• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: no to máš úplně boží, tolik teda Karolí spala snad po příchody z porodky, pak už ne :slight_smile:

A usínají Vám děti sami nebo je nějak uspáváte?
Jsem dneska zvědavá, co? :grinning:
25. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
mau: Štěpula se většinou uvzteká :grinning: Leze, leze, doleze třeba až na chodbu, tam se zasekne, tak ho přenesu zpět, on se chvíli vzteká a usne :wink:
25. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
maus, většinou usíná sám, ale někdy se chce pomazlit a kňourá a to ho pokaždé vezmu
25. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Aoooooooooooooooj kočky

no noc hrůza, vstával každé 2 hodiny, vždy si dal jen z jednoho prsu a vytuhnul. Teď zž spinká půl hodiny, ale měl by papat, tak jsem zvědavá. Jinak od rána vařím peru uklízím... pořád od kola :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Přidávám se k atopikům, měla jsem, mám a budu mít ho pořád :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Všem oslavencům gratulace, přeji sluníčkový den
25. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Maus, náš taky výjimečně spí déle než 20 minut.. to sotva stihnu umýt koupelnu :unamused:
25. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky, tak naše spaní je celkem v pohodě, večer chodí spát nejpozději ve 20, usíná sama, pak kojení plus minus ve 3, v 6, spaní do 8
denní spaní: snažím se ji dát spát každé 2 hodiny, protože je pak strašně protivná, někdy usne sama v postýlce, jindy ji musím uhoupat v lehátku, spinká půl hodiny až 3 hodiny, ale to jsou mega výjimky :wink:

vše nejlepší Tomíkovi a Ondřímu k jejich 4- a 5-měsíčninám, letí to, letí...... :wink:
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
maus: u náa se spí taky tak ...ale třeba včera jsem ho na polední odpolední spaní přemluvila až ve chvíli, kdy jsem přestal přemlouvat :grinning: ...před sednou večer (jak jsempsala) ..ale dáchnul si ani ne na 15 minut

ale obvykle ráno kolem desáté, chvilku po poledni a cca kolem páté .... půlhodina je absolutní rekord

výhra je třeba to sekání trávy - t zalomí i na dýl ....ale zase to je výjimka, že

jitu: já nezavařuju
a plnost mrazáku jerelatiní - taky jsme ho měla plný - ono se to probralo a je to :slight_smile:
kupříkladu jsem zjistila, že máme ledu pro celé rybí :grinning:
25. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
mau: moc neuspávám - u nás to nemá efekt ..když se mu přes den nechce spát, vydrží na mě čumákovat i hodinku (no zkrátka dokud to nevzdám :slight_smile:)
už to poznám podle toho, jak se chová, když ho dávám spát, jestli to bude a nebo ne
25. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hup, a v kolik včera nakonec usnul definitivně?
Já přes den uspávám v lehátku nebo v kočárku, ale zkusím to i s tou postýlkou, to je přece jen pro něj nejlepší. včera chvíli zuřil, ale pak usnul sám. ale vždy mu předtím zpívám nebo čtu, aby se uklidnil :wink:
25. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
luci: nechápu? v čem by měl usnout? v postýlce přece :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
jinak jsme zkusili mrkvičku - zbylo mi trošku při zamražování
teda - žádné velké nadšení :grinning:
25. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
U nás je to podobné, když to nejde samo, tak pochovám, ale většinou se mu to povede :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Děkujeme holky, Ondřímu přejeme taky krásný 5měsíčniny :grinning: "to jsou výrazy"

Saru: Štěpula je teda éro, jsem zvědavá, jestli začne i tak brzo chodit,když už leze jako drak. :grinning:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kett: já si myslím, že Štěpíno bude chodit dřív, než my lézt :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ty jo no to si snad dělaj ty sousedi prdel, malej mi konečně usnul a oni si pustili pekelně nahlas hudbu, no teda hudbu, takový to "zvracení" Sepultura či něco obdobného :angry: :angry: :angry:
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Skle: no to každopádně, my půjdeme do školky a štěpulu povedou rovnou na střední :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
HIHI, to sedí

no tak to bě mě taky štvalo, to mi udělali sousedi je to asi 14 zpět, ale v noci. Staří byli pryč a mladí si udělali mejdan, jsem myslala,ž e budu volat policajty :confused: :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
sle: no je to radost se sousedama, a ještě to vypadá, že to malýho fakt vzbudilo, tak se tady zatím mějte, my porazíme někam ven, kde bude větší klid :angry:
25. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Kett: jj, taky dobr řešení, tak se měj :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
teda děvčata, chvíli tu nejsem a už nás zase drbou :grinning: :grinning: Nebojte, já věřím, že se někde musí trochu seknout a zpomalit, prý to tak často bývá, tak myslím, že k tomu dojde. Ovšem kdy, to teda nevím :sweat_smile:
Dneska je nějakej divnej den - jsem jak praštěná a dítě spí už hroooozně dlouho :confused: Co se to dnes asi děje :slight_smile:

hup: mrkvička nechutnala? :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
díky za info, děvčata :slight_smile:

