• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já už jdu koupat teď......Vojtí tady pěkně zabublal do plíny :grinning:
24. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
jo saru poslala jsem ti žádost na FB
24. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=E3wourrbCcQ

Tady to je, zatím špatná kvalita, ještě se to zpracovává :wink:
24. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
saru: ti do toho nechci kecat - ale snížila bych výšku matrace, jinak ti vyskočí :wink:
24. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
hup: no, začínám o tom přemýšlet, on si totiž tímto způsobem už několikrát skoro sedl, pak se samozřejmě skácel, ale těžko říct, jak dlouho mu to bude ještě trvat :sweat_smile:
Ukážeš nám nějaký fotečky z vaší dovči? Už tu máme Ondráškovký absťák :wink: Aspoň teda já :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
saru:jj ..stahuju videa ...jen jsem koukala, jak pet okomentovala to její video, kde maťovi ráchají možky a váhám, jestli mám to naše hodit na net, když jsem tam ondru ponořila až po bradu :grinning:
24. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: To jsme udělali taky, ovšem na videu to nemáme :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Hup, taky jsem to udělala malému, až po krk ho ponořila do bazénu, no a skoro ani nekvikl :grinning: fakt, on je horkokrevný po tatínkovi, pořád je mu horko. Saru, my taktéž ne. když jsem tu celé dny sama, nemá kdo filmovat :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
luci: to s náma je taťka hodně, ale to jsme u toho byli zrovna oba, takže neměl kdo natáčet :wink:

Neodolala jsem a taky jsem objednala pejska a tygříka :slight_smile: Hračky jsme ještě nekoupili vlastně skoro žádný, dost jich dostal, tak třeba ho to zas na chvilku zabaví - jednu dostane 1.9. k pětiměsíčninám a druhou za měsíc k půl roku :grinning:
24. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
tak my už spinkáme

saru: :grinning: to je číslo ten Štěpíno....máte stejný mantinel jako my.....a to prostěradlo s méďou je hezoučký...kde jsi ho koupila?
24. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
saru: člověk by řekl že Štěpa už nepřekvapí :grinning: :grinning:

Karolí už spinká. Stejně jako včera spala naposledy před 16hodinou a teď už byla fakt hrozně protivná :unamused: Jestli se bude dneska v noci zase budit co chvilka a čumět hodinu tak už mě asi odvezou :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
enza: dostali jsme ho od mé mamky, takže fakt nevím :sweat_smile:
mau: viď? :grinning: Přeji klidnou noc, ale Štěpíno teď taky vstává brzy, dvanáctihodinovky se poslední dobou fakt nekonaj, asi jsou nějaký erupce, když už vstává i Karolí :wink:
24. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
saru: no ono jí hodně svědí dásničky, tak možná je to i tím...
24. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
mau: tak to stopro :wink: Toho našeho asi svědí zuby, či co, jinak si to neumím vysvětlit :grinning: Já se teda běžně drbu na zubech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
saru :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
saru: ukazovala jsem alanovi video ...a on u toho držel ondru ... a naráz vzal a zakryl mu oči ...prý: na to se ani nedívej a spát - to je s hvězdikou :grinning: :grinning: :grinning:
a šli spát - dneska totiž premiérově uspává táta
24. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
hup: hmm, to má můj obdiv :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
si tu mlsám...zapomněla jsem včera posbírat maliny a jahody, tak tu mám docela pěknou misku mňam.....musím se naladit na žehlení.....manža už nemá žádnou košili...ty nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj hvězdy,,,,

hup - to máte Ondráška v klokánce??? nebo je to něco jiného
24. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
hup: no pěknééé :dizzy_face: :dizzy_face: všem Vám to moc sluší :slight_smile: dovča byla jistě super :dizzy_face:

taky mlsám - lentilky :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
hup: jsem se jukla taky :slight_smile: Ondrášek je božííí.....prosím tě jak dlouho trvá sekání trávy na té vaší obr zahradě?...sousedi mají na o něco menší traktůrek........dovča byla pěkná, jste si užili...
24. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahooooj kočky

tak jsem dala do albíčka ten sporťák, zítra zkusím vojtu trochu zvednou.

My už také spinkáme, snad bude dobrá noc. Mau si můžou prckové notovat :wink: :wink: :wink:

Saru: no boooooooooooží, s tou matrací mě to napadlo hned, jak jsem to viděla, fakt mazec, je to šikula

Hup: no hned bych jela také, jak Ondří zvládl cestu????
24. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
hup: manža je vtipálek :grinning:

Fotečky úžasný - nejhezčí je ta v nosítku, jak oba s manžou vyplazujou jazyk, a pak samozřejmě opičí s vyplazeným jazykem, ty nemají chybu :dizzy_face: Jo, a víš, že si jsou Ondra s Aličkou trochu podobný? Taky už je to kus holky, pamatuju si ji z fotek takovou mrňavoučkou a už je to slečna :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Já to mého chlapa sežeru, ukazovala jsem mu ty Štěpína videa a on povídá, no Vojtík je zaostalej, bych mu takovou majzla, had jeden
24. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
enz: teda tomu se říká pozitivní motivace ..nměla by sis tu misku spíš postavit před sebe a koukat na ní u toho žehlení a dát si ji až bude hotovo :grinning:

dadu: manduca - do klokanky bych ho nedávala :wink:

maus: dík

enz: tak dvě hodinky
to je náhodou skvělé - když se mi podaří propašovat ondru manžovi do šátku a nebo té manduky, mám na dvě hodinky klid - uklidím si celý barák v klidu - manža mi do toho neťape, onda nemručí ...pohoda ...a k tomu je posekáno a ondra si zchrupne

sklen: na to, že jsme jeli 5 hodin (ty slovenské cesty) byl v poho
24. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
sklen: to je dareba
24. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hup: no tak to je šikulka, ná s ot čeká příští rok, tak jsem zvědavá.

Mau: no to mi povídej, bych ho fakt kopla

Saru: jj, také jsem si toho všimla. Trochu jsou :wink:
24. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
sklen: ten sporťák není moc velikej, co? Ale Vojtí je fešák :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
sklen: tak to mu vyřiď, že opravdu né, neb Štěpán je předběhlej :grinning: A ať si váží ležícího miminka :wink:
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.