• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pet: no takhle to máme se spinkáním večerním ....až na výjimky usíná sám úplně, občas potřebuje uložit na dvě fáze :slight_smile:

a neříkeji mi hupice opice :angry: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ten vojtula neví co chce, nemůže se probrat, usnout už také nemůže, jen kňourá a kňourá :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Maus, Hup: No Maťka to tak má večer a po poledni, když se kolem poledna nají, tak si pak chvíli pohrajeme, dam ho do postýlky a chrní :slight_smile: To jsem začala zkoušet dýl a taky se to ujalo :grinning:
Akorát teda dneska vyjímečně mu trvalo pěkně dlouho než zabral, u nás pro změnu nahoře v osmým patře opravujou terasy a naproti na baráku dělaj něco an střeše (ta je tak la úrovni nebo lehce pod našim balkónem). Takže taky super :confounded:
25. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
No jo,udělalo se zase hezky, tak všichni makají :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak už jsme se konečně probrali, tak já jdu pokračovat v úklidu a pak razíme ven, je tam krááááááááááááááááááááááááásně
25. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
pet: a dáváš do stejnépostýlky jako na noc?
25. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj,
Honzík se přihlásil do soutěže s pampers. Tímto vás prosí jestli mu dáte svůj hlas.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=14814&from=gallery
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hup: Jojo, máme jenom jednu. On je prostě zvyklej, že ta postýlka na spinkání a na nic jinýho, tak asi ví, že má zalomit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
pet:To máte dobrý, náš malej tam usne bez problému večer, ale přes den ho tam položím a chvíli kouká a pak začne řvát, ale spát tam přes den nechce.
25. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
pet: no já ho do ložnice přes den nedávám ...

konečně douklízím, protože s ním v šátku s dá jen tak polítat povrchu ....

každopádně momentálně chrupká :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Karolí spala něco přes hodinku, i včera měla ten polední spánek delší...
25. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hup, ptala jsem se, v kolik usnul a ne kde :grinning: Když usnul před tím koupáním, tak mě to zajímá.
Náš teď usnul SÁM v přenosné postýlce, nejdřív se převalovall na břicho, pak chvíli kňoural, ale neže jsem k němu došla, tak usnul sám. ale je na bříšku :frowning2:

Jinak jsem šťastná za barák, že nemusím řešit hlučné sousesdy :unamused: Martínka zatím nevzbudila ani cirkulárka. Sousedi jsou super, jsem za ně ráda. už jsme tu měli několik grilovaček. a vždycky jsme to měli kousíček domů :grinning:

Jinak náš nahoře v postýlce nebrečí, když ho tam položím přes den, kouká, převaluje se a zavrtává se mezi šprušle :grinning: zrovna peru mantinel. je jasně vidět, jak moc ho potřebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
luci: jo tááák
no on hodil jen takovou chvilkovou chrupku 10-15 minut
takže usnul klasicky před osmou
25. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Normálně jako si myslíte, že jsme na procházce?Houbelec, máma sedí na koni a mladej od půl dvanáctý chrupe:slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
ket: no to jsou super zprávy :slight_smile:

My půjdeme ven, aspoň na chvilku a koupit nějaké to mlíčko :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jj já taky čekám až se malej vyspí a půjdeme ven:slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Lucka: Já někdy nechápu, Luci :sweat_smile: Vadí Ti, že Martínek nechce dudlík - proč, tim líp, né? Aspoň ho to nebudeš muset pozdějc "odnaučovat" :wink: Vadí Ti, že usnul na bříšku - proč? Kvůli syndromu náhlýho úmrtí? Teď už je to riziko minimální, navíc jsi tam někde u něj, předpokládam (nespíš jako v noci) a hlavně je to dobrý pro vývoj páteře a páteřních svalíků, já jsem teda ráda, když Matýsek přes den usne na bříšku :sweat_smile: :sweat_smile:

Hup: Ale já myslim, že zrovna v tý ložnici by usnul, když je zvyklej, že to je spací místnost, co? :slight_smile: Anebo taky ne :grinning:
25. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
pet: tak ondra se poprvé pokoušel spát na břichu v neděli ...hele on to normálně neumí :grinning: ....prostě neumí si vytočit hlavinku, takže leží přímo na čumáčku :grinning:
je to trdlo :slight_smile:

