• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No super jen se do mě pusťte :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
pebi: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Saru: no to jo, by jsme pak byli tuplované hvězdy :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
A jak je na Vysočině?? Tady hnus bus autobus :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: poprchává a celkově se ochladilo, fujky
14. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
pebi: no kdyby k tomu musela být ta angína, raději si ho ponechám :grinning:

jako saru tak to se ohrazuju ..jako já bch to dělila koeficientem dle množství příspěvků ....chápej ..já se tady dřu ....a pak bych přišla zkrátka :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
sklen: no právě, sebevědomí je stále nutno posilovat :grinning: :wink:
Holky, ten náš lump už fakt leze po čtyřech jako kočka, poslední 2 dny trénoval postoj a teď jsme dorazili k babči a on, asi aby se předvedl, vykročil a asi o 2 metry popolezl svým novým stylem :sweat_smile: Mě už asi trefí, já fakt nevím, kam žene :grinning: Každopádně už je nutno oddělávat všechny věci z výšky cca 30-40 cm nad zemí, už to začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
No jo, když ti ta pusa tak jede, za to my nemůžeme :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Ale jo, to beru, taky se docela dřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Na Vysočině je celkem hezky, svítí, ale to sem asi taky dorazí :wink:
14. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Hihi, šikulka, tak to budete brzy sedět, hele to by chtělo zápis do knihy rekordů :sweat_smile: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
normálně, musím vám říct, že mít jedno dítě, tak se nudím...to je tááková pohoda... jak tu není Anetka, tak mám vypráno, vyžehlenou celou hromadu z dovolené, převlíknuté postele, navařeno a válím si šunky, protože se nechci moc utahat, když jsem ještě včera byla na umření :grinning:
14. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
hup, no to já samo taky, ale když jedeme příští víkend na tu svatbu, tak jsem ráda, budu hvězda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
pebi: ty jsi hustá, prej se nudím :grinning: Máš můj obdiv, jsi prostě hvězda :dizzy_face:

skleni: to zas ne, ale každej den čekám, co zas "vyvede" :grinning:
14. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
pebi: s tou hvězdou jsme se očividně shodly, teď jsi tuplovaná :wink:
14. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
saru, druhé dítě na tebe! :grinning: ...ne, vážně, sama to nechápu, ale fakt to tak je, u 2.dítěte se naučíš zorganizovat si čas, protože prostě musíš, u Anetky mi to asi nešlo nebo co. no a pak ti to jedno dítě vypadne a ty jedeš v těch zajetých kolejích a totální pohodička... :dizzy_face:
14. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Pebi: tak to je jako u nás, když je Dandula u babičky, tak je tu takové ticho, až je to divné
pebi: a co dělá Mareček? máš ho tam určitě? :grinning: nechápu, jak to stíháš, tohle bych nestihla ani náhodou
Mis: ale určitě jo, jak píše Pebi, je to jen o tom, jak si to zorganizuješ :grinning: :confused:
14. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
pebi: no tak už jsi mi odpověděla :wink:
14. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
jj, spinká :grinning: ...ale fakt je, že on je hodný, stačí, když s ním během úklidu nějak komunikuju, sem tam se zasmějeme, polechtáme, zablbneme a tak, hlavně, když na mě vidí a je spokojený.
14. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
pebi: jj..taky si říkám, že až do toho vpadne další, bude po srandě :grinning: ... jako momentálně těžká pohůdka ... dokonce i projekt, co jsme měla mít hotový do úterka příšt týden mám už od středy hotový :sweat_smile:
ještě teda musím vysát ...
ale zvládli jsme ten dotrík (no v rámci možností :grinning:) ..."podepsali" jsme tátovi knížku
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
hele, ze začátku to zas taková idylka taky nebyla... kolikrát jsem se nestihla ani učesat :grinning: (až jsem si říkala, že s tím musím něco dělat, aby mě Pavel ještě chtěl) :grinning:
teď už je to pohodička :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
No jo, on má svátek, tak to blahopřejeme
14. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Pebi: no to se nedivím, když máš na hlavě ježuru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
teda, Pavel by mě chtěl, ale styděla jsem se před pošťačkou, jak vypadám :grinning:
Jo a co se týče tvaru dortu, tak můj manža by byl nad míru spokojený. Je mu to fuk, vezme lžičku a jede :grinning:
to já kolikrát vyběhla jen v bombajkách, ale naše pošťačka je zvyklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se nehrozí :sweat_smile:
14. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
sklen, právěže ježuru už ne, teď to má takovou blbou délku, že mám každé ráno po probuzení číro, jak spím na boku :grinning: , tak musím pod sprchu a foukat
14. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Ty jo, tak teď náš malý zaperlil, ptali jsme se ho, co chce k narozeninám a on dalšího brášku :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Manža nenašel žádnou vhodnou odpověď :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
To já za chvíli budu plešatá, už mám normálně lysinu :confounded: :confounded: :confounded:
14. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
naše se taky tvářila, že si toho mého zjevu ani nevšimla :grinning: , ona je zlatá... to jen já jsem měla ze sebe dost blbej pocit ...když i nehty jsem měla horší (při podepisování) :grinning:
14. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.