• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: nejspíš jo. Já jsem alergická a ségra má dokonce i astma. Její starší syn ten AE má :unamused:
Karolí se právě začaly dělat kolem suchých míst, které jsem myslela, že jsou od deky, tak takové suché flíčky, lišeje či co, tak se bojím, aby to nebylo ono...
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Sousedi nad náma něco "budují" rambajs jak hrom, tak nevím, jak to dneska bude ze spaním. Teď jsem ji dala do ložnice - tam je klidněji, venku je vedro... chjo :confounded:
25. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Bré ranko!

Já hned ráno převlíkala postele, páč se Fifín úžasně prosr.. :grinning: Přes body, polodupky, prostěradlo až na postel :grinning: Jsem si řikala, proč se tak vrtí pořád :grinning:

Mam už i vařeno a čekam, až se milostpán vyhajá a pojedeme na zahrádku.

Já zkusim hlubokej kočár i přes zimu - budu to kombinovat. :slight_smile: Stejně se nejezdí na dlouhý procházky. Já byla v hlubokym snad až do roka.
25. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Jo, a vše NEJ Ondrovi 5měsíčninám :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Hezký den :wink:
My dnes spinkali až do půl7, takže 11 hodin v kuse - paráda :dizzy_face: Teda ne my, ale Štěpíno.
Dnes nám večer přijede na návštěvu kámoš, tak se chystám udělat nějaké vepřové s povidlovou omáčkou, zas nějaký experiment :grinning: A asi upeču nějakou bublaninu :wink:

Vše nej.... Onráškovi :dizzy_face:

mau: snad to nebude exém, já, když byla malá, taky jsem mívala takový flíčky, ale naštěstí se to v dospělosti úplně ztratilo. Tak držím palečky :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Hojte hvězdy, tak Lukáš zase překvapil, nejen že k němu v poslední době v noci vstávám co hodinu, protože je nějaký neklidný, ak dnes se rozhodl, že o půl čtvrté je vyspaný a basta a dělal takový randál, že jsme probudili i sousedy - no pakárna, neutišíš a neutišíš a ještě doteď nešel spát, v devět se zdálo, že už zalomí, ale pak se odněkud ozval nějaký pták a zas je plný elánu - zato já jsem na padnutí
25. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
niki: mě Karolí ráno postel poblinkala :sweat_smile:
saru: já jsem jako malá taky měla ekzém, ale tenkrát se o AE snad ani nevědělo...
Děláš mi chutě s jídlem :wink:
Dáváš ještě malému Sunar1 nebo jste s příkrmama přešli na2?

Já potřebuju koupit mlíčko a nevím jaké. Zvažuju Hami - to dělá taky Nutricia jako Nutrilon. A přemýšlím, že koupím ten Extra, pro větší zasycení, když ho máme na noc...Co si myslíte, děvčata? :slight_smile:
Já už si i myslím, že jak je Karolí veliká, tak jí to mlíčko jakoby nezasytí, že možná i proto je pořád vzhůru...

vše NEJ Ondráškovi k pětiměsíčninám :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
jo a vše nej Ondrovi
25. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Mau...taky jsem už o tom uvažovala, že je Luky třeba neklidný v noci z toho, že ho to tak už nezasytí, ale víc pít nechce než těch cca 750 ml denně, tak taky nevím, zda nakoupit už dvojku. Saru jak to máš????
25. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
jinak mi tchýně donesla broskve ze zahrádky tak co s tím - poraďte. Oloupat????? A pak povařit - jak dlouho???, rozmixovat a zavařit - jak dlouho????
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak guláš uvařený, byt uklizený, ještě by Tomík mohl v tý postýlce zabrat a nezkoumat furt z čeho je to povlečení v postýlce:slight_smile:

Dneska máme 4 měsíčniny :grinning: máme objednanou hračku, tak snad dojde :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Gratulace Tomáškovi i Ondrovi :slight_smile:
Niky, náš malý se dnes taky pos... v postýlce, asi když byl naboku, tak to měl všude :grinning: no musela jsem převléct jeho i postýlku.
25. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj, byli jsme na očkování, tak máme 7kg :slight_smile:
maus, já jsem Anetce kupovala Hami (?) ...nejsem si jistá, forte se to jmenovalo - pro větší zasycení s nějakými, myslím, rýžovými vločkami, pak později Hami hajaja, taky pro zasycení a neviděla jsem v tom rozdíl, Anetka se budila stejně často :confused: ...a snědla stejné množství
...a tolik jsem si od toho slibovala :grinning: ...že se vyspím a tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Luci, jeho postýlka to naštěstí neschytala. Asi si to schovával až si ho vezmu k sobě :grinning:

Poslední noci furt chodim nahazovat dudel... První fáze je super, to spí jak dudek. Ale mezi 1. a 2. kojem je to tada něco.. Vstávam třeba 5 za půl hodiny, než zase pořádně zabere a spí..
25. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ket: Tomíkovi taky vše NEJ k čtyřměsíčninám :dizzy_face:
pebi: no to jsi mě teda nepotěšila :grinning: tak nic, no :grinning:
niki: já stojím u Karolí taky mockrát za noc, dávám dudel, vracím na záda, zakrývám a když to nezabírá tak kojíme...
jitu: já bych to podle toho jak je to zralé vařila tak 15 minut, i pak ve skleničkách tak 15-20min. A oloupat, to jo. :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
maus, neboj, Anetka je výjimka :wink: :grinning:
za zkoušku nic nedáš
25. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
dík za přání :slight_smile: a totéž kett, tedy tomáškovi

nik: ale ty naše kočáry byly mega-lodě proti tomu, co je dneska :wink:

maus: no manža má taky alergii a lehké astma - ale to astma se dalo podchytit i teď ve vyšším věku, kdyby se jeho povdená matinka zajímala i o někoho jiného než sebe, mohl mít i tu alergii vúplně jiném stavu :confounded:

jitu: já spařila, oloupala, rozmixovala, povařila, zamarazila

maus: žádné takové výhody pro přikrmované děti - to by se ti tak hodilo, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
pebi: no já právě nevím, jsem i četla že po těch extra sytících mlíčkách děti často bolí bříško, že je to ucpe... :unamused: Se zkusím zeptat v lékárně, nebo se zastavím u dětské MUDry. A ta mi poradí, ať se na to vyprdnu a kojím :grinning:
Každej když vidí Karolí tak říká, ale nevypadá že by měla hlad :grinning:
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
hup, no my v něm stejně seděli a koukali ven :wink: Ale chtělo by to kšíry... :grinning:
Budem řešit podle situace... :grinning: Dneska seženem všechno hned..
25. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
hup: no stejně asi nic nebude :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Pebi, taky jsem to chtěla zkusit, ale i vzhledem k tvým zkušenostem tomu moc nevěřím :angry: Je tady ještě někdo, kdo i v noci vstává na kojení co 2 hodiny,???? a ještě někdo, jehož dítě nechce dudlík????? :pensive: Nebo jsme všechny ty výjimky zase schytali jen my :frowning2:
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky jak Vám teď spávají mrňata během dne? Karolí obvykle dáchne dopoledne, v poledne a později odpo. Vyjímečně přidá jeden spánek nebo některý prodlouží, ale je to bída :unamused: Dává si jen ty své půlhodinky
25. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
mau: střídáme Sunar1 a 2 :wink:
jitu: mě vypije teď tak 710 ml za den, protože v poledne a odpoledne dáváme pár lžiček příkrmů a dojíždíme to třeba 90 ml Sunaru, ale jsou dny, kdy vypije mnohem míň. Tohle je spíš případ těch hladovějších dnů :wink:

pebi: Mareček už je teda taky velkej kluk :wink:

ket: gratulace :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
mau: tak to máte ještě dobrý, náš chrupe v lepším případě 3krát denně 20 min., ale občas ani to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: my dudlíka nemáme už 3 měsíce, ale on ho prostě nechtěl, nahradil ho hračkama a prstíky :wink:
25. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
já myslím, že Karolí by vypila i litr :grinning: ona je takovej bezednej soudeček :sweat_smile: :grinning:
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
tak jsem udělala vepřové alá povidla s vínečkem, původně jsem chtěla s brmborovým knedlíkem, ale nechtělo se mi, tak jsem udělala jen nočky :wink:
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
maus, Fífa spí tak hoďku až hoďku a půl kolem poledne... Pak odpoledne cca. 2 hoďky (někdy i 3).. Semtam si dá ještě kolem 18, ale to už je tak půl hoďky...
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Hup...zamrazit je dobrá varianta, bohužel mám plný mražák, proto volím to "zavařit". Jen jsem nevěděla jak moc dlouho povařit (jsou dost zralé) a jak dlouho zavařovat, aby to k něčemu bylo a nesplesnivělo to - u nás se moc nezavařuje
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
jj, taky jsem to slyšela, ale jak říkám, u Anetky jsem nepoznala rozdíl, nezasytilo víc, a na druhou stranu ani neucpalo :wink:
25. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
jitu: taky mám broskve a meruňky zamražené jako hup :wink: Měla jsem naštěstí místo v mrazáku :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.