• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky, díky za typ na čepičky hned jsem objednala tu bílou, u nás jsou totiž čepky od 150,- a výše :angry:
16. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hup já to taky řeším až se vzteká, jinak ho to baví, takže mu to samozřejmě nekazím. Spíš mě zajímalo či ho otočit zpět jak říkáš nebo zda zvednout a položit na záda...jako abych mu nějak neuškodila špatným nebo předčasným otáčením nebo tak..
16. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
já nechávám Karolí tak ydokud se nevzteká a apk jí vracím přes bok zpět na záda, ale ona se stejně v další vteřině vrátí zpět na pupek :grinning:
hup: no seš hvězdáááá :dizzy_face: já jsem myslela že bych pro karolí zavařila hruškové a švestkové pyré, do malých skleniček. To s tím mražením zní fajn, ale vadilo by mi to rozmrazovat. I když zase třeba v mikrovlnce by to bylo raz dva...hmmm, tak nevím :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj,
jsme dneska sklízeli mrkev, tak jsem zkusila dát Vojtíškovi.....no a nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ji zamrazila...normálně do tvořítka na led.....ona bude ze začátku stačit jedna kostička a v mikrovlnce je to šup šup
16. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
jj souhlas s tím mrazením, Hup, hlavně jestli máš dost místa v mrazáku, to je zas náš problém. :grinning:
16. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
hup, jak ty dáváš malýmu odstříkaný mlíko?

mis, plyšová taky ta pruží... Jsou fakt pružný a kvalitní. Polodupky změřim až budu doma, zas trajdáme od poledne po návštěvách. Myslíš jako od rozkroku k patičce, jo? Ty 74 jsou mu ještě trošku větší.
16. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
niku: jjj, od rozkroku k patičce, já bych chtěla větší, aby je Nelča měla na dýl :wink: , v rámci šetření
16. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
maus: no já právě mám dojem, že do těch skleniček se tohomusí dát hodně a že to je hafo porcí ..a že tak dlouho otevřené v lednici to nebude ok ..a to zmražené vždy vymáčknu kolik kostek bude třeba ....

enz:mrkvičku bio ze zahrádky mám v lednici ...taky se na n chystám (tedy jen přípravu)

luci: no místa je máááálo ...hlavně poté, co ho manža narval pytlíkama ledu - pro jistotu ...mám dojem, že tu máme zásoby prohorní i dolní hospodu :grinning: :grinning: :grinning:
ale to vyhážu ....

nik: dávala jsem přes flašku ...ale poslední cca měsíc a půl nijak ..nikde jsem nebyla tak dlouho, abych to nestihla od kojení do kojení
16. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky, jsme zpět z Vysočiny :slight_smile: Pár foteček:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335579

hup: myslím, že to zamražení je fajn nápad :wink:

mau: super instruktáž :slight_smile: Ale my do nosítka nejdem, neb budem asi brzo chodit :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Karolí je úplná modelka a Ty taky :dizzy_face:
16. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
hup: ad tráva - naštěstí ji do té pusy nedostal, ale mnohdy moc nechybělo :wink:
16. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Hup. no máš moji poklonu, ty jsi tak činorodá.......... já v tomhle horku jsem ráda, že žiju.

Saru krásné fotečky, moc vám to sluší. Štěpula je ve sporťáčku spokojený viď???
16. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Mis, tak je to cca. 22 cm.

Hup, on to uměl na konci května a od tý doby jsem právě nikde nebyla, tak jsme flašku nepotřebovali.. A ups... Už to zapomněl... Zkusim ho teď pár dní trénovat, aby se to do tý svatby naučil.
16. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: děkujeme :dizzy_face: Jj, sporťák miluje, může pozorovat, takže je v klidu :wink:
16. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
niki: krásný fotečky :dizzy_face: Filípka už taky berou nožky, co? To se aspoň zabaví, viď? :wink:
16. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
niku: díky moc za přeměření, jsi zlatá..... :wink:
16. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
My jsme také vyjeli a moc se mu to líbilo

Dnes byl obzvlášť spavej, ráno dvě hodiny, po obědě další a pak za hodinku další hodinu, no koukkali jsme na to s manžou jako blázni :zipper_mouth: :confused: :confused:
16. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jo, dala jsem k Daníkovi pár foteček

už je na čase,abych opravdu začala něco dělat, je to pěknej hnus :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
skleni: téda, vám to všem tak sluší :dizzy_face: A co kecáš, kecko, jsi hvězda, tak co řešíš :wink: Daník měl krásnej dort :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
sklen: to je vynucená činorodost ...zítra frčím ke kámošce, v úterý jeplavčo a přijede ségra a ve středu jedeme na dovču, tak to nemám kam odsunout :grinning:

nik: nooo ..tak to se může stát inám :slight_smile:

jinak holkyna těch pivníchslavnostch bylydivnosti - švestkové pivo, puškvorcové, vanilkové,ženské.... noooo .... jako proti gustu ....ale já teda upřednostním klasiku :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Saru děkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

když jsem to říkala u nás, hned jak jsem to viděla, tak mi moje švagrová povídá, no co, tak máš velký k..y, jsme z ní šli všichni do kolen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hup. ahááá, ale i tak, jsi šikula

no to pivko, taky mám ráda klasiku, ale ochutnat bych něco nového chtěla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla, že začnu jezdit na bruslích, teď jedny aukcuji, tak jsem zvědavá, jestli se na nich nezabiju :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
hotovoooooooooo
výsledek: 2litry švestkové s ořechama, 3l broskvové s mátou, 3,5l povidel a pro ondráška 3 pláta broskviček, 1 švestek a 2 mrkvičky a mrvá já :grinning:

jinak mě napadá, když už jsem tak v tom - ona vyse tak dala i cuketa nebo patizon ...nebo ne? co myslíte ....že bych se na to vrhla zítra až se vrátím :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
No dobrý zásoby na zimu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
hup: ty jsi v tom? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jsi šikulka :wink: A myslím, že cuketa by šla.
16. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Saru: jak jsi na to přišla?? zse nám něco uniklo???
16. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
no vždyť to sama píše :zipper_mouth:
16. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo ahááááááááááááááááááááááááá, to jsem úplně přeskočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
hup: jsi šikovná, bych chcípla, nechceš hodit recept na tu švestkovou a na ta povidla?
16. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
skleni: no teda, to nejdůležitější Ti uniklo. Ještěže mě máš :wink:

Jdu zalehnout, hvězdy. Dobrou :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.