• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky, doktorka mi říkala něco o pupíku, moc jsem to nepobrala, po těch 2 hodinách čekání a řvaní Toma, že prej ho nemá zevnitř nějak zatahnutej (poznala to pohmatem) a že prý kdyby se to nezatáhlo, že s tím chodí ve 4 letech na zašití, neslyšela jste o tom některá něco?Já čučela jak puk, říkala mi, že se to asi samo zatáhne, ale stejně nad tím přemýšlím :fearful:
17. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kett: Ahojky. No tak to vůbec, to slyšim taky poprvý teda.. Matýsek zas neměl pupíček zašnekovanej dovnitř, ale to bylo slabýma břišníma svalíkama a teď už to má OK.
17. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
pet :grinning: :grinning: :grinning:

ket: no to taky slyším prvně :confused:
17. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
kett: s pupeční kýlou se chodí myslím ve 4 letech na operaci, to bude vědět niki, ti to myslím měli :wink: ale neboj, to bude určo dobrý :slight_smile:
dupa - no to je přece jasná p**el :grinning:

nic, jdu do sprchy a hajat, jsem nějaká marná...tak dobrou hvězdy :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky díky, trochu jste mě uklidnily.

mauska: no já si taky myslela že to je jako pupeční kýla, ale ona to tak dlouze popisovala (přes ten řev jsem teda rozumněla každý 5tý slovo), nechápu, proč neřekla rovnou pupeční kýla, no uvidíme za měsíc co mi poví, snad to bude mít dobrý.
17. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Maus: No mně z toho popisu nepřijde, že by šlo o kýlu, to je něco jinýho.. Ale teda co, to nevim :grinning:
17. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mačkala mu to nad pupíkem, taky se mi nezdá ta pupeční kýla, to bývá spíš u třísel, ne?! :confused:
17. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojki holky
ket- my jsme měli pupík venku, vypadalo tojak korkový špunt na pupíčku, ale už to zalezlo, akorát nám zůstal pupíček tmavý. Doktorka nás tehdy poslala na dětskou chirurgii do nemocnice a tam nám řekli, že to máme akorát zatlačovat a lepit a když se to nezatáhne, tak se dělá po jednom roce operace.
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kett: U třísel je tříselná kýla :wink: , pupeční je u pupíku, ale to, co jsi popisovala, nezatahnutej pupík, to s ní určitě nemá co dělat, to je nějaká specialita - a hlavně přesně jak píšeš, přece by snad rovnou mluvila o kýle.. :fearful:
17. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
bra: jejda no tys mě vylekala, my máme pupík taky trochu tmavej, jsem se na to ptala, to prý nevadí, nahoru ho nemáme, řekla bych tak v rovině, blbě se to popisuje.

pet: no jo já jsem trdlo, asi to fakt vypadá na další kontrolu, snad malej nebude tak řvat a radši se jí na to pořádně optám.
17. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
kett: to určitě nic nebude, jinak by to řešila rovnou :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
pet+hup: písněte mi do IP kontakt na Facebook nebo si mě tam najděte :wink: Já myslela, že vím, jak se jmenujete, ale nemůžu vás najít :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
kett: neboj, to bude v pohodě, taky si myslím, že by to rovnou nějak řešila, kdyby to byl nějakej problém :wink:
17. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
jé, pet už vidím :wink: Dík, hvězdo, i Tobě, niki :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ket- to nemusí nic být, ta tvoje dr. ti to měla pořádně vysvětlit....je prdlá, asi jako moje trochu, ta se mě váhavě pokaždé ptá, jestli myslím, že malému plné kojení stačí, nebo jestli už chci dokrmovat.....jak chci??? to někdy nevím, kdo tu ordinuje a kdo je matka prvorodička.... :unamused:
17. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, kdo máte pro prcky hrazdičku, jakou máte? Dejte tipa?
17. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
hurááááááááá, no mě to dneska blbne, to je hrůzha

Kett: budeme držet pěstičky, aby to bylo v pořádku

Bram: my jsme dostali tip od Nik na hrazdičku od Fisher Price a fakt je super
17. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
pošli odkaz a cena?
brouzdám na mimibazaru a nevím, mám doma půjčenou takovou starou chicco, ale chci mu(i sobě udělat radost novou), nějakou hrací.
17. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky jak se tam mám zaregistrovat, pořád to po mě chce, abych opsala nějaká dvě slova do rámečku, ale já tu žádná nemám, tak jak to mám opsat????
17. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Bram, fakt nemá chybu, Vojta na to prvně koukal jako tele na nový vrata, ale teď dobrý :wink:
17. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
My novou nemáme, ale je super. Fakt zachovalá a bez chybičky
17. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
No nic, tak já jdu do hajan, taky jsem to s tím čumákováním na MMB přetáhla, tak se mějte :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
sklen- jakou teda máte?
značka?
17. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
17. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
jo, díky, už jsem se koukla, tak ta je krásná
17. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
a je fakt super, tak uvidíš, třeba najdeš ješět jinou, já bych neměnila.
17. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
17. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojda! Marťa dnes spal do 8, takže paráda. ale taky nechce flašku!!! včera ho měl manža hodinu dokrmovat a byl to horor :cry:
18. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses:
My jsme taky spaly do8 :slight_smile: paráda, akorát jedla častěji, asi tím horkem :wink:
18. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko tety, právě jsem se poprvé překulil na bříško, Tom :grinning:
18. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.