• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahooooooooooooojky hvězdičky, tak u nás noc, no pořád to samé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Enz: pěknééééééééééééé, moc vám to tam sluší, paádně jste si výlet užili což??? Vojtík je fakt už chlapák, normálně se mi zdá, že už má dospělácký výraz. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: no tady je to to samé, super fotečky, Štěpíno opravdu nevypadá 5 měsíců, :grinning: :grinning: :grinning: ta rozmluva s taťkou je super :wink:
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
saru: dáváte botičky? ...já všude četla, že to je blbé pro začátky lezení ....že si paknepřirozeně vytáčí nohu a tím pádem si ji deformuje ....což mi příjde logické ...když si kleknu v teniskách,mám nohy úplně jinak než na boso ....děti to musí mít stejně...ale v mých 30 letech už asi deformace a špatný vývoj nehrozí :grinning:
24. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
enz: no pěkné, určo super výlet :dizzy_face:
saru. Štěpa je fakt borec :slight_smile: velkej chlap :dizzy_face:
sklen: taky jsem říkala že malej od Enz má dospělácký výraz :slight_smile:
taky bych puding mrněti do příkrmu nedala, ale pro mě klíďo, mňami :slight_smile:
jitul: Karolí taky nějak hůř spává, asi nějaké erupce :unamused:
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Hup: já si mylsím, že je to jen jako dekorace do kočárku, tedy alespoň u nás. Aby byl za fráju, doma je nepotřebuje :wink:
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
jitu: IP :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
saru: díky :slight_smile:...to se krásně čte :dizzy_face: ...opravdu se máme pohodově...myslím, že jsem si to už za těch 7let "Matky živitelky" zasloužila a moc si toho vážím a užívám...(taky mám 10kg nahoře :grinning: )...a je to vidět i na Vojtíškovi jaký je pohodář...a Kačka se konečně dočkala sourozence a má ho moc ráda.....takže idylka

hup: no já bych mu teď takhle dělanou přesnídávku nedala, ale janca se ptala jak se dělá, tak jsem ji dala odkaz :wink:
24. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Enz: jj, moje sestřenka má holčičku taky za odměnu :wink:
24. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
enz: ach so :dizzy_face:

maus: no jasně: pro sebe taky ...ale na netu jsem vážně nenašla přesnídávky bez cukru a pudinku ....
24. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
jink ondra se naučil válet sudy (před chvílí se přikutálel se snapkou v ruce - nevím, jestli už chce zabalit :sweat_smile: ) a taky lézt (tedy to je příliš silné slovo, ale píďalkuje se svým stylem kupředu :slight_smile: )

s tím kočárkem - sportovní korbičkou jste mi teda nasadily brouka :confused:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojda tak koukám, že my jsme docela spáči, chodíme spát ve 21h a vstáváme v 7-8h a občas k ránu taky dáváme dudlíka,jinak pohoda. My jsme zatím v hlubokým, máme ještě dost místa, ale korbičky jsou úzký, takže jak vytáhneme fusak tak i sporťák.
24. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
HuP: jj to víš, zima se blíží. Některé typy těch kočárků jsou vážně na prd..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nechápu, proč to dělají tak mlé :angry:
24. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
se schválně podívám jak velkej je ten náš sporťák co je ke hlubokému kočárku. Mám v plánu ho vůbec nepoužít, ale jen tak pro zajímavost :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Až se Vojtula vzbudí, tak to půjdu nafotit. Našla jsemi fusak, tak to prubnu, ale už mám zamluvený emitex, ten má díry na kšandy, tenhle beránek bohužel ne. :unamused:
24. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
taky mám koupený emitex, tak jsem zvědavá jaký bude :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
ježiši to je den, malej spí po 10 minutách, je stahanej jak pes ale nejde mu to zabrat, teď vymejšlel na dece zajímavý kreace, jsem Vám to vyfotila :grinning:
24. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
hup: to viš, že boty nedáváme. Jen občas na vyjížďku v kočáře, ale to je stejně hned sundá :grinning: Tohle je měl poprvé a na dlouhou dobu asi zas naposled :wink:
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3187774&vReferer=

