• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Zdravím holky,
tak u nás noc po dlouhé době naprosto v poho, od osmi do půl páté a pak ještě do půl osmé.

Jinak uvažuju že Luky je tu asi jediný, který se nepřetáčí a nepase, co? Hlavu udrží, to je v poho, ale musím ho držet pod hrudníkem, když ho dám na bříško, tak se mu rozjednou ruce a děsnej řev, prostě je línej se udržet na předloktí a línej se přetočit i když už náběh na to má když mu pomůžu, ale radši bude řvát než by to "dotočil" . Prostě lenoch
18. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jitko, pokud vím, tak Ondrášek se taky ještě nepřetočil, i když dělá jiné psí kusy :grinning:
18. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
luci: já myslím, že Ondrášek se točí i z bříška na záda i naopak :confused:
18. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
jitu: Tom u toho hrozně nadává a donedávna se mu ty ručičky při pasení taky rozjížděli a najednou to vzalo takovej rychlej spád, tak neboj, ono to přijde jak u nás ze dne na den. Tom doteď taky ležel spíš na zádech, nic moc pohyb a dneska z ničeho nic to vzal rovnou až na bříško :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky, můžu ještě hodit vsuvku ad. MMB? :sweat_smile:
Já vim, že už jsem otravná :grinning: :grinning: , ale ještě jsem se chtěla zeptat: Kdo prodáváte, prodáváte všechno po prccích? I věci, co jsou třeba víc onošený, žmolky a tak? Já mam právě strach, že si ode mě někdo koupí overal se žmolkama a pak mi to bude chtít vrátit i přesto, že tomu bude odpovídat cena a že to tam třeba napíšu... A pak mi to napíše do hodnocení a už si ode mě nikdy nikdo nic nekoupí.. :sweat_smile: :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
jitul: v klidu, my se taky nepřetáčíme :wink: , ale když ji dám na bříško, tak se jí to líbí a už ani nebalancuje, jak nedávno.... ale přetáčet se prostě nebude... se jí nechce :slight_smile: a mě to nevadí, až bude chtít, tak se přetočí
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
petu: já teda po Nelči ještě nic neprodávala, ale když to tam napíšeš, tak ti nikdo nic vracet nebude...neboj... taky jsem koupila pár nošenějších věcí...bohužel žmolečky se udělají na bavlně vždycky, stačí jednou vyprat.. to všichni vědí....
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mis: Prosim Tě a když nakupuješ - když tam někdo nemá vyplněný ty podmínky prodeje, tak to znamená, že se domluvíme pak mezi sebou, nebo to tam někde je a já jsem blbá a neumim to najít? :sweat_smile:
:grinning:
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Petu, hlavně je dobré napsat či vyfotit vdšechny vady, a´t kupující ví, do čeho jde. jak říkám, mě se moc oblečení nedaří prodávat, to jsem víc prodala svého a těhu :slight_smile: Petu, podmínky si můžeš vyplnit, ale stejně se většinou domlouváš indivuduálně, třeba jestli doporučeně nebo obyč, nebo osobně.
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já na mmb zatím spíš nakupuju, prodávala jsem těhu oblečení, to jsem prodala prakticky všechno a teď nějaký knížky o těhu co už mám přečtený 2 krát, dneska jsem objednala Tomovi teplejší kalhoty na podzim a dnes mi přišla suprácká vestička - jako z mmb zatím fakt jen spokojenost. :wink:
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
čaute ..dneska tu máme kubíka na hlídání a byli jsme na plavču a budu balit .... takže na mk není času :sweat_smile:

luci: my se točíme jak diví a to už několik týdnů .. :sunglasses: jak jsi na to přišla, že nee :sweat_smile:
18. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Petu, já prodávám jen věci, který bych si sama koupila ( nevím jak to jinak popsat ). Starší kousky nebo nějak významně poničené ( dírky nebo seprané ) mi tady zůstávají a pak je někomu daruju nebo tak. Žmolky je něco jiného, ty se udělají snad na všem. Je mi to blbý prodávat, byť i za pár kaček. Ale to je můj postup. Nejlepší je to co nejlépe popsat, jak psala Lucka. Ten konkrétní zájemce ti napíše, přijde ti to na mail, budeš na něj mít kontakt a případně mu to můžeš v mailu ještě připomenout nebo upozornit...
Já dnes koupila od paní vestičku na zimu za 99,- a je krutáááá, měla jsem s ní sraz, tak jsem z toho celá uprdnutá a už se těším na podzim :sweat_smile: . Jinak zatím nemám žádnou špatnou zkušenost, ale opravdu vždy čekám na peníze a teprve pak posílám balíček a ani při nákupu mě zatím nikdo nevypekl. Ale nenakupuju za extrémní částky, abych nebyla případně příliš ztrátová :wink:
Podmínky prodeje si vyplníš sama, např. napíšeš, že posíláš jen doporučeně a až po úhradě předem na účet nebo právě že posíláš i na dobírku..Mít to tam nemusíš, stejně si s každým pak napíšeš v mailu co je potřeba.
18. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
No já mám dobré zkušenosti jak s MMB tak s Aukrem, kupovala jsem i dětskou krmící židličku použitou ale prý bez vady, tak by měla teď nějak dojít, tak jsem zvědavá, prý byla použitá jen asi 10x a cena byla i s dopravou 1540,- tak jsem napnutá
18. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Sakra, jsem si to všechno smazala. Tak znovu

Ahoj kočky

Kett: velká gratulace

Akit: tobě také :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem to neznala, to kakání, ale poslednch 14 dní kadí v jednom kuse. Není kojo, aby se nezašvihnul. Hmm, teď taky, se z toho fakt zblázním. NEstačím rozbalovat balíky se zásobami. Normálně už oranžové Pempers nechci ani vidět, už mi z nich několikrát protekl. dodělám ty, co mám v zásobě a už je kupovat nebudu.

MMB:jj, prodávám i starší věci, ale udávám chybičky atd. A i tak to jde. Za pár korun, ale je to pryč.
18. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Hup, tak jsem si to nějak spletla :slight_smile:
jinak jsme zpátky z Prahy, dnes jsem poprvé řídila do Letňan, cesta v poho, jen jsem neměla kde zaparkovat :angry: no nechala jsem to na chodníku a modlila se, aby nebyla pokutka :wink:
18. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
tak malej se mi už regulerně plazí :cry:
18. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
luci: nejdřív si smutná že se netočí a teď jsi smutná že už se plazí :wink:
18. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Pane jo, kam ty cipísci chvátají?? Nám se dnes podařilo přetočení na bok, ale to asi byla monstr náhoda :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
sklen: nepodceňuj, třeba to zítra dotočí :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
jo Maus, je to nějak rychle, málem se už bouchnul o topení, když se tam doplazill.. Skleni, chtěla bych to zastavit..
18. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Mau: no nevím, je to náš bucifálek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci: no jo, ale to bohužel nejde. Heel takových úrazů ještě bude, neboj, zvykneš si :wink:
18. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Halooooooooo, kde jste kdo???
18. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
maus: jj...lidi obvykle neví, co chtějí :grinning:

jinak varuji před odstraňovačem skvrn vzniklých obarvením z dm - lehounce mi pustily jedny kalhoty a zabarvily ondrovy manšestráčky a jedny tepláčky (pidiflíčky, ale chtěla jsem to mít tip ťop)
tak jsem je přesně dle návodu chtěla odbarvit
výdledkem bylo to, že to normálně vyžralko ten manšestr!!!!!!!!!!!!!! - kalhoty jsem vyhodila - na teplácích naskákaly další fleky - modré barvy i když s ničím modrým nebyly!!!!!! - rovněž na vyhození
(naštěstí byly za hubičku, ale i tak mě to pěkně vytočilo :angry: )
18. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
luci: to jo :grinning: ..vzhledem k tomu, že ondra se otáčel už na srazíku :grinning:
18. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
akit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my razíme na tu dovču aberu sijen jednorázovky, jelikož nevím, kde bych je těch 5 dní skladovala
tak si myslím, že se taky máme na co těšit :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hup: no tak to je mazec, no ikdyž za hubičku, tak to pořádně naštve :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Čtu poslední příspěvky, zbytek dočtu večer. Odbarvovačem z DM jsem odbarvovala o víkendu a vše bylo na 1*... Tak nevim.. A měla jsem tam různý materiály.

Kyčle máme OK, akorát ještě nemáme jadýrka, tak jdem za 3 měsíce na kontrolu. Počítala jsem s tim, protože jsem je ve 4 měsících neměla ani já ani ségra.
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojíček holky,
tak Adámek se také nepřetáčí a moc pohybu nenadělá, zatím jen s bříška na záda, když už vyloženě nechce pást, opačně nee, jinak trochu couváme, na zádech se vzpíná do luku a tak se sune, jinak jen leží, ale věřím, že vše má svůj čas, takže si to spíš užívám, že nemusím být uplně ve střehu.

JInak co se týče kakání, NESNÁŠÍM PAMPERSKY, několikrát jsme byli až po lopatky, OBA! :grinning:
Ale více zašpiněná jsem byla spíš v začátcích, kdy při zvednutí nožiček jsem byla párkrát obstříknutá i já! :slight_smile:

Já zatím jen nakupuju, nic neprodávám, uplné kvantum nemám, schovávám pro případné další mimi a taky pro ségru, asi jsem vůl, ale nemám srdce se věcí zatím zbavovat.
18. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
nik: no tak to nevím ..ale my to normálně rozežralo tu látku
18. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Bram: nejsi, já jsem toho také měla kvanta po Dandulovi. :wink:
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.