• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kujůůůůůůůůůůůůůůůů

Holky o víkendu jedeme do Zoo Hluboká nad Vltavou, nechcete se přidat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já vím, že to nede, máte to daleko :cry: :cry: :cry: :cry:

add mmb: já se také snažím co nejvíc věcí nakoupit u jednoho člověka, ale někdy se nepoštěstí, ale co, zase to prodám a je to.
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
niku: vééliká gratulace k přetočení... vypadá to, že Nelča je asi poslední, která se otočit nechce :grinning:

hup: vy to s těma rychle rostoucíma klučíkama máte těžký ohledně velikostí, já vím, že půjdu do vel 74 nebo 6-9 měsíců, Nelča má teď 62cm, takže malé jí to určitě nebude :wink: .......... jo a hrazdička je vážně "luxusní", si to Ondří vážně užíval :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mis: kdepak, my jsme taky na tom stejně :wink:
13. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
a ještě ondrův boj s hrazdičkou http://www.youtube.com/watch?v=ZxLpJYYFv8U
13. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
sklen: tak fajn, že v tom nejsme s Nečou samy :grinning:

hup: hustý nákup :astonished:
13. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Skleni, Mis, hele, to je ze dne na den... Dyť jsem tu předevčírem psala, že se k tomu vůbec nemá... :wink:
Na Hlubokou bych jela, ale máme rozlučku se svobodou... :unamused:

Velikost kombinézy vůůůůbec netušim... Některý bodýčka má už 80! Tak asi 12-15 měsíců? Chci jí koupit v krámu, abych jí pořádně osahala a poměřila... A druhou asi risknu na MMB - radši kupuju všechno větší...

Jdu se umejt a na manželky, Fífa to teď zapíchnul, tak do půlnoci mam pré... :grinning:
13. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
mis: zas máme na hoooodně dlouho vystaráno ...alespoň si to tak slibuju :grinning:
13. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
HuP. no bomba, jde mu to skvěle, ale já bych asi měla strach o ten foťák,celou dobu jsem čekala, že ho na sebe shodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo teď mě napadlo, my asi budete trhat ty tabulky i výkony tady. První ve váze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a poslední v aktivitách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, já zase mažu chrupkat, ještě nejsem ok, tak ať to zaspím. Mějte se krásně a klidnou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
NIky no to je škooooda, jsme si mohli dát randíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale neblázni, máte to zruky jako p....

fkat už mažu paapa
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
skle:jj ..tomě napadlo taky ..ale až jak jsem řčučela na to video :grinning:
13. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
do ZOO bych taky jela :wink:

hup: pořád bude co kupovat, ale ty podstatné a nákladné věci už snad máte na nějakou dobu z krku

jsem zavedla taky účet na youtube a už se mi tam zpracovává video, ale asi až zítra, se to nějak dlouho načítá
13. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Saru, malej je super lezec, s jakou lehkostí se převrací, to je paráda. a ty zoubky jsou super. musí být první vždycky jedničky,
Nikulko, Filda je borec, tak zničehonic se přetočit, to je boží. ještě včera nic ne?
Hup, tak Ondra bude dělat most ne? vypadalo to tak :slight_smile: a má pěkně dlouhé ponožky!
13. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=4i__XQ9fhKE
není to žádné lezení, přetáčení apod....... :grinning:
13. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahojky, koukám, že řešíte kombinézy.... fakt to jde odhahdnout dost těžko, Anetce jsem kupovala na zimu 92, což odpovídá 1,5-2 roky....na MMB, novou.
Přitom na samotné kombinézce bylo napsané 86/92, takže logicky to byla velikost na cca rok a půl. Anetka měla rok a půl posledního ledna a přitom ta kombinéza jí byla brutálně velká i se zahnutými rukávky a bude ji mít ještě tuto zimu určitě. :grinning: (jsem za to vlastně ráda, já jen, že jsem se bála, aby mi z toho do jara nevyrostla) :wink:

