• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: Nelinka je kočka :dizzy_face: Když se usmějě, tak je k sežrání :dizzy_face: A sportovní fanda, to se mi líbí, taky můžu sport na všechny způsoby :wink: Skoro víc než manža :grinning:
22. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Fakt??? tak to já můžu akorád hokej, to bych se mohla čučet pořád a krasobruslení to miluji
22. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojda tak jsem ten den začala tak ho i ukončím :grinning:
Holky byly teda dneska chvílemi protivný jak byly doma celý den, spaly vždy jen 20min. a my celý odpolko makaly na opravách vytopenýho bytu, tak nic moc..
Holky fotky super Skleni v tý čapce to fakt nemá chybu a Mis malá je krásná.
Jinak my pijeme mlíko z Tommee Tippe (ta má savičku jako prso) a čaj z malinký od Canpolu a ta má obyč. bílou a občas se zakuckají, ale tu trochu čaje zvládáme.
Jinak příkrmy zeleninové nám chutnají všechny, avšak sunárek banán-jablko vůbec to se ksychtíme, oklepáváme a stejně tak když jsem jim zkusila našrábnout na lžičku babán a broskev, tak budeme zkoušet dál :sweat_smile: dobrou noc
Skle já ze sportu taky hlavně hokej :wink:
22. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky,jdu Vás po dlouhé době pozdravit a zrovna tady žádná nejste :cry:
Máme se s Aličkou opravdu pohodově večerní kojo je už skoro pravidelné ve 21-4-8,30 a někdy je i první vstávání až tak po 5 hod :wink: prostě super.
Ale jinak se mi nevede až tak super :frowning2: muj bráška měl včera docela dost vážnou autonehodu tak teď musíme jenom čekat co bude dál :frowning2: Když sem to auto viděla,tak první co bylo,ten to nemohl zaboha přežít :cry: ,ale naštěstí přežil i když je docela vážně zraněnej.Ještě toho nevíme moc,stalo se to včera večer tak tam dnes jedeme,ještě ho budou operovat :unamused:
Tak se tu mějte krásně a já zase někdy zaběhnu. PAPA :sweat_smile:
23. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoooooooooooo kočky

za to naše noc hrůůůůůůza a děs. nevím, co ten boban vyvádí.

Vla. to je mi moc líto. Určitě to zvládne a bude zase v pohodě. budeme držet pěstičky.
23. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj
jak jste se měly ...my jsme zpět z dovči ..teda přijeli jsme už dřív - ale včera jsem jen uklidila, poprala, požehlila .....
měli jsme se fajně ..jen ondra tam vůbec nespal - zubky + zácpa....tak jsme tozabalilikapku dřív, bouž jsem nemohla :slight_smile:

pak vás alespoň trošku prolítnu

vla: to mi je moc líto..držím palec - snad to vše dobře dopadne
23. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahojjjjky

tak to je dobře, že jste si to užili, no to jo, je to na prd se zoubky, už aby byly venku co??? A co budou nějaké fotečky????
23. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
sklen....se ví ...budou ...
23. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Taááááááááááák, už mám klídeček, mláďata hajají, tak snad bude vše ok. Tak kdepak jste děvčata :grinning:
23. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já tady :wink:
Dávala jsem fotky na rajče :slight_smile: Zkoušeli jsme poprvý sporťák.. Obávám se, že v zimě se do něj v kombinéze s fusakem nevejde :sweat_smile:
Ale líbilo se mu tam. http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Poprve_ve_sportaku/#album
Bude dál v hlubokym, chci s ním vydržet co nejdýl... Přecejen se tam spinká líp než ve sporťáku...

