• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Akit, a dáváte adama na lehátko? nebo něco pod hlavu? já totiž nenapouštím moc vody, malému dávám pod hlavu jen plenku. na lehátku byl moc suchý, to ho nebavilo.
11. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, o stříkání ve vaně mi ani nemluvte, dnes jsme se koupali spolu a začal dělat takový skopičiny, že když ho manža přišel vyzvednout, málem hodil tlamku. Koupelna totiž plavala :grinning: A když ho sprdnu, tak nahodí takový ten úsměv se vcucnutými rty, jakože já nic, já muzikant :slight_smile:

ad váha - Štěpán ještě zdaleka nechodí, ale to jeho věčný plazení a válení má za následek, že dlouho tu ve váze s Vojtou vedl, ale teď už přibírá o hodně pomaleji. Má 7,6 kg a 70 cm a to baští dost. Ale prostě toho už teď víc vypotí :wink:
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
akit: jako přesně ...ona to je prča ... to vytírání mě nezabije ..je to fajnovější než když ležel jak placka
ale faktem je, že manžovi a mamce kope násobně víc .... tož nevím ..že by měl ze mě vítr? :astonished:
mi kope hlavně na plavání ....možná spíš ví, že doma jsem já ta, kdo to utře :grinning:
11. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
saru: o xichtíkách mi nemluv ..dneska nahodil takový obličej - vcucnul rty, ykulil oči a jak je takový plešatý, fakt vypadal jako malý oškliveček :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
11. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Luci Adam se koupe na lehátku. Koupe ho z 99% manžel a on by si netroufl ho mít jen tak v plínce a navíc by taková zábava jako dnes byla jen s plínkou nereálná..
Saru tak to vás za chvíli doženeme nejen v délce, ale i ve váze :sunglasses: Moje kamarádka má holčičku, která měla v dubnu, když byla za mnou v porodce kolem 9 kilo a v červenci měla stále kolem 9 kilo. Váha už se pohybuje minimálně, protože začala lozit, plazit se a teď už pomalu chodit. No a taky když se smetana vymění za mrkvičku i jen párkrát denně, tak se to v přibírání projeví :wink:
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
pro ty, které zajímá aromaterapie http://www.aromaterapie.cz/index.php?/archives/53-Aromaterapie-v-detskem-veku.html#extended

akit: my koupeme úplně bez všeho a jde to ...jen to chce občas převlíct triko :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Já neříkám, že to nejde, ale manža by se mi na to mohl vyfláknout a to se mi nechce riskovat :grinning: ..a navíc Aďa je na to zvyklej a baví se, takže pohodička :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
akit: jj ...jasně ..jen že to nní nereálné :wink: ....
manža asi ani netuší, že existují nějaké podložky a spol. doma to nemáme - tak mu to ani nechybí ... co oči nevidí .... však to znáš :grinning:
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
hup: dík :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
dobrý večer.... byla u nás na návštěvě sousedka se synátorem, který je o 9 dní starší než Neli - fotky zde http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=425990&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F na délku jsou stejní ovšem pokulháváme ve váze, Nelinka se převaluje na jakou stranu chce, kamarád zatím ne, no kdo by se s tou vahou tahal že? :grinning:

pebi - držím palečky ať je to brzy ok,

ad koupání, koupeme bez podložky, malá si leží ve vaničce sama a já mám aspoň 2 volné ruce.. :wink:
11. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj ahoj!
náš mrňous je vzhůru od půl šsté :angry: tak já musím taky.
dadu, dobré fotečky, zvlášť s těmi dudlíky!!! Nelinka je moc šikovná, že se už převaluje :sweat_smile:
12. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
dobre ranko,

luci - Wilik vstaval v 7 na kojo a uz to vypadalo, ze nezabere, ale ja o5 vzala zavinovacku a sup s nim do ni a kupodivu jeste spinka :wink:

Tak jsem vam vsem zkoukla fotecky, nadherne miminka, utika to tak rychle :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, balím na dovču, až se ze mě kouří. to je krámů, jsem zvědavá, jak to narvem do auta..
chjo a bojím se, jak emi zvládne cestu

holky, co krmíte z lahvičky...od min. týdne jsme měli při krmení docela problém, hlavně u večerního, emi se kroutila, koukala všude možně, ale papat se jí nechtělo. tak jsem včera zkusila dát většího dudlíka, s větším průtokem. používám avent, doted 2, včera jsem zkusila 3. a osvědčilo se to. ještě jsem ho zkusila dát ráno. při dopoledním krmením znovu 2. připadá, mi že s tou 3kou zvládá líp
jinak emi vypije 5x180ml vody + 6 odměrek nutrilonu. někdy občas trošku nechá, hlavně v posledním týdnu, jak jsem psala, asi jí to už nebavilo sát.

