• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Další fotečky z koupání :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#Obraz0207.jpg a dál... :slight_smile:

Zítra máme firemní letní fest, tak se tam asi pojedu podívat. Odvezu tam manžu, chvíli pobudu a pak s Fífou pojedu domů... Má přijít večer nějakej šupec, tak se bojim. Loni jsem tam byla utajená těhule a jela domů asi ve 22 a chytl mě takovej šupec, že jsem musela zastavit...
20. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
kaci: ja ho taky nedržím takhle za ruce, tohle bylo jen na pár vteřin :wink: Děsím se, že by to pochopil jako výzvu a začal zítra chodit :grinning:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Krásné dobré páteční ránko.

Hlásím že plavky sedí super :grinning: :sunglasses: tak jsme včera vytáhli taťku na koupák, malýmu se to ve vodě moc líbylo, pak ho trochu postříkala holčička tak začal natahovat, ale na to, že to nebylo moc teplý, byl statečnej :grinning:

Tom včera začal nacvičovat něco jako plazení na břiše, jsem se u toho řehtala jak kůň, vystrčí zadek nahoru a nohy rve pod sebe, vypadá to jako by chtěl už lézt :sweat_smile: :confused:
21. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
ahojky,
kettm, no to je ale chyba, až mě to tahá za uši :grinning: jinak náš dělá to samé a už se plazí.
21. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky, holky jak s těma židličkama, jste mi moc zatím neporadily, jaký máte....
asi koupíme tuto
http://www.detskezbozi.com/inshop/jidelni-zidlicky/babypoint-fabula-2008.html

a nejspíš budu muset zkousnout oranžovou
21. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte,
koukam že už řešíte židkičky, asi teda taky budem muset...:slight_smile:))

Ale asi tady budu jediná, kdo bude kupovat tu klasickou dřevěnou, co se pak dá rozložit na židličku se stolečkem - něco na tenhle způsob: http://www.detskyraj.cz/zbozi/7016-zidle-kombi-75-28w
Mně se totiž ty umělohmotný nelíbí a přijdou mi hrozně fórový :sweat_smile: - a hlavně na moc dlouho neposlouží, to je další věc..

Ale ještě je na to chvíli čas, Matýsek nevypadá, že by se mu chtělo sedět :grinning:
21. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
petu, tu starou klasiku máme taky, al na chalupě:slight_smile:
ono právě ty umělohmotný jdou dát i do pololehu, dokud mimi nesedí. takže si zvyká na jídelní rituál v podstatě od chvíle, kdy začneš s příkrmama (někdo to řeší krmením v autosedačce či v lehátku, já bych radši v sedačce, aby to mělo svuj řád :slight_smile: )))
je ale fakt, že jsou ta do 15kg a nevím, jak jsou stabilní, až se na tom začne emi třeba houpat, nebo v tom bude vstávat, tak nevím :unamused:
21. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Kac: No to je právě to, Matýsek má teď přes sedm kilo, takže na dlouhou dobu by to fakt nebylo - a hlavně má to fakt jednu funkci a pak co s tim :-/. Stoleček s židličkou bysme mu pak taky kupovali, aby měl nějakej svuj "pracovní prostor" :slight_smile: . A takhle se zabijou dvě mouchy jednou ranou :slight_smile: .
My mu koupíme všechno, co bude kdy potřebovat a co pro něj bude dobrý, ale abych dala dva tisíce za židličku, kterou bude mít na dva, tři měsíce, na to fakt nemáme :sweat_smile:
21. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
všechna navá videa i fotečky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme byly včera u našich, nakonec jsme nezavařovaly - mamka to udělá za mě a radši si užívala s Karolí :slight_smile:
Večer Karolí nemohla usnout, něco jí trápilo, možná hlad, nevím :frowning2: Ale noc byla v pohodě, kojo ve 2:30, 5:45, takže dobrý.

židlička: my ještě nad příkrmama neuvažjeme, Karolí nestrádá, tak to chci co nejvíc oddálit. Asi budu krmit ve fišerce a pak koupím tu antilop židličku z IKEA. Taky se mi nechce dát xtisíc za něco na pár měsíců. Akorát máme problém s místem na tu židličku - je celekm neskladná :unamused:

Dneska je tu fakt na padnutí, možná napustím Karolí bazének :sunglasses:
21. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky vy sem pořád házíte ty videa, já je mam kdyžtak na FB, tři jsou tam, tak kdo se přátelíte, mrkněte :slight_smile: - ale jsou starší téda :wink:
21. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky :wink:

ad židlička - kaci: já vybrala tam tu právě proto, že je hnědo-béžová, hezky nám sem padne a myslím, že je dost podobná té, co jsi dala odkaz :wink:

petu: my tu dřevěnou se stolečkem máme taky u našich, takže až už bude úplně sedět a nebude nutno polohovat, umělou prodám a dovezeme si dřevěnou :wink:

Všem přeji krásné pečení, doufám, že se všechna hvězdná dubňátka nepromění v grilovaná kuřátka :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
saru prosímtě můžeš sem dát odkaz na tu co máš ty? objednávala jsi přes net? krmíš v ní štěpánka?
hnědo béžová by se nám sem taky hodila víc, ale chtěla bych jí koupit v obchodě a tam mají jen tyhle babypoint a pak jiný. jestli máš tamtu, co dávala odkaz jitule, tak tu v tom kameném nemaj...
21. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky,

tady je na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....měli jsme dneska cestovat, ale kvůli těm předpovědím jsem to vzdala......navíc brouk se to stejně rozhodl bojkotovat a místo v 8 vstával v 9:30......dáme jen bazén a jinak budeme zalezlí doma

ad židlička my jdeme do klasiky http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php...Kačka ji měla ještě s otvorem na nočník :grinning: .....to už teď nedělají

jinak všechny fotky krásný...niky ty z blízka jsou nádherný.....taky jsem udělala další alba http://enza.rajce.idnes.cz/

a saru: Štěpánek je neuvěřitelnej skoro jako BOLT :grinning:
21. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoooooooooooooojky hvězdy,

u nás noc nic moc, vstávali jsem asi 3x, pak do toho zase Dandula, něco se mu zdálo. No děs běs. Vojtík nám začal krapet teplat, tak snad to nebude nic horšího. Zase mi krásně usnul, tak jsem zvědavá, na jak dlouho.

