• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
aháá, no tak to mi opravdu bude chvíli trvat, jdu na to juknout a pak do postele, jsem grogy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale jinak děkuji moc a zítra se přes to zkusím ozvat, tak zatím pa hvězdy a klidnou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
dobrou :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mis, zítra budu taky urousaná :grinning: Má být vedro, tak jedu hned ráno na zahradu :sunglasses: Ale mam to vzadu hodně sestříhaný a boky delší :wink:
19. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
niki super fotky

holky poraďte, já bych taky odstříkala, ale mám problém, včem jí to pak dát, Nelinka láhev odmítá, už mám 6tero saviček a ani jedna jí nejede, jen je kouše, ale nepotáhne, jaké láhve máte vy???????????díky
19. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
dadu, máme stejnej problém. ještě tak se semtam přicucl k babylove, ale to už muselo být... :unamused:
19. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
niki dík, jsem ráda, že nás je víc :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dadu, náš taky nechce tahat.. jedidně ze lžičky..
Saru, ˇštěpínovi to teda kecá :slight_smile: náš víc vříská, že mě z toho už bolí hlava :unamused:
Niky, super bazen, to se dá i plavat ne? a filípek už nevypadá moc opálený, už je bledulka jak náš Marťa, tak aspoň proti tobě, ty jsi snědá jak po dovče z Itálie :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
dobré ránko, dneska bude zase vedro. zlaté klima v chorvatsku.... škoda že nemůžu na zahradu do bazénu jako nik. můžu na chatu, ale dneska ještě musím dovyprat a tak, takže až zítra

jinak holky, ten náš dvojzubec už zase slintá, furt jí převlékám, asi budu brzy aplkkovat bryndák na celý den :wink: jakoby byl na řadě další zoubek. jo a má pěkně silnej skus, když jí dám do pusiny prst, pěkně mě rafne :wink:
zakusuje se do všecho, co jí přijde před pusu. třeba i do ramene, když jí chovám
myslím, že dozrává čas na příkrmy-kromě hryzání jí zajímá všecko, co je na stole, min. týden jsem jí dala k puse broskev, otevírala na ní pusinu a zahryzla ty dva zuby:slight_smile:
samo že nic nesnědla, jen ožužlala

saru,už přikrmujete?
20. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojda dubnovky, tak vás jdeme pozdravit a popřát krásný letní den.
Kaca my sice zuby ještě nemám, ale hlavně Verča oslintává všechno co se ji dá k puse a silou si tu moji ruku s tím jídlem přitahuje :grinning: My jsme zatím na příkrmech se zeleninou, tak po 14dnech chci přejít na ovoce a pak kaše.
Jinak od včera mám hroznej průjem a zvracela jsem 3x, nevím jestli jít k dr. jestli je to nějaká viroza nebo mě děsně bolej záda a může to být z toho, už mám asi zase vyskočený žebra toho tahání holek...
20. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko,

tak dneska nás vzbudili sekačky, sekají nám za barákem trávu :frowning2: a od noci pořád jen kadíme, kadíme až jsme pokadili i koberec :grinning: takže já jdu prát :rolling_eyes: , se tu zatím mějte a užívejte krásnýho dne, my teda určitě někde v chládku:wink:
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky, tak my se teď máme docela krásně. pomalu balím na dovču a dopisuju seznamy :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
je Luci závidím...taky bych jela...
Jdu k dr. prý řádí salmonela :frowning2:
20. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky, jupííí, stav byl přechodný, dnes chrápal až do půl6, takže víc než 10 hodin :dizzy_face:

kaci: jj, mrkvičku, brambory, broskvovou a meruňkovou přesnídávku a už jsme měli i podušené jablíčko. Vždycky jen pár lžiček a dojíždíme Sunarem. ALe docela mu to jede :wink:
20. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
luci kam jedete?
zante tak snad to salmoska nebude :confused:

saru tak to je super, naše emi taky ted spí. ale už to s tím spaním v kuse bez buzení není co to bývalo...
už jsem uvažovala, že jí přestěhujeme do pokojíku, ale ted se to odkládá, vstávám k ní několikrát do noci, protože cestuje po postýlce a vždycky se někam zašprajcne a pak pofnukává, tak jí vždycky musím narovnat. sice spí dál, ale prostě fnuká :slight_smile:

ad příkrmy) já už se na to těším jak malá. od září začneme, ne-li dřív. saru a vaříš nebo kupuješ hotové?