A pár nových foteček je v 5. měsíci... Od týhle dál http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#IMG_4245.jpg

Vla, držim pěsti bráškovi!!!
23. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Nikul ty jsou krááásné, hele super sporťák. My ho máme tak debilní, to je strašné, ho rpodám a bude. Vy tu boudu máte takovou vyřízlou, já když Vojtu položím, tak je tam jako zapadlí vlastenec a pásy má hned u hlavy a to je namáčklý až dozádu. fakt mě to š.... :sunglasses: :sunglasses: :angry: :angry: :angry:
23. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jako velký je, prostorný taky, ale nevím no,zítra to nafotím a také to sem přidám
23. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já s nim taky moc spokojená nejsem - je malej... Golfky na zimu taky jdou?
23. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Nik: no nevím ,podle toho kolik tam máte sněhu. Tady bych neuspěla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
niku: dobrý fotky, a ten sporťák je vážně tak tak.... :wink: , co máš za značku kočárku? ale myslím, že už Fífa snad tak moc neporoste, ne? mě Nela na 100% vleze do hlubokého, počítám, že do 10.měsíce jí stačit určo bude..doufám.... :astonished:

sklen: nafoť ten sporťák, taky zkusím udělat z toho našeho sporťák.... pro zajímavost...
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
mis, v hlubokym máme tak 5 cm na dýlku místo, ale jak se začne mrskat, tak se sesune dolů a mačká si nohy... A s tim sporťákem - když si přičtu oblečení, kombinézu, fusak.. Tak se tam asi nevejde...
Já nevim, co s tou zimou... Novej sporťák se mi nechce kupovat, golfky kvůli tomu sněhu jsou asi naprd... Babo raď.
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak tenhle prodej a kup jiný, to je asi jediné řešení. Taky bych řekla, že se ti tam nevejde. Nebo jestli máš fusak, tak to prubni doma. :wink:
23. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Mis: no jasný :wink: zítra hned jak bude čas, tak to uděláme :wink:
23. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
No nic hvězdy, já jdu chrupkat. Našeho malého totiž baví vstávat v pět ráno, tak pa zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ránko. Tak já jsem tu dnes první :dizzy_face: :dizzy_face: , tak tomu nevěřím.

Mám prosbu, nevím zda to bylo tu nebo někde jinde :pensive: . Děláte některá pro prcky přesnídávky? Díkec
Dostala jsem bednu jablek, tak krom toho že bude rýžévý nákyp, štrudl a pak prej hraběnčiny řezy (tak mě zaukoloval manžel :grinning: :grinning: :grinning: ) Tak jsem si říkala, že bych to zkusila udělat.
24. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko,

my jsme dneska pěkně protivný, vstávali jsme v 6 a už nezabral, teď zývá a je pěkně protivnej, no to bude den :pensive:
niky: myslím, že máme hodně podobnej kočárek a mě se sporťák zdá ok, myslíš, že se ti tam Fífa fakt nevejde? :confused:
jannca: ahojky kočko, s přesnídávkama neporadím, na tohle já jsem antitalent, ale pokud někdo víte, tak budu taky ráda. Jani už přikrmuješ?
24. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
niki: krááásný fotečky :dizzy_face: Filda je hezučkej :dizzy_face: no a ten kočárek teda nevím :unamused: my máme vanečku 80cm a koupené golfky, kdyby náhodou, ale tady ve městě to půjde :wink:
hup: vítej zpátky :slight_smile:
sklen: Karolí vstává taky brzo :confounded:
jani: mě dělala mamka ovocné pyré - švestky, hrušky, broskve. uvařit, rozmixovat, zavařit ve skleničkách. bez přidání čehokoliv. je to dobré, tak uvidím co na to Karolí :slight_smile:

Karolí je poslední dny hrozná, buď vstává už v6 nebo v noci čumákuje. dneska několikrát...hrůza. já už si připadám jak troska. nemám žádnou energii, všechno ze mě to děcko vysálo...a tím pádem jde i kojení do kytek :frowning2:
Jo a v sobotu dostala na špičku lžičky banán, abych viděla reakci, tak nejdřív se dostavil škleb a pak to spapala až mlaskala :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Chojky, my vstávali dneska na nás taky brzo - v 8... V noci chodim tak 3x nahazovat dudla a kojo bylo v 00.30 a 5.30, což jde :wink:

Korbu máme taky 80, tak uvidíme - je zvyklej stejně v kočáru spát, tak snad vydržíme dlouho v tý korbě.

