• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: kujém :slight_smile: ono tohle nosítko právě není tak drahé, to by mohlo klapnout, ne? :wink:
15. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
máš prosím tě odkaz?? NO já dnes zažila čoro, když jsem šla do města, tak jsem dala Vojtu do kočárku a to byl řéééééééév, tak jsem myslela, že bude chtít sporťák, tak to přehodím a ono nic, ak jsem to zase hodila zpět, ale bylo to čím dál horší... pak sjem přišla čím to je. Soused tady od rána řeže dřevo na cirkulce a ten náš bobánek se bál. Jak to šlyšel, tak dostal hysterák. Musím mít ubedněná okna, nedá se tu dýchat, ale on zaplať pánbůh usnul.

Jo, normálně se musím pochlubit, asi jsem věštkyně. Včera jsem potkala známou a ta měla rodit, zakecali jsme se a já jí povídám, ty jsi v obličeji úplně jiná, taková zateklá až ošklivá, určitě dnes porodíš a ono jo. v noci jí vezli
15. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
http://www.branakdetem.cz/ergonomicke-nositko-liliputi.htm
jinak seš teda fakt Sibča :wink:
Karolí se tak včera lekla zvonku, vzbudilo jí to a plakala...
15. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Viď??

díky za odkaz :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
sklen: tak až k vám pojedeme, tak ho prubneš a třeba manža povolí :wink:
15. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
no a kdy to bude, už se těšíme, mluvila jsi s manžou o tom???
15. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
maus: díky moc za ty fotky, vypadá to parádně, ta barva je šedá?
15. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
jo a ještě, je to fakt pohodlné, teď myslím pro tebe, neřeže to nikde?
15. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
mis: jj, šedá a béžový vnitřek a kapucka :slight_smile:
sklen: IP :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
mis: je to fajn, nikde to netlačí, uši to má měkčí než batoh a pás je taky vystužený. všechno se to dá pěkně přizpůsobit :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
a jak dlouho trvalo než to přišlo?
15. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mau: no tak třeba se mi ho povede přesvědčit :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mis, taky mě ty cm udivily... Zkusim to přeměřit, až budu doma. Jako úplně v ní Fífa neplave, ale fest jí vůbec nemá... A ta smetanová je hezkej odstín :slight_smile:

Svatba byla hezká, Fífa celej obřad koukal a sledoval. Teď jsme na zahradě a večer jdem na rozlučku se svobodou. Fífu bude hlídat moje mamka, tak snad bude hodnej. Mlíčko má odstříkaný, tak snad si ho vezme z flašky.

Maus, super fotečky. Sluší vám to!
15. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
mis: docela dlouho, asi 3týdny, neměli to na skladě, ale jinak bez problémů.
15. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
niki: děkujem :slight_smile: vy máte pořád nějaké svatby :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Mis, vážně? Majdule to moc přeju, že se to tak rychle povedlo :slight_smile:
Maus, nosítko vypadá úžasně. jak se nasazuje, jde to dobře?
15. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
maus: a na dobírku? jsem jak tatar...jak kdybych se nemohla zeptat na všechno naráz, že? :wink:

niku: to bys byla hodná, kdybys to přeměřila... ale je fakt, že paní píše, že ten obvod čepky je v klidu, takže ona asi povolí při tom nasazení a pak je větší.... smetanovou totiž chci taky, ta se bude hodit ke všemu :wink:
15. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Maus, to jo... Nějak se kolem nás vdává a žení. Ale ta hlavní svatba je za 14 dní... To bude... Já svědek, David svědek :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
luci: nasazuje sesnadno, i ta přeska na zádecg jde hezky zapnout :slight_smile:
mis: mě to přivezli PPL, platila jsem přez účet, ale jde to i na dobírku :slight_smile:
niki: tééda, to bude velkééé :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
My byli na svatbě, když bylo Daníkovi 10 m, no to byla hrůůůůůůůza, já jsem svědčila, manža stál s Dandou před kostelem. Pak se otočím a manža tam, normálnmě svěřil Daníka cizí ženksé, jsem myslela, že mu dám do úsměvu :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mis, ta čepka se dá hooodně roztáhnout. Ale zítra to přeměřim a dam info.

Tady je vedro jako blázen... A zrovna mě navštívila paní madam :confounded: Podruhý od porodu :unamused:

Kluci budou mít tu rozlučku lepší :slight_smile: My budem na fesťáku, ale oni budou opejkat kýtu, budou mít sud piva a o půlnoci přijde zatancovat paní striptérka :grinning: :grinning: :grinning: Snad si jí bude ženich pamatovat :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
maus a dá se mimčo z toho nosítka nějak jednoduše vytáhnout, nebo to nejdřív musíš celé rozepnout?
Pavel mě totiž láme na infantino nosítko, má to jeho kamarád, který mu to vychválil až do nebe... a že to má vepředu přezky, které rozepneš a prcka vyndáš...
je to tohle....
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5644-infantino-nositko-front-2-back-rider-
15. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
pebi: do toho co jsi dala odkaz bych nešla, to je jako klokanka a to dítě v tom visí, aspoň podle mě. Jinak z toho liliputi se dá vyndat snadno. Jen rozepneš tu přesku na zádech (v pohodě jednou rukou), sundáš ty ramenní popruhy a jakoby odklopíš tu kapsu. Zůstane ti to zapnuté okolo pasu, taže ti to nespadne. Je to otázka pár vteřin, jde to fakt snadno :slight_smile:
15. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak jsem mu hezky vysvětlila, že liliputi je lepší a on to pochopil :grinning: , asi ho nakonec vezmeme :slight_smile:
15. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
pebi: aby si mě pak nekamenovala :grinning: určitě je z mého pohledu lepší pro mimi, protože je pohodlné a má kyčle ve správné poloze. a můžete v něm nosit i Anetku :slight_smile:
jestli chceš, tak ti nahraju video, jak tam malou dávám a vyndavám :slight_smile:
je to hodně podobné jako manduca, řekla bych, i to píšou :slight_smile:
15. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Ju, super nápad, na to se také ráda podívám :wink:
15. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Maus, taky jsi mě s tím nosítkem nalomila. ještě by to chtělo prodat pár věciček, aby na něj bylo :grinning: nosíš v něm malou i doma? ona je ale hodná, to asi nepotřebuje.

Holky, co děláte k večeři? nemámm žádný nápad.
15. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Luci já taky ne, asi si dáme to co bylo na oběd. uzené, zbylo toho hodně, tak to musíme sníst. Ale pokud tedy na to bude chuť. Budou chlebíčky a obl. talíře, tak nevím nevím
15. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Skleni, tak to máte vystaráno. to já si schovávám obídky na týden, abych nemusela vařit :grinning: mně to pro sebe neba. a kdy vám ta oslava začne?
15. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
OK, tak až manža přijede z práce, tak něco nahrajeme :wink: ale na webu to bude asi až zítra, páč to hrozně trvá :sweat_smile:
luci: nosím v tom Karolí zatím jenom doma, páč to mám jen pár dní :slight_smile:

Manža bude mít na véču pizzu a já celozrn.kaiserku se šunkou :slight_smile: rychlé, jednoduché :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.