• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky, my měli dnes takovej zvířecí poznávací den :wink:

mau: nosítko vypadá super a moc vám to tam sluší. I v ZOO :dizzy_face:

Natočili jsme dvě videa, tak můžete mrknout, jak je na Vysočině :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=3PGynvrvgcw

http://www.youtube.com/watch?v=mhiIQgVc6t4
15. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojki,
tak u nás už se spí, dneska ale nějak neklidně, tak nevím- jestli prdíky, či zoubky, či nevím, jinak se mu musí spát jak v bavlnce, pže jsme zvládli dnes skoro vánoční úklid :grinning: Okna, povlékání peřin, velkééé žehlení, koberce,podlahy, do toho běžný úklid...prala jsem záclony i závěsy, voní to u nás jak v reklamě na aviváž :grinning:
Ale už jsem konečně spokojená, pořád jsem měla blbé svědomí, že lítám z chaty na chatu a doma mrdník, ted jsem uplně štastná!

jen tak zběžně jsem zkoukla, že jste debatovali o nosítku, ted jsem nedávno jedno prodala, kupovala už jsem ho dávno přes net, vybírala, vybírala až přebrala, nakonec jsem se přehlédla a koupila přes jedno rameno, malý v něm "visel" tak nějak šikmo, moc tam nechtěl být, přišlo mi to nepřirozené, až s tím šátkem jsem spokojená, příjde mi to lepší, ale věřím, že i těch nosítek je více druhů.
15. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
čauky ..tak my jsme zpět

tchýně dnes kupodivu celkem v pohodě ...pár hlášek bylo, to jo ....ale v principu to nebylo zas tak strašlivé, jak obvykle bývá :slight_smile:
(jen na okraj - byla jsem ráda, že jsme si špekáčky přivezli sami - ty neše totiž byly super, takové ty mastné, opravdové, z masa ..oni mělí papírové sójáky :zipper_mouth: :grinning:)

k nosítku - přidávám se ka maus - sice nemám to její, ale manducu ...ale podstatná není značka, ale to, že se jedná o ergonomickénosítko
do ničeho jiného bych prcka nedala
když vidím ženské s nosítkama, třeby chicco, nechápu,jak do toho můžou své dítě dát ...obvykle tam staršlivě visí - jak kotě natáhnuté ...
15. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahooooooooojky

tak nám se oslava povedla, zítra dodám fotečky s dortíkem. Vojtík děsnej pohodář, ale o jídlo se ošidit nenechá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: tak to je super, že byl klid, tady taky :wink:

No nic, jdu hajat, mám tho až nad hlavu
15. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Káťo úžasná fotečka, Tomík je krásnej
15. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jinak saru ty videa nemají chybu, fakt super, je to šikula šikovná, ale takle ho mučit, to chtěl jen ochutnat :wink:
15. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,

chjo my pořád někde lítáme, vůbec vás nestíhám dočítat ani nejsem v obraze, kdo jak roste, co novýho :frowning2:

My máme teď období, že spíme skoro celou noc, napapáme se v 8 večer a vstáváme v 5-6 ráno takže paráda :dizzy_face: vůbec si nestěžuju. Dneska to malej navíc zapíchnul ve fischerce, usnul tam asi v půl jedný a v půl čtvrtý jsme ho tak nenápadně budili, protože jsme potřebovali jet pryč, byli jsme na fotbale, potom na kýtě, no paráda, malej zlatíčko jako vždy:slight_smile:
Je už hrozně zvědavej, nebaví ho ležet v kočárku, potřebuje koukat co se děje okolo, ale to asi nejsme jediný, že:wink: Přijde mi, že to strašně letí, už to není miminko ale fakt pořádnej chlapák :dizzy_face:

Tak se tu mějte krásně, jakmile budu mít čas, zase nakouknu.

Přeji klidnou noc, ať dětičky nezlobí:wink:
15. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Skle: ahojky, díky, však Dany i Vojtí se taky povedli:wink: je vidět, že jste si dali záležet :grinning:
15. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
maus: super nápad s tím videem, jsem pro

my dnes odpo byli u známých na kolaudačce, to jsem se nadlábla, báječná grilovačka (brambory v alobalu, hermelín, kuřecí, vepřové, zeleninka,....) :grinning: , ale porušila jsem své zásady a byla tam s Nelčou až do 20:30, ale naštěstí byla úplně v pohodě, seděla Martinovi na klíně, koukala kolem sebe, já ji sledovala, že jakmile uvidím náznak protivnosti, tak skáču do auta a jedeme domů (měli jsme to jen 5km, takže dobrý), teď už Nelinka spinká, ani kolotoč jsem nemusela natahovat :wink:

sklen: ty máš takové předtuchové poznámky, už 2x jsi někomu pochválila fotky, aniž by v tu chvíli ta dotyčná něco psala a po tvé poznámce se ta dotyčná ozvala (teď u Kettm a nedávno myslím u Bram :wink: )
15. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo no, ona je rychlejší jak vítr :grinning:
15. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
saru: štěpula je fakt borec,jak už pěkně klečí ..jinak jsem očekávala, že video skončí nějakým trsem trávy v papulce, trošku jste mě zklamali :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobréééééé ranko

i prd předtuchy, jen jsem vždy náhodou najela na hlavní stranu a všimla jsem si našeho hvězdného dubňátka, tak vždy hned číhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už mám ty mimča v merku :wink:

U nás noc pohoda. Napapkal se ve 2 hodiny a pak tavil do půl 6, jenže to se zašvihl, tak jsem ho přebalila a jak to všechno kolem šustilo a venku světlo, tak už nezabral, ale šoupla jsem ho do postýlky co udělá, a on se po... znovu, tak jsem si ho dala k nám a to víte, to jeho brblání nenechá nikoho spát, pořád jsem se musela na něj dívat a smát jak se snaží být důležitý. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera večer jsem se trochu zhrozila, koupila jsem mu overálky asi 6-9 m a pořád jsem si říkala, že jsou velké a ono houby, nohavičky jo, ale jinak je mu to akorád, ach jo, už abych začla zase nějaké vybírat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak tady už nááádherně svítí sluníčko, tak snad bude i u vás všech, přeji sluníčkový den
16. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky
takže instruktáž: http://www.youtube.com/watch?v=yKbpXhXTUwU akorát je otočené, manžovi to nějak nedošlo :sweat_smile:
saru: Štěpa je fakt borec, jak už leze. a když jste ho navnadili zeleninkou, tak je popletený a dal by si travičku :grinning:
kett: Tomášek je fešák, sluší vám to :dizzy_face: a je bezva, že je tak hodňoučký :slight_smile:
hup: tak vidíš, nebylo to tak zlé :slight_smile:

U nás noc pohodová, večer bez UM, pak kojo až ve 3:15. vzbudila se už dřív, ale dudlík to vyřešil :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
mau: super, akorád jsem si asi hnula s krkem :grinning: :grinning:
No vidíš, tak že by se to lepšilo????, budu držět pěstičky
16. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
sklen: no já doufám, že to půjde, že bych dala UM jen vyjímečně. Jako jí častěji, ale dá se to :slight_smile:
Chudák tvůj krk, že se omlouváme :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je Karolí šikula. Hele i kdyby jsi jí dávala, tak je to stejně super, jak jste se s tím poprali, nebo ne???? :wink: :wink:
16. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Hele dost dobrý je to na konci tadááááá :wink:
16. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jj, tadá se povedlo :grinning: :grinning:
Jinak máš pravdu, jsem ráda, že jsme to kojo nezabalily úplně a že je zase líp :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Bré ranko :wink:
Fifín ještě spí, tak jdu za váma :slight_smile:
Rozlučka byla bezva, vyčistila jsem si hlavu, dala jsem si 2 piva (a jsem jak Pamela :sweat_smile: ), zvedla jsem si sebevědomí, když mě naháněl jeden kluk a nedal se odbýt (absolutně neodbytnej, fakt že jo... ) - holky měly teda aspoň radost, že mateřství neznamená konec života a legrandy :grinning:

Fífa hlídání taky zvládnul - nakojila jsem ho v 7 a šla jsem. V půl 9 usnul bez jídla a probudil se až pžed půlnocí....
ALE... Mamka mu dala moje mlíčko z flašky, ale on tu flašku NECHTĚL!!! Naštěstí jsem už byla na cestě domů, tak jsem ho nakojila... Tu flašku jsem taky zkoušela, ale prd... A to jsem mu koupila savičku 3!
Holky, poraďte co s tim... JAK HO TO MAM NAUČIT?
To nevim, jak to teda uděláme na tý svatbě... :confounded:
16. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
niki: mě Karolí taky nechce větší savičku. Klapla jen jednička, s ostatníma jak tahá tak neví co s tím. Je zvyklá na prso, že musí makat a když to pak dělá s flaškou tak to teče moc. Zkus menší savičku, nám to pomohlo :wink:
To se máš, že jsi si to tak hezky užila, a že po tobě jedou chlapi :grinning:
16. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Nazdar kočenky, to máme ale krásný den!!!
Mis, tak bezva kolaudačka jo? my takhle slavíme se sousedy, to se v sedm domů fakt nedostanu :grinning:
Niky, tak to jsi měla super večer. náš nechce flašku taky!! ale holky, přišla jsem na to, jak mu dát čaj :grinning: chutná mu to ze lžičky. zdá se, že trénuje na příkrmy. už musel dostat i bryndák, jinak bych ho musela převlíkat. máme to na videu, to ale pije spořádaně, normálně háže rukama a čaj je všude. Niky, mimochodem mě trápí to samé... jak ho naučit pít z flašky..

