• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
petu: taky přihlašuju emmu :wink:
26. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Sklen...my měli dneska 6,7 kg a už těch cca 69 cm
26. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
jitu: jj..jak říká mauska :grinning:

nik: hezkýýýý

jinak my jsme po kontrole ramínka ..tak za 14 dní už nás snad naočkujou
26. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
jinak ondra byl obletovaný ... setřepalo se na něj 6 bab, tak byl spokojený :slight_smile:

jo a přišly mi skvělé slevové kuponky na pampers - fakt jsem to oCenila :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Maus, to říkáš úplně přesně s tím prodáváním. i když se to dá zadara, tak to mnohdy nikdo nechce :grinning:
Jitul, dobrá koupě. co ta otočná zahraádka umí? vypadá božří.
Hup, tak to ta plína musí být super. a nebudou na ni vidět fleky.

tak jsem dnes byli opět na kontrole, malý má 6665 g a 64,5 cm, píchli mu druhou hexa, byl statečný. teď už chrní. dověděla jsem se zajímavou věc, bude to asi zajímat Maus: od 4 měs., pokud je málo mllíka, nemá se dávat UM , ale klidně už začít s příkrmy, samo že zeleninka. No já doufám, že se nás to ještě chvíli týkat nebude. a k dovče mi řekl, že mám hlídat, aby nebyl dehydrovaný. mám pocit, že u nás se ta horka snášejí o dost hůř než u moře, tak to snad bude v poho.

Hzup, myslíš kuponky od DM? to nám přišlo v podobnou chvíli, tak se jich asi budu zbavovat :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Kami, přesně jsem si to myslela, že Amálka něco vyvede :grinning: Má ty rarášky v očích.
26. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
luci: nee z dm ....od pampers přímo

jinak k horku u moře ..jako mi příjde úsměvné, jak všichni říkají, jak tam je to horko vlastně v poho ...tedy nevím, jestli my jezdíme do jiného chorvatska, řecka atd. - ale zcela jasně si vzpomínám na noci, kdy člověk nemůže vedrem spát a neví kam by se vrtnul, kdy se spí na terase atd. ...
myslím, že je tak trošku alibismus říkat, že to je v poho, protože to je jiné vedro
jako ať si tam každý jede - ale ať si probůh přizná, že tam bude pro toho prcka horko a příjemné mu to bude jen málo (pokud chytne obvyklé letní počasí)
26. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
pampers kupóny mi přišly taky, ale nejsem blázen, i se slevou jsou drahý jako pr...e :stuck_out_tongue_closed_eyes: My kupujeme v DM eko plínky, moc nám vyhovujou a nevyjdou ani na 200 Kč a prostřídávám to s látkovakama (norm. čtvercovkama). Občas koupíme Huggies, když jsou někde ve slevě. Ale Pampers jsou jediný plíny, který nám někdy protekly a jsou taky nejdražší :wink:
26. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
luci: jé, vy jste ještě drobečci :dizzy_face: My jdem na druhou hexu v úterý, jsem zvědavá, jak Štěprda zase vyrostl :grinning: Asi z něj vyroste paní Dr., až uvidí, co se zas od minule naučil :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
taky jsem dnes měla ve schránce obálku od pampers... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mi přijde zbytečné soutěžit v té pampers soutěži, když vedoucí miminko má už přes 400hlasů...ne? :confused:
26. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hup, ale my jedeme v září, to už nejsou ty tropické noci. vzpomínám si, že jsme takto byli jednou v Chorvatsku a ptali jsme se po dekách :grinning:
Saru, to bych chtěla vidět, jak Dr. malého udrží na tom přebalováku :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jem zpátky od Dr., byla jsem si pro výsledky, dělali mi vyšetření ještě k těm mejm předporodním stavům - a bez výsledku, na nic nepřišli, tak nevim, jestli mam bejt ráda (no, asi jo) nebo nerada, že furt nevim, proč to bylo :confounded: .

Co vám přišlo od pampers?? Mně nic teda, někam jste se hlásily?? My pampersky používáme, na střídačky s plenkama z DM, ty jsou taky dobrý.

