• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
zanet a všechny ostatní po císaři.. já bych taky chtěla cvičit, skoro do ničeho se nevejdu, mám takové špeky na břiše, dieta ještě nehrozí dokud ´kojím, ale z toho cvičení mám taky strach, minule jsem začala hned po 6ti nedělí a pak jsem týden nemohla bolestí chodit a to jsem to nepřeháněla, teď mi primář v porodce říkal, že vnitřní jizva se hojí do půl roku a podle něj, by ženské toho půl roku měly vydržet a nebláznit a necvičit, tak nevím, jo a king gym máme taky doma, zatím cvičí jen manža a já koukám, tak aspoň něco, a v posteli cvičím pánevní dno, ale to je ok....

dneska jsem si v tescu koupila kraťasy na teplo, aŤ nedělám ostudu, byla jsem v šoku musela jsem koupit číslo 40, no ale na druhé straně po Tomáškovi jsem kupovala kalhoty 42

jsem zvědavá jak dlouho to budu schazovat, do doby před těhu mi chybí 3apůl kilča, ale já bych se chtěla vrátit do doby před dvěmi těhu to jsem měla o 10 - 12 míň

nikul - to víš, že to Filda pozná, mě malá reaguje i když na ni mluvím z koupelny a ona se vzteká, může tam být babi, tati, to je jedno, ale musí slyšet mě,

a když dem do obchodu, tak celou dobu je nervózní - dokud se nevrátím, teda pokud není v kočárku, tam jí to je jedno
30. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky maminy. Nejdřív Vás chci pozdravit a pak to snad pudu všechno dočíst i když to se mi asi nepovede :unamused:
Moc gratuluji Zance k holčičce a o to víc protože se malinká jmenuje taky Alička jako ten náš poklad. :dizzy_face:
Jinak jsme zdravé,rosteme a v noci to spinkání docela jde.Třeba dneska,jsem byla večer v hospůdce tak hlídal taťka,zvládli to na jedničku a malinká mě nechala i vyspat a na první kojo se vzbudila až ve 3 hod :sunglasses: tak super
30. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Krásny víkend maminy. :wink:

Malinka v noci zas krasně spinkala, spala od 9 do půl 5 a pak se vzbudila až v půl 10, ale to jen kůli tomu že je taťka doma a vona se předvádí :grinning: jinak by mi už sprašila od půl osmé :sweat_smile:

Nik. - Filda to určitě vycíti, u nás to je to samé. Když dám spinkat malinkou ja tak zabere po 10 min a tatínek uspáva hodinu, :slight_smile: máma je máma :grinning:

Co se týče "rosolu" tak ten mam taky, ale to se cvičením správy, spíš se bojím jestly mi zesvětlaj strije, protože mi strašně popukalo břicho, a toho se bojim bojím.. :frowning2: :cry:
30. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Nazdárek holky a mimuškové,
ošklivo je snad skoro všude, minulý týden už se Aminka čachtala pěkně v bazénku a dneska jí snad dám zimní bundu, fakt hrůza!!!
Jinak se máme taky moc dobře. Nellinka měla při měsíční kontrole 3800g a 54cm, tak jsem zvědavá, jestli v šestineděli pokoří ty 4 kilča, ale vzhledem k tomu, že si dává tak přes půl kila za dva týdny, tak bych se toho nebála. Už se jí začínají dělat i faldíčky a je pořád strašně moc hodná. Máme prostě dvě nejzlatější zlatíčka, je to super, už bych si to ani nijak jinak nedokázala představit!
30. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
ajoj maminy , tak teda na pocasi tady se nemuzu stezovat, mame uz druhy den nadhernou oblohu bez mracku :sunglasses: uplne na opalovacku

Dneska jsme si posekali zahradu a jinac se u nas dvere netrhnou, porad nejaka navsteva...V :sunglasses: sichni jsou zvedavi na Wiliamka a na nas novy baracek...

Jinac synacek je porad moc hodny, vetsinu casu spinka...Vcera prospal skoro cely den az jsem se bala co bude delat v noci, ale svete div se on spinkal i pres noc. Jenom co vstal na kojeni a hnedka zase usnul. Vylezli jsme z postele az po devate :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak nám dneska končí šestinedělí. Byli jsme na šestinedělní prohlídce a malej má 5550g!!!! Doufám, že to není jedinej otesánek tady. Předpokládám, že Nikulka mě podpoří :grinning:

Ráda bych si tu s váma povídala, ale jsem stále sledována, navíc mám hodně učení, tak snad to pak bude lepší :slight_smile:

Velká gratulace Zance!
30. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj Market:

Určitě není, koukni do tabulky, kolik máme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zanka: Moooooooooooooooooooc gratuluji, ať jste obě v pořádku a malá ať dělá jen a jen samou radost.

Jinak já jsem včera dopadla dobře. Narkózu jsem zvládla v pohodě, akorád si nepamatuji, jak mě dopravili na pokoj, dokonce jsem prý i volala a psala. Když jsem viděla co, tak jsem byla v křeči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prý to byl kus jako palec, a měla jsem vééééélký štěstí, že se na to přišlo. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Teď už rpý bude jen a jen dobře.
30. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
NO tady je tedy živo :frowning2:
30. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky. My jsme byli dneska u našich, ale bylo ošklivo, tak jsme ani nebyli venku. Malá byla hodňoučká, i v noci. Už vážně suprově brble, všichni jsou z toho dojatí :dizzy_face:

břicho: moje je takový rozžbleptlý, ale já jsem teda nikdy neměla pevný břicho. Akorát teď ho navíc "zdobí" stije, fujky. Ale mažu Eucerinem a je to lepší, světlají a i hloubka už není taková. Co můžu chtít, že, když mám doma takového macíka :slight_smile:
Od pondělka se chci vrhnout na tu power-jogu. Tak snad mi to chvilku vydrží.

Malá už je okoupaná, spinká ještě před "večeří", já po sprše a manža si napouští vanu - prej mu mám přijít umýt záda :sweat_smile:

Koukám že nás navštívila vla a market, vítejte po dlouhé době, hvězdy :slight_smile:

sklen: to je fajn, že to dobře dopadlo :dizzy_face:

market: my jsme tady nejtlustější holčička a předehnaly jsme i většinu kluků :sweat_smile: No a aktuálně vážíme myslím nejvíc :grinning:

Dneska je Bridget Jonesová: S rozumem v koncích, to já ráda. fajn je hláška: "váha-asi sto kilo..." to se teď ke mě hodí :grinning:
30. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Mau: tak to nejsi jediná. Ale včera jsem se vážila a mám dole další kilčo, ale co těch dalších 7 to fakt nevím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na cvíčo nemám ani pomyšlení. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Myslím, že tou váhou vám hrdě konkurujeme. Měla jsi pravdu, každý se mě ptá, čím ho krmím. Tak jim na to říkám, že mám místo mlíčka salko nebo smetanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, na Bridget se také těším, to nemá chybu, no snad neusnu. Dnes Vojtula vstával dost brzy. :grinning:
Hele ty záda mu raději umej, aby se ti tam v breku neutopil, že ses na něho vyprdla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
sklen: :grinning: už jsem tam byla, ale s malou v náručí, takže nic :grinning:
30. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky, tak my jsme měli na návštěvě tetu Katku, teda kámošku, ale pro Martínka tetu :grinning: Marťa se jí moc líbil i náš domeček a hned říkala, že je k nám snadná cesta, tak že zase přijede, to je prima.

magis, nemáš fotky nového domečku?

Skleni, tak to byla rychlovka, že už jsi byla pod kudlou, to je dobře, je vše dobře dopadlo!!!!!

Market, tak držíme palce na zkoušky i na ten soud.
30. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
HIHI, tak to jste mu určitě udělali radost obě ne?? I když Kája musela asi koukat co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci, no to jo. Jsem taky ráda. :wink:
30. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
luci: jasně že se líbil. Dubňátka selíbí všechny :dizzy_face:

sklen: jasně, byl nadšenej. Malou jsem dala spát a byla jsem mu je teda umýt, aby neplakal :wink: Tak snad malá usne, po tom co viděla :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NO, aby chudák malá, neměla trauma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My taky spinkáme, od 19:00, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Já už jsem také po sprše. Tak ještě kouknu na aukce a hurááááááááááá do hajan.

Tak Vám všem přeji klidnou noc, ať drobečkové nezlobí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak my se byli koknout na aličku ...je to náááááááááááádherné miminko ...ale prťavoučké ..jako pírko ....dám do alba fotky

jinak jsme vypozorovala zajímavou věc u ondry - nejraději je u mámy ... to je jasné
ale pokud jde k nějakému cizímu člověku, jeho reakce se naprosto odlišuje podle naturelu ...pokud to jsou rapli jako já, je v klidu, pokud to jsou takoví ti pomalí, klidné lidé, je z nich nesvůj
asi potřebuje tu energii :slight_smile:

jo a dnes jsme udělali první spací pokus
okoupat, namasírovat, napapat a sám do postýlky spinkat
asi deset minut si povídal s čápama na mantinelu a pak usnul ..sám a bez dudlíku!!!
je to šikulka
30. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
dík za přání (za ségru) ...alička http://hupcza.rajce.idnes.cz/Alicka/#album
30. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jéé, hup to je krásná dvojka, myslím Alička a Ondra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fakt super :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Maus prosimtě jaký používáš ten Eucerin? Díky :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hup Alička je boží miminečko. Koukám segra má stejný výběr jména jako já,super :wink: Kdy měla vlastně sestra termín?
30. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
akit: jak se jmenovala ta homeopatika na podporu tvorby mlíka? dají se normálně koupit v lékárně? začínám asi ztrácet mlíko :frowning2: , malá saje a saje a když ji zvážím, tak zjistím, že vypila strašně málo a kdybych neměla váhu, tak to ani nezjistím .... a když pak chci odstříkat, tak není skoro co :frowning2:

hup: gratulace zance k Aličce, je to opravdu nádherné mimčo
30. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tááák jsem zpět z rozlučky, dočtu vás v noci.... Kluci to zvládli v pohodě, začal pofňukávat až 10 minut před mym příchodem. Takže 3 hoďky to beze mě vydrželi. Mlíčko ani nezkusili, tak jsem mu ho dala teď a krásně pil z flašky :dizzy_face: Čajík z ní nechce a mlíčko mu šlo :wink: Takže se mi do dalšího koja přefiltruje to vínečko a Polárek :wink:

Bylo to fajn vyrazit si mezi lidi sama, ale stejně jsem pořád myslela na to, co asi dělají a jestli malej nebrečí...

Máme tu ještě návštěvu (snoubence sestřenky), tak si jdu ještě pokecat s klukama, malej je tuhej, tak bude klid... :wink:
30. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Nikulko, to je bezva, že ses pobavila. a myslím, že Filda pozná, co je dobré, a čaj to není :grinning: Našemu taky chvíli trvalo, než se to naučil z láhve, ale s tím nejmenším dudlíkem to šlo.
30. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Mis: ricinus communis 5CH
30. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jo a v lékárně se to dá normálka koupit. Jen si dej pozor není tam žádnej návod jak to užívat, já to taky netušila, ale kamarádka mě upozornila na to, že se ty bobulky nemají brát do rukou, takže si pootočením nasypeš 5 bobulek do toho vršku a hodíš rovnou do pusy. Já je polykala, ale teď jsem někde četla, že homeopatika by se měla nechat rozpustit v puse...
30. kvě 2009 ve 23:30  • Odpověz
ahoj, já jsem brala kdysi homeopatika, nikdo mi teda neříkal, že se nesmí brát do ruky, ale vím, že se ty kuličky mají nasypat pod jazyk a nechat rozpustit tam :wink:
31. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz
akit: díky moc, dneska zakoupím... a jak jsi to teda brala? jsem hledala v nějakých diskuzích, ale tam to snad každý bere jinak :frowning2:
31. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
krásné ráno přejeme!!! měli jsme fakt dobrou noc i bez koupání :slight_smile: kojo 20:30, pak 3:30, 6:30 a pak až v 9:00, to jsme s mrňouskem vstali a nechali spát hodného tatínka :slight_smile: fakt mi pomáhá, když si o víkendu k ránu vezme po kojení malého a uspává ho, nebo si ho vezme dolů a mně nechá spát, tak jsem mu to ráda vrátila. a Martínek je dnes hodný, je v lehátku a kouká - asi na telku :grinning:
31. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Bré ráno, právě jsme vstali a kojíme...Noc žůžo, kojo ve 23.15, 6.00 a teď... Proč malej nespí do 10i přes tejden? :sweat_smile:
Včera měl spavej den, byli jsme 3 a půl hoďky s manžou s kočárkem na procházce, cestou jsme nabrali kolegu s dětma, stavili se na pivu - dala jsem si černý, páč se mi zdálo, že mam poslední 2 dny měkký prsa... A už v noci se ze mě stala zase Pamela... :sweat_smile: U mě funguje pivo a je to levnější než homeopatika :grinning:
31. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.