no a opačný extrém, cca od porodu Marka doteď jí nožička vyrostla asi o 3,5 čísla... :confused:
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj ahoj.
Pebi, co angína?
mis, malé to fakt sluší :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
dnes mi je konečně líp, včera jsem poprvé neměla večer teplotu přes 38°C, tak mám radost, je to na ústupu :wink:
v krku to taky vypadá líp :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
mis: no v to doufám :slight_smile:

jinak nelča umí být taky pěkný zběilec, co :slight_smile:

pebi: už jsi ok?
jinak přesně tak to je s těma velikostma :confounded:
14. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno.
Karolí byla v noci hodinu vzhůru, opica malá, já bych ji nechala a spala, ale ona když je vzhůru tak kope a pak jak se odkope, tak jí je zima, tak jsem čekala až usne, abych ji mohla zakrýt :unamused: to bylo ve3, ale naštěstí pak spala do 6:45, což se dá.
No a teď měla spát a sotva zavřela oko, tak jí vzbudil zvonek, tak plakala a nemohla znova zabrat. teď jí mám v šátku a konečně usnula. to je den :rolling_eyes:

mis: Nelinka je kočka a pěkně se s tou knížkou pere :dizzy_face:

pebi: je fajn, že je ti líp :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Čau hvězdy :wink:

hup: Ondra a hrazda prostě nemá chybu :grinning: Asi mu to holt dělá dobře, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mis: Nelinka je kočka :dizzy_face: A krásně si listuje :wink: A že to není lezení a přetáčení? To jsem ráda, doma je ho dost, s radostí se podívám na sladkou hodnou princeznu :dizzy_face:

pebi: to je fajn, že už je Ti líp :slight_smile:

My dnes razíme k našim, takže tu teď asi moc nebudu, ale možná nakouknu :wink:

luci: jestli to s těma jedničkama byla otázka, tak fakt nevím, ale myslím, že je běžný, že dřív vykoukne klidně jiný zoubek :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky, my noc supeeer!
Ve 21 usnul, kojo ve 2, 5.30 a spánek do půl 10! :dizzy_face:
Takhle bych to brala pořád :wink:
14. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
tak já se peru to propocené povlečení, chystám se žehlit, převlíkla jsem i anetce postýlku, ať se jí večer hezky spinká :dizzy_face: ....ještě je u tchánovců, aby to ode mne nechytla a strašně se mi stýská! Večer už ji Pavel přiveze.

Doufám, že to s tou aktivitou nepřeženu a nebude mi večer hůř, když já mám takovou radost, že mi je líp :grinning: dnes už budu i vařit, doteď mě krmil manža :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj děvčátka, takže já s koněm končim, nebo už se definitivně zbláznim :grinning: :grinning:
- dneska se mi zdálo, že tahle diskuse vyšla knižně, i s fotkama :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jak jste se včera bavily o MMB - taky většinou nakupuju víc věcí od jednoho člověka.
A co můžu doporučit, je tahle paní. Má nový věci za super ceny. A jsou fakt kvalitní a nádherný.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=46601
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Petu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To by byl bestseller!
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
petu: tak to byl super sen :grinning: :grinning: ,to máš z toho, že chodíš s market na pivko :wink: , a jak bylo?
14. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
niky, jak na to koukám, tak Péťa od Sorathie vůbec nepřibírá!!! váží stejně jako Kristýnka, coje narozená o tři týdny dřív :pensive:
14. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
luc, jojo... taky jsem se jí na to ptala. Dr.jim už navrhla příkrmy, ale Bára říká, že mu prso stačí. Když mu ho dá častěji, tak mu to prý vyteče spodem :grinning: Prý bude hubeňour po tátovi :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Mis: No super, jako vždy. Vedly jsme vážnou filozofickou debatu na téma posmrtný život :grinning: :grinning: :grinning:

Lucie: Tak nepřibírá, no bóže :slight_smile: , Matýsek už to teď taky nikam nežene, nemusí bejt všechno podle tabulek :wink:
14. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.