přírůstky zpomalí a až začne běhat, tak to pujde dolů.. Já měla v 6 měsících 8 kg a v roce pak 10..
11. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Adama manža ještě hecuje...on to nebude vytírat že :angry: No ale dnes bych mu křivdila, vytřel to...hadrou na leštění oken a zrcadel :zipper_mouth: Ale zase co bychom pro Aďovu radost z koupání neudělali :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.