• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahojda dubnovky, moc vás zdravíme, venku hnusně, tak dělám něco doma, konečně jsem přihodila i pár foteček musím vás pozdravit než půjdeme papat.Kojím už jen ráno a večer + příkrm, takže to kojení vám závidím, mě to mlíko vyjde měsíčně na 2700Kč-3000Kč :frowning2:
Jinak obě holky se konečně přetáčejí na bříško, každá na jednu stranu :sweat_smile:
A předevčírem jsem začala s příkrmem s mrkvičkou, to chutnalo Verče a Nele moc ne a včera obráceně :slight_smile:
Jinak verča je tatínkova kopie :grinning: , musím naskenovat jeho fotku když byl malej :wink:
Tak jdu znovu přebalit Nelu právě se mi v náručí podělala do čisté plíny :sweat_smile: tak zatím pa zase se ovzu...
12. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Niky, dívala jsem do tabulky duben. dost záznamů tam chybí. holky neodepisují?
12. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci, všem jsem psala a neozvaly se..
12. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Zanet: holky jsou prostě princezny. JJ, je to drahé, kamarádka krmí holčičku zn. Veba a to jí to vyjde také na 2 tis. Je to hrůůůůza, na tohle by měli připlácet. :angry: :angry: :angry:
12. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Kett: no to je ale fešááááák, moc mu to sluší. To už není miminko co???

NO nic, já musím mazat, Vojta mi tu ječí, už chce spinkat. Kluci jeli na výlt párou, tak jim jdeme naproti, tak se zatím mějte :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
No a ještě ke všemu mi dají mateřskou jako na jedno dítě...holt je to mateřská prý pro mě...
Není to spíš Beba tu máme my, Nutrilon je ještě dražší!!!
Jinak už někdo dávate příkrmy? a co? já ctěla umixovat mrkev, ale mám nato velký mixér, tak jdu dnes koupit ten ponorný tím to prý jde. Tak na poprvé jsem jim koupila hotovou, ale do budoucna chci vařit, to bych se nedoplatila, zatím měly tu mrkvičku na 3dny ve dvou...a ještě jsem jim koupila mrkev+brambor, pak asi brokolici, no nejlepší je prý začít zaleninou pak teprve ovoce a na noc kaše.
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
skle: díky, no už to není miminko, je to fakt chlapák, tuhle jsme byli na kyčlích, tam byli ty 6týdenní miminka a to byl fakt rozdíl

zanet: ahojky, teda vy už takhle krásně papáte mrkev, já pořád kojím, snad ještě chvíli vydržím, nijak mi to neva, až na to padání vlasů. S příkrmama začnu asi po 6 měsíci, pokud to malýmu bude stačit, ty mlíka a příkrmy jsou drahý to je fakt děs a s 1 mateřskou na tebe a 2 děti, to fakt musel vymejšlet nějakej magor:frowning2:
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ty jo už je duben 2010 :confused: to to letí...
Ještě jsem se chtěla zeptat jestli už máte někdo zoubky? Verča má něco bílýho na dásnu, ale nevím co to je, třeba jen aftík...
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
zanet: my nemáme, jezdí si tam furt, ale nic tam není, asi chce bejt jen důležitej :grinning: , nebo se mu nalévají dásna.
12. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
JJ Kettm tobě to stačí po tom 6měsíci, my když jsme spíš na mlíku, tak se začíná od 4měsíce, dr. mi řekla, že mi máme začít od 5týho měsice, tak to bude holkám za týden, tak jsem byla zvědavá jak na to budou reagovat, je to sranda :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
No tak podle toho bych to nebrala, holky už jeděj ruce od druhýho měsíce, prý si je ochutnávají a taky se tím uklidňují jsem četla...
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoooj maminky,

tak Matýsek se před chvílí poprvý přetočil na bříško, šikulka náš sladkej :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
zanet: holky jsou krásný :slight_smile:

pet: véééliká gratulace k přetočení :wink:
12. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
petu, taky gratulujeme, ted už se bude točit pořád.
emi se přetáčí už i ve spaní, ale vždycky se u toho vzbudí

