• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
zítra jedu s kámoškou a našima miminama na Zličín,hurááá... se moc těším,musím něco nakoupit pro Nelíska,tak doufám, že budou ještě nějaké slevy

jinak všechny fotky nádherný i videa :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Saru: a kde je kupuješ v DM????
26. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
holky,kterým přišly kupony z DM: u plen Babylove a Pampers máte mini?
26. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
mis, v 1. knížce byly jen mini. Teď přišel special dopis jen se 4 kupony na pampers jakákoliv velikost. já jsem ale hlavička a vyměnila jsem kupon z knížky za větší babylove a už je mám doma. ušetří se na tom 50 kč.
26. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
luci: kdes je vyměnila? jako s někým?
26. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
mis: mně teď přišly taky jen na Pampers, kdybyste je některá chtěla, klidně Vám je pošlu, nám se fakt nelíbí :wink: A v té knížce první máme taky na mini, ty by nám snad nebyly ani po porodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byly tam právě i na tu Alanu aty jsou fakt bezva :wink:
26. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojte, jestli někdo chcete ty kupony na Alanu tak mi napište adresu, pošlu je zítra poštou :wink: . Ráda. :wink:
26. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Jé, Akit, já bych je brala :dizzy_face: Nechtěla bys výměnou za ty Pampers?
26. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Ne ne saru, já kupuju huggies a mám zásobu na dlouho..Tak šup adresu, možná půjdu s prckem na poštu ještě teď.
26. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Mis, výměnou na MMb, já poslala kupon na ubrousky babylove (mám jich děsnou zásobu z aukce :grinning: a dostala tyhle. stálo mě to 10 kč za známku. můžeš si tam dát inzerát. :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
To děcko dneska nebude spát a nebude a nebude. Vzbudila se ve 13:30 a od té doby neusnula :rolling_eyes: venku se zdálo, že jako jó, ale jen na dvě vteřiny a nabrala druhej dech a prostě spát nebude... :angry:

a naše video: http://www.albumsmisku.cz/184977/ :dizzy_face:
26. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Hele holky, já taky měla ty kuponka na mini, normálně jsem se zeptala, zda mi za ně dají i jené velikosti a prý že jó, tak mám trojky. No zas na co by mi bylo 12 balíků pampersek do 6 kg - to musel vymyslet nějaký inteligent. Mi prostě v havířovském DM vyšli vstříc, takže se taky zeptejte
26. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
jitul: no to se zeptám, tady jsou taky ochotní - mohla jsem si vzít nový MAM sortiment na staré kuponky. Tak jsem zvědavá...

Dítě usnulooooo, jsem jí ještě dala kozu a vytuhla mi v klíně. Jsem zvědavá jak usne večer, dneska jí dám zase "husté mlíčko" tentokrát HA

A už Vám někomu přišla i druhá knížečka kuponků do DM?
26. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
né, ta snad má přijít po ukončeném 7. měsíci
26. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
jitul: to já právě netuším kdy má přijít :wink:
26. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Mau....tys posílal ten vyplněný formulář do toho Hami aby ti přišly ty vzorky???? Já jsem tam zaregistrovaná přes net (posílali mi už knížečku po skončeném 2. měsíci) a tam jsem tenhle dotazník už vyplňovala, tak nevím jestli to jako poslat znova a nebo né. Vzorečky já mám ráda....tůůůůůůze ráda
26. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
jitul: vyplňovala jsem ho přez web, když mi přišla ta kartička :slight_smile:
Já vzorečky taky ráda :wink:

Ještě jsem si psala o vzorek plínky a ubrousků na http://www.happy-cz.cz/content/Folder.2007-01-11.1633/Folder.2009-06-05.0602
26. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
kámošce přišla když měl malý 8. měsíc a myslím že říkala, že tam je napsáno "pro miminka od 7. měsíce" - nebo od ukončeného 7. měsíce nebo tak nějak a další pak po ukončeném 13. měsíci, ale přesně vážně nevím.

Ad sedačky - tak nemám řešit že Lukymu čouhají nohy a za chvíli budu muset vyndat i tu vložku na hlavu a nebude dlouho trvat a budu muset zrušit i boudičku, fakt mám další sedačku řešit až v tom 8. měsíci????
26. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
maus: hezký

jitu: ty tam máš ještě novorozeneckou vložku? :fearful:
26. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
jitu: vložku jsme tam měli jen tak měsíc :grinning: :grinning: až kdyby mu čouhala hlava - do té doby to možná nebude pohodlné, ale je to pro něj to nejbezpečnější, aspoň můj názor
26. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Ke mě kdysi přišla kámoška (rodila o tři měsíce dřív a neměla ještě net) a přihlašovala se na různé stránky různých společností (pampers, hami, kojeneckavyživa, hipp a co já vím ještě bylo jich dost) a tak u každého formuláře prostě vypsala i mě a mi chodí vzorečky. Od sunaru jsem dostala CD s písničkama pro děti a brožuru "můj první jídelníček" od Nestle taky brožuru "začínám s krmením" a vzorky kaší atd. Ale nikde jsem od té doby na těch stránkách nebyla
26. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Mau: mě nepřišlo nic, jen ty kuponky na pampers. :dizzy_face:

Jinak také krásné video, Karolí je opravdu kuliočko :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
hup+sklen: Karolí děkuje :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
HOlky, já mám dnes doma takovou protivku, to je hrůza, pořád je kňourá, nebo pláče.... je teplejší,ale nic vysokého to není. Tak nevím
26. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Mau: no není zač

Jo, dnes jsme s manžou zjistili, že Vojtíkovi slzí jen jedno očko. Jak měl problémy s tím pravým, tak jsme byli na očním a tam dr říkal, že pokud nebudou téct slzy, tak to musí propláchnout, zítra tam zkusím zavolat co mi poví. Ach jo, to je pořád něco :cry: :cry: :cry: :cry:
26. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
sklen: moc držíme palečky, ať je to dobré
26. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Maus, supr videjko, Niku taky bezvadné :slight_smile:
Mauis, díky za ten odkaz, už jsem tam napsala. ty plenky jsme měli v porodce. jinak jsou docela drahé :frowning2:
26. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Hup...nevím zda je to novorozenecká vložka, je to jen pod zádama a pod hlavou s tím, že u hlavy jsou zarážky, aby mu hlava nepadala na stranu dokud ji pořádně neudrží sám - no nevím jak to vysvětlit, prostě jen na fixaci hlavy. Pak měl ještě pod zadečkem, ale tu jsem už zrušila dávno
26. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
jitu: aha, na té naší sedačce to bylo spolu, ta vložka s tím klínkem sešitá dokupy
26. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky pomoooc, udělaal jsem si to album na hami a pak se mi to někam ztratilo. Dala jsem znovu moje alba a není to tam, sakra. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.