• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
My máme zatím jen deku na několikrát přeloženou, ale máme všude koberce. Tak si myslím, že ho to netlačí, vlastně ani nemůže, poněvadž pořád leží jen na zádech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Puzzle se mi líbí, ale nevím, kde je koupit. Tady je nemají a přes MMB to nechci riskovat, jak už tady psala NIky
19. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme pořád někde výletěli, teď jsme dorazili, zachvíli jdeme koupat.

Nad sporťákem taky dost uvažuju, když totiž jedu a malej má nohy hožený přes korbu tak to vypadá fakt legračně, ptala jsem se na to doktorky a ta mi řekla, že v pohodě, jen ať ho nechám ten sporťák v lehu, abych ho jako nedala do sedu (to by mě fakt ani nenapadlo), no vidím to ještě chvíli a asi taky přesedneme na sporťák. Malej už je zvědavej, kamarádka už tam holčičku má akorát je v tom dost zmrzlá, takže budeme muset asi víc oblíkat.
19. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Kett: jj, také jsem nad tím uvažovala. Nebo budu muset začít pod kočárkem vozit deku :wink:

My už jsem vykoupaní a spinkáme :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
AHojky, pro holky, co nejsou na Facebooku, házím odkaz na fotečky z našeho pondělního výletu :wink:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/v-radimi-u-zamku-17_8_2009

Puzzle asi kupovat nebudem, i když jsem nad ním uvažovala, stejně by na něm nevydržel ani pár vteřin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
kaci: to je fajn, že jste v pořádku zpět :dizzy_face: Těším se na fotky :wink:
19. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojík,
já byla dneska pomoct ségře do právě koupeného bytu natírat topení, malého hlídala tchyně, odstříkané mlíčko pil a dobrý, hlad nebyl, v neděli jak jsme byli na té večeři jsem taky v nejhorším říkala, at ségra dá Bebu, Nik, pro jeednou by to fakt nemělo vadit, když to jinak nepůjde...

Já zatím dávala na zem hrací deku, tedka mám vytáhlou takovou fajnou hrubou, je jak peřina, dostala jsem ji, myslím, že zima nebude.

My už také spinkáme, i když se už párkrát vzbudil...
19. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Saru: já bych ráda, už jsem to tu i psala, ale nevím, jak s tou registrací, pořád to po mě chtělo opsat dvě slova, ale žádná jsem u toho neměla???
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jinak super fotky, hele malej je celý ty, když si sundáš brýle, ten kdyby se ztratil, tak ti ho dovedou. Moc krásné fotečky.
19. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky nemáte někdo kontakt na Jannču??
19. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Skleni: díky :dizzy_face: ad podoba - říkají to skoro všichni :wink: Čím to může být, že Ti nejde ta registrace? :confused: Zkoušelas to víckrát? Třeba to byla náhoda :wink: My Tě tam chceme :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ještě odkaz na naši malou drbnu, takhle teď hučí celý dny :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=Yw6Sj5Jzodo
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
luci: nemám :unamused:
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci, určitě ho má Kett, tak jí zkus písnout

Saru: JJ zkoušela jsem to pořád dokola, tak fakt nevím :unamused:
19. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
sklen: to je divný, měl by tam naskočit takový rámeček a v něm 2 slova, tak třeba se to někdy umoudří :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Saru bombááááááááá videiko
19. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
prosím tě, mohla bys mi písnou odkaz??
19. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
jakej odkaz? :confused:
19. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
na ten facebook, tam kde jsi ty, koukala jsem, že je ještě jeden
19. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Přidala jsem fotky z dnešního cachtání...
Odsud http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#P8190865.JPG a dál :wink:
19. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
na zemi máme puzzle, to malé, je naprosto perfektní, když je na nějaké dece nebo jiné látce, tak se té látky chytá a šplhá, a to já nechci, aby se pohybovala švindlem :wink:, zpocená nebyla ani v těch největších vedrech

jo a včera se mi 3x otočila na břicho, ale na 100% to bylo omylem, dokonce měla v rukou hračku :grinning:
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Skleni, dík, tak jsem kettm napsala :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Luci tak ta ho prý také nemá

Saru díky, jdu na to
19. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ježiš, zase angličtina, já jsem to měla úplně jiné, tak snad se mi to povede tady
19. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ne, tak je to ono, jdu to zkusit, ale pochybuji :grinning:
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
ty jo, tak se mi to asi povede, už tam ty slova mám

a jsem tam :grinning:
19. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
saru: hezký fotky (hlavně ten extravagantní účes :grinning: ) i video :wink:

niku: tož jsem omrkla fotky a zítra nám sem hoď neurousaný účes, potřebuju inspiraci, taky se jdu stříhat

akit: obzvláště tvůj účes mě zajímá, hoď nějaké foto, vlasy mi padají tak šíleně, že přemýšlím o krátké variantě vlasů
19. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
neděs se, že je to složitý, časem se zorientuješ, taky mi to chvíli trvalo: buď můžeš komunikovat dole vpravo online přes chat (čtete to jen vy dva), nebo napsat zprávu na Zeď (to je něco, jako bys ji psala sem do diskuze, zobrazí se tvým přátelům) a nebo napsat Zprávu (to je jako IP nebo mail) :wink:
19. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Nikul, super fotečky :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
niki: sluší vám to :dizzy_face:
mis: děkuji, Štěpík si taky dal záležet :wink:
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.