• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: podle mě je asi Marťa už přetažený. Karolí zvládá nakupování v pohodě, jen někdy pláče u pokladny, asi se jí nelíbí to pípání.
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
dobre ranko,

tak ja zrovna dneska jdu nakupovat, otviraji u nas velky primark, da se tam dobre a levne nakoupit, tak to jdem omrknout. Doufam, ze se to Willik zvladne na jednicku. Se mu pokusim vysvetlit, ze jdu hlavne nakupovat pro neho :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
magi: jůů, vem mě s sebou :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
hmmm, dneska to tu žije :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoooj holky, dneska je tu vážně mrtvo :wink:

luci: co je u tebe večer? kdy jezdíte na tu večeři? my s Nelčou z návštěv odjíždíme nejpozději v 19hodin, většinou dřív, protože večer už je unavená a protivná a nepomůže už ani nošení na rukách (začala to nošení mít ráda :wink: )

a Nelinka má dnes 4 měsíce, včera jsem jí koupila v DM takovou látkovou knížečku od Babylove, moooc se jí líbí :wink:
13. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
jo a u nás slunečno až poloslunečno, ale fouká studený vítr, chtěla jsem jít na brusle, ale s větrem se fakt přetahovat nebudu :grinning:
13. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
holky, mám dotaz.... budete na zimu pořizovat zimní bundu nebo kombinézu? co myslíte, že bude lepší a proč? nějak jsem se do těch kladů a záporů zamotala....
13. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,

mládě spí, tak mam chvilku. už mam vařeno a maluju se :slight_smile:

My z návštěv odjíždíme nejdýl mezi 19 a 19.30.. Nejradši teda večer nikam nejezdíme, ale když už, tak takhle.. Pak už bývá Fífa přetaženej a nebaví ho nic...

Na zimu určo kombinézku... Bundička se vyhrnuje, s kombi by měla být pohoda...
13. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zrovna dneska jsem hodila na Aukro kombinézu, co jsem kupovala na jaro, když se Fífa narodil... Takovou bych chtěla na zimu, akorát samo větší :slight_smile:
http://www.aukro.cz/item713286188_tmavemodra_kombineza_ladybird_0_3_mesice.html
13. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
mis: gratulace k čtyřměsíčninám :dizzy_face:

Jinak my na zimu taky určo kombinézku a samo že máme teplý fusak :slight_smile: K bundě se ještě musí řešit oteplováčky nebo něco, to mi přijde složité a jak píše Nik, tak z kombinézky nepolezou zádíčka :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mis,no my to právě máme na dlouho.. ve čtyři jsme vyjeli, nakupovali a teprve o půl osmé dorazili k rodičům.. o půl desáté jeli domů.. jinak bychom to museli rozdělit.
No já asi fusak a bundu, kombinéza se musí celá svlíkat, myslím, že je to nepraktické. i když, já nějaké věci podělila, tak uvidíme, co tam je :grinning:
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tyjo, tak kdybych Fífu vzala v půl 8 na návštěvu, tak by mě sežral protivností :grinning: On ve 21 spí a to mu nechci kazit, i kdyby se blížil konec světa :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky!

Vy už řešíte kombinézky a zimní oblečení? A sakra... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

My máme na Matýska jenom aktuální oblečení, nic dopředu, s tim že kupovat budem průběžně, tak doufam, že budem stíhat, že nepřijde nějaká studená vlna :fearful: :grinning:

Hlavně vůbec nevim, kde budem co shánět - kde vy třeba konkrétně tu kombinézku budete kupovat?? Protože já už jsem mu strašně dlouho nic nekoupila, přijde mi, že nikde nic nemají - CA, HM, Tesco, prostě vůbec nic a když už, tak je to růžový :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
A souhlas s Nik, v půl osmý na návštěvu, to by nám dal Maťka asi pěkně sežrat :grinning: :grinning:
Byli jsme takhle jenom jednou, na svatbě - ale to bylo začátkem června, takže byl ještě maličkej a hodně sapal - takže to tam večer zaspal, domů jsme přijeli po jedenáctý a jenom jsem ho šoupla do postýlky, ani jsme ten den nekoupali.
13. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Petu, my taky nemáme koupeno nic na zimu... S tou rychlostí růstu se bojim něco koupit dopředu... :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky, tak vyhrála kombinéza, ano je to praktičtější, díky za názory

niku: jj, přesně nějaká taková kombinéza by se mi taky líbila

luci: jak píše niku, to je dost pozdě na návštěvu, to se pak nediv, že je Martí protivnej a brečí, Nela chodí spát ve 20hodin a v 99% už ve 20:30 spí.....

petu: budu kupovat na MMB nějakou nošenou,my teď musíme dost šetřit, takže novou nepotřebuje, většinou to ani není zničené, s MMB mám velmi dobré zkušenosti... taky nemám skoro nic dopředu, ale chtěla jsem se už podívat, jaké existují kombinézky a za jakou cenu
13. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Nik: No to já se právě taky bojim :grinning: , ale zas na druhou stranu si řikam, že aspoň nějak bych se na tu zimu připravovat měla, aby mě to nezaskočilo... :grinning:

Mis: Máš recht :wink: , kupovat všechno nový, to by se asi prodražilo :rolling_eyes: .

