• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky
Petu "teď na oplátku" :grinning: prosím! Budou mi ve středu trhat zub, je to lokální umrtvení moc škodlivé na mlíčko? Já jen kolik si mám ostříkat a jestli vůbec. Díky :dizzy_face:
14. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Akit: Noo, to nevim teda, jestli Ti odpovim stejně kvalifikovaně :grinning: :grinning:
To je podle toho, co používají, určitě se dá vybrat něco šetrnýho - třeba mesokain prokazatelně do mlíčka prochází, ale v malým množství, takže při minimální dávce by to mělo být OK :slight_smile: .
Já bych si pro klid duše ostříkala jednu dávku a pak uvidíš, co Ti řeknou, maximálně to vyleješ :wink: .
14. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
akit: nevím, jestli je to totéž, ale třeba kožařka mi řekla, že při řezání znamének ta anestezie nevadí ani kojení, ani těhu.

petu: a k čemu jste došly? :grinning:

Holky, tak už mi konečně přišlo to liliputi nosítko. Barva mě teda překvapila, ale je naprosto skvělé. Karolí už v něm i usnula, tak jsem jí položila a ještě hajá :dizzy_face: takže zatím spokojenost velikáááá :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ty jo a co ti budou trhat, osmičku? Ajajaj, toho já se bojim.. Já mam všechny 4 a krom jednoho zánětu nebo co to bylo s nima mam pokoj, tak mohlo by to vydržet dalších padesát, šedesát let... :grinning:
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
nestraště s osmičkama, brr :confounded: já jsem měla všechny čtyři vpáčené pod zuby, tak už mi dvě řezali a u horních mě to ještě čeká. Nic moc zážitek...
14. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Maus: No že něco je a chtěly bysme to vědět, ale že nejsme zas až tak zvědavý, abysme to šly zjišťovat teď hned :grinning: . A že to vlastně ale takhle stejně nejde, protože kdo se zabije sám, tak bloudí v prostoru a na to "poznání" nemá nárok :grinning:
14. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
ptu: hmmm, zajímavé :grinning:
14. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Díky moc za rady. Já si tam totiž zase zapomněla zavolat a než já odstříkám dostatečné množství, bude mi to trvat i pár dní ( když jsem jednou šla na pedikuru tak jsem z obou prsů dala jen 90 ml )
Budou mi trhat 7, opečovávala mi ji celé těhu až doteď, ale cokoliv mi tam po porodu dala vždy vypadlo, tak mám zub permanentně otevřenej a při poslední akci mi tam už něco prdlo z toho neustálého nandavaní a vytahování vložky/plomby, že mi ho vytrhne.Taky se dost bojím, už mi trhal jeden zubař kdysi 6 a to bylo psycho a tahle mudr mi už rvala 8 a naprosto v klidu...
14. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
zdravím,

zase po dlouhé době..........musím reagovat na petu sen...............to se ti asi do něj dostal nápad mého manžela, který mi navrhl jestli to naše klábosení tady nechci vydat knižně, že by to jistě mělo úspěch :grinning:

ad osmičky...byla jsem na vytržení té co mě zlobila v těhu a musím pochválit mojí zubařku, páč do teho šla na slepo bez rentgenu a netrvalo to snad ani 5min i s injekcí a byl venku......a vůbec mi nebolelo trhání ani vpich :dizzy_face:
ještě mě čeká jedna...poslední :wink:
14. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Akit, Enza: Tak mě trhali ve dvaceti všechny čtyři pětky a naprostá pohoda - nejhorší byl ten píchanec, to je hnusný, ale o trhání vůbec nevim :dizzy_face: :dizzy_face: No a pak byl ještě blbej ten trapas, kdy mi zubařka řekla, že si mam koupit nanuka, že to studený je na to nejlepší, když to přichází k sobě - tak jsem si ho koupila, ale jak jsem měla celou tu hubu zmrtvělou, tak jsem šla po ulici a vůbec necejtila ,že mi ten nanuk teče po celý bradě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
jinak koukala jsem jak jsou všechny dětičky šikovný a točej se jedna báseň.....my NE! normálně z něj nemůžu :slight_smile: ....zřejmě se začala projevovat jeho beraní palice.........už se mu asi před měsícem povedlo párkrát přetočit a od té doby nic........zřejmě zjistil, že se tím dostane do polohy, kterou nemá rád a tak proč by se namáhal jenom proto, že se to má a dělají to všichni...individualista :grinning: nebude to dělat a nebude a nepřinutím ho ničím.....jeho myšlení...... no a co, že mi ty hračky nepodáš? mám ruce a ty mi stačí! a pak taky velkou zbraň a to je ŘEV a to mi taky stačí, abych dostal co chci.......no občas to u nás vypadá jak souboj titánů, páč já mám zase býčí palici :grinning:
14. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
AAAhoooooooooj hvězdy, my měli také noc super a ještě lepší ráno. Táta si ráno oblékl Daníka a šel s ním hned na zahradu. A my s vojtíkem spali až do 7:45, holky no to byl balzám. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Pebi: to je super, že je ti dobře, teď, když má být zase hezky, tak abys nemusela ležet doma viď???

