• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jůůůůůůůůůůůůů, mám to, fuj, to jsem si oddychla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
sklen :grinning:
26. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Hup: no já jsem na tohle fakt antitalent :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
sklen: hoď odkaz :dizzy_face:

Tak dneska jsem s "kašičkou" neuspěla. Dala jsem tam HA mléko, tak se šklebama vypila asi 20ml a pak už řvala, úplně se vztekala co je to za břečku. Ona to HA mlíčko prostě nebude pít, to radši pojde hlady...
26. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
26. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mau: tak to je smůla, no snad nebude trucovat a dá si říct. