• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky jdu dobalit, donosíme to do auta, odpočinem a po osmý vyrážíme. mějte se a papa
12. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Mag: to my taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Téééédy, já chci taky do zoo, máte fotečky???
12. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky, tak i když plně a řádně kojíme, dneska jsem Nelči odpo naškrábala 3 moka lžičky banánu, u první se tvářila jako, že co to je a druhé dvě smlsla s olíznutím, hodně jí to chutnalo, no nebudu jí to dávat každý den, ale chtěla jsem už něco zkusit :sweat_smile:
kaci přeji hezkou a klidnou dovolenou

mag tak my jsme s vahou na tom úplně stejně jako vy :wink:
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
máme prd a ne fotky. já mám dvě a Hup asi tři :sweat_smile: se stydím, teda :zipper_mouth:

kaca: tak pa a užijte si dovču co nejlíp :slight_smile:

dadu: a nebojíš se že ti pak nebude chtít zeleninku? jako pro jednou nic, ale dlouhodobě bych se bála :wink:
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
No tééééééééééda, jak jste nám to mohli udělat, tak zítra si dejte opáááčko :wink: :grinning:
12. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
mau proč by neměla chtít zeleninu? :confused:
12. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky,

kaci: hezkou dovolenou :dizzy_face:

mau+hup: jakto, že nejsou fotečky? :frowning2:

Já jsem přidala pár nových:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335579&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
sklen: jasně :grinning:
dadu: no já jsem myslela, že proto se začíná zeleninkou, že děti upřednostňují sladkou chuť a pak nechtějí zeleninku, páč ta je "hnusnější" :sweat_smile:
saru: jůůů, Štěpa je sladkej :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Saru ten je kouzelnej, hele to je fakt kus chlapa. :grinning: :grinning: :grinning: je úžasnej, jak tam krásně usnul.
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
holky, díky :dizzy_face:
skleni: jj, fakt už je ho kus :wink: Ale to znáš, viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
No to mi povídej. Zrovna dnes jsem potkala jednu paní, která vozila týdenní miminko, pak jsem se koukla na toho našeho "drobka" a nechápu, že to tak letí.
12. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
saru: štěpula je fakt chlapisko

maus: náááhoudou - čtyři :grinning:

dadu: není to brzy?
myslím, že není kam spěchat - jídle se mu ještě napřipravuju do aleluja
sice my dávno v tomhle věku dostávali kde co ...ale...
12. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
No nic, já zase musím mazat, manža mi dýchá na záda. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, zase mi blbnou kolečka, Vojta v kočárku lítá jako prase :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
nejvíc miluju takové ty řeči: však vy jste taky jedli to a tamto a už tehdy a tehdy a žijete, a je vám něco? není. Jasně že to to dítě přežije, ale proč mu zatěžovat bříško vším možným dřív než je nutné, když třeba ještě nemá zralé tělíčko na některé složky v potravinách a tak, že.
Jako ovoce a zeleninku klíďo, to přijít musí, ale je fakt, že my jsme jedli všechno možné i nemožné :rolling_eyes:
12. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
No to mě taky štve... takové řeči miluji, hlavně naší sousedku, která mi pořád dokola vypráví, jak její děti jedly od tří týdnů kaše, blééééééé, to bych v životě nemohla udělat
12. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
a ještě ke všemu z kravského mléka a krupice
12. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
maus: tak tak ...taky kdybych to měla dělat jako mamča, musela bych dát ondru za měsícdo jeslí :confused:
12. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
JJ, v té době to asi bylo normální

tak se mějte a hezké sny :wink:
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
mě mamka vyprávěla, jak se děti krmili zasmaženou moukou s máslem nebo nějakým tukem, prý se tomu říkalo "papka" a dávalo se to aby děti dobře spali. Normálně je to ucpalo, že. Příšerný. Prý nám to taky zkoušela dát, ale naštěstí jsme to nechtěli. Jedna holčička z toho měla i katar jak prase. No hrozný praktiky byly...
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
sklen: dobrou :dizzy_face: a pusu Vojtíškovi i Dandovi :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
maus: prababička dávala mamce rozšlhané syrové vajco s cukrem v pivu :grinning:
12. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
a odvar z makovic :grinning:
12. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky ale na druhou stranu, přežili to a myslím, že v mnohých případech lidi dřív víc vydrželi, byli odolnější,
ale to je všechno jako třeba s těmi porody doma, že :frowning2:
já to dneska jen zkusila, to byla taková kapka, že se jí to možná ani do žaludku nedostalo :sweat_smile: :grinning: , já jí to jako dávat nebudu taky myslím, že má ještě čas, pak se zase navařím a napřipravuju, to znám už od Tomíka...
ale mám to odzkoušené a kdyby zase měla náladu, že nic nechce jíst, tak jí můžu aspoň něco dát a budu už vědět jak reaguje, :slight_smile:

ale novinka dne, i když asi ne moc dobrá :confused: malá už tři dny praktikuje maminkovství...tzn, že se nemůžu hnout ani na krok, jen když spí, protože jakmile hlídá někdo jiný tak řve, dokonce ani moje máma, která s námi bydlí a malá je na ní zvyklá nezabírá, prostě kravál až když se objevím já tak je úsměv a klid... doufám, že je to jen přechodný stav.... vůbec nechápu co se jí stalo, já ji ani nerozmazluju, prostě se k ní chovám stejně jako k Tomimu dřív, ten takový závislák nebyl, zítra jdu na rehabku, bude hlídat tati tak uvidíme jak to dopadne :fearful:
12. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
dadu: však ajsný, v pohodě :slight_smile:
Karolí teď taky zkouší, když jí položím tak začne mrčet. Dává mi najevo jaká jsem macecha že jsem ji položila, ale za pár vteřinek je klid. je to opica mrňavá :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Kačí taky přeji krásnou dovču.Nedočetla jsem se kam že to vlastně přesně jedete,ale doufám,že budete mít stejně pohodovou cestu jako jsme měly my. :grinning: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Magi v klidu, holky jsou asi o 5tt starší a mají tak 5,6kg a Nelča pásla, ale Verunce se nechtělo ať teď co se přetočí sama, tak ji to nevadí a líbí se ji to, jsem myslela, že se třeba ani točit nebude, každý dítě dělá něco jinýho a někdy jindy...
Jinak díky za pochvaly holčiček, myslím, že teď už je vidět, jak jsou jiný, Nele zůstaly očka modrý a Verunce zhnědly, je t celej táta, fakt kopie a každej kdo nakoukne do kočáru my to nezapomene připomenout :grinning:
12. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jinak my teda 3dny jedly mrkvičku Hami první lžičky obě dvě, takže je to pár lžiček pro každou, zítra zas na 3dny brokolici a pak mám koupený brambor s mrkví a ještě vyhlídnutý se špenátem...jen to co je od 4týho měsíce, až vyzkoušíme zeleninku, přejdeme na ovoce a pak teprve na noc na kaše, ale jen ty rýžové a obilné nebo jaké to jsou...
Kači fajn dovču i když nevím kam jedete, ale holky 13h cestu autem prospaly s jednou přestávkou na jídlo :wink:
12. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz
nazdárek holky!
tak vám musím říct,. že asi nesnáším nakupování. Jeli jsme do Letňan skoro jen tak, koupili pár blbostí, děsně dlouho čekali v O2 na lístky na Kabáty, ale pak nás to přestalo bavit, pak jsme ještě jeli do Globusu na jídlo, no a byly tři hodiny v pr.... Oba dva jsme byli děsně nervozní a unavení, možná i z toho kvanta lidí.. i když mám Globus ráda, mají bezva ceny, tak to možná oželím a budu nakupovat jen v Lidlu a podobných krámech, přes den tam tolik lidí není.. naštěstí malej byl zlatej, ani nezaplakal, dokonce i sám usnul. máte to taky taK? pak jsme jeli k Petrovým rodičům na večeři a malej tradičně brečel a to dost, to je skoro vždycky, když tam přijedem večer... tentokrát bych to nechtěla svádět jen na zuby. tak nevím, jesli se mu tam fakt nelbíí,nebo mu prostě vadí, že někam jedem večer.

Maus, Hup, to jste jistě měly bezva odpoledne :slight_smile:
Vlastí, jak jste oslavily 4 měsíce (máte je jako my)?
13. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno, hvězdy. Dneska jsem první?
Karolí vstávala už v6, měla kakání a pak usnula až v 7:45 a už je vzhůru. Máme hnusný počasí, prší. Taťka nám teď odjel do práce, tak se budeme flákat :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
tak druhá :grinning:
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.