• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: jsem zvědavá na účes, hoď foto :wink:
k tomu mlíku: já bych mu zkusila dát Nutrilon, jako něco jíst musí a pro jednou by se prd stalo :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
mau: jj, to vedro je hnus. Jdu mu jí převařit. On zatím spinká venku v kočárku, tak musím juknout, jestli se muž nevzbudil.

Nik: no tak to opravdu nevím. A nebydlí třeba někdo poblíž, že by ti ho pohlídali??? Že by sis odskočila??? J8 vím, že to zní divně, ale jinak nevím, jak to vyřešit. Tak to zkoušejte dál, a t řeba mu to pak přijde normální
19. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
No a nebo tak :wink:
19. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
jako třeba ségřiny děcka bojkotovali v jistém období jakékoliv jídlo bez přítomnosti matky :unamused: i odstříkané mléko
19. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Petu, já nevím, ale ptala jsem se doktorky a ona říkala, že s kojením si nemám dělat starost. Věřím jí, ač je to zubařka, je to moje téměř nejoblíbenější doktorka :astonished: e :dizzy_face: Ale měla z rána odstříkáno a pak jedno nachystaný na rozmražení, tak jsem mu dala to, pak to "infikovaný :grinning: " vylila a teď už budu kojit normálně.
Adam se točí v postýlce jen kousek, dokola to ještě nedal.
19. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
:wink: Hlídat bude mamka, počítáme s tim, že by na chvilku i přijeli, ale jde o večer... Budu to zkoušet každej den, Nutrilon jsem taky chtěla zkusit. Blbý je těch 30 km.. Než přijede taxík a tak... No, nějak se to udělá, začnu připravovat sestřenku na to, že tam večer asi nebudeme. Musí to pochopit. Po obřadu nakojim na radnici, akorát teda nevim, jak vyndam prso z těch šatů :grinning: :grinning: :grinning:

Včera po koupání jsem do něj nacpala flaškou 60 ml, ale byl to boj. Koukal při tom naTV, já zpívala, prokládala to dudlíkem... Ale fakt to divně smrdělo...

Vlásky vyfotim zítra. :wink: Teď jsem urousaná z bazénu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jé Niki, já byla včera u kadeřnice a nahoře mám úplnýho ježka a vzadu jen kraťounký culíček :grinning:
S tím mlíčkem nevím, Adam dnes jedno rozmražený měl a nic na to neříkal, takže neporadím..
My jedeme v září na svatbu ( do Krnova ) a já si myslela, jak si konečně dám vínečko ( víc než 2 deci ) a budu dítě krmit odstříkaným z mražáku, ale nejsem jaksi zase schopna vymyslet, jak bych to zmrzlý dopravila až tam a jak bych ho tam uchovávala a připravovala ke konzumaci, takže zase utřu nos. Leda že bych si ho dala do kuchyně a doufala, že ho kuchař nepřidá ráno k snídani do kakaa nebo hůř k obědu do brkaše :grinning: :grinning: No nevadí, už to dlouho nebude trvat a pak si to vynahradím :grinning:
19. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
akit: a tvoje fotečka účesu nebude?
Kurňa ženský, nechrťte si to :grinning:

niki: a nemáš to odstříkané mlíčko z doby kdy jsi měla MS? To by mohlo mít pachuť
19. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Maus, ee... Je to nový mlíčko... Žádná MS tehdy nebyla... :confounded: Zkusim mu dát večer to, co jsem odpoledne odstříkala a uvidíme...
19. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Já se taky chystám k holiči, tohle se nedá. Tak jak říká Mau, nenechávejte si to pro sebe, ať se můžeme něčím inspirovat ju???
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti hlásím, že jsme zpět, vše jsme zvládli v pohodě, teda hlavně eminka. celou cestu skoro prospala. přijeli jsme dneska ráno, celou noc jsme nespali, naštěstí tomu emi rozumí a nechala nás aspon dvě a půl hodky ted prospat.
no nic, suším třetí pračku, jsem zvědavá, kdo to bude žehlit...
pak písnu víc, ale asi vás nedočtu, to je nad mé síly...

jinak holky, dovča nám navazovala na týden u našich, emi si asi zvykla na plnou pozornost. nechce být sama, snad se to srovná, jinak nic neudělám...

doufám, že se všechny máte dobře!!!
19. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj Kacc: tak to je dobře, že jste to tak zvládli. No jste přeci hvězdy, tak aby ne že?? A co fotečky, budou???
19. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
kaca: vítej zpět :slight_smile: tak si pěkně odpočiňte, po cestě. A držím palce, ať se vám ten režim brzo srovná :wink:
Taky už mám vyprané dvě pračky, včera jsem žehlila a večer už budu moct nanovo :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
holky fotky dám až se rozkoukám.
jsem ráda, že jsme fakt už zprovoznili sporták, emi byla naprosto spokojená :wink:
19. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
čaute děvčice.

Kolik z vás má mimčouž ve sportáku?? Vážně nad tím uvažuju...
19. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
market: my ještě ne, já na to nespěchám. Dokud je malá v hlubokém spokojená a vejde se, tak v něm bude :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
market: jak jsi na tom s kojením, pořád dáváš na noc UM?
19. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
market my ho už máme 14 dní. ne že by se emi do hlubokého nevešla, ale už jí to tam nebavilo, pořád se chtěla zvedat a koukat ven, ve sportáku je jí pohodlně, vidí kolem sebe, může se pěkně rozvalit, vyhodit nožičky nahoru, jak to miminka dělaj a v těhle vedrech je to navíc vzdušnější. já už si neumím představit, že bych jí dala zpátky do korby...i když je mi trošku někdy líto, že už nemám miminko v hlubokém kočárku :wink:
19. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Ok, tak super. Díky holky:slight_smile:

Mau, pořád..Občas nedám, tak nějak to střídám...takže plně asi už kojit nebduu, i když se snažím..No hlavně že stále kojím :slight_smile: co ty?
19. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
market: my jsme dávaly 2x denně UM, ale teď už jsme několikátý den "bez", zatím to jde, tak jsem zvědavá, jestli vydržíme. A jsem zvědavá co mi řekne doktorka :sweat_smile: ale už na to prdím, když to nepůjde, tak se nezblázním a přejdeme na UM. Dělala jsem co jsem mohla :wink:
Tak se držte :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
holky, na čem vaši prckové leží na zemi? my máme jen deku, a mně přijde,ž e se mu to hrne a vadí mu to.. a zas to pěnové puzzle, jak se to udržuje? co když to prcek počůrá?
19. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
luci tak my máme přesně to puzzle. je to super, neklouže to jako hrací deka na plovoučce.
když to počůrá, tak to vždycky omyju normálně vodou.
ted jsme to měli i v chorvatsku, dávala jsem to jako podložku do takového toho protislunenčního stanu a bylo to perfektní, emi netlačil nikde žádný kamínek, vždycky jsem to otřela vodou, popř. mýdlovou vodou a je to.
přemýšlím, že si ještě jedno koupím, zatím máme 9ti dílné.
19. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
..vy mě navrtáváte s tim sporťákem, že bysme ho taky vyskladnili.. :sweat_smile:

Lucie: My máme puzzle a na tom deku.
19. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Já mám na zemi přeložený přehoz na postel. Na dece mi připadalo že má hodně odřené lokty a kolýnka, jak se šmrdlá. Ten přehoz je bavlněný, i trochu měkký, ideální :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Maus: Mně právě přijde obyč. deka taky málo, ta podlaha je přesto stejně furt tvrdá - a samotný puzzle mi přijdou taky tvrdý, ale ono je asi víc druhů, možná máme nějaký tvrdší.. A ono je to nakonec jedno, Matýsek roluje ať je to co je to :grinning:
19. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
petu: mě spíš vadil ten materiál než tvrdost :wink:
puzzle mi přidou takové že to nedýchá, že by se malá potila ještě víc
19. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Maus: No dejchá to mezi těma zubama, co do sebe zapasováváš, né? :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
tak fajn, kkoupím to puzzle a vezmem ho asi i na dovču. to bude krámů :cry:
19. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
mě ty puzzle přijdou v pohodě a emi si taky nestěžuje, nepotí se :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
jenže to dítě je tak přes dva díly, to je teda nic moc škvír :grinning:
19. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.