zanet...jj, UM leze do peněz. já kupuju Nutrilon, ještě k tomu hypoalergenní a vyjde to na 2500 taky. a to mám jedno dítě...
s příkrmama čekáme na konec 5. měsíce po konzultaci s mudr.
12. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
jo a sporták už máme týden a emi je náramně spokojená
12. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mis díky...
Tak nám dr. řekla konec 5měsíce když byly holky malinký a ještě částečně kojím...ale to máme za týden---a Verunka mi bere všechno jídlo z ruky, tak už je asi čas :grinning: :grinning:
Spolužačka má o týden strarší dvojčátka, kojí a už od konce 4měsíce jim dává ovoce a prý žužlaj i cukrářský piškoty...
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak my jsme malinký, takže ještě min. 10cm máme, ale počítám za měsíc, vlastně v půl roce sporťák, už budou zvědavý a nebudou chtět ležet v hlubokým...tak jdeme ven papá
12. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak kočky,náš malý dnes slaaví 4 měsíce a je nad míru hodnej :slight_smile: jestli to nebude tím, že je tu s námi taťka :grinning: zatím se teda nepřetočil, ale tahá hračky z hrazdičky a vystrkuje nohy ze sedačky a šahá si na ně, to ještě nedělal :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
zanet: my už máme zoubky 2 a Emminka myslím už je má taky :wink:
12. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
a holky jsou krasavice :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Kettm, tomášek je fakt fešáckej klučina :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
žanet, holky jsou nádherné!!! nejvíc jim to sluší na zahradě, to jsou takové krásné holčičky. a koukám, že má každá jiné oči.
12. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
kett: koukám teď na vašeho frajera, už je to teda mega fešák, velkej kluk :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
děkujeme holky, prostě dubňátka jsou nejhezčí :dizzy_face: , všechny jsou kouzelný, jdu kouknout na dvojčátka od žanetky:wink:
12. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
zanet: jj, jasně, jsem se přemáčkla :wink: :wink: Je to Beba :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme měli namále, začalo poprchávat, tak jsme zase běžěli k tchýni na krmení. Ty jo, normálně jsem dostala bombošku, jsem na ní koukala jako blázen. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
čauky ...tak my jsme zpět ze zoo s maus a karolí ..ylo fajně
jo a to vám musím říct - viděla jsem trošinku nespokojenou karolí
teda nevím, jestli to neměly nacvičenou scénku, abychom tak nezáviděli ...ale třeba néé :grinning:

jinak jak tak čtu, kolik jsou ty náklady na um - bych si měla asi jít koupit něco pěkného na sebe, když jsem tolik ušetřila, že :grinning: :grinning:

kaci: hezkou dovču :wink:
12. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
AHojky :slight_smile:
Téda, všechny fotečky nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Karolí má stejnou soupravičku kraťásků a trička jako Neli s Verčou :slight_smile:
petu: gratulace k přetočení :dizzy_face:

My jsme byli s Hupinkou v ZOO, bylo to fajn :dizzy_face: a pak jsem ještě s manžou stihla vyřídit rodičák, takže to mám z krku, hůůůůrááááá :slight_smile:
A dneska jsme byly bez UM, tak třeba se to zlepšilo a bude zase líp a radostněji :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
hup: hezky jsme to měly nacvičené, že :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
ajoj maminy,

tak my jsme se zrovna vratili z baby clinic, Williamek vazi 6.24 kg a meri 65 cm :dizzy_face: Je tady nekdo lehci nez my????

Hup-Maus - pridate nejake fotecky ze ZOO???

Taky jsem rada, ze kojim, tolik penez za UM???To je mazec :unamused:

Wilik je tak trosku lenoch, teprve nedavno zacal past koniky, takze o pretaceni u nas nemuze byt ani rec. Kam ho polozim, tam ho najdu :sweat_smile: . Alspon mam jistotu ze mi neutece z baraku :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
jj, hup. byl by za to super vohoz, anebo dovča. ale ušetřit se něco dá, kdybych nekupovala hypoalergenní tak to stojí o cca třetinu mín. ale já chci pro malou to nej, když už nemůžu kojit.

mau, tak třeba se to u vás zase stabilizuje :slight_smile:

holky jdu dobalit, donosíme to do auta, odpočinem a po osmý vyrážíme. mějte se a papa

saru: jj, my máme dva zoubky, první už máme od půlky července, druhý vylezl před 14 dny...
12. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.