Maus, hoď mi odkaz na ty golfky :wink:

Za hoďku jedem na to EEG, jak má usnout :sweat_smile: To bude komedie...
24. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno hvězdičky,
my jsme se včera večer vrátili z víkendu stráveného u babičky a po návštěvách. Vojtí měl premiéru ve spaní mimo domov a zvládl to na jedničku. Dneska vstával v 5:30 a teď ještě chrupe. Hodila jsem fotky do alba http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_21._tyden/

janca: co se týče přesnídávky.....můžeš udělat pyré jak píše mau a když přidáš pudink máš přesnídávku... http://www.prima-recepty.cz/recept/35132-detska-jablecna-presnidavka/

ad kočárek na zimu......my budeme asi ještě v hlubokým...koupila jsem kvůli rozbitému podvozku jiný kočárek s vééélikou korbou, takže se tam nejspíš vejde.....dá se polohovat, takže ikdyž bude sedět....což si myslím budou chtít víc než ležet :slight_smile: a když ne i sporťák je velký
24. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Zdravím holky,
vůbec nevím kdy jsem tady byla naposled, takže dočítat asi nemá smysl.

Luky se začíná přetáčet ze zádíček na bříško, tak mám co dělat abych ho pořád přetáčela zpět, protože na bříšku se mu to nelíbí (pořád nějak dává ruce dozadu místo aby se držel na loktech a tak ho to asi bolí a musí hodně zaklánět hlavičku aby nekoukal jen do deky). Jinak u nás nic nového, pořád nechce moc jíst, nedávno jsem ho vážila a měl pořád něco kolem 6,5 kg a asi těch cca 68 cm, zato v noci se nám začal dost budit a vždy si jen jakoby cucne a za hoďku znova a čaj to nespraví, tak nevím, ale snad to zas brzy přejde. Dost s ním cestujem, tak chci teď na chvíli zůstat doma, aby se zase vzpamatoval a zase se pořádně vyspal ve své postýlce a dělal si zase nějaký řád

A co tady nového????

Mau - IP
24. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno, hvězdičky :wink:
Štěpula dnes vstával v půl6 a už od 5 mlel pantem, bude z něj asi pěkná drbna :slight_smile: No, co bych chtěla, je to chlap :grinning:
My měli víkend pohodový domácí, ale teď si taky hrozně vymejšlí, pořád mrčí a při tom svým lezení se každou chvíli buchne do hlavy, takže fakt sranda :slight_smile: Když si myslí, že ho nikdo nevidí, tak nic, ale jakmile je někdo u toho, tak řve jak protrženej, aby ho někdo politoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to malej vyčůránek :dizzy_face:

niki + enz: fotečky krásný :dizzy_face: Já si tak ráda prohlížím ty naše dubňátka :slight_smile:

Taky přidávám pár fotek ještě z minulého týdne (od téhle dál):

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-16_8_-2009/718
24. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
skle: Vojtí v kšiltovce je k sežrání :dizzy_face: fakt pěkný máte kluky :wink:

nik: ty máš Implast bolder viď? je tam teda akorát, ale nevíš jak ještě vyroste..třeba se vejde, teď je to strašně těžký odhadovat...to je jako s nákupem kombinéz
24. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
saru: krásný :grinning: ještě, žes ho k tomu h.... nepustila :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
enza: :grinning: Co vůbec vaše Kačka, stará se o brášku? Na fotkách vypadáte jako strašně spokojená a pohodová rodinka :dizzy_face: Úplně na mě sálá rodinná pohoda :wink: Víš, že jsi hrozně charismatický človíček? Vyzařuje z Tebe strašně moc hezký energie :dizzy_face:
24. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
dobré ranko

enz:myslíš, že ten pudink je pro úplné mrňata ok???

dočítat asi nezvládnu :slight_smile: fotky projet snad odpoledne
finalizuju projektík ....
24. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.