• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jitul, která paní prodává Lamazze za 299? Hod odkaz...

Luci: Myslíš na tý fotce, jak jsme tam 3? Tam teta neni. Vlevo je za sestřenka, pak jsem já a vpravo moje ségra...
A tu košatinu máme jen u babi na zahradě, tam jsme párkrát za měsíc, takže ohýbání neva.

Maus, v těch golfkách má Karolí dost místa, jo?
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Niky. tak to je super, že ej to v pořádku. Tak hlavně, že už to máte za sebou.

Pet: jj,myslela jsem po postýlce, je to super.

Večer přidám video, jak včera cestoval náš malej, taky špička :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
niki: jj, jsou prostorné, můžeš si projít recenze na netu. Ségra v nich vozila i svého 3,5roku starého synáčka a v pohodě :wink:
24. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
24. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
No nic, my valíme ven, jdeme se podívat na kukuřici, máme na ní chuť. Tak zatím pa, jo a jdu fotit ten sporťák.

Ty jo, tady to dnes fouká, no fuj fuj
24. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Maus: Díky :slight_smile:

sklen: Já jsem přidala dvě videa na FB - né cestovací, ale taky pěkný :grinning: , tak kdyžtak mrkni :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
No jo, když ono mě to nejde, co s tím??? :unamused:
24. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Co Ti nejde? :astonished:
24. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Skleni, super, tak jsem o 598 Kč lehčí :grinning: Světluška a štěně :grinning: :grinning: :grinning: Doma máme tu opici žofku a fífa jí miluje! Má jí na korbičce a hraje se ní.
Už 2 hoďky spí, venku je vedro, ani bazén neosvěží...
Kukuřici bych si dala :dizzy_face:
24. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Jo niky, tak se to vysvětlilo :slight_smile: tak holky, dnes jsem poprvé posílala něco na dobírku a už nikdy více :astonished: Za prvé děsné papírování s tím, za druhé šílený příplatek. zboží stálo 100 Kč a dobírka 84!!!! paní to tak ale chtěla, v sobotu má svatbu, tak to potřebuje. teď se budu modlit, aby si to vyzvedla :fearful: No Akit, tebe to baví vyplňovat ty dobírkové složenky??? já nejčastěji posílám obyčejně, s tím není žádné papírování. a nic se neztratilo, tak to funguje.
24. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
enz: souhlas - taky si myslím, že ty kupované jsou pod relativně přísnou kontrolou - více než cokoli jiného kupovaného v suproších
takže my začneme na našem bio ze zahrádky a pak přejdeme na kupované (mapuju i biofarmy v msk, třeba něcoseženu i tam)

jinak o tom mcdonaldu jsem taky slyšela - a věřím, že než nějaká sekaná na meníčko za 49 to nutně musí být lepší

ad hračky pro děti - no proč by nerýžovali, když to všichni za ty prachy stejně kupují
já ondrovi krom zicherky nekoupila ani jednu hračku a i tak už teď jich má tolik, že si s nima ani nevyhraje
takže zcela evidentně kupnií síla tu na to je :wink:
24. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
jinak děti jsou samo hezounké
krom matýska - ne že by nebyl hezký - o tom nepochybuju ...ale zase má zaheslováno :angry:
24. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Lucie vždyť je to jen jedna složenka a navíc se vyplňuje jen jedna její půlka, tzn. jednou adresát jednou odesílatel a číslo účtu...a že je to drahé? to neřeš, když to paní chce, tak si to zaplatí.
24. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Hup, takže malý vše dostává, myslím hračky? my spoustu zdědili. no a knížečky jsem koupila použité. začínám mu dělat knihovničku :slight_smile: hraček má tolik, že mi vadí, jak se tu válí po zemi. sháním takovou tu krabici na hračky na kolečkách, to by bylo hned uklizeno :wink:
24. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
luci: sháníš? vždyť je za pár kaček v ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30064849 :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
hup: jsi mě předběhla....taky jsem chtěla napsat IKEA :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
luci: já mám na hračky tento:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/27437300

Koupila jsem ho už dávno, byl tenkrát v akci za 249 Kč, měla jsem ho na různé dózy a teď ho má Štěpíno na hračky. Vypadá hezky a zapadne nám sem i barevně :wink:
24. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: IKEA třikrát, jak vidím. Tak teď už, Luci, nemáš jinou volbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ten hupin vpadá dobře, je i na těch kolečkách, jak jsi chtěla. Jen nám by se sem nehodila ta umělá hmota, ale jinak bych ho brala hned :wink:
24. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
saru: tenmáme na prádlo -ještěám nahoře takovou bílou plachtu :slight_smile:

no my máme zeleně vymalovanou kuchyň,ondra mázelenou židli - takže jinou než zelenou bednu na hračky mít memoh´ :grinning:
24. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
tak matýsek je taky kořen
a petu je hubená jak prd - život není spravedlivý:angry: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
hup: taky to říkám, že spravedlnost neexistuje :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

Dneska mi přišel balíček z Hami klubu a bylo tam: Hami mlíčko2 200g, jeden zeleninnový příkrm s krůtím masem (ta malá sklenička) a jedna ovocná Frutapura či co to je. No já ráda takovéhle dárečky :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
holky, díky,ještě znám takový vozíček s dětskýma barvama, byl v Lidlu, ale vyprodali ho.. pak bych v něm mohla vozit i malého :slight_smile: a má i víko. Saru, mě umělá hmota nevadí, stejně poputuje do dětského pokoje. Ale cena v Ikea je fakt lidová :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
jak to tak vidím, tak zatím budu dávat hračky do koše na dřevo do krbu, prozatím je prázdný a je po ruce. Saru a je proutěný :grinning: no a je po ruce.

Maus, tak to máš super, takové malé vánoce ne? co přišlo mě, to fakt naprdne :pensive: přišlo mi dvd o dětské poradně, za prvé malý už má 4 měs. a za druhé už ho máme zadara z MMB :angry:
24. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
jo, to DVD přišlo taky, je o ničem :unamused:
24. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
to DVD je stejně jen těžká propaganda Nutrilonu a kojení :grinning:
24. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
to dvd asi přišlovšem :grinning:
24. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
jj, mně taky, já na to teda ani nekoukla. Takže asi ani nemám, co? :wink:
24. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Holky, zrovna nahrávám video, co dělal náš ferda při dnešním odpoledním pokusu o "spaní", teda hlavně já jsem si představovala, že bude spát. Asi nebudete věřit vlastním očím :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
no ondra právě usnul ...dvě hodiny mu tvrdím, že je zralý na chrupku a on zalomí dvacet minut před koupáním ...ho hryznu

saru: mě už nic nepřekvapí :grinning:
24. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
hup: to znám, to dělá občas taky :wink:

No, mě už vlastně taky ne, aspoň jsem si myslela, ale tohle je fakt akrobacie. A podotýkám, že jsem tam šla pod dojmem, že chrápe, neb tam bylo hrobové ticho :grinning:
24. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.