• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: mi se nejvíc líbilo, jak jsem je fotila .... vytáhla jsem foťák, ona nasadila svůj široký úsměvy, který má na naprosto všech fotkách ....a já jí říkám: ondra nejde vidět ...a ona: mm..tak ho tak trošku natočila ...a zase úsměv ..a já: ondrášek nejde vidět ...
no chápejte při focení z vnoučetem je přeci zcela podružné jestli to vnouče jde a nebo nejde vidět ..ale úsměv, podle kterého se pozná, jak je úúúúúúúúúúúžasná babička, nemůže chybět :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
hup: však děcko už máš na tolika fotkách, teď se přeci fotila ONA :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Hup: no jo, byla za hvězdu ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: S tím, že děti to poznají, je pravda. Dandula vůbec ke tchýni do 3 let nechtěl, cítil z nich odstup a podle toho to tak vypadalo.
17. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
holky, co se to dnes děje? :confused: Štěpula spal v noci 12 hodin v kuse a dnes už přes den naspal 3 hodiny :sweat_smile: Jindy dává dvacetiminutovky, asi je zdrchanej z toho hicu, ale čumím jak puk :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Přidala jsem pár fotk ze včerejška, myslím, že pár vtipných se tam najde a na jedné jsou krásně vidět Štěpánkovy králičí zoubky :dizzy_face:
http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-16_8_-2009
17. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
hup, já jsem si to myslela, mamka je strašná kočka, sympatická :wink: , proto mě napadlo, že Lucka koukla na posl.pár fotek a myslela si, že tchýně je ona :wink:
17. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
saru: no krásná rodinka :dizzy_face: Štěpa fešák jako vždy :dizzy_face: :dizzy_face: má bombový výrazy :dizzy_face: a dostala jsem chuť na koblihu :grinning:
17. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Holky já se z toho zblázním, už jsem to zas dostala, měla jsem klid ani né 14 dní???? No je to normální???? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Saru bomba fotečky, ty kšandičky nemajjí chybu. Tááák, my jsme se vzbudili, ty jo, tavil téměř 1 1/2 hodiny :wink:
17. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
sklen: to máš nějakej bonus, ne? Takhle často...já jsem to měla "jen" jednou, pak ještě takovej trošku pokus a teď už se na to několikátý den cítím, ale zatím nic...
17. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Mau: jj, já hold musím mít pořád něco extra. NO nic, táta odjel, tak jdu žehlit, mám toho mraky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
sklen: já taky, ale dlabu na to, v tom vedru fakt ne-e :sunglasses:
17. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
mau já musím, ono mi to leze ze skříně a Dandula nemá co na sebe :sweat_smile:
17. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
no minule mě bolelo bříško, tak žehlil manža :confused: :confused: :confused: jsem čučela. nejvíc to odnesly plíny, ale to je fuk, hlavně že jsem to nemusela dělat já. snaha se cení :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
enz, jestli máš ten nový el. pas, tak to trvá den a stojí 50 Kč. s tím obyčejným to určitě trvá dýl.
Hup, no to je vobludné kontrolovat si usměv! no babička k pohledání, no potěš pr..l :grinning:
Pebi, mamku od hup znám osobně, to je sympaťačka na druhou :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme přišli od doktorky, zase jsme tam tvrdli skoro 2 hodiny, no je to fakt mazec, v tom vedru a ještě v plný čekárně mrňat. :rolling_eyes:

Dostali jsme včelku, ječeli jsme hlady, no fakt zážitek :frowning2: , máme 62 cm a 5900g :slight_smile: .
17. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
ket: tak to máte fakt blbě zařízené, to by se skoro vyplatilo tam jít o ty 2hodiny později, ne? A nebo si v čekárně "držíš pořadí"?
Gratulace ke včeličce a k mírám
17. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
maus: jj to je na pořadí kdo jak přijde:-/
17. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Kettm, tak hlavně že to Tomi zvládl. ale je to děs, vás doktorka neobjednává? my nikdy nečekáme déle než 5 minut :fearful:
17. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
my taky nečekáme, max. chviličku. To je fakt blbý, čekat s mrňatama takovou dobu...
17. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
maus: a jóó´....vlastně :grinning: :grinning:... já jsme někdy strašně tupá :grinning: :grinning:

pebi: dík :slight_smile:
ale lucka mamkuviděla na živo na tom srazíku

luci: dííík :slight_smile:
to snad mamce ani nebudu říkat, aby nám nezpychla :grinning:

kett: tý jo, tak to máte fakt na houby - taky čekáme jen chvilenku - samo, že se to může obča protáhnout ..ale nic dramatického

saru: ten má zubůůů ..u nás se říká "plnou hubu" :grinning:
17. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
holky, ten náš kluk se už plazí! já se na něj 10 min. nedívám a on je o 30 cm vepředu :grinning:
17. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
luci: no vidíš, taky šikula :dizzy_face:
Karolí zatím pouze rotuje na pupku - po směru hodinových ručiček :grinning:
17. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
no ondra už celkem i uleze ...ale jen bez plínek ..takže zatím to je dobré ..stačí mu nasadil plíny a tepláčky a je zase relativně v klidu (jako snaží se ale výsledek jedost bídný) :sunglasses:
o stylu teda nemluvím - ten je zhrubana úrovni mého stylu v lyžování :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
holky, nejste některá z vás na facebooku? Byla už jsem donucena taky se zaregistrovat, abych byla v kontaktu s bratrákem a sestřenkou, tak mě napadlo, jestli tam taky některá občas nechodíte :wink:
17. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak co je novýho, za víkend? :slight_smile:

My jsme byli v sobotu v ZOO a včera na koupališti, obojí super :slight_smile: - no a na dnešek nám Matýsek udělal vélkou radost, asi nějaký erupce na slunci :grinning: - jedl až v pět ráno a pak ještě vytuhnul až to půl 8 :grinning: A aby toho nebylo málo, v osm se najedl, půl hoďky si hrál a pak zas přes dvě hodiny spal, no chápete, jo... :grinning: :grinning:

Jinak se dneska celej den točí a točí a točí, takže ho furt vracim na deku a tak to máme celej den :wink: .

Saru, na FB jsem :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci...jo jsou to takové ty plavky s nepromokavou "podšívkou", či jak to nazvat, přímo se to jmenuje plenkové plavky. Jsou z tesca za 42 Kč, mám doma i troje takových oranžových trenýrek za 57,- ve velikosti 0-3, 3-6, 6-9 nebo tak nějak, ale ty nejmenší mu ještě byli velké hlavně v pase, tak jsem zajela koupit klasické slipové 0-3 a ty jsou mu taky ještě velké, ale už mu to nepadá z dupky, takže na bazén jsme na rok vybavení
17. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
saru: já jsem v každé dupě :slight_smile: ..icq, skype, facebook, twitter :grinning:
17. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ženy jsem z vás jelen :sweat_smile: , než jsem přišla sem, tak jsem neznala slova dupa, dupka - ale myslela jsem si, že jsem to pochopila. Ale teď už si nejsem tak jistá :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Ufff, to byla hora. Ale jakžtakž jsem to zvládla :slight_smile: , ale něco jsem si nechala na zítra.

Mau: no to jo, snaha se cení, hele to by mu Petr mohl dát instruktáž, ten v tom má praxi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.