takže dát dudlík s větším průtokem může být řešení, pokud vám dětičky pijou málo...
12. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Čau hvězdy :wink:

Naše první skoro dvanáctihodinocá noc - od 19 do 6.30 :dizzy_face:

kaci: my máme Avent3 už asi měsíc, taky tenkrát začal pít lépe :wink:

dadu: krásný fotky :dizzy_face: Tak Neli už má ženicha? :wink:
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
saru :wink: uvidíme, jak si budou rozumět, malý Adámek je takový kliďas, zato naše Neli je takové třeštiprdlo :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Nazdárek :wink:

Aďa vstával taky až v 7 a pak jsme ještě do 9:20 spinkali, bude to medvěd po mně...ale až budeme vstávat do školky, tak se mi to vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kači užijte si dovču, zvládněte cestu a ať vám vyjde počasí !!
12. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
tak se tam mějte fajn, Káčo :slight_smile:
:grinning: Saru, tak to se máš skvěle!!! to se nedivím, že přes den už moc nespí, to už by asi trhnul rekord.
12. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Kači, hezkou cestu a užijte si dovču..

Akit, my spali do 10.15... Probudila jsem se dřív než Fífa :sunglasses: Příští týden jdem od 9 k holiči, tak nevim, jak vstsaneme :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Niki tak pak si tady budeme stěžovat navzájem, že nosíme děti do školky spící :grinning: :grinning:
Já jdu příští týden taky k holiči, ale objednala jsem se tam na 19:00 :grinning: ( ale to spíš proto, abych malýho nemusela tahat s sebou )
12. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Akit, já chtěla jít taky dýl, ale zavolala jsem pozdě a potřebuju být "krásná" do tý svatby... A tohle byl jedinej termín... Jede se mnou mamka, udělá nás nastřídačku, o Fífu se taky vystřídáme. :grinning:
Zatim mě to spaní do 10 vyhovuje.. :dizzy_face:
12. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
holky díky moc, snad to zvládnem. jdu se projít do krámu a uspat emi. mám jakštakž sbaleno

saru... u n ás ten rozdíl byl fakt hned vidět, mám teda akorát jen dva dudlíky avent 3, tak ještě dokoupím dva, at nemusím pořád umývat.
vypadá to teda, že dvojku můžu postupně vyřadit, co???

já si furt myslela, že na 3 je ještě brzo, ale pak to kroucení a nepití mne přimnělo to zkusit už ted. ono je tam sice psáno od 3 měs., ale já jsem si říkala, at se emi snaží. ona se snažila a pak jí to přestalo bavit.
tak jsem ráda, že nejsme samy :wink:
12. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
kaci: my už 2 poižíváme jen na vodu, tu on pije dost, ale na Sunárek už jen 3 :wink:

teď jsem zrovna koukala, že Žanet přidala nový forky dvojčátek a nemůžu si pomoct, ale Verča je trošku podobná Karolí :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahooooooooooj hvězdy

no tak co se týče kočárku, no nevím nevím, taky to není na dlouho. Máme asi tak 5-10 cm vůle. Sporťák už mám přichystaný, taky jsme ho zkoušeli doma, ale jemu se tam moc nelíbí

Ad váha: no jo, to jsem také zvědavá, kdy nám se to zastaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes, když jsem šla ráno do města, tak mě zastavila jedna místní drbna a povídá, čím ho krmím, když jsem řekla, že pouze kojím, tak na mě zůstala čumět, jako bych řekla něco zvláštního.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Niki tak to je v poho když se máš s kým vystřídat. My tady nemáme žádné příbuzenstvo, tak to musím zvládnout s Aďou sama ( posledně to vydžel asi 2,5 hodiny naprosto v poho, s jedním kojením ) nebo to vyřešit hodně pozdní odpolední hodinou. Ještě potřebuju na kosmetiku, ale ta dělá jen do 6ti, tak snad to nějak vymyslíme.
12. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Dadu : super fotečky, no jo, začínat se má už v ranném věku že????

Mau: Karolí je boží, šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Skleni, tu reakci znam... Pak ještě dodají : To tam máš smetanu, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
JJ, přesně taK, jako bych mohla za to, že mu tak chutná :wink:
12. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Skleni, buď ráda... :slight_smile:
Já jsem na to hrdá, že zatim neměl ani ml UM... Toho si musíme vážit, když to tak hezky jde :wink:
12. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
JJ, já taky jsem. Hlavně je to zadarmo a trháme rekord. U Daníka to tak nešlo :unamused:
12. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.