• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
JJ, u nás zase říkají, že je Dan celý já a Vojtula trochu do táty, ale jinak je to zase Daník. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máme prý děti přes kopírák.

No když byl Vojta menší, tak to bylo fakt, probírali jsme s efotkami a až na tvar očí jsou si dost podobní. Ale teď už se vojtula mění. :grinning:
21. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
No Mau tak u vás je to taky jasný :wink:
21. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
mau: taky se myslím, že u vás není pochyb :wink: A Karolí je šikulka :dizzy_face:
sklen: a s Daníkem je to pravda, to jsi Ty přes kopírák :slight_smile: Vojta je trošku jinej, alespoň se mi zdá :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
no jo, u nás je to víc než jasný :grinning: ale nejsme sami :wink:
21. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jj, je, jsem myslela, že budu zapírat, a ono bohužel :unamused: :angry: :sunglasses:
21. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj hvězdy,

tak u nás, je to taky jako přes kopírák, oba jsou si podobní, naše sousedka a vlastně moje 2. sestřenice i ostaní říkají, že Neli je celá já jako mimi, asi jo, protože i moje máma nad tím kroutí hlavou, že je to šílené ty geny, Tomi mi je prý taky podobný, ale už je to kluk, takže se trošku liší.
Ale mě se vždycky líbilo, když jsem viděla někde v obchodě nebo na ulici, mamku s dcerou a byly si podobné, mě se to zdá hodně dobré... :wink:
Uvidíme jak porostou, po manžovi mají oba uši, to je sranda - fakt jak přes kopírák a Neli má po něm prsty na nohou. Jo a já mám na levé ruce takový pigmentový flek na kůži a Tomášek ho má ve stejném místě a ve stejném tvaru, takže ani jedno dítě taky nezapřu. :grinning:
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
naskenovala jsem pár fotek, když byla Kačka malá a myslím, že je vidět, že má každý jiného tatínka :grinning: :grinning: ...to aby se nehádali :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
21. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jůů, tak Karolí se v bazénku líbilo, žvýkala ty nafukovací kytičky - pohoda :sunglasses: i na bříšku to bylo fajn :wink:

enz: jsou každý jiný :slight_smile: a Vojtík už vypadá jak velkej chlap :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Enz: no to jo, každý je jiný. Hele super kloberc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: tak to je sper, já bych tam Vojtu asi nedala, jednou jsem mu zkusila namočit prstík a jéééééé to byl řev. Teď si krásně schrupnul na zahradní houpačce. Byl moooc spokojenej :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
mau: velkej chlap?...no já nevím...sice mi říkají, že je velký, ale jaký jsou pak vaše děti, když je tu skoro nejmenší :grinning: :grinning:

skle: pěknej viď :sunglasses: ...to jsem tenkrát nosila, bohužel se mi nějak rozpadl a pak už jsem takový nesehnala...no ale teď mám paraplíčko :dizzy_face: ...já jsem tak nostalgicky Retro ujetá :grinning:....a líbí se mi jak tím budím pozornost :slight_smile: všichni koukají, že jsem se asi zbláznila a přitom třeba ve Francii je to normální....ještě mě mrzí, že jsem si nemohla splnit sen s tím proutěným kočárkem na velkých kolech :frowning2: to by bala bomba :wink:

tady se už nějak zatahuje a zvedá vítr.....ajaj :sweat_smile:
21. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
jůůůů, tak jídelní židlička babypoint fábulo je doma, je krásná :dizzy_face:
21. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Enz- myslíš košatinou? Tak to máme my na chatě, už několik lidí ho ode mně chtělo kupovat :grinning: , nenne neprodám, nostalgie, to je po mém tátovi...