Niky: jj, tahle je super, také od ní nakupuji. Teď tam mám v merku tu chlupatou bundičku s ouškama. Je nádherná :grinning:

Mis: to je rošťanda, to čtení jí opravdu jde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to je na tom to nejblbější
14. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Akit: o zubaři mi nemluv. My tam jdeme 20.8., tak mám bobky už teď. POřád mi hrozí, že mi vezme osmičky, ale já je nechci dát :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Pet: dobrý, tak hlavně, že sis pochutnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Petu tak to je fakt blbý :grinning:
To mně se asi nestane, já určo v transu vyběhnu ven, manža bude rád, že mě před ordinací zachytí a odveze domů.. :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
14. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
14. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky, tak ty zuby vám nezávidím :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2009 ve 14:12 • ma12
Já také ne, ale nám asi jdou, protože pořád srandíme. Je to hrůůůůůza

Dnes jsme poprvé prubli sporťák a normálně tam tak krásně vytuhl, ale neřval, no koukali jsme na to s manžou jako blázni. Prostě se mu tam líbí. Ale už to není takvé to miminko. Nejraději bych ho dala ještě do korbičky. Alespoň na chvilinku. No uvidíme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale musím jí vyprat, ta je špinavá, jako z venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď to manža rozmontovává, tak to přemáchnu v ruce, teda je to jako od prasat :astonished: :astonished: :astonished:
14. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
teda vy dneska perlíte :grinning:

tedato vydání by fakt stálo za to -myslím, že bychom mohly sloužit jako slušný vzoerek třeba pro studnty psychiatrie :grinning:

maus: jak to, že překvápko - neodopovídalo to fotkám?

heč a heč ..já se dneska vážila a mám další kilčo dole :sunglasses: :grinning:

no ..ale abych se nepřechválila - dělala jsem alanovi dortík - no a nějak se mi rozjel ...jako chuťově to jeˇmňamka ..ae design nic moc ...tak jsem to rozplácla úplně, zasypala mandlema a jahodama a ozdobila mátou a budu se tvářit, že to tak mělo být :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Hup: neprovokuj :angry: :angry: :angry:
14. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
mamka včera vzala ondru kočárkovat ..sundala mu boudu a položila ho na bříško ...si prý mohl hlavu ukroutit :grinning:
14. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
jo a pro ty, co bojuju se zubama ..teda ne se sváma ale u prcků - existují homeopatické čípky - vibucol - je to určeno přímo pro mrňata, co se jim klubou první zubky ....a nám to skvěle zabralo :slight_smile:

sklen: heč a heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
maus: taky mě zajímá ta barva :astonished:
14. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
pet: jinak s tím nanukem jsi musela býtfakt kouzelná :grinning:
14. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Hup: ty jsi na mě ale zlááááááááá, já budu blečet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

JJ, to měl Daník taky rád, když jsme mu sundali boudu :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
sklen, taky mám kilo dole :grinning: ...stačí jedna angína a sakra si rozmyslíš, jestli máš hlad, když ti ta potrava musí projít krkem :grinning:
14. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
čauky, hlásím se z Vysočiny :slight_smile: Teda já z vás asi znova porodím :grinning: :grinning: Holky, vydáme to - pomůže to dobrý věci (na psychiatrii budou mít studenti novou povinnou četbu) a o honorář se spravedlivě podělíme - to bysme každá pěkně zbohatla, když nás sem chodí asi 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.