Já s MMB, aukrem žádný zkušenosti zatim nemam, ale taky se do toho konečně chci pustit - registrovala jsem se na aukru, už mi přišel i ten aktivační kód, ale napřed musíme zas poslat noťas na reklamaci (podruhý :rolling_eyes: :rolling_eyes: ), protože jde fakt do háje :confounded: - a třeba aukro mi naprosto bojkotuje :sweat_smile: , jak tam vlezu a někam se chci podívat, tak se mi okamžitě sekne celej PC :confounded: :unamused: :unamused:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky, já nakukuju na ten MMB, a můžete mi něco vysvětlit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Třeba příklad - někdo prodává mimi-teplákovku za (plácnu) 90 korun - přece když si to objednam a zaplatim k tomu poštovný, to se nemůže vyplatit.. :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
petu: musíš si najít nějakého prodejce a koupit od něj víc věcí, pak už se to vyplatí, zatím jsem ani jednou nenakoupila u někoho jen 1 věc
13. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mis: A Ty tam máš zaplacený to členství nebo ne? Mně to tam přijde strašně zmatený, nebo jsem nechápavec, nevim. Ale to aukro se mi zdá přehlednější, tady se teda docela ztrácim.. :grinning:
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
petu: no mě se zase víc líbí MMB, dá se tam vyfiltrovat přesně co potřebuješ....., a žádné členství se neplatí,to až pak nějací ti smaragdi a diamanti platí za reklamu či co.....po tom jsem se nepídila

no, jdu na ty brusle prát se s větrem :wink: , Nelča mi od rána od 5:30 spala jen hodinu,takže ji musím uvozit a u normální chůze to nehrozí.... :grinning:
13. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mis: Tak na tu rychlost bacha, na těch bruslích - já jezdim radši pomálu, páč mam strach ,že když naberu velkou rychlost, tak jí po mně Matýsek pak bude vyžadovat pořád, i po městě atd. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já to ještě projedu a snad to pochopim víc :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
čauky
tak já taky směřuju všechny výlety a návštěvy s návratem do 7 - pokud je u nás návštěva, normálně odcházím dle zvyklosti koupat a uspávat

na zimu asi budeme mít obojo - koupila jsem za pár kaček budničku na mma a totéž hodlám udělat i s kombinézkou
tua le budu kupovat až bude třeba - fakt mi není jasné, jakou velikost bych mu měla koupit, když má dnes na sobě bodýčko 86 :grinning:

mis: klidně kupuju i od jednoho - občas se mi podaří vychytat věci i za vyvlávací cenu - 1 kč, 11 kč, tak to jde i s poštovným :slight_smile:
zkušenost jsem blbou udělala jen jednou - to je slušné skóre :slight_smile:

pet: no tak to mi příjde zase akro naprosto příšernmě nepřehledné :grinning:
13. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mis, taky nekupuju jednu věc :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
ale už se krotím, teď spíš prodávám. a zdá se mi to dost přehledné :grinning:
13. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Hele holky a jenom tam nakupujete nebo i prodáváte? Já bych aktuálně chtěla hlavně prodávat, mam tu tašky všcí, co už Maťkovi nejsou... :grinning:

A to tam má každej určený, jestli chce peníze předem na účet, nebo to posílá na dobírku?
A když jsme u toho, jak se vůbec posílá balík na dobírku? :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, mám dotaz: když chci jet s dítětem do zahraničí, jaké k tomu potřebuju doklady? Jenom pas se zapsáním jeména dítěte? jak dlouho to trvá???
13. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojky, já taky nenakupuju nikdy jen jednu věc, vždy vyberu takového predejce, kde se mi líbí alespoň 2 věci :wink:
Teď se mi možná podařilo natočit Štěpánkovy zuby, ale vůbec to nezaostřovalo, protože sebou pořád šil, takže nevím, jestli tam bude něco vidět alespoň obrysově. No, zkusím to nahrát a uvidíme :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
já nakupuju většinou na MMB a prodávám na Aukru :wink:
13. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
pet: já tu mám hromádku na prodej ...ale zatím jsme část dala ségře, část si koupila kámoška, takže jsem se k tomu zatím nedokopala

já mám zkušenost, že všihni chtějí peníze předem ...teda to inzerují, ale běžně mi blíček chodí 2-3 dn po aukci, takže na peníze na účtu zjevně nečekají
13. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.