Jo a cestou jsem se dneska stavila v HM a slintala, mají tam naprosto nááádherný zimní bundičky pro prcky, ale za 800,-, to bych musela bejt blázen, no ale fakt kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Jo a k tý soutěži, jsem pěkně nas.., copak že má to první dítě tolik hlasů, to vem čert, ale mně už několik lidí psalo, že hlasovat nemůže, buď jim to píše, že už hlasovali (ačkoliv prokazatelně ne) nebo jim to nechce vzít ten kód z mailu. Takže jsem pěkně nas.. a je to asi poslední soutěž. No, stejně je Matýsek nejkrásnější a vyhrát nepotřebuje, že jo :wink:
26. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
pet: mi to taky nechtělo vzít ...ale pokud jedou přes ctrl+c, ctrlv, můžou tam přibrat i mezeru a tím pádem to hází chybu :wink:

pebi: já obecně na tyhle soutěže moc nejsem - nejkrásnější miminko si vyhlásím sama :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
kuponky mi přišly včera, ale z DM, jak psala Lůca, tuším. taky je nevyužijeme.

saru: na kolik vyjde jedna ta eko plena?

taky už tvořím video, fakt mě to dostalo :dizzy_face:
26. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Hup: Ale tam nic nekopíruješ a nevkládáš, tim to nebude.. No, to je fuk..
:wink:
26. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
mau: bez slevy vyjde balení na 219 Kč, my měli kupón na slevu, takže nás vyšly na 159 Kč, jedna vyjde na 3,50 (s tou slevou, my je kupujem jen se slevou :wink: )

luci: jó, taky si neumím představit, jak ho udrží na tom přebalováku :sweat_smile:
26. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
petu mně to kód vzalo a tak máš ode mě hlas, ale nevím jestli to bude něco platný :wink:
26. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
saru: používáš ty Alana ?
26. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
enz: jj :wink: A jsou bezva, aspoň nám vyhovují naprosto ze všech nejvíc :wink:
26. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
jo a Karolí má něco přes 8kg, přesně se dozvíme příští týden v poradně :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
saru: taky je máme přes den, na noc dávám Hugges, přijdou mi po té dlouhé noci suší
26. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Saru, tak pak dej vědět, jak to dopadlo, pro štěpánka tam určitě bude málo místa.
Je sranda, že kupony na jednorázovky přišly třem látkařkám :slight_smile:
taky občas kupuju plínky, teď jsem koupila z DM babylove, s kuponem jedna za 3 koruny, pampers 7-18 kg jedna vyjde na 2,6. ale fakt netuším, jaký ty pampers jsou, když jsou až na tříletý děti!!! synovec má dva roky a váží necelých 14 kg.
26. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
pet: ???? jak to???? ....normálně ti příjde mail s heslem a to musíš vložit - normálně jsem tam hlasovala :wink:

he hé - plíny se jmenují alana ..to by bylo fajn, kdyby odnří kadil do alana :grinning:...no nic asi mi hrabe :grinning:
26. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Enz: Díky :slight_smile:

Hup: Jo tohle myslíš, aha, no tak to já jsem třeba přepsala, ale tak myslim, že ty lidi nejsou blbý, co.. :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky já hledam někde ty dvě bundičky pěkný, že bych vám sem hodila odkaz, abyste viděli, po čem mé srdce prahne :grinning:
26. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
pet:poté, co jsem dělala několik stránek, kdebylo třeba zadat přístupové údaje či se registrovat a ty údaje pak zadat si nedělám o lidech v tomto ohledu žádné iluze - denně jsem odpovídala na výtky, že nefunguje přihlášení, že mají jiné heslo - zapnuté capslooky, kopírování mezer k heslu byly z těch inteligentnějších chyb
26. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
pet, jaké bundičky?
26. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
ahoj holky, taky mi přišly kupony z DM, alejsem nasr..á, protože tam jsou kupony na pleny Babylove a Pampers, ale jenom ty mini, ty mi jsou už k prdu, že? ty ALANA vyzkouším

ad hlasování: včera jsem hlasovala pro Honzíka od Broskvičky, dnes jsem chtěla pro Matýska od Pet a už to nešlo, Pet, jestli ti někdo chtěl dát hlas z práce, tak už to jít nemusí, protože někdo z práce už hlasoval a nemusí to být jeden a ten samý člověk,i když je ve firmě 20 PC, tak je to vlastně jen 1PC :wink:
26. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoojky

mě také přišli, sice přímo u nás dm není, ale je kousek a tam jsme pečený vařený, tak je využiju dosytosti :grinning: :grinning:

Saru: no to je, je to šikula, tak ať se pěkně předvede.

Jinak máte super míry, to já si ani nepamatuji :grinning:
26. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.