• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
to by tu byla zaostalá skoro většina :wink:
24. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mau: já bych řekla, že oproti jiným je velký dost. Ale je tam tak zapadlý, vůbec nevidí ven.

JJ vyřídím, hned písnu odpověĎ :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
saru+sklen: no nejste první kdo mi to říká ..ale to bych spíš připustila, že si jsou podobní s tím adámkem :grinning:

maus: skoro většina? já mám pocit, že všichni :grinning:
24. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Prý si dělal srandu.
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
hup: někteří méně, jiní více :grinning:
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
sklen: to jsou blbý fórky, co? :grinning:
24. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že neva, že sem lezu. Mám dotaz... Řeším teď rodičák, na kolik si dáváte let? Dá si někdo z vás na 2 roky? Co potom s dítětem? Jesle? Blbý je, že fakt netušim, co za ty 2 roky bude.
24. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
robin: ahóój :slight_smile: na dva roky jdu já, Lucka, Hup a tuším i Mismar. Ale většina chce další dítko :slight_smile: Jen naše prtě jde do jesliček :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,
chci se jen zeptat ohledně tabulky... Kdopak vám je dělal? já tabulku jako takovou udělám bez problémů, ale netuším, jak ji uložit, abych ji mohla vložit sem na MK??? :sweat_smile: díky za pomoc :wink:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj Robin, mě se nikdo neptal a automaticky mi dali 4 roky. Jelikož jsem u Dandy měla smlouvu na dobu určitou a tudíž v těhu s Vojtou bez zaměstavatele, tak se se mnou nikdo nebavil.

Mau: no to jo, užijeme si :angry: :sunglasses:
24. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Čau mau!!!! No o tobě vííím :dizzy_face: Mám tady ty formuláře, tak přemýšlím :confused: , asi se budu muset taky poptat na ty jesle.
24. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci: to má nastarosti Niky a ta se stará i o zapisování údajů. :wink:
24. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sklen, díky - tak já jí zkusím napsat třeba do IP a ona se mi pak ozve :wink: dík!
24. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci: určitě, měj se :wink:
24. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
No nic, já se loučím, jdu do hajan. mějte se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
robi: ahoj :wink:
jj taky na dva
buď bude už druhé
a nebo ne (příroda je potvora,že) tak se nic neděje - stejně mi furt běží žl (i teď) a práci byť na zkrácený úvazek budu mít (prakticky jen z domu a nebo s možností vzít si ondráška se sebou)- takže problém si najít zaměstnání, kde bych nemusela řešit kam s prckem nebudu muset
24. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Robin, jak říká Mau, taky jdu na 2 s tím, že zůstanu déle :grinning:
Saru, váš malý je fakt uragán :slight_smile: asi to udělám jako Alan a nedovolím Maťovi, aby se díval :grinning: Jemu se teď dost líbí na koberci u mých nohou, asi chce cítit moji blízkost. musím ho pochválit, dnes usíná sám a jde mu to.
24. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
robin: však si dej tu žádost do těch jesliček a uvidíš, zrušit to můžeš vždycky :wink:
24. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Skleni, sporťák je dobrý, ovšem na dlouho asi u vás nebude :slight_smile: Vypadá to, že je tam vojta vrostlý, klidně ho tam můžeš vozit hned! my źkoušíme golfáče, protože si je chceme vzít na dovču, no a malý div že z nich nevypadne.. je to fakt ještě mrňátko. no uvidíme. ještě jsem v letadle neviděla nikoho s hlubokým kočárem, tak nevím....
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Hup, to máš asi ideální. Já bych při nejhorším mohla dělat s manžou (i z domu), ale to by asi byly hádky :grinning: Asi půjdu taky do těch 2.
24. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mau, sakra, zas nějakou žádost? Musim tam zajít. Na netu asi nejsou co? Myslim ty jesle. :confused:
24. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
robi: no to teda nedoporučuju ...zkusila jsem ...a eee ..možná za určitých podmínek a hierarchie ano - ale poud si máte vzájemně velet, je to průšvih
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
vla myslím na tebe, snad bude s bráškou vše OK

ad hračky) freddie od lamaze je náš favorit už asi dva měsíce. dobře jste udělaly, že jste objednaly. ještě máme housenku. ted uvažuju nad pejskem od paní z MMB :slight_smile:

koukám, už pomalu dáváte prcky do sportáků, emi je v něm už skoro 3 týdny a je náramně spokojená

jinak včera jsme testovali jídelní židličku, resp. první rýžovou kašičku. musím říct, že emi je šikula (jak jinak, přece je to moje dítě, ne? :wink: ) spapala 70 ml kaše, pak za cca hodku vypila 120 nutrilonu, víc nechtěla a byla spokojená
ale v noci se vzbudila zase kolem pátý
takže jsme dneska dali kašičku v šest večer a před osmou vypila 150 nutrilonu. uvidíme vliv na klidnější spánek

tak a jdu od strany 286 dočítat :wink:
24. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
ad rodičák, vzhledem k tomu, že pracuju na poloviční uvazek uz ted, tak jsem zvolila tříletou variantu. ty 4 tis. rozdílu při 2 leté a 3 leté variantě nejsou pro mě za předpokladu, že pracuju až tak zásadní, a takhle mám jistotu, že budu-li muset ve dvou letech emi do práce, což klidně můžu, poběží mi jak rodičák - pokud jí nedám do státních jeslí, což teda nedám, tak si můžu vydělat kolik chci a případně použít rodičák na chůvu.
pokud bych musela z jakýchkoliv důvodů přestat pracovat, mám jakoustakous tříletou jistotu aspon nějaké almužny...
24. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
holky tak ten odkaz na lamaze jste mi neměly oživovat...už mě zase svrbí prsty a váhám nad panenkou emilkou-byla by to naše první panenka a nad tím pejskem-je na něm fajn, že vydává zvuky...
24. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobré ranko
tak přesto, že patříme k nejstarším, mám pocit, že jsme kapku pozadu :sweat_smile: ...tedy ne v aktivitě ondry
ale nejezdíme ve sporťáku, nejíme příkrmy ... :sweat_smile:
kam tak spěcháte????
25. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
nazdárek, to já taky nespěchám. golfáč jen na dovču a pak zas šup do korbičky. malému se tam líbí, tak nemáme jediný důvod.
25. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás noc o malinko lepší než včera :wink:
robin: no nas netu jsou, ale stejně tam musíš jít podepsat tu žádost, je to na pár minut. Hodím ti do IP kontakt na tu paní :slight_smile:
kaca: vy začínáte kašičkou?
luci: jaký máte golfky?

My taky nespěcháme, v golfkách vozím jen svátečně po bytě a příkrmy ještě nedáváme. Teď mám navíc obavy, aby Karolí neměla AE, to by to ještě zkomplikovalo :frowning2:
25. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
maus: máte k tomu dispozice?
25. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Maus, golftky jsoou půjčené, tak ani nevím. Proč by měla mít mallá ekzém?
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.