Taky peru, je toho kopa...fakt netuším kdo to bude žehlit :sweat_smile: Karolí usnula, postýlka neklapla, tak jsem ji uhoupala v nosítku a dala do postýlky. Taky se jí snažím dáváat po těch dvou hodinách spát, respektive uspávám v kočáře, u prsa, na rukách nebo v nosítku - sama neusne. Když je vzhůru dýl tak je protivná, proto teď máme ty večery takové "fajn" :rolling_eyes:

saru: jo, třeba se to sekne na vysoké, jednou to přijít musí :grinning: :grinning:

my tu dnes máme taky randál - ti nad náma dělají okna :angry:
25. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Saru: no to víš, nejlépe se drbe bez vaší přítomnosti :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Náhodou Štěpula je prostě machr.
vojtula se mi také vzbudil, napil se a taví zase dál, šla bych taky, ale jak on zjistí, že tam jsem, tak je hned vzhůůru, má ně mě nějaký schovaný senzor či co. :unamused: :unamused: :unamused:

mau: no to mi povídej, já to jdu pověsit, ať to venku krásně uschne, ještě tam mám jednu a snad do víkendu končím. :wink: :slight_smile:

Jo tak ty okna ti nezávidím, je to hrůza. Sestřena to měla minulý týden to samé, ale dělali je v celém paneláku a do toho ještě zdili a hned tedy museli i vybílit. No humus :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
mauska: my sami taky neusneme, to už musí bejt fakt hodně utahanej, uhoupávám ho na ruce, dám dudlík, plínku, funguje to, ale nevím, co budu dělat až bude mít víc kilo, to mě ruce asi upadnou :frowning2:
25. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
saru: jako snědl ji ..ale ty xichty :slight_smile:

jinak mám obavu o mé působení v pubertě
ondrovi jsem měnila plínu a n u toho začal čůrat a já na něj houkla: no ondříííí ....a on dostal záchvat smíchu
prostě autorita nulová

kett: no to jsem taky včera řešila, když měl nosivou ..už to není žádné pírko
25. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
JJ, to si říkám taky, záda mě bolejí už teď, pak to bude teprve mazec :unamused: :unamused:

Hup: však on si zvykne, tedy bude muset, když jsi mu udělala železné zásoby, hele jedině že bys to dávala manžovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
já jsem ráda za to nosítko, že nemám ruce jak opice, ale taky se pronese. Chtěla bych něajkou variantu, která je super a funguje. Zase naučit jen na postýlku - jak pak chceš někam jet, nebo jen na kočárek - to by asi šlo, já fakt nevím, ale dlouhodobě se mi teda nechce jí pořád tahat a houpat :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
JJ, je to těžké. S dandulou jsme to měli podobně. Postupně se to ale odnaučil. :wink:
25. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
já se strašně těším na okamžik kdy bude spát několik hodin dopoledne a několik odpoledne - čili 2x denně a já nebudu muset každé dvě hodiny drndat a zkoušet, jestli se jí podaří usnout :unamused: UŽ aby to přišlo :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Čauté :wink:

Hupice opice, zaregistrovala jsem, žes měla zas problém s mým albem, no asi když mam zaheslovaný čtyři, tak logicky bude i to pátý, né? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Nechci, aby nám tam čuměl nějakej onanista cizí :sweat_smile:

Joo a zajímavej odkaz na FB, ale já byla rychlejší :grinning:

Holky tak s usínáním je náš Máťa boreček, jsme ho to naučili :dizzy_face: - dřív taky usínal zásadně v náručí, houpali jsme ho, někdy jsme s nim museli i chodit, někdy stačilo Vladko-křeslo. No a pak ze dne na den jsme to začali zkoušet, položili jsme ho do postýlky, dali pusinku a spinkej :grinning: - poprvý se to povedlo okamžitě, protože byl hodně unavenej, podruhý a potřetí brečel, tak jsme ho chvíli nechali, pak vyndali, podyndali a vrátili zpátky - a během pár dní se to naučil, takže teď po koupání se napapá, položíme ho do postýlky, pustíme kolotoč a hraje tak dvakrát a Matýsek je tuhej :dizzy_face: A už je to tak dva měsíce :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
petu: no večer jo, to usne vždycky, buď při jídle nebo v zápětí, ale přes den to nefunguje :wink:
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.