Petu máme tu samou i v tomhle barevném provedení, jen starší typ. Ale je fakt, že zabírá místo, ale tady se to ztratí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mau: no tak to máš dobrý, to bych si nechala také líbit, ale zase je fakt, že když tchýňka něco dělá, tak nám něco šoupne. :wink: :wink:

Saru: no podle předpovědí, co jsem dnes slyšela, tak si myslím, že odpoledne na to grilování nedojde :unamused: Hlavně mám strach o auto, petr si ho dnes bere do práce a bude jim tam stát někde, tak ay nebyly kroupy nebo tak. ach jo
21. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Enz: no to jsou krásné fotečky, moc vám to sluší, hlavně v té manduce, ty nemají chybu :wink:
21. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Skleni nestraš, my dneska jedem k nám a cestou ke kadeřnici, jede se tam přes takovej "začarovanej" les, hustej, strašidelnej, a Martin už včera hejkal, že tam prostě nepojedem, že přijde Kyril a ještě na nás spadne strom :sweat_smile: - jak kdybych před těma 14dny věděla, když jsem se objednávala :fearful:
21. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
my měli jet ke kamarádce do Litoměřic a tam právě očekávají největší bouřky, takže nejedeme :unamused: a Kačku k našim do Kladna odvezeme až zítra...holt budeme mít o jeden den kratší prázdninový pobyt u babičky....ty jo už se jim zase blíží konec prázdnin...to uteklo

skle: díky....manduca je zpočátku trochu boj, ale pak se zklidní a to tak, že když ho vyndám jen kouká a leží.... snad relaxuje :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
kaci: nevím ale, na jakou sem dávala odkaz jitu, možná je to ta samá:

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1168361

enz: :grinning: :grinning: Bolt je ale fak hustej :wink: Štěpula jen trochu předběhlej :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Enz, bomba fotečky, taky se už moc těším na to nosítko :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
saru jojo, to je ona co dávala jitule

manduca je super:slight_smile: už si na ní emi zvykla :wink:
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
enz: moc pěkné fotečky :dizzy_face:

tu židličku s tou dírou na nočník jsme měli taky, když jsme byli malý. ještě je u našich :grinning:

sklen: 3x za noc je ještě fajn, znám i horší noci :wink:

Tak jsem Karolí nafoukla bazén a až se vyspinká tak jí tam dám, se těším asi víc než ona :sweat_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Pet: jůů, já tě nechci strašit, jen jsem písla to co jsem slyšela. Zrovna sjem tu měla návštěvu a ta popisovala, jak oni jeli v kroupech lesem, no děs. Buďte opatrní. Hele tady to tak peče, že z toho třeba vůbec nic nebude. :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Mau: jj, já vím, ale jak na to nejsem zvyklá, tak mi to přijde ajko teror. Ještě ke všemu tady někdě ob ulici někomu vyl pes, nemohla jsem otevřít ani okno. NEvím, jestli se někde chytil nebo někam spadnul, ale to byl řev, se divím, že tam někdo nedošel se podívat. :unamused:
21. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
díky všem...je to moje zlatíčko.......holky já jsem z něj úúúplně vys.... :grinning: asi na tom něco bude, že maminky trpí na chlapečky nebo si to teď na starší kolena víc užívám....Kačka byla taky k sežrání, ale teď je to nějaké jiné...já nevím

skle: ses měla jít podívat ty :grinning:

takhle cestovali naši z výletu z Krkonoš při té nedávné vichřici a byla to síla...v novém autě, padaly stromy všude kolem a nakonec uvízli na hodinu někde v lese ve Vrchlabí...no chuťovka, ale dojeli bez ztráty kytičky :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
já jsem z Karolí taky uprděná, kdybych měla jak, tak jí uchráním i proti rýmě, ale nemám možnost srovnání...

Nestrašte s vychřicí :confused: já doufám, že bude max. bouřka, nic horšího :confounded:
21. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Enz: já?? já jsem ráa, že dokážu vyndat Vojtu z postýlky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ale tohle bylo fakt hrozný.

Z Vojty jsme také hotoví, u Dandy jsme si říkali, jak někdo může miloat víc dětí najednou a přitom je to tak jednoduché :wink:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
enz: Vojta je krásnej chlap :dizzy_face: Tak přemýšlím, komu z vás je podobnej, ale řekla bych, že oběma stejně :wink:
Náš prcek je mamánek, když koukám na své fotky z mladých let :grinning: , je to fakt kopie :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Saru: no vždyť ti to tu povídám pořád :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
sklen: já vím :wink: Ale mně samotné to tak nepřijde, ale je jasný, že to asi neposoudím :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Karolí už si taky chytá za paleček an noze nebo za nožičku :dizzy_face: je to roztomilé :wink:

já myslím, že dost dětiček tady je věrnou kopií jednoho z rodičů :grinning:
21. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.