• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
14. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
taky mi padají vlasy, ale můj gynekolog mě varoval, že po 3.měs po porodu vlasy padají... říkal: to by jste se divila, jak některé ženské vypelichají :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
nic, svrbí mě ruce, jdu ještě umýt koupelnu a záchod :grinning:
14. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
No tak to já se nedivím, ale co s tím??? do lékárny jsem si samozřejmě nedošla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , jen jsem četla, že by se vlasy měly proplachovat chladnější vodou, né nic teplého :confused:
14. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Pebi, ty jsi fakt dobrá, včera na umření a dnes makáš :wink:
14. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Pebi, ty jsi fakt zdravá, už tě angína netrápí, máš tolik energie, to je super.
Hup, taky se pochlubím, už vážím míň než před otěhu, ale stále je co shozovat :slight_smile:

Holky, tak náš taky!!!!!! teď se přetočil na bříško!!!!! byl na hrazdičce a najednou byl mimo ni :grinning: pokoušel se o to už pár dní, vždycky se úplně prohnul jak do luku :grinning: tak přesne 2 dny po 4měsíčnínách to stihl, šikulka naša :sweat_smile:
14. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
luci, v krku bolí pořád, to zas tak úplně fit nejsem, ale je to takový rozdíl oproti včerejšku, že jsem úplně šťastná, včera mi bylo dost mizerně
14. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
pebi a jak dlouho to vypadávání trvá?
skleni, taky se s těma vlasama cítí na ostříhání :confounded:
14. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
nevím
14. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
asi dokud nevypadnou, ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Pebi: no tak mazej ještě do pelechu

Luci, já jsem byla u holiče je to asi 2 měsíce, ale už bych šla zas. A nejraději tak jak to má Mau, nebo dokonce Pebi. Tohle už mě fakt nebaví., je to všude :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
14. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci: velká gratulace k přetočení, to říkám, že my budeme poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
No nic, mastíme ven, Vojta už zase hejká, tak půjde chrupkat :wink: Tak se tu mějte
14. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Skleni, díky. však do 4 týdnů máte ještě čas :slight_smile: a už se aspoń vojtí otáčí na bok?
Pebi, dík za naději :grinning:
14. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Luci: vůbec, jen když mu pomůžu a to hned chytá kozisko :unamused:
14. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
naše fenka taky přišla po porodu o srst, ale úplně brutálně, chuděra... až jsem volala na veterinu, jestli není nemocná, zůstalo jí jen takové chmýříčko, vypadala jako štěňátko a kuřátko zároveň... no a vzhledem k tomu, že ji máme venku a byl leden, tak mi jí bylo dost líto :confused:
14. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
já nějak nemůžu mazat do pelechu, za chvíli tu mám Anetku, tak musím ještě vytřít, protože pak už se k tomu nedostanu :grinning:
14. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
pebi: to znám ... umím ležet, jen, když mi je úplně total zle a jak mi trošku otrne, je s ležením konec :slight_smile:

jinak konec je i se spinkáním v kočárku ...a to jsme ani pořádně nezačli :grinning:
našla jsem ho s nohama zapřenýma o okraj a snažil se jakoby udělat most a pak se odrazit ..ale nebylo to klasické lukování ..normálně u toho nedskakoval ....ech

pebi: to je dobrá odpověď s těmi vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dort se povedl - na řezu vypadá o poznání líp ...a jak je dobrýýýýýýýýýý....mňam..tuze žravý
14. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
jsme dnes poprvé vyzkoušeli pořádně manducu pěkně v terénu....byli jsme s taťkou na golfu....nejdřív Vojtí protestoval, ale na druhé jamce se uklidnil a užíval si to...a já taky...... byla jsem bosa a takový udržovaný trávníček na golfovém hřišti je fakt balzám na nožky :wink:

luci gratulace Martínkovi k přetočení :wink:
14. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
hup jaký si dělala dort?......jééé já bych si dala.....jdu juknout do zásob na něco sladkého
14. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
my jsme jely na odpoledne k tchánovcům, byla pohodička. Manža je v práci, zase to nestíhá domů, takže jsem sama samotinká s Karolí.

ad barva nosítka: no na těch fotkách ta barva vypadala světlejší, jinak, ale to je jasný, že to monitor zkreslí. Ale jsem spokojená, je sice jiná než jsem myslela, ale pěkná :slight_smile:

ad ne/vlasy: mě padají už hrozně dlouho a padají stále. A i když to mám relativně krátké, tak je jich všude plno :angry: a myslím, že vitamíny nezaberou, podle mě je to hormonama, takže nezbývá než vydržet a doufat, že tam něco zbyde. Taky už mám normálně kouty :rolling_eyes:
14. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
luci: gratulace k přetočení :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
enz: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55138

maus: tak lehká závist, že u tchánovců je pohoda ..mětchýně čeká zítra a pochybuju o tom, žebyto bylo vbec v klidu natož v pohodě :sweat_smile:

no vlasy máme taky všude ...a co mi nevpadne samo, to mi vyrve ondráš :grinning:
14. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Mau: jj závdím taky, ale musím zaťukat, že u nás taky panuje pohoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bůhví, na jak dlouho :sweat_smile: :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
já jsem spokojená, jsem moc ráda, že dobře vycházíme :slight_smile: přála bych to každé z Vás, fakt :slight_smile:

Karolí poslední dobou dost bojkotuje spaní. I teď už je dlouho vzhůru, unavená jak hrom. Dneska půjdem koupat určo dřív. Včera taky vytuhla, ještě ani nedojedla :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
To my už jsme vykoupaní a způlky napapaní, dal si jen jedno a druhé nechtěl, ale teď se tam tak kroutí a kňourá, že to půjdu zkusit, jestli si to hošan nerozmyslí. :sweat_smile:
14. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
u nás už okoupáno, nmasírováno, napapáno a už se leží ...sice furt něco šustí v chůvičce ..ale vypadá, že už zabírá :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
taky hotovo, u náš už se chrní :dizzy_face:

Holky kolik ty Vaše mrňata váží? Nějak nemůžu najít kolik psala hlavně Niki a Saru. Já jsem Karolí dneska vážila a má asi 8,4 kg :sweat_smile: nevím, jestli jí to UM nezatrhnu, aby jako nepřibírala moc :confused:
14. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak my už taky tavíme. Párkrát si pocucnul, trochu si pobroukal a už spinká.

Mau: tak to nevím kolik vážíme, ale asi kolem osmi. Uvidíme ve čtvrtek, jdeme na další očkování, tak jsem zvědavá.
14. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
maus: no já sice nevím kolik ...ale tolik 100% nee :grinning:
14. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.