• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no my bydlíme ve zvýšeném přízemí a musím říct, že tu je vždy super, v létě v zimě pořád okolo těch 22-27 stupňů, tekže v zimě jsme netopili a máme okna na východ a na západ, tak tu je fakt příjemně i v poledne v těch vedrech
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Mau...ty jo, čím ji krmíš, vždyť je o týden starší a má o víc jak kilo a půl víc...jo to jsou ty comaj místo mlíka smetanu ke šlehání, kámoška to má podobně, její "malý" Štěpino je pěknej cvalda, na začátku 7 měsíce má 11 kg a je to krásný "mischelin" a to kámoška uvažuje jak má začít přikrmovat, jestli by neměla prostě jen kojit, že mu to pořád ještě stačí

Jo jinak holky víte co???? Luky si na horách na ten šátek zvykl. Sice jsem koupila dost blbý, takový řídky, prostě jen do 10 kg, ale už se s ním smířil
17. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
jitul: no tak už při narození nebyla žádnej drobek, ona se v jídle neošidí :grinning: a nemá být po kom hubená :grinning:

my tu v těch vedrech máme tak 27-28C, to je dost :confounded:

Je mi nějak špatně, asi si půjdu s Karolí lehnout...
17. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
jitu: krásný fotky z dovolenky :wink:

sklen: skvělý dortík, Dandoa musel být fakt nadšenej

hup: ten dort s jahodama vypadá vážně skvěle

hup: jak jsi ty broskve strkala do pytlíků na led? nějak si to neumím představit, chápu, že tím proteče voda, ale mixlé broskve? tož poraď nechápavcovi :grinning:
17. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooj kočky

no tak u nás noc nic moc. Vedro na padnutí a to jsme měli všude otevřené okna, aby to trochu protahovalo, ale ono prd. Vojtík byl vzhůru asi 4x.

Normálně se nějak učí spát po obědě, už zase taví 2 hodiny. Pořád ho chodíme s manžou kontrolovat. Dnes v noci zase ovdovím, manža už jede do práce a hned na noc. Ty jo a za 14 dní jde Dandula zase do školky, no to je masakr.

Hup: super fotečky, mooooc pěkný piknik jste měli :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tady je taky na umření, všude máme otevřeno, ale jak je to papírový barák, tak to stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
HOlky jak jste udělali to, že máte ve vizitce datum narození dětí???
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
sklen: jak se píše jméno dítěte,tak k němu dopíšeš i datum narození
17. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jo táááááááááák, moc děkuji :wink:
17. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jitul: vypadáš tam opravdu moc spokojeně. Taky bych to brala :wink:
17. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
ty jo já to v nastavení mám to datum naropzení, ale ve vizitce mi to nepíše
17. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
jitu, musíš to napsat přímo ke jménu :wink:
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
už mi to docvaklo, díky
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jitul: alespoň nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
mis: trychtýřem :grinning:
17. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
je tak vy uz rozebirate prikrmy??? Ja si jeste nejaky ten mesic pockam nez zacnu vyvarovat i pro prcka
17. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
nazdar kočky, tak lítačku máme za sebeou.. nejdřív domluva na slunečník, který jsem nevzala.. žádný nám teda nepasuje, pak jsem jela pro fusak, co jsem vyhraála na MMA, pak zapsat malého do pasu, a ¨zítra musím dojít pro ten pas.. uf jsem zpocená jak kůň.

Skleni, to bylá ale krásná oslava.
Jitko, supr fotky! to jsi malému kupovala plavky s plínou?

Hup, teda mysleala jsem, že tchýně je větší čarodějnice :grinning: ondráškovi chutná pivo! a ty světle modré lacláče mu moc sluší.
17. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
luci: šikovná holka :slight_smile:
magi: hodně z nás to řeší zatím jen teoreticky nebo v rámci chystání příkrmů zavařením nebo mrazením :slight_smile:

Normálně já mám pocit, že jak nedávám UM, tak mi to dítě zhublo, vypadá nějaká hubenější :grinning:
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahoj,

hup ty jsi ďáblice :slight_smile: manža by se měl dmout pýchou co má doma za poklad :slight_smile: ta švestková s ořechama vypadá dobře....já našla recept na rebarborovou se zázvorem a mátou.....ty nám rostou na zahradě, tak ji asi udělám
hele a ty nejdřív mrkev mixuješ a pak vaříš? já teda nejdřív vařím v parní troubě, pak mix, dám to mrazit v tvořítku na led a ty kostičky pak do mrazícího sáčku a pak jen odebírám kostičky a rozehřívám v mikrovlnce....teda budu.....ještě s tím, po té co se tvářil jako, když ho chci snad otrávit, počkáme :dizzy_face:

jitu: super relax :wink:

mau: není to tím, že se Karolí už pěkně hýbe?

luci: to zapsání do pasu trvá jen den? a stojí to něco?...snad ne :sweat_smile:
17. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
mag: no až budou příkrmy aktuální, nebude už úroda ke zpracování :wink:

luci: ješě řekni, že ti příjde jako sympaťačka..klidně vyměním :grinning:

maus: to bude optický klam :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
možná to tím pohybem trošku bude :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
hup, na těch fotkách je i tvoje mamka, ne? nebo to není ona?
17. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
pebi:jj ...tchyně je 28-31, mamča 43-52
17. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
já mám dnes zase Růženku....už spí 3,5h a nevypadá, že chce vstávat, ani pes ho nevzbudil.....jak má potom trénovat přetáčení, když furt chrápe :grinning:..... po kom jen ten lenoch je :grinning:
17. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Hup. jj, to je fakt, ty lacláčky mu sluší a tvoje mamča je od pohledu moc sympatická :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele, ale že ses rozjela s těmi fotkami s tchýní :wink: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
hup jistě tušila, že je to jedinečný okamžik, který se již nemusí opakovat :grinning:
17. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
sklen: hele - tchýně je vobluda ...ale ondrášek si na to příjde sám - děti nejsou pitomé ...takže jako babičku ji bojkotovat nebudu :sunglasses:

však až mu budou tři a řekne mu z balkonu, když přijede po měsíci, že by sice za ním ráda šla na zahradu a že by ho ráda vzala, ale že nemá umyté nádobí, tak nic nebude, on si to vyhodnotí, jak to s babičkou je :wink:

jako mamk má samo taky své, jako každý ..ale když vidí ondru, tak ho vždy bere jako prioritu ... první ho ňufne apakse ptá co my a objednácvá si pití a tak
17. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
hup: to je jasné, děti to vidí, nejsou slepé :slight_smile:

Sem se žene asi buřina, zvedá se vítr, tak jsem zvědavá, jestli spadne i nějaká ta kapka :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
mau neboj, z toho nic nebude, tady se to přehnalo, trvalo to asi 15 minut a teď to zase pere, no fuj

já mám dnes taky spící růžu, už taví víc jak hodinku. Posldní dva dny je vždy vzhůru víc jak 2 hodiny a pak to zalehne a chrní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen jsem zvědavá, jak mi pak zase vydrží do koupání, včera také vstal o půl páté a pak byl strašnej :confounded:
17. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
sklen: hm, spadlo pár kapek, to doslova, ještě fouká, ale asi nic
karolí taky poslední dny spí tak kolem 17 a pak je už v 19 protivná, tak koupeme dřív a po půl už chrní :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.