Maus, bezva video, sakra já se na to nosítko už těším. a karolí je tak hodná, úplná modelka :sweat_smile:
Kettm, Tomášek je krasaveček :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
fakt menší savičku? tak jo, večer to zkusim, dam mu tam zpátky tu 1...
to je věda... :unamused:

Nový fotky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#album
Fífa vyparádnej na svatbu, včera :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Mis, měřila jsem ty čepky - maj v klidu těch 40 cm, ale jsou vykrojený a hodně pérujou. Takže se ještě o moooc můžou roztáhnout... Fífovi podle mě budou až do jara.
16. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Nikul krásné fotečky, moc vám to sluší rodinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
niku: díky moc, asi objednám tu bavlněnou vel2, Nelča má menší hlavinku jako Filda :wink: , a ty máš i tu plyšovou, že? ta taky pruží hodně? ... a Filda je štramák :wink:

maus: super názorné video :grinning: , asi taky zakoupím, líbí se mi.... a s Karolí jste skvělé modelky :wink:
16. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:

Niky: Filda je fešák, moc vám to sluší, s flaškou neporadím, já mám avent 1ku a pije z ní dobře, vodu i mlíčko. O jaký čepičky jde?? :sweat_smile: My jsme taky čepičkový:slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jsem asi od Pebi dostala tu angínu :rolling_eyes: :grinning: Brutálně mě bolí v krku, tak nevím, co si o tom mám myslet neb červeno tam nějak zásadně nemám, chjoo..to bude asi psychika bojovat za to, abych nemusela ve středu k tý zubejdě :grinning:
Adam včera piloval přetáčení, pořád se otáčel, jen jsme ho vraceli zpět na záda. Jak to děláte vy? Aďa se totiž přetočí, chvíli ho to baví a pak začne zuřit. Tak nevím zda ho normálně zvednout a otočit na záda nebo ho překulit po zádech zpět. Nevím jestli je to důležité nebo si jen komplikuju život blbýma nápadama :grinning:
Jinak fotky i videa jsou moc pěkný, ale to je přece jasnýýýýýý ne? :wink:
16. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kett: no moc ti to sluší fakt, taky se na to chystám, zítra jí zavolám. To padání je hrozné

Kett: myslím, že jsou odkazy na předešlých stránkách, tak jukni ob 2 zpět

Akit: jj, psychika dělá své, mě bude taky určitě od úterka špatně :wink: :wink: :wink:
16. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
niku: ještě mám jednu vééélikou prosbu, mohla bys mi změřit ty polodupky, jen tu vnitřní délku nohavice k patičce :wink: , jejda vím, že jsem hrozná a otravná, ale ty jsi na mě hodná :wink:

kettm: tyhle čepičky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21039096 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12592632
16. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
akit : já ho nehávám být ...dokud se nevzteká ...pak mu pomůžu otočit se zpět ....
jako že bych ho furt vracela - to ne ...beru to, jak by mi bylo na jeho místě, kdby do mě furt někdo šťoural :sweat_smile:

jinak já jsem dneska tuze pilná
udělal jsem broskvový džemík s mátou, křupavou zavařenina se švestkami z ona dnes a v troubě se mi pečou povidla ....jsem úúúúúpně hin a to za chvíli razíme na pivní slavnosti
večer ještě musím dorazit ty povidla a namiovat ondrovi - příprava na příkrmy

holky jak to děláte?
jsem si říkala, že udělám dřeň ...asi by bylo líp to oloupat, že ....a pak jsem uvažovala že než to zavařovat do těch velkých sklínek, že bych to dala do mrazících sáčků a vyloupávala to po kuličkách
myslíte, že to neva?
16. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.