• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no holky pro změnu jdu budit, musíme se napapat, protože ak do půl jedné nic nedostane, musíme k doktorovi tzv, "nalačno" a to musím ještě zajít na poštu a do obchodu, snad nebude řvát hlady, no záleží kolik teď sosne, pokud zase jen pajdu, tak mě z něho už fakt klepne
1. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
nebo se ti psychikou nespouští zadní mlíčko, to jsem četla že je možný... :unamused:
1. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
niki: to spíš opačně, on ten Sab je sladkej, totiž.
1. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
dělá to od tý doby, co jsem nasadila Babycalm... Ale přijde mi to divný, že by to mělo souvislost... Holt zjistil, že je tlustej a chce držet dietu... A chce papat jako tatínek (ten je v jídle to samý, co Filda teď...)

No nic, vypil na 2 etapy 95, tak mu to holt stačí... Směje se, povídá (už normálně dlouhý věty :grinning: ), tak je spokojenej... Uvidíme, co bude dál... Přitom už to bylo o víkendu lepší....
1. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
dobré ranko
taky mám měkčí a míň nalité prsa ..ale nijak mě to netrápí - spíš "zaplaŤ pambu" :grinning:
mlíko z nich stříká, takže ho tam je dost

jinak ondra občas taky dělá u prsa psí kusy -někdy řve s bradavkou v tlamičce a ne a ne se přisosnout - dám mu 3x potáhnout z dudlíka, pak vyměním za bradavku a už jede
má taky takové obdoí, kdy pije trošinku hůř
ale už jsme si zvykla - prostě týden pije předpisově,že by mohl vyučovat ostatní mrňata ...no a občas by potřeboval výuku sám :slight_smile:
neřeším to - prospívá, je jinak spokojený, po kojení se na mě kření a brouká ....
je mi srdečně jedno kolik vypije - kdyby byl hladový, tohle by nedělal :slight_smile:
množství bych začala řešit až v případě nemoci

holky nešilte - koukněte se na sebe - taky jíte furt stejně? já osobně mám týdny, kdy žeru jak mlejn a týdny, kdy jím, protože je čas na jídlo .... proč by to jako ten prcek musel mt nutně jinak :sweat_smile:

jinak dneska úúúúúžasná noc - opět usnul sám - dávala jsem ho spát cca o půl osmé - kojení v 1:30 a 5:30 ....šikulka
1. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky, tak prsa mám taky měkčí, ani přes noc se nenalejou,je to divný.... Nelču kojím z obou prsou při každém kojení, pak toho sosne celkem dost, pak ale chci odstříkat a nevytáhnu ani 10ml
a baby calm Nelči mooc chutná,mlaská u toho :slight_smile: , ale koupím i ten Sab a vyzkouším, protože se mi zdá, že se kroutí úplně stejně jako před calmem, i s calmem
a v noci budím, protože mám doma šípkovou růženku (pouze v noci,přes den moc nespí)
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
hup, no jo, ale to jsou fakt scény... dřív taky stačlo dát chvíli didlíka, ale teď mu ho vemu, dam bradavku a řev... tak asi hlad fakt nemá (pak nechápu, proč to vyúije z flašky)...

ty homeopatika nemůžou ublížit nebo jo? že bych je na 3 dny vyzkoušela?
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky hvězdy :wink: :wink:

Hup: máš pravdu, já jsem na tom stejně, ale asi nemá cenu to stále řešit. Jak je vidět, když to trápí většinu, tak je to normální :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Nik: a to ti manža taky u prsa vyvádí a pak si vezme flašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že píšeš, že dělá s jídlem to samé :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak to vyzkoušej a já se pak přidám a uvidíme. Zatím to také neřeším. Jsem teď hodně ve stresu s tím druhým, pořád zlobí je to na budku, tak to bude také možná trochu příčinou. :unamused:
1. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
jinak na baby calm má super podmíněný reflex :slight_smile:
dám mu kapičky - ty pěkně vymlaskne(oblizuje se ponich až za ušima :slight_smile:)
a už čeká, bez pláče
prostě ví, že mlíko je na cestě
ingetligent :grinning:

nik: no to máme taky ...někdy si ho nechám scholeného na břichu a za deset minut mu nabídnu znovu a už pije kloudně ...zkus taky (ta doba může hrát roli - může to být stejný čas, jako tobě trvá nachystat flašku)

