• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skle+jitu: no taky jsem na to koukala s otevřenou pusou...člověk by řekl jaký je to nezdravý a ono v podstatě jako maso samo o sobě ne...to spíš ty majonézy a hranolky......dokonce tam bylo jak mají předepsanou dobu smažení, aby to bylo šťavnaté a dobu seskládání hamburgru a správně...když to nezvládneš nemáš tam co dělat...myslím, že to byloooo asi ve Víkendu??
24. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
enza: koukala jsem na Vojtíko, teda ten má vlásků :dizzy_face: , my máme vzadu pěkný kolečko, musím to taky vyfotit na památku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
my máme od Lamaze včelí rodinku, ale to taky není nijak drahé. Karolí je má ráda :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/hracky-na-kocarek/Vceli-rodinka
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
hele jitu tady jsou hračky od Lamaze http://www.detskydum.cz/vyrobce/lamaze/#utm_source=sklik&utm_medium=cpc a když chceš drahou, tak co ta Otočná laguna nebo zahrádka...to jsem ještě neviděla
24. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky, potřebuju poradit s youtube. zaregistrovala jsem se, chtěla bych nahrát svoje video, ale nějak netuším jak :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ta otočná zahrádka nebo laguna zní zajímavě, spíš jak dlouho je děti využijí, když ležení na bříšku je asi otázka měsíce než začnou spíš chtít lozit nebo tak nějak. Ale ty ceny...masakr. By mě zajímalo, zda je to opravdu tak kvalitní a nebo se fakt platí jen ta značka
24. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Čauté,

my máme Lamaze štěkající štěně a je bóží, Matýsek ho má od narození a je to jeho oblíbená hračka :dizzy_face: Hlavně z těch Lamaze hraček, co tam tenkrát měli, toto ten pejsek "umí" nejvíc - štěká, píská, má chrastící uši, rolničky v nožičkách, no je boží.
A co bych ještě od Lamaze chtěla, to je ta sloní kapela, ale ta je dražší no - ale ty funkce, chápete!! :grinning: Já z Matýska toho muzikanta udělam, a just jo! :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Nazdárek holky,
byli jsme na pár dní na Valašsku, bylo to fajn. Prubli jsme tam sporťák, ikdyž jsem co nejdéle chtěla vydržet s korbou, tak už ho asi nechám. V korbě už jsme stejně měli jen 2-3 cm místa, tak jestli o týden dříve nebo později..Aďa je tam strašně spokojenej, čučí ven, nohy hozený na opěrce.. :grinning:
Od kamarádek jsem zjišťovala info o příkrmech, je to velká věc na moji hlavu teda :confused: . Tak jsem si na radu koupila pár kousků teď na trhu, hodím to do mražáku a ve správnou chvíli z toho uklohním něco dobrýho, ale už to nebude taková pohoda jako teď s mlíčkem. Teprve teď doceňuju kojení :wink:
Stavila jsem se k mamce do práce, tak jsme ho tam změřili a má 69,5 cm a 7,5 kg, takže už přibírá docela pomalu.
Adam včera objevil, že má i nohy a že je s něma velká zábava, tak než včera usnul, stihl si stáhnout ponožky, který měl na spaní :sweat_smile:
Přidala jsem fotečky a musím konstatovat, že dubnový děti jsou fakt všechny krásný!
24. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Po hóóódně dlouhé době vás jdu pozdravit.
Přečetla jsem si poslední dvě stránky a musím říct, že Natálka je poslední 3 dny stejná jako Karolínka a Lukášek. Nechápu, co se s ní děje. Než večer usne, tak zhruba hodinu pláče a v noci, když se vzbudí na kojení, tak opět nemůže usnout a jsme vzhůru 2 hodiny.Třeba včera usnula v 23.30, kojení v 2.30, usnuly jsme v 4.15 a v 6.30 byla už zase vzhůru. Jak píše Mau...jsem taky unavená a vyčerpaná...nějak už nezvládám v noci tak dlouho nespat. Dřív se u kojení Natálka ani nevzbudila, najedla se, dala jsem ji do postýlky a spalo se dál. Teď se mi zdá, že nechce spát ve své postýlce, protože po kojení mi usne v posteli, ale jakmile ji dám do její postýlky tak se probere, kope nohama, mlátí kolem sebe rukama, kňourá, přetáčí se na bříško a pak fňuká...fakt hrůza. Nechat ji spát u sebe v naší posteli by určitě pomohlo, ale asi bych se moc nevyspala a navíc by ji manžel asi "zalehl".
24. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
lui: hmm, úplně jako u nás...dneska už jsem si ji před 5h nechala u sebe v posteli. a teď mi spí už víc než hodinu na klíně...opica mrňavá

já bych chtěla od lamaze tu mazlící žirafku a tu koupací žábu na hračky, manžovi se taky líbí, tak to možná klapne :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
akit: kráásný :dizzy_face: :dizzy_face: Áďa je kocour :dizzy_face: a máš to vtipně okomentované :grinning:
24. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
mau...natalka spí od 11 hod v naší posteli - na bříšku, tak spává přes den už asi 2 týdny

my máme od Lamaze včeličku
24. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak jsem teď objevila, že to není včelička ale světluška Freddie :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak už je vzhůru. spala skoro 2 hodiny - asi dospává tu noc, opica :grinning:
24. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky právě koukám na MMB a tam nějaká paní prodává nějaké NOVÉ hračky od Lamaze za 299,- včetně dopravy - prý z nějakého velkoobchodu
24. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
24. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Nazdar kočky, tak jsme zpět z chaty. a včera jsem osiřela, manža jel na služebku do Rumunska. no nějak se tu musíme protlouct sami dva.. až do pátku. Jinak já musím i v noci kojit co dvě hodiny. takže za noc jsem 4x-5x vzhůru.. je to na palici. a dýl než do osmi mě spát nenechá. zato už vážím o dvě kila míň, než před otěhu :grinning: :grinning:
Jdu mrknout na fotečky.
24. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Enz, tak Kačka je jiná než Vojta, ale vidím v ní tebe :slight_smile:
Niky, Baru, krásné košatinky. ale nemusíte se k nim hrbit, jak se skláníte?
Niky, a která je z těch dvou teta? :grinning:
Akit, Adámkovi to moc sluší, děsně se mi líbí v těch žlutých peřinách :slight_smile:
Skleni, Vojtulka už krásně roste!! fakt se mu mění výraz :wink:
24. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
My máme toho soba Edu, nebo losa??? A chci mu koupit ještě toho pejska, našla jsem na MMB paní, co je prodává všechny nové a jen za 300,-, tak bys Jitul mohla klidně koupit dva :wink:
24. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Luci: zrovna jsme si to dnes s manžou říkali taky, že už je jinej :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Akit super fotečky, ten taky roste jako z vody, jj,ale jinak je podobný tatínkovi hooodně. Hele já nebýt vdaná, tak si na něj počkám :wink: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Sklen...právě jsem to tu psala, že je prodává za 299,- i s poštovným, jsem si pro sebe (no teda nejspíš asi pro Lukyho) objednala toho štěkajícího pejska. Té kamarádce vážně nevím co, vzhledem k tomu, že v těch balícíchc z porodnice je ta 20% sleva na to lamaze přes e-shop, tak nevím, co si bude kupovat (a asi si něco koupí), tak musím vyčkat a pozjišťovat a pak asi teprve něco vymyslet. Popoženu jejího manžu s rozhodováním - asi mu tu záležitost vyklopím.
24. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
jitu: já když jsem kupovala tu včelí rodinku tak mi vyšla levněji z jiného e-shopu než přímo Lamaze, mají to tam drahé :unamused:
24. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahááááááá, teď jsem si toho všimla, tak nic :sunglasses:
24. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
stejně pakárna jak rýžují na těch věcech pro děti
24. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky Matýsek má nový album na rajčeti, kdo budete chtít, podívejte se :slight_smile:

http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_paty_mesic/#album

- přihlášení funguje pořád stejně :wink:
24. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Pet: moc pěkné, je to kulíšek. Ta nosící poloha je naše oblíbená a dá se s nimi takhle na ruce hodně udělat :grinning: :grinning: A jak je vidět, tak cestování ho dost baví že??? Ale ta poloha nemá chybu, rozdýchal to??? :grinning: :grinning: :grinning:

Jitul: jj, to mi povídej, je to humus, to by mě také zajímalo, v čem jsou ty hračky odlišné od jiných. :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Sklen: Díky :dizzy_face:
Myslíš cestování po postýlce nebo cestování vůbec? :grinning: :grinning: No to první ho baví a to druhý musí absolvovat, ať chce nebo nechce :grinning: :grinning: Ale jo, zvládá všechno v pohodě, je to šikulka :slight_smile: .

A rozdejchal, rozdejchal, on je snad gumovej :grinning:
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ježiš vy jedete, jsme na zahradě, je tu pomalej net... Dočtu večer doma...

Jen jsem chtěla říct, že máme za sebou EEG - ze začátku měl Fífa megahysterák - dali mu tu čepici, byl utahanej... No hrůza. Už jsem myslela, že se na to vyprdneme. Nezabralo houpání, ani dudlík a ani prso - to už je co říct... Nakonec usnul v náručí, takže se záznam povedl - díky Bohu... Výsledky nám dá naše Dr., ale sestřička říkala, že to vypadá naprosto normálně. Dokonce se divila, proč tam posílají takovýho pěknýho chlapečka :slight_smile:

Pak jsme se stavili v obchodě - musela jsem přece Fifínkovi něco koupit za odměnu. Tak dostal takovou skvělou pískací ovečku - něco na způsob usínáčka :dizzy_face:

Teď spinká v hacce...
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
petu: jůů, fešácké fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Maťa je smíšek :dizzy_face:

niki: no vidíte, šikovnej chlap :wink:
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.