• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kami, to je super, že jste sehnali stejné šatičky. Amálka umí být i princeznička :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
pebi: jj ...to jsem si taky všimla, že nám to krásně ladá ..ale nebyl to úmysl :slight_smile:

jinakondří děkuje za pochvaly :slight_smile:

ad soutěž - že bych tam poslala ondru v látkovkách :grinning: :grinning:

sir: tak snad už máte to špatnéza sebou :wink: tfuj tfuj :wink:
26. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Siralk: no tak to je sper, hlavně, že jste doma, tam jí bude určitě lépe. A jak dlouho tu dietu bude mít???
26. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
skle: dokud se jí neznormalizuje hovínko, ale vzhledem k tomu, že už dva dny nekadila, tak asi budem potřebovat spíš něco na zácpu.
26. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
sir: tak hlavně, že už je to lepší, držíme Terince palečky, ať je brzy úplně v pořádku :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Sir: no tak uvidíš, třeba se jí to zastavilo a teď střádá zásoby na to, aby se pořádně ukázala :wink:
26. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Hup, a to byl opravdu bryndák? krásně obrovský a heboučky i na pohled :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
já myslím, že to byla plínka, ne? :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
JJ, také bych řekla. Na začátku byl statečnej, ale ke konci už mu to nejelo.to jsou správné obličeje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ty jo to je masakr Siralk, no hlavně že už je relativně v poho. Já se stejně asi těch prvních nemocí u Lukyho budu bát, jako myslým, zda to odhadnu včas že je marod a že něco nezanedbám.

Děcka jsem na MMB v aukci vyhrála od Lamaze otočnou zahrádku - sice použitou, ale to asi na věci moc nemění, tak jsem zvědavá co na to řekne maloch. Je to toto http://www.megaobchod.cz/zabava/lamaze-otocna-zahradka.html Třeba už aspoň začne díky tomu pořádně pást ty koně, lenivec lenivá

Jo jinak mám jídelní židličku, též z MMB použitou za 1550,- a přišla a je v perfektním stavu, paní nekecala když psala, že jí použili snad jen 10x . Takže máme tuto modrou http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=827473
26. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
jitul: tentorát to nebylo těžký poznat, měla teplotu a zelenohnědý hovínko s černýma hlenovýma puckama.

holky, vy už tady řešíte židličky a zimní věci - první nemáme, druhý už jo :slight_smile: - vše mimiaukce a kamarádka
26. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Jo Luci nemysli si, hned na první svatbě těm šatičkám dala pěkně zabrat a celou ty spodničku si rozškubala... :frowning2: , ale mamaka nám to vyspravila :wink: , ono zdání klame - andělská tvářička s ďěblíkem v těle! No a šatky nám pořídila teta kdysi, to ještě nebyla Nellinka ani na světe a tohle léto se vyloženě šilkly, už se bylo na třech svatbách a v pátek jdeme zase :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
A taky samozřejmě držíme palečky Terískovi, ať už je to všechno za vámi, pamatuji si, když byla takhle hodně nemocná Amálka, jak je člověk bezmocnej a bezradnej :cry:
26. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
kami: děkujem
26. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jitul: no tak to je super, ta deka nemá chybu a židlička je také pěkná. :wink: JJ, já jsem také na aukcích a bazaru pečená vařená. Některé věci jsou fakt jak nové, nemá cenu to kupovat za draho, když tady je to super a pak to ještě můžeš poslat dál.
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
luci: nee - to je plána - kikko - bambuska

maus :wink: ...hele tak koukám posledních pár stránk - bys mi mohla z fleku dělat tiskovou mluvčí :grinning:
26. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
hup: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: jako klidně, když budeš dobře platit :wink: :grinning:

na větu "však to se pak prodá" je můj manžel alergickej :grinning:
26. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
maus: no ono by to byla spíš jako čestná fuknce bez nároku na honorář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maus: já jsem spíš alergická navětu mého manži z podobného ranku : to se může jednou hodit (nakupuje tak blbiny ve slevách a nevyhazuje :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Pročpak??? Říkáš to doma pořád?? :wink:
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
sklen: neříkám, jen občas, ale mu je jasný, že se věci prodávají těžko, takže se to spíš nepovede :grinning:
hup: hm, tak to asi nic, asi už tě nebudu zastupovat :grinning:
26. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Hup: jj, tak to takké nemusím

Mau: no na jednu stranu pravdu má, ale já většinou prodám :sunglasses:
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
mě se taky daří prodávat.........no ale i nakupovat, myslím že tu otočnou zahrádku ještě střelím, samo že nejdřív počkám, jestli nebudem mít druhé a pak se podívám na stav věci, ale já ji mám za 540,- což je dobrá cena a chtít jsem jí chtěla. No a myslím že opravdu u některách věcí nemá smysl je kupovat nové, spíš mít štěstí na těch bazarech a aukcích
26. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
hele holky pátrali jste už po dalších autosedačkách. Lukymu už z toho vajíčka lezou nohy, tak nevím, zda je to ještě dobré a pak nevím, jakou tu další sedačku koupit, jsou od 9-36 kg, od 9-26 kg a spousta dalších, kdo se má v tom vyznat, zda ta co je na větší váhové rozpětí je kvalitní nebo né a tak
26. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
jitu: my jdeme určitě do 9-18kg, Romer :slight_smile: Nohy čouhat můžou, nesmí čouhat hlava a není dobré dát dítě brzo do větší, která je po směru jízdy, protože tak malé dítě ten náraz nepobere svalíkama na krku, prostě ty svalíky co drží hlavinku na to ještě nemají. Takže tak do 8měsíce aspoň musí Karolí nějak přečkat ve vajíčku, samo že za předpokladu že jí nebude čouhat hlava :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
My jsme to u Dadouše měli podobně, do té 9-36 jsme ho dali asi v 8 měsíci. :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
sklen: kolik teď vážíte?
26. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky holky,
Fífa je dnes extra hodnej - nechal mě vygruntovat celej byt, aniž by kníknul... Teď ještě čekam, až dopere pračka a pujdem ven.

Sir, to jste si teda užily. Hlavně, že je Terinka už OK a jste doma.

Na albumsmisku.cz jdou dělat krásný videa a pak si je můžete stáhnout v DVD kvalitě. :slight_smile:
Muj první pokus http://www.youtube.com/watch?v=QBmlr5rUWak
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
niki: jůůů, to je táááák krááásnýýýý, málem mi i slza ukápla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
mau: minulý týden měl 7,8 kg, a vy???

Nik: no krásné, něco podobné jsem si udělala doma na programu, ale na youtube bych to asi nedala, je to moc dlouhé a pří té rychlosti bych to stahovala týden :frowning2:
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
maus :wink:

skeni, tady to je rychlý :slight_smile: má to jen 24mega :slight_smile:

Fífa měl včera přesně 8500 g
26. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.