• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Souhlasím s Hup, neblázni :wink:
14. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
to mě na té kombinaci UM a MM štve nejvíc, že nevím kolik vypije. Ale asi měla fakt nedostatek MM, protože za minulý měsíc přibrala "jen" 0,5kg a teď má 1kg. Mě doktorka určo vynadá
14. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ale prosím tě, určitě ne, měla by být ráda, že jí to nešlo dolů. Hele je spokojená, je, tak co??? :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
no je, ale taky pěkně oplácaná. Bych jí nerada zadělala na obezitu :unamused:
14. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
No to snad ne, Mau. Spousta dětí je na um a myslím,že oplácaní nejsou. Přece jí kvůli tomu nepřestaneš dávat najíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
mau: neplaš ..to bude dobrý :wink:
kámoška krmí jen mm a karolí je proti její holčině úplná křehulka :wink:
jako probrala bych to s dr. ale určo to nebude tak dioké :wink:
14. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jasný, taky mi nepřijde oplácaná, :wink:
14. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
sklen: no jsou na UM, ale jen na ní. já jí takhle možná přecpávám, jako jasný, že jí nenechám hladnou, ale znepokojilo mě to, víš.
14. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
nazdárek,
mau: Štěpán teď váží asi 7,7 kg a měří 71 cm :wink: A Karolí rozhodně není obézní, vždyť je to kóča, fakt bych to neřešila, poradila se s Dr., ale rozhodně nehrotit. Hlavně už se začala přetáčet, tím pádem se bude víc hýbat a už tak přibírat nebude. Štěpánovi se to taky zastavilo :wink: :wink:
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Maus, Fífa má 8,2 kg.. Teď už tak rychle nepřibírá - cca. 20 dkg za týden :grinning:
Tlustej neni, jen takovej oplácanej - jako správný mimi :wink:

Vlasy mi taky padají a Fífa mi je pěkně rve.. Má vždycky plný pěstičky! Jdu ho uložit :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky díky. Asi se poradím s doktorkou... :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
maus: klídek.... jak píše Saru, hlavně, že už se přetáčí, takže nějaký faldík navíc jí prostě nevadí :wink: ... Nelča je sice hubeňour, má něco malinko přes 6 kg, ale přetáčet se nebude, nenene :wink:

hup: dortík vypadá lákavě, mňam :dizzy_face: , dala bych si ... já před chvílí vytáhla švestkový koláč sypaný mákem..no, nevím, jestli bude jedlý, dělala jsem ho poprvé, ale vypadá hezky :wink:
14. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
hup: já miluju ty tvoje recepty, který sem vkládáš večer :grinning: Vždycky mi uděláš chutě, ale kdo by se s tím teď šel dělat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně vypadá výborně, někdy vyzkouším. I když tuším, že se svým stylem vaření a pečení nakonec polovinu přísad nahradím něčím jiným a vyleze z toho úplně něco jiného :grinning: Ale vím, že ty na ty přesný gramy a mililitry taky nejsi, to je mi sympatcký :wink:
14. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
teď jsem v jedné poradně četla, že mimi zdvojnásobí svoji váhu do 4-5měsíce. Tak to jakš takš odpovídá. Trošku mě to uklidnilo. Naše doktorka je trošku šílená, hrozná zastánkyně kojení, tak jsem moc zvědavá co mi řekne.
14. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hihi, my zdvojnásobili váhu ve 2,5 měsících :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
niku a sklen: jak jsi tady niku, dávala odkaz na tu paní na MMB, máte od ní někdo nějakou čepičku? moc semi tam líbí s těma dvěma růžkama, ale zajímalo by mě, jestli vážně sedí ..... díky
14. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Mis, já od ní mam už 4 čepičky (2 plyšový a 2 poružkatý bavlněný)... 2, když byl Fífa mimi (jako po narození) a ty samý jsem vzala teď na podzim.
Přetim jsme měli č. 1, teď mam č. 3.

Jsou to tyhle:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_1.mesic/#IMG_1988.JPG
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_1.mesic/#IMG_2077.JPG
14. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
mis: oo ..to bych si dala ..ale manža moc nemusí makové buchty :confounded:

saru: no to já si dneska taky vymyslela z hlavy :grinning: ....ale hodila jsem si to do receptů, abych příště měla zase odrazový můstek :grinning:

my ve 4 :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojík

tak my dneska máme s manžou 5 let výročí co jsme se vzali, tak trochu oslavujeme, upekla jsem kremeše, když už jste u toho mlsání o opekli jsme si masíčko.

mau - asi máme stejnou dr. :wink: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
niku: díky díky, jsi skvělá.. mě se fakt moc líbí, tak asi objednám :wink:

hup: tož Martin makový zase může :slight_smile: a já taky :grinning:
14. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsme zase zpět z chaty, ted už tak na deset dní jen v Ov, nakonec jsme odjeli v tom nejhezčím počasí, no co, tatka se nám taky ve zdraví vrátil ze služebky, v neděli mě pozval na večeři, půjdu ven asi podruhé, společně půjdem poprvé, se těším, bude to odměna, pže mě čeká o víkendu velký úklid, hlavně okna :unamused: blééé!

S malým nás čeká další týden druhá hexa, chci se domluvit i na ten synflorix, uvidíme také, kolik vážíme přesně, už se celkem pronese :slight_smile: koupila jsem si lepší lahvičku na čaj- MAM, pže minule kámošce na mimimejdlu vypil skoro celý čaj, jen že se mu z toho líp pilo, než z mojí Aventky.
14. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
čau kočky, tak my slavili u sousedů jejich kolaudaci, já se už radši trhla domů. Hup, dnes jsem udělala ten tvůj koláč a je výborný, i když jsem ho trochu zkazila.. podařilo se mi pudink osolit, takže skončil v záchodě :grinning: ještě že jsem ho nenalila na ten pekáč. takže koláč je jen s tvarohem, ale výborný i takk.
Jinak Marťa váží asi 6,5 kg, nějak moc nepříbývá, ale ani neřve hlady, tak nevím.
Bram, já myla okna v baráku několik dní, vždy jedno za den :slight_smile: bylo to asi před měsícem, tak mám zas na čas klid.
Každý mi říká, jak Marťa přibral, jakože se pronese, ale mě přestaly bolet záda :wink: jestli to není tím, že jsem začala bruslit. už jsem byla 3x.
14. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
14. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Niky, taky jsem ujetá na proužky, ale na tričkách.jak dávám malému krásné barevné plíny, tak ho nechávám jen v tričku, ono to tak pěkně ladí :grinning:
14. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
My jsme kopírovaly včerejší noc, zase hodinu čumákovala. Ona má na pilno se v noci točit na pupek, ale zpět to ještě neumí, že :rolling_eyes:
Dneska to zkusím bez UM a uvidím večer, jestli jí dám nebo nedám :wink:
Manža je pořád v práci, my tím pádem pořád sami :frowning2:
15. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahooooooooooooooj kočky, Niky no to jsou super věcičky. Koukala jsem, že je tam stejná čepka, jako máme bodíčka. Ještě je dobrá tato paní. Má také slušné věci a za super cenu

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=22022

tak jukněte, od té jsem vzala bodíka pro Vojtulu a pyžámka a tepláčky pro Daníka, teď se tam chystám na bundičky.

JInak u nás noc super, pořád to samé, v jednu a potom o půl čtvrté
15. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Mau: my ho máme doma, ale dělají nový plot okolo zahrady, tak jsme taky sami. Vojtík spinká a já půjdu připravovat na oběd. Ani pořádně ven nemůžeme, protože soused začal řezat dřvevo na cirkulce, tak kdyby mi Vojta usnul, tak je stejně hned vzhůru :frowning2:
15. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Niky, myslíš, že by nám ta 74 čepka byla????? Koukala jsem v 80 a 86 a tam mají pěknou jen jednu :rolling_eyes:
15. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
sklen: hm, tak to máte taky na prd. A co budeš vařit?

Karolí teď usnula, jsem zvědavá na jak dloouho :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
To Vojtula se už kroutí, za chvíli se bude ozývat

Já dnes peču uzenou krkovici. Potřu to česnekem, šoupnu do trouby, hodně podleju a pak už si toho nemusím všímat. Jen sem tam obrátím. Je to mňamka s bram. kaší. To Dandula miluje.

my dnes budeme slavit Daníka narozeniny, sice je má až ve středu, ale nikdo se nám v týdnu nesejde, tak to děláme už teď, tak musím přichystat chlebíčky atd.... odpoledne valím pro dort,t ak jsem zvědavá.

Už brouká, jdu tam
15. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.