• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tomi: jsi šikulka největší :dizzy_face: mamka z tebe musí mít radost :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo to mááá a dokonce to stihla i na kameru:slight_smile: :grinning:
18. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky, Marek ještě spí, Anetka kouká na pohádku a já žehlím :slight_smile:
velká gratulace k přetočení :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
no tak šup sem video :slight_smile: šup šup, jsem nedočkavá :wink:
18. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
mauska: no to by to mamka musela umět :frowning2: :pensive:
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: Ahoj tety já jsem posral mamce celou koupelnu..musí vyprat kobereček, 2 ručníky, podprsenku, dečku a vyhodila 3 papírové podložky neb jsem je všechny posral...Adámek, maminčino zlatíčko :angry: :angry: a na kameře to nemám :grinning: :grinning: naštěstí.
Ty jo to je den, včera jsem dostala antibiotika, zítra mi budou trhat zub a dnes to měl být takový mírový den..
18. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Jinak samozřejme blahopřeju tomovi k přetočení :wink:
18. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink:
Naše dítě se dnes zbláznilo a poté, co včera prospalo půl dne, tak dnes se rozhodl v půl3, že je vyspanej a od té doby ani oka nezamhouřil :grinning: Cestuje po bytě a manža je z něj KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nám chtěl zpestřit ty 12hodinový noci :grinning:

akit: :grinning: :grinning: :grinning: Po ránu jsi mě teda pobavila, resp. vlastně Adámek :wink:

kett: gratulace :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
hm, já mám jedno Anetčino posrání vyfocené na památku :grinning: ...i když na to do smrti nezapomenu :grinning: ...Marek se ještě takhle nepředvedl, ale já se obejdu :grinning:
18. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
No jo Saru, ale já byla a ještě trochu jsem zralá na panáka :grinning: On totiž kaká jen jednou týdně, už to trvá asi měsíc, a když si to tak dlouho pečlivě připravuje, tak to musí i prodat no ne? :confounded: :sweat_smile: Je pravda, že už bych na to mohla být zvyklá, protože všechna 4 kakání za poslední měsíc byla na panáka, ale já si vždycky řeknu, že příště to zvládnu bez ztráty květinky a vždycky peru, umývám, vytírám...nabízí se mi cosi o neschopné matce :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Bré ranko,

tak my trénujeme pití z flašky... Už nám to jde - nakonec Babylove - má měkkou savičku. ALE.. Zatim to umíme jen přes den, v noci flaška Fífu rozčílí...
A přišla jsem na to, že mi jde líp odstříkávat ručně než odsávačkou.

Kámošce se narodil 5kg chlapeček :slight_smile: Jdem dnes na kyčle, tak se na něj skočim kouknout.
18. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ty jo Niki, doufám, že se narodil císařem!!
18. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
akit: :grinning: :grinning: :grinning: úplně tě chápu, Tom to umí taky dobře "prodat" přesně jak popisuješ, včera mě pro změnu počůral až na podprsenku :grinning:
18. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no dobrý :grinning:
akit: jakto, že ti po.... celou koupelnu? Proč ho nenecháš v plíně? asi by to nepobrala, co? :grinning:
saru: Štěpa je takovej lajdák? :wink:
ket: manža pomůže a půjde to, ne? :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
niki: Karolí tu babylove nechce, má větší dírku, tak neprošla :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
akit, jojo.. jinak by to asi ani nešlo.

Gratulace Tomovi a Adámkovi :grinning:
18. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
niki: takže Karolí byla vlastně drobek :grinning:
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Maus ona ta plína to nepobere neb to má takovou doooost nechutnou konzistenci a je toho fakt stráááášně moc a navíc já blbá si vždycky řeknu, že už je toho tolik, že už to musí být všechno...nemusí a není :sweat_smile: ..nikdy :sweat_smile: ..A při dalším kakání si myslím to stejné a proto to má pokaždé skoro stejný scénář no..debil :sunglasses:
18. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
akit: ahá :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
mau: jj, dnes je lajdák, teď teda usnul, ale mám chuť ho vzbudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samo, že to neudělám :slight_smile:

akit: to musí být nadílka, ještěže ten náš prcek kadí jednou denně, max. obden, to bych to asi taky pak chytala po celým bytě :grinning:

niki: téda, to byl macek :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
holky, kde se v těch dětech bere tolik energie? :confused: Nechápu, jak mohl v půl třetí být vyspanej, ale tuším, že to byly asi nějaký erupce a dnes dá zas dvanáctihodinovku :slight_smile: Parkrát už to udělal, ale zvyk se z toho, doufám, nestane. Noci, kdy vydržel míň než do5, bych spočítala na jedné ruce, tako snad to byla fakt jen náhoda :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
saru: ty mu to neoplatíš? :grinning: :grinning:
takové oplácení praktikuje švagrová - když na ní malej hodí písek, tak i ona na něho, když jí kousne, tak kousne i ona jeho. Malej jí má úplně v patě, vůbec jí neposlouchá...já s takovouhle výchovou fakt nesouhlasím :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Kettm, to si Tomášek pěkně pospíšil, šikulka :slight_smile:
Teda Adámek má ale páru :grinning: zaplaťpánbů za to, Marťa kaká každý den :wink:
saru, a co dělá malý teď? náš zase konečně vyspává.
18. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
mau: jó, holt jsem asi slabá, bo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Švagrová je teda hustá :grinning:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
luci, teď chrápe :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
saru: no, tak nějak :grinning:
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Čaute, óó, tak nejenom náš Matějíček je takovej "šikulka" :grinning: :grinning: On sice kaká skoro každej den, ale vždycky dopoledne tam má takovou nálož, že to prostě plena taky nepobere :sweat_smile: - ale už to mam vychytaný, ono to v něm totiž vždycky tak jako zabublá a to je signál pro mě, že musim rychle vystartovat a zvednout ho to vertikální polohy, aby to neměl až za krkem :grinning: :grinning: :grinning: A když nááhodou nezabublá, tak to poznam podle smradu - tyhle velký dopolední nálože totiž děsně kysele smrdí, ale brutááálně... :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
To jednotýdenní kakání je asi nějaká brněnská specialita, protože jak tak koukám, žádné vaše dítě to nedělá, ale náš Adam a Natálka od Luis jo, teda ta už má tohle období za sebou. Jak já zááávidím.
Petu u nás je to bohužel bez varovného signálu..ale jen jednou se mu to podařilo jinde než na přebalovací podložce a to bylo poprvé, mamka mu pohrozila, že donese z práce čípek ( to tehdy nekakal asi 8 dní ) a on se lekl, tak nás druhej den obšťastnil a já neznalá :astonished: ...hověl si v lehátku a měl posraný vše až po mikinku :rolling_eyes: :grinning:
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
mauska: no to radši ani ne, manža na tyhle věci moc není, no vemu návod naštuduju a pokusím se nějak zprovoznit, přes mobil by to mohlo být lehčí, ne:wink:

My kakáme taky každej den, někdy i několikrát denně, zrovna tu pěkně prdí do plíny, to zas bude... :grinning:
18. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
kett: seš hvězda, to zvládneš :slight_smile:

Karolí kaká obvykle 1x za den, vyjímečně vynechá nebo kadí 2x. Ale žádné nepřekonatelné nadělení to nebývá, občas to proteče, ale v pohodě :wink:
A taky dovede "zamořit" celou místnost :grinning:
18. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.