víš, jak to je s prckama - logiku bych na ně moc neaplikovala :grinning:
25. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Hup: Matýsek když stáčel tu hlavičku napravo, tak když usnul normálně, tak jsem ho na to bříško pak otočila, taky to neuměl :grinning: :grinning: A teď taky tak moc často neusne, to už musí bejt. Teď nejčastějc usíná na boko-poloboko a v dalších těžko identifikovatelných polohách :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Pet, možná to zní divně, ale jak ho uklidnit v dopravním prostředku? to ho mám pokaždé vytahovat z kočárku? :unamused: a teď poletíme letadlem, tak se toho taky trochu bojím. jako mě to tak nevadí,že křičí, ale jak k tomu přijdou ostatní. Jinak na usínání dudel nepotřebujem, aspoň nemusím nahazovat :grinning:
Jo já vím, že teď už to tak nebezpečné není, ale prý to riziko hrozí až do půl roku.. na druhou stranu jsem ráda, že aspoň nějak usne sám. Ale v postýlce taky usíná na boku :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky,

koukám probíráte spinkání.....v tomto si na naší růženku nestěžuju :slight_smile: někdy mám pocit, že spí až moc, ale nechávat ho schválně déle vzhůru nemá cenu, páč je z toho pak přetaženej a nemůže zabrat a je protivec, takže po vyspání vydrží tak hodinku někdy i 1a 1/2 a začne si mnout očíčka a kňourat...dávám ho spát podle situace do kočárku, když je vedro do postýlky do ložnice nebo do jeho do košíku....třeba dneska vstával po 11-ti h v 6:15- krmení, přebalení, povídání v 7:15 spánek v postýlce do 9:30- krmení, přebalení,pomazlení, hraní v 11 spaní v košíku /páč je venku vedro a nejdem na prochajdu/ do 13-krmení, přebalení, hraní, mazlení a houpání v křesle a spaní v kočárku v 14:30 až se vzbudí nakrmíme v 16 a půjdeme ven, kolem 17 usne do 18h v 19 koupeme, krmíme a v 19:30 spíme... a druhý den zase a zase podle toho v kolik vstává ráno.....do toho nějaký nákup, návštěva, výlet, ale jinak dobrej kolotoč :slight_smile: někdy usne hned bez dudu, někdy potřebuje zklidnit, pochovat a dudat......
25. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
právě jsem se rozhodla, že ondrášek dostane další kolo příkrmu až se bude umět sám osprchovat :sunglasses:
mrkev jím prolítla a prošla ven opačným koncem v takřka stejné konzistenci..jen byla víc lepkavá a její množství se zpětinásobilo... takže krom toho, že hovínka byla všude se nedala umýt amatlala se po celé prdeluši :sweat_smile:

co vy ostatní, co jste to už prubly?
25. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
jsme zpět. Volala jsem doktorce, páč už chtěla jít domů, tak mi poradila jen po telefonu :confounded: ale říkala, že mám pro jistotu (ten termín nesnáším) dávat HA mléko a hrozně se divila že malé nestačí kojo. No a pak říkala že nejlepší by bylo dát jí na noc Sinlac kaši a dokojit. Tak jsem koupila Sinlac kaši, udělám jí z mlíčka a uvidíme co Karolí na to. Tady na MK píšou holky, že s tím mají dobré zkušenosti, že po tom děti pěkně spinkají. Udělám jí mlíčko normálně a jen ho tím trošku zahustím a bude. Když to radí doktorka...
25. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
hup: :grinning: no a já jsem prý nechutná, když jsem tu minule popisovala Karolínky hovinušo :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
hup: Štěpíno to tráví normálně od začátku, už nemá tekutý, ale pevný hovínka. Občas tam trošku oranžové zahlídnu, ale už se to blíží spíš hnědé barvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou chuť :grinning:
25. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: Trumfla jsem všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
On Štěpn bude mít asi trávení po tatínkovi - tj. můžu sežrat cokoliv :grinning: To já fakt ne, dost věcí mi dělá těžko.
25. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
hmmm :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem po těch 2 lžičkách mrkve, které jsem do něj stěží nacpala nezaznamenala nic

mau Sinlac kaše je co? na zasycení nebo AE?
25. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
enza: tak Vojta je přeborník ve spaní, to je úžasné...... :wink:

no pěkně tady ty hovna popisujete :grinning: :grinning: :grinning: , aspoň vím, co čekat :grinning:
25. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
enz: http://www.lekarna.cz/nestle-sinlac-specialni-kase-650g/ je to na zasycení a můžeš to míchat buď jen s vodou nebo s HA mlékem :slight_smile:

Jsem se ptala kačky, že začínají kašičkama a mě dneska MUDra řekla to samé :grinning:
25. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
mau: jako, že se má nebo nemá tak začínat?.........nám řekla od 5m oběd mrkev brambory....atd. o kaši zatím nic......mám už nějaké koupené :wink:
25. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.