• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no já jsem si myslela, že tak jak píšeš ty - nejdřív zelenina, maso, ovoce a pak až kaše :sweat_smile:
25. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
mis: no taky je přeborník jen v ležení............ho podezírám, že se rozhodl přetáčet až to budou umět všichni...jako, žekdyž nemohl být první, bude aspoň poslední :grinning:
25. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
mau a začneš teda kaší jo?
25. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
enz: jo, jen jí tím trošku zahustím mlíčko, třeba to nebude vůbec chtít...
25. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
mau: no co co co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

saru: no u vás to bude asi trošku jiné, když jste jeli od samého začátku jen um, ne

mis: fotodokumentaci jsem nestihla ...byl by od toho i foťák :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já taky všude slyšela začínat zeleninoým obědem ...no zítra jdu k dr. (teda pokud už nám to plicní uzná, že je vše ok), tak se poptám
25. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky, tak to noční neklidné spaní byl i náš případ. do jedné, druhé spala v pohodě, pak jsem několikrát nahazovala dudana, až se kolem půl pátý probudila.
od neděle zkoušíme tu kaši, v neděli jsme jí dali večer a dokrmili mlékem, včer jsme kaši dali v šest a v osm dokrmili mlékem a vydrřela spinkat do půl šestý v klidu.
tak uvidíme, co bude dneska. za chvíli jdu dát kašičku
jitul třeba má malej k ránu taky hlad, proto se furt budí...

mau...tak to jsem ráda, že ti mudr taky řekla kašičky.
já mám koupenou rýžovou NUTRILON a pak první kaši obilninovou bezlepkovou. tu jsme ještě nezkoušeli. zatím tu rýžovou a dobrý
emi sní cca 70 ml vody + 2 lžíce kaše, pak se dopije mlíčkem, když jsme tak půlhodku po kaši, vypila cca 130 ml. včera jsme udělali pauzu 2 hodiny a vypila cca 160 ml

krmíme lžičkou
25. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
enz: hle ...každý je dobré na něco ...
já už dneska vzpomínám na období placatosti a kladu si nerudovskou otázku: kam s ním :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
kaca: já jí zatím jen zahustím mlíčko a když to nebude chtít z flašky tak udělám klasickou kaši a dám lžičkou. no, nějak to vymyslím, uvidíme co nám bude pasovat :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
mau krmení lžičkou je zábava :slight_smile: mě to teda baví a emi se zdá taky :wink:
jinak s tím AE - to je nepříjemný, já doufám, že se nám to vyhne... já totiž na AE trpím a to je důvod, proč kupujeme HA mléko, když už jsem nezvládla kojit.
25. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
kaca: ono to HA mléko nemá velký význam... tady to píše i doktor: http://www.porodnice.cz/node/39686 že je to fajn jen do 6M.
25. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
mě ho Karolí nechtěla pít... :unamused:
25. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
mau, plánuju ho do 6 měsíce, dýl asi ne.
bude to pro nás i levnější, kupovat to obyč, ale o to nejde. dýl už v tom nevidím smysl, když už bude papat příkrmy...

jinak některý dětičky HA nechtějí, protože je díky hydroliizované bílkovině mírně nahořklé.
25. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
enza: nene, my budeme poslední s přetáčením, Nelča taky ráda leží na zádech a na boku, ale přetáčení neeee, jak jsem za to ráda, že ji na zemi najdu vždycky na podložce nebo lehce mimo ni, ona se trochu posunuje :wink:
25. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
právě jsem kukla na video, co jsem natáčela u toho jídla ...jako je to docela prča ....
myslím,že si ještě užijeme :grinning:
25. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
hele, neblbněte s kašemi před zeleninou... zvlášť rýžová a spol., jsou hodně sladké, to vám zbaští určitě a pak budete mít problém do nich nacpat neochucený květák :wink: ...proto se začíná zeleninou (kvůli chuti)
25. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
pebi to jsem si taky říkala, jestli pak bude chtít květák nebo mrkvičku (u tý strach nemám vůbec, ta je trochu sladká)
ale zas tak sladká mi ta kaše nepřijde a HA mléko mi taky neodmítá a to je nahořklé. takže snad to bude v pohodě.
25. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdu dočítat, byli jsme celej den na zahradě... Dnes začíná Ordinace, hurá :slight_smile: Bude kulisa na hraní s Fífou :slight_smile:
Zatim sem prdnu fotečky v klóbrcu, co dostal od prababi :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/V_klobouku/
25. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky

Mau: to je ale cena, fakt masakr, a to je to ještě přes net, tady v té naší to snad ani nemá :frowning2: :frowning2:
25. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
uf, tak emi spinká, při ordinaci bude žehlení :slight_smile:
a taky musím vyřadit věcičky a "ocenit" je. zítra jedeme ke kamarádce, čeká v září holčičku, tak snad si něco vybere :wink:
25. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Kači, a neschováváš věcičky pro druhé mimi?
25. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
luci...neschovávám. nevím, jestli druhé bude a kdyžtak koupím znovu :slight_smile: miluju adrenalin na MMB :wink:
25. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
NIk: já se také těšila, ale je to jen dokumet, tak to Prima jistí :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
my se budeme koukat na scénky s Donutilem :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
NOjo, tak na to bych zapomněla, to jdu také
25. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kači, tak to jo, to zas za výbavičku nevyhodíš majlant :slight_smile: my už máme všeho dost, ale když mě to občas taky udělá radost :slight_smile:

donutil je až zítra ne?
25. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
ta kaše není tak drahá - je jí 640g, takže v závěru to fakt není moc :wink:
No a dala jsem Karolí do mlíčka 3odměrky té kaše, bylo to pořád dost řídké, ale pro začátek myslím dobrý. Dost divně to smrdí, nic moc chuť...Karolí to nejdřív plivala, ale pak jí to zachutnalo a nestíhala polykat :slight_smile: Tak jsem zvědavá jaký vliv to bude mít na spánek...
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
luci: všeho dost? no já teda oblečení kupuju průběžně - na podzim něco málo máme ....teď brouzdám a hledám nějký pěkný overálek
25. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
jj, spletla jsem si dny :grinning:
jdu za manžou, papa :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
asi už tu nikdo není... :frowning2: ale já fakt rychleji nemám kdy a než vás dočtu...

tak nám se Nelinka včera přetočila poprvé sama a teĎ už to zvládá, no ale na břichu mi neusne, to se jí maximálně nelíbí.. :sweat_smile:

ad příkrmy, koukám jako blázen, my ještě nic nedali, (kromě 3 lžičiček banánu), naše dr. striktně dodržuje 6m jen kojo :confused:
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
dadu: v klidu, já taky jen kojím, do příkrmů se neženu ani omylem, užívám si, že nemusím nic chystat, toho si ještě užiju dost a dost :wink:
25. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.