někdy si říkám. že se nezlomí :grinning:

hup: já dávám do autosedačky takový bačkůrky jen z látky, když se mi zdá, že je chladno, ale jinak taky nedávám, ještě se bot nanosí... :wink:
24. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ket: Tomášek je teda dobrej akrobat :dizzy_face: :grinning:
24. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
tak my už zase spíme :wink: manža jel do Prahy, Kačka je u babičky a co já?...jsem na MK :grinning: ale dám aspoň prádlo do pračky, vařit budu až na večer.....možná udělám Vojtíškovi na zkoušku bramboru k obědu...to zas bude šklebení :slight_smile:
jinak já přesnídávky doma dělat nehodlám...v obchodech jich je mraky, tak proč se s tím patlat...navíc kdo ví odkud je ovoce v marketech, když nemám vlastní na zahrádce je určitě lepší koupit hotové, které jsou fakt hlídané....apropo neviděli jste dokument o těch hambáčích v McDonaldech? jak je to přísně střeženo a musí se pečlivě dodržovat technologie...nakonec z toho vyšlo snad nejzdravější maso :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ket: po kom má Tomášek ty krásný kukadla?
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
My jsme se zase vzbudili, tady se to střídá jako počasí, :grinning: :grinning: :grinning:

Kett, no super, to je fakt akrobat, hele nebude z něho nějaký cvičitel??? :grinning: :grinning: :grinning:

Enz: tak to slyším poprvné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Kett...tohle dělá Luky taky a taky vždy koukám, zda není zlomenej nebo tak, je s nima i sranda
24. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
švagrová když viděla Karolí jak se prohýbá a kroutí, tak se taky ptala jestli se nezlomí :grinning:
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
enz..žeby nakonec hambáče byli nejzdravějším jídlem?????????????????????????

Hele holky jak dlouho vaříte ty broskve a jabka když děláte ty přesnídávky???? A jak dlouho pak zavařujete???? A loupete to ovoce?????
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Jo jo holky, už je s nima fakt sranda, já z něj vždycky nemůžu, když se hačne nahlas chcechtat, mě to vždycky úplně dojme :grinning: :grinning: :grinning:

enza: no to netuším, každej říkal, že to je celej tatínek ale poslední dobou začíná být prý víc na mě, tak uvidíme, co nám z něho vyroste :grinning:

skle: no jestli bude po mamimce, tak to bude pěknej lenoch :frowning2: a po tatínkovi hasič :sweat_smile:
24. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Jo a holky máte některá nějaké ty hračky od Lamaze???? Chtěla bych kámošce koupit (před měsícem se jí narodil kluk) a chci teda něco dražšího (my od nich dostali vibrační lehátko, jsou finančně na tom dost dobře, tak nechci nic za pár korun z číny, ale rozhodla jsem se pro Lamaze), tak jaká z těch hraček je dobrá
24. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
kett: Vojtíšek si včera u babičky vyřehtal 1000.- :grinning: tak ji dojal :grinning:
24. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ještě k tomu ovoci a zelenině, jak psala enza, jednou jsem viděla dokument a testovali tam ovoce, zeleninu, z obchodů, pak zamrazenou, atd. nakonec z toho vyšlo nejlíp zamrazený ovoce a zelenina, čerstvé člověk neví jak dlouho to jede v autě do obchodu, tam to pak nějakou dobu leží, spouta lidí na to hmatá, vliv světla, teplota, to všechno na to má vliv...nejlepší je vlastní zahrádka, ale ne každej má tu možnost. :frowning2:
Ve finále je asi opravdu lepší koupit třeba hotovou přesnídávku, když člověk ví, že to prošlo různejma testama, než koupit pochybný ovoce v nějakým marketu a doma to zpracovávat.
24. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
jjjitule: já mám Tomovi objednanou ke 4 měsícům světlušku Fredie, slyšela jsem na to samou chválu, ale to teda je finančně poměrně dostupný, ty scháníš asi něco trochu dražšího.

enza: ty brďo, tak to bych ho tam posílala řehtat častěji :wink: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.