• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pardón, pardón :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
enz, my máme tenhle http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Oslava_na_Pavlovsku_a_navsteva_v_Hradku/#IMG_2753.jpg
Vojtíšek je krásnej, hl. jak tam pase krtka :dizzy_face:

Mam tu návštěvu, tetu a sestřenku, co jsme neviděli 14 let! Vůbec jsme nebyli v kontaktu...
21. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jééé, Niku, máme uplně ten samý, po mém tátovi...jsou mastné, ani jsem nevěděla dřív, co máme za zlato na půdě, kámoška vyhrála podobný na Aukru za 2tis. a ta revitalizace jí stála dalších dva. Náš je dochovaný, akorát jsme "vyčalounili" korbu.
21. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
No vidíte, tak proč jset kupovali nové, když máte doma super káry :grinning:
21. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
NO, díky tomu, že přežil ten terén u nás na chatě, tak to je éro, ale do OV bych ho nechtěla, to jako ne, ale úlet to je! :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
no ten nemá cchybu.
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
niky a bram: jj to jsou krásné košatiny...se máte...../já chci taky/.....a jak se v tom líbí prckům?
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Našemu moc, je tam hrozně místa, péruje to na všecky strany... :wink:
21. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hele to je takový Ikarus mezi kočárky co???
21. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
skle: Ikarus :grinning: :grinning: myslíš ten bus? tzv. dlouhá mandelinka...
mimochodem............. Společnost historie a rozvoj veřejné dopravy pořádá v sobotu 26. září 2009 okružní jízdu s historickým vozem Ikarus 280.10 (4070) po linkách MHD Ostrava....... :wink:
21. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Enz: já do autobusu jedině s práškem a to nyní nejde :wink: :wink:

No nic, končím, je tu pořádná buřina, tak to raději ukončím, než nám to zase vyhoří, tak se nějte krásně hvězdy a dobrounoc
21. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
enz, malýmu se taky líbí, ale docela vrže :grinning: je to mámě a strejdovi, jezdila jsem v něm i já a myslim, že zvládne i další generaci...

návštěva odešla - byl to šok - po 14 letech... Zkontaktovali jsme se asi před měsícem a dneska se tu objevili :slight_smile: Mazec :slight_smile: Fífa je zlatej, bez problémů sám usnul s úsměvem... já pujdu taky... mam v sobě 2 skleničky moravskýho vínečka, tak budu spát jak zabitá.. Manža je na firemnim večírku - já tam nakonec nejela, páč jsem čekala toho Kyrila a nakonec vůbec nic nebylo... Je pořád vedro... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojda, tak to se mi ještě nestalo, abych tady byla první a asi ani nestane :grinning:
Tak jsme byly včera na druhým očkování a dostaly naušničky, nakonec jsme nechaly nastřelit růžové pecičky a později dáme naše. Holky byly statečný, chvíli řvaly, ale z ordinace jsme odcházely už bez breku.
Jinak vážíme 5930g a 6020g a měříme 61 a 62cm, což se mi zdá nějak málo, ale vzhledem k tomu, že nosíme ještě novorozenecký věci a vel. 56-62, tak se moc nedivím, rosteme spíš do šířky :grinning:
22. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

tak tady celý den leje a leje, slušně řečeno :grinning: :grinning: :grinning: Noc nic moc, moje malá láska se rozhodla, že 5 hodina je na vstávání úplně skvělá, tak jsme asi hodinku a půl čumákovali a pak na konec usnuli. Celý den jsme zalezlí doma jako krtci a Vojta je protivnej jako osina tam, kde slunce nesvítí :wink:

Normálně dnes měl zelenou stolici, tak nevím z čeho, ale četla jsem na diskusi, že to je z toho, že pije pouze přední mléko, tak nevím

Zanet: to je dobře, že to zvládli, jsou to kočky šikovný. A váhy také krásné. Jen tak dál princezny.

Nik: no to je mazec, moc vám to tam sluší. Hele Filda je celý tvůj tatík.
22. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
u nás byla noc dobrá, kjo ve 2:30, 6:00 a taky už jsme nespaly :unamused: ale jinak pohoda, dneska měla Karolí dobrou náladu, odpo jsme byli u našich a u ségry.
Taky tu prší a je celkem chladno...

zanet: holky šikovný :dizzy_face:

niky: no mazec, ale ta podoba tam je :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Mau: no tak to byl super den že???? My jsme pořád doma, nikam se mi nechce kluky that.
22. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
sklen: jo, dobrý to bylo :slight_smile: dopoledne jsme stihli pouklízet byt, tak to tu zase chvilku bude jak u lidí :sweat_smile:
zítra jedeme k tchánovcům, už na oběd, tak snad to bude taky fajn :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
No jak je vidět, tak je to u vás jako u nás. Jenže u nás to vydrží do té doby, než dorazí Daník, pak je to tu jako po výbuchu, halvně v tom pokojíčku. :grinning:
22. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Přidala jsem do albíčka další fotečky, tak když budete mít někdo chuť, tak číhněte
22. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
skleni: v té kšiltovce je k sežrání :dizzy_face:
22. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Sar: děkujeme, on se zrovna pohnul, tak se mu otočila :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Skleni, super fotky! V tý kšiltovce fakt nemá chybu :dizzy_face: Má krásný očíčka..
A Fífa je celej děda - maj stejný hlavy :grinning: :grinning: :grinning:

My byli tchýni na oslavě, Fífa zlatej, šel z náručí do náručí... Ani nezabrečel...
Dneska jsem dělala poslední pokus s flaškou - tentokrát Lovi. Měl tam čerstvě odstříkaný mlíčko, ale ani ťuk... Prostě chce svoje prsíčko :slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
sklen: :dizzy_face: :dizzy_face: no fešácký fotečky :dizzy_face: Vojtík je slaďoučkej, a ta s tou kšiltkou je fakt boží :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Nikul: děkujemeeee

Já jsem malýmu koupila šťávičky a s tím, že chce Avent jsem to taky zakřikla. Ani Avent, ani Nuk, na konec si to vzal ze lžičky.
22. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jo a kukadla, modré po mě, ale jinak kásné po taťkovi :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hoooky, kde dnes lítáte??

Jak tu není Hup, tak sem nikdo nechodí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojky, u nás dnes nepršelo, ale hodně foukalo

tak máme zase nějaké foto: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela4Mesic02#
http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela5Mesic#

Nela pije bez problémů z lahvičky Babylove a pak mám ještě nějakou "no name", ale jaké to má savičky vůbec netuším :wink:

sklen: ti vaši kluci se vám vážně povedli, jsou moc pěkní
22. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky děkujeme

to ani nemůžu tátovi říct, se mu zase zvednou prsa :grinning: :grinning: :grinning:

Mis: super fotky a mooooc booooží komentáře. Malá je kouzelná a hlavně je šikovná. v tom kýbli to nemá chybu, taky jsem ho chtěla, ale táta mi to zatrhl, prý je to zbytečné. :frowning2: :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.