jinak homeopatika mu nijak ublížit určo nemohou ..já brala na nachlazení v těhu i v šestinedělí + při porodu .+ po tom pádu v těhu ... jako vždy konzultuju s homeopatkou ....ale to spíš jen pro klid duše

sklen: no já si myslím, že se v tom neustálém řešení člověk zacyklí a pak z toho může fakt být problém :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
skleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
manža je hubenej a jí pomalu, přebírá jídlo, rejpe se v něm.. (pokud to neni biftek...) :grinning: 180 cm a 69 kg :sweat_smile: a to vařim fakt dobře :grinning: ale on jí jen, když má hlad... to já jim, i když mam chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
hup, je fakt, že někdy čekáme hodinu a pak pije dobře... ale v sobotu, jak jsem šla do tý hospody, se najedl rychle, dobře, bez scén a vydržel celý 3 hodiny... tak asi musim chodit častějc..

flašku jsem zkusila 2x, dneska má smůlu, mam všechno zmražený...
1. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak to u nás je opačný problém, můj manža by mohl pořád a pořád /jíst/ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: taky si myslím. Taky to už neřeším. při jeho váze 5:80 kg, si myslím, že vůbec nestrádá a častější kojo taky nepotřebuje. U ceciny mi také občas vyvádí, ale už mám svůj styl a on to pochopi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
niki: teda, takovej hubeňour? :sweat_smile:
Malé ten BabyCalm taky chutná a dělá to stejné co Ondra, už prostě ví, že bude mlíčko, otáčí hlavičkou s otevřenou pusinou a mlaská :slight_smile: Děti neuvěřitelně rychle chápou :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
sklen: Můj by mohl taky pořád a pořád :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
teď si etě cucnul... za hoďku dal 140 ml, což je OK...

malýmu chutná spíš sabík... po banycalmu se poprvý málem pozvracel... :sweat_smile:
a včera Filda vážil už 5845 g :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Mau: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toho mého už se začínají ptát, co mu to tam narostlo, a on že svaly. NO nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hele také ti říkají, že enní možné, aby malé byly pouze 2 měsíce????
1. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
sklen: jasný, každý říká že vypadá aspoň na tři a kždý se diví že ji jen kojím :grinning: a koukám že nás Filda dohání :slight_smile:
Jinak jsem to "pořád" nemyslela na jídlo :grinning: Jídlu teď manža moc nedá, štve mě, protože má zkaženej žaludek, jak nejí nebo jen ve spěchu :angry: Pak když má čas a chuť tak to dohání a je mu špatně...
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
u nás když někdo vidí Fildu naživo, tak tipuje 3 měsíce... podle fotky tipujou ještě víc :grinning:

holky, já mam chuť na domácí flíčky... nechcete mi někdo udělat a vyválet placky?
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3374453 Musím se pochlubit. Jsem cvok, ale tohle bylo super. :sweat_smile:

Ahááááááááá, no tak to jo. U nás má teď smůůůůůůůůlu. POřád krvácím po tom čištění. Ale oblejzá jako kocour :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Nik: ani omylem :grinning:
1. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
sklen: je to krásný a cena je super :dizzy_face: Jinak můj má taky smůlu :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
niki: tak vítej v klubu :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Nám včera dala Michalova babička domácí nudle, ona je dělá ve velkým, páč ji to baví. A dělá i flíčky, takže si Niki klidně přijeď :wink:
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
to kojení pořád řeším, kdyby Nelča vážila tolik co ti vaši drobkové, tak se na to taky vyprdnu, ale ona má 4,2kg, za týden přibrala 130g... bych potřebovala, aby kadila 1x za 2dny, ale ona kadí každé 2-3 hodiny, prostě podle kojení..prostě co sní, tak vykadí a vyčůrá :wink:
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Mis: tak to u nás je naopak, my kadíme dvakrát za dva dny, ale pak musíme pod sprchu. Toto se orpavdu nedá utřít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Mau: a kdybys viděla co mívá na holčičky, to bys teprve koukala. Nechápu, kam na to ta ženská chodí. Je to nádhera.
1. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
my máme kombinaci sklen + mis - u nás se kadí co 2-3 hodiny a musíme pod sprchu :grinning: :grinning: :grinning:

nik: teda to je bidlo :slight_smile:
manža má taky 180 (teda on tvrdí 182) a báží 94 (on tvrdí 90 :grinning:)
1. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Já teď objednala pleny za 2000... Kdybych šla válet, tak ušetřim...
Skleni, bomba ohoz :dizzy_face:
1. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
niki: a jaký plínky?
1. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.