holky jaké máte ty jídelní židličky pro mimi a jak jste spokojené? já ještě žádnou neobjednala, nevím jestli to nebudu řešit ze začátku lehátkem a krmit emi v lehátku. ale zase se říká, že když dítě sedí u stolu, stává se z jídla prostě rituál a už si zvyká na stolování...

holky jsem nasr... už jsem sebrala odvahu a volala k mudr. na nastřelení naušniček.a ona má DOVOLENOU !!!! do konce příštího týdne. ach jo, takže to zase odkládáme na září... začátkem září jdem na hexu, takže naušničky vidím nejdřív tak 4.9. :unamused:
o jiné mudr. v praze, která nastřeluje, nevím. kdybyste někdo měl tip. budu ráda.
20. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
kači, jedem na mallorku. taky mám zatím jen lehátko na papání, časem bude i židlička.
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
luci tak si to mooooc užijte"
koukám, že spoustu holek je na dovče, moc se tu nekecá. což je ale dobře, aspon se pak nemusí toho hodně dočítat. tak hurá ven!
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Kaca: my máme klasickou dřevěnou s polstrem, dostali jsme, sama bych si asi koupila nějakou pěknou plastovou, ale co už :slight_smile:
Holky já vám tak závidím, jela bych hned taky někam, no snad příští rok to dopadne :dizzy_face:
Tak oběd hotovej, dělala jsem rajskou omáčku a bábovka upečená :wink:
20. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Kaco my taky zatím papáme v lehátku do židličky můžou až když budou sami sedět.
Tak jsem d ostala léky na střevní chřipku a když to do pondělí nepřejde tak na výtěr na salmonelu :frowning2:
A jinak my asi budeme kupovat ty z Ikey jsou nejskladnější, aby jsme je zasunuly pod stůl místo dvou židlí jinak by jsme se do kuchyně nevešly...
Jinak příkrmy zatím tu trošku kupuju, pak jim to začnu dělat sama když to budou mít jako hlavní jídlo, takhle jim tu malou skleničku dávám dva dny oboum, takže jakoby na 4x.
20. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoooooooooooooj kočky

tak my jsme to dnes zvládli všechno. Dandula měl 2 kazy, seděl jako přikovaný, i když si zoubky čistí pravidelně a večer pije po čištění pouze vodu nebo nesl. čaj, tak se mu udělali. Prý se to ovlivnit nedá, někdo to tak rpostě má.
Jo a táta ho měl taky, ho musím prásknout. Víte co mu poradila zubařka, že když nechce třetí mimi, tak si máme místo sexu po večerech navzájem čistit zuby nití. to je humoristka co????

Vojtík je po očkování, zvládl to statečně, plakal chvíli a pak ani nebyl tak protivnej jako minule. Teď spinká. Mudra říkala, že ty druhé dávky jsou lepší, tak jsem zvědavá. :confused: :confused: :confused:

Jo a máme 7,8 kg, míru nevím, to si ho změřím až se vyspinká. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak tady je také krásně, ale krapet pofukuje. Dnes jsem četla, že se zítra českem zase proženou bouřky, to mám fakt radost :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zanet: no tak snad to bude dobré. Hlavně, aby se ti udělalo lépe.

Kaco: tak to jo, to se ti nedivím, že jsi nasraná, takové odhodlání :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo my máem tu samou židličku co Kett, ještě po Dandulovi, tak to stačí. :wink:

A ptala sjem se na příkrmy, tak prý už můžu začít se šťávičkou mezi kojením, tak mu dojdu nějakoku koupit a uvidíme co on na to.

My jsme také bojovali s lahvičkami, prvně nechtěl Avent, tak jsem koupila Nuk, ten taky nechtěl a Avent zase jo. Tak snad mu to vydrží. Ale když má chuť,t ak to vezme ať chce nebo ne :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
A zase bych zapomněla, tak my se asi také brzy překulíme, na bok nám to jde skvěle, dokonce se mi dnes dostal k obličeji, jsem se lekla jako blázen, tak to vidím tak den dva a jsme také na bříšku. :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teď mě teda nas...na bonprixu, objednávala jsem si tam plavky, přišlo mi na mejl, že mám zaplatit 723,- včetně poštovného a teď mi pošťák přinesl papír na 842,- tak tam volám, co to má jako být a prý že to je členství v klubu, no rozumíte tomu, jsem žádný členství nechtěla, hajzlíci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: a jestli mi ty plavky nebudou tak budu nas...2 krát :grinning:
20. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
skle: teda jste šikuly, těšíme se na přetočení, dneska než jsem vyndala prádlo z pračky tak byl malej na břiše, no už to nebude sranda ale větší hlídání, taky mi začal neuvěřitelně cestovat po postýlce, no bude asi veselo :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
My cestujeme v postýlce už dlouho, mám všude mantinel, ale teď začal i na druhou stranu, tak nevím nevím

JJ, hlídání, jsem se také poučila už u Dandy, ten mi spadnul v půl roce z postele. Ale naštěstí dobré

No tak to bych jim dala členství nečlenství, tak ono je zase dobré, že to můžeš vrátit a oni ti pošlou peníze, ale trvá to zase3 týdny :unamused:
20. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
zanet já právě koukám po té polohovací židličce, jde dát do pololehu...

kett tak snad plavky budou, to by mě taky naštvalo
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj holky,

ja jsem v zachvatu uklizeni, dneska mi prileti kamaradka z Karvine na 10 dni a potom vsichni spolecne letime do Cech na dovcu...Muj tatik poprve uvidi Williamka, tak se moc tesim

Vcera jsme byli na ockovani v 16 tydnech..dostal 3 injekce do nozicek... Pri te prvni a druhe se jeste usmival ale u te posledni uz spustil, ale nastesti jsem ho behem chvilky uklidnila a slibila ze na dalsi ockovani pujde az za dlouho

Nevim jestli to bylo tim ockovanim, ale prcek mi dneska spal nadherne. Usnul ve 20.30, prvni kojo v 5, pak v 7.30 a spal az do 10.30 hod. jsem nechapala, porad jsem ho kontrolovala jestli dycha :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a nejak se nam obsypal, mame takove male vyrazky pod krckem a na prsickou, dneska uz jsou i na nozickach. vcera jsem jeste na vecer rychle letela k doktorce, tak mi dala nejakou masticku s antibiotikama, tak ho mam mazat 3 x denne. Nejdriv se mu to udelalo na tvaricce, jsem myslela ze je to z toho jak porad slinta, dela bubliny a dava vsechno do pusinky, ale pak se mu to rozlezlo skoro po celem telicku. Snad se toho brzo zbavime
20. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mag: tak snad to nebude nic hrozného. To je super, že budeš mít návštěvu ne?? konečně pořádně poklábosíš po našem, že???

Vojtík pořád spinká, asi ho to dnes zmohlo. Byl chladnej, ale malinko zteplal, tak snad se nic nerozjede. Pak ho vezmu asi na houpačku do stínu, to on má moc rád. Dnes jsem mu koupila za odměnu takovou tu gumovou knížečku, je krásná a pískací, tak jí opláchnu a dám mu jí.

Tady je zase na padnutí.
20. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Nazdárek,
kaci: zeleninku většinou připravuju, ovocný přesnídávky kupuju, ale už jsem mu i podusila nektarinku a jablíčko a všeho aspoň trochu snědl :wink:

ad židlička - objednali jsem tuto:

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1168361

Byli jsme se podívat na zámku v Loučni a jsem nějaká padla, jdu si hodit šlofíka, snad usne i Štěpíno :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
sklen: tak to jste nás s váhou trumfli :slight_smile: :wink:
20. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já jsem taky na chvíli zalomila, ale pak tam vtrhnul Dandula a bylo po spaní. Ale Vojtík taví dál. Je unavenej z očkování

A kolik vlastně vážíte???
20. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.