• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a co budete mít dobrého vy, tedy ty?? Karolí má to své jisté :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak já zase mažu, musím letět do města pro večku, jsem to včera nestihla, tady je to na příděl :grinning: :grinning:

zatím páček shledáček

jo jinak tady to vypadá na super sluníčkový den
15. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
sklen: jů, tak si to pěkně užijte a Danečkovi VŠE NEJ :dizzy_face:

Já vůbec netuším, něčím se odbydu, vařit jen pro mě mě fakt neba :unamused:
15. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Karolí začíná trénovat přetáčení na druhou stranu, tak jsem zvědavá kdy se jí to povede :wink:
15. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
čau kočky.
skleni, vše nejlepší Danlíkovi. co dostane?
včera malý usnul asi v devět, ani jsem ho nezavinovala, ani pak už nekojila, a vzbudil se až ve 2,30, to je zlepšení, tak jsem ráda.
těším se, že půjdem do bazénu.
jinak kámoška, co má 6 týdnů do porodu, měla děsné svědění, a přišli ji na něco na játrech :unamused: možná ji kvůli tomu budou vyvolávat porod :fearful: chudinka..
15. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj, jedem do Plzně na svatbu, tak rychle...

Skleni, ta čepka nám je... Fífa má hlavu cca. 43-44 cm a trochu v ní plave :wink: Na podzim bude OK. Je fakt slušivá.

U nás noc takyfajn, ve 21 usnul, kojo v 1, 4 a po 6... Pak šel k nám :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
niku: chápu dobře, že teď máš ty čepičky vel č.3 (68-74), paní píše, že obvod čepičky v klidu je 40cm, a ty píšeš, že Fífa má hlavinku 43cm a že v čepičce plave...tož teď nevím, co mám objednat, Nelča má hlavinku 41cm, chtěla jsem objednat taky tu vel č.3.... jinak jsi objednala moc hezké věcičky, ty polodupky jsou čupr, ta smetanová čepička je hezká? myslím jako, jestli je to hezký odstín smetanové.... jsem hrozná, že tě tak otravuju :wink: , děkuju
15. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak jsem tu

Daníkovi jsem objednali skákací hrad, pak dostal pistoli, novou vrtačku, knížky o dinosourech atd............ jenže hrad stále nepřišel, tak sjem ho zrušila a jdeme ve čt něco koupit do Bruderu. Tam to on miluje, vybere si zase něco pořádného, vůbec nás nešetří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je super, tak to já je taky objednám.
15. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojte holky, prosím taky o kontakt na ty čepičky,díky...
Neli má obvod 42 cm a budu kupovat 2, protože 3 má příšerně velikou a jedničku nosíme ještě teď
15. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
holky musím vám říct jobovku ....
jak jedeme k té tchýni na to opékání,které se plánuje už cca 10 dní a minimálně 4x si kvůli něj volali (tohojsem byla svědkem, kdo ví kolik jich bylo navíc),tak jsem včera večer zjistila, že pro 8 lidí je nakoupeno následující: 8 špekáčků ....konc seznamu :grinning: :grinning: :grinning:
hele to je fakt banda idiotů
já bych při tolika telefonátech a takovém plánování zvládla udělat grilovačku pro půl vesnice ....a oni nejsou schopni nakoupit špekáčky v přiměřeném množství :confused:

to jsem zvědavá, jak to proběhne v reálu, když perly začínají vypaávat už dopředu :sweat_smile:
luci: to je fajn, tak vidíš :slight_smile:
niki: užij si svatbu :dizzy_face:
mis: já myslím, že do ní doroste, ne? :slight_smile:

Nakonec vyhrál k obědu rýžový nákyp. A až jsem rozdělala broskvový kompot, tak jsme si já trubka uvědomila, že tam mám i čerstvé nektarinky, no co už :sweat_smile:
hup ber to tak, že je u vás furt "veselo" a v žádném případě se nenudíš :wink: :grinning: , holt dietgrill :grinning:
15. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
hup: hmm, to zní "zajímavě" :grinning: :grinning: tak se drž, ať to přežijete :wink:
15. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Karolí už na tom pupku normálně rotuje jak hodinky :grinning:
15. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
mau dala bych si taky rýžový nákyp, kdyby to kromě mě ještě doma někdo jedl :frowning2: asi se pozvu k vám :wink:
15. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
dadu: klidně přijeď :wink:
15. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
maus: já včera dělal nektarinkový jahelník ...mňam

dadu: jj...to se mi pak hubne :grinning:
15. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
jj, s tím hubnutím to mám taky tak. Teď tlačím kofilu :grinning:
Já jsem ráda, že nepřibírám :sweat_smile:
15. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
holky, taky vám děti v postýlce tak rotují? malý ráno brečel a byl hlavou tam,c o mívá nohy. dělal to i v naší posteli. Myslím, že se otáčí na hlavě. to mu tam na tom kolečku ty vlasy nikdy nenarostou :grinning:
15. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Jůůůůů Mau, no ten bych si taky dala, zrovna jsem to včera říkala manžovi, že bych koupila jablka a udělala ho z nich. ňam ka

Luci: jj, rotuje, ale jen na jednu stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem musela dát mantinel okolo celé postýlky, pořád mu někde čouhaly nožky

NO o hubnutí mi nemluvte, pořád na to myslím, ale nic víc :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
15. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
luci: rotuje ...po i proti směru hodinových ručiček ..ale s kolečkem to emá co dio činění ...žádné nemáme :wink:

sklen: to chce chodit na grilovačky, kde ti dají jeden špekáček a před tím musíš dát do kupy zahradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
dadu: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=46601, ty máš jako stejné čepičky? že píšeš, že Neli nosí čepičku č.1 a že budeš kupovat vel 2

maus: mňam, mňam, rýžový nákyp :grinning: , udělám asi zítra :wink:

hup: jahelníkem myslíš jáhlový nákyp? to já taky ráda.... těším se na story z opékačky/grilovačky
15. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
mis: jj ...vlastně to samé jako rýžový nákyp, jen místo rýže jsou jáhly ....měla jsem to i po studenu na snídani

jinak manža už je klasicky dopředu z babice vystreslý - bolí ho palice ....a jako tradičně přemýšlí, z čeho to je (večer vypil 4 decky vína - rozhodně ne žádný krabčák - že by tím? :astonished: :grinning: :grinning:)
no tak jsem ho polila olejíčkem z máty - na uklidnění a posílení sebedůvěry (to jsem mu teda neřekla) ...no a mimochodem to je i na bolst hlavy :grinning:
15. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
hup: to je škoda, že ho to tak stresuje :confounded:
tak ať máta zabere a ať to není taková hrůza, jak to vypadá :wink:
15. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
maus: udělej fotky toho nosítka, samozřejmě s Karolí uvnitř :wink: děkuju....
15. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
a holky,pamatujete Majdulu? tak má kluka Radimka, od včera
15. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
mis dík, stejné nemám, koupila jsem pár na jaro, ale byly nám velké, neměli jsme ani 1ku, no a teď na podzim jedničky jsou malé tak jsem je nevyužila a podaruju je kámošce, snad jim budou..
15. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
To já mám koupenou jednu dvojku a druhou mám po Daníkovi a jsou nám ještě velké, tak tahle bude sedět, ale nevím, jak snese ty tkaničky, je na to háklej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
takže vyfocené nosítko s kapuckou i bez: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=404581&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
mého šíleného výrazu si nevšímejte :grinning:
a jsou tam i fotečky ze ZOO :wink:
15. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
mau: suppper, no to by se mi líbilo taky, ale taťka žilou nepustí :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Karolí je fakt kočanda okatá. Moc vám to sluší :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.