Jak píšete s těma kopiema, u nás je to prý taky jasné, Adámek je celý tatínek, i když v poslední době se také začíná měnit a vypadá jako můj táta jak byl mimčo, ale ze mně asi nemá nic.....i když v posledních pár dnech zjištuju, že vztekání, mamka říkala, že to ze sebe tahá, jak kdyby slyšela mně, však když jsem byla větší, prej jsem párkrát skončila pod studeným kohoutkem... :grinning: vůbec si to nepamatuju, stejně si nedokážu představit, že do takové fáze taky spadnu jednou!!!
21. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
bram: jojo košatinu nikdo nechce prodávat...jsem ji tady loudila na jedné paní a nedala :slight_smile: ale já jsem chtěla dokonce takové kočárky http://www.kocarkynec.com/203-kocarky-nostalgie-proutene-historicke-retro.html
21. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
enz: já jsem nemyslela velikostně, ale vzhledem. vypadá tak dospěle, víš :wink: :dizzy_face:
ty kočárky jsou krásný, ale na ulici bych s tím nešla. bohatě stačí nosítko nebo šátek a už všichni čučí jako bych měla hada kolem krku :grinning:
21. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
s Karolí je sranda - vždycky zakašlá a u toho si mohutně prdne :grinning: :grinning: :grinning: to je puch :grinning:
21. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Mau: no co ty víš.

Holky tak Vojtula od té doby co se vyspal, tak je protivnej, ach jo. Jdu mu napustit vodu, snad se mi při tom koupání probere.

A zase jsem sama. Táta na noční a Dandu si odvedla babi. Se v noci zblázním :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: .....Vojtí prdí, ale nepuší.....to je asi tou UM, páč po kojení taky pušil :grinning: ale jen ať prděj a krkaj než se nám to přestane líbit...za co je teď chválíme, je budeme za pár let kárat

jo vypadá dospěle a někdy se tváří faaakt důležitě :slight_smile:

holky jak je u vás?.....tady zataženo trochu krápalo a fouká a klesla teplota o 8st
21. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
sklen: tak držím palec :slight_smile:

enz: jj, jsem ráda, že to z ní jde horem spodem. Ona teď nekaká, jak nedávám UM, tak nemá přebytky :unamused:
Tady je vedro jak hrom, sem tam mráček, ale zatím se asi nic nechystá :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
jsem upekla bublaninu s broskvema, ale jak byly čerstvé a šťavnaté, tak z toho nejspíš do rána zase bude "nacucbuchta" :sweat_smile:
21. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
HIHI, tak to slyším poprvé, takové jsou nejlepší, co se dají jíst lžičkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak koupel nepomohla, dám mu papat a šupky do hajan, jinak to nevidím. :unamused: :unamused: :unamused:

Enz. tady je horko, sice se zatáhlo, teplota také trochu klesla, ale jinak je tu fajn.
21. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
sklen: jasně, lžička to jistí :grinning:
Karolí spala od 15:30 do asi 17:15, s přestávkama, asi nějaký erupce :sweat_smile:
Ale je nějaká uječená, celej den, snad mi pak usne bez problémů..
21. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
já pekla krtka a jsem pěkně nas...... dělala jsem dnes poprvé šlehačku v prášku a ona vůbec neztuhla :angry: dala jsem tam i ztužovač a stejně je řídká.....dala jsem to chladit, tak uvidím co se stane no lžička to taky jistí :wink:
21. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
vidím, že je to všude stejné :grinning: :wink:
21. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Enza a mau: no jasně, tak to taky přece jde ne??????????????,

Ty jo,a le ten krtkův dort by nebyl marný, já příští týden budu dělat střechu, tak snad si pochutnáme :wink: :wink: :wink:

Tak jsem dala Vojtíkovi napapkat, krapet si blinknul, ale už hajá. Zatím nespinká, jen si tam brouká, tak snad nezačne brečet.
21. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
tak hlásím - máme v gatích, resp. Karolí se po*****, sice jen trošku, ale úspěch, po těch dnech :dizzy_face:
21. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Mau: Vojtovi to taky dnes moc nešlo. Jen jednou a to je fakt divné, protože mi víc jak 14 kadí min. 6x za den :confounded: Ale po koupeli jsme mu zacvičila s nožkami a namazala bříško pupíkem a začal prdět, tak ho to tam asi tlačilo či co. Teď už spinká.

Jdu dát kávu, přišel můj táta, tak si ho dám s ním. :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
tak nechci být nechutná, ale v podstatě vykadila jen ten čaj co vypila :confounded: akorát trošku hustější a smradlavější :grinning: mlíčka holt přebytky nejsou...dneska jí dám na noc ještě dokrm UM, včera měla málo, bobša :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
NO to jsi opravdu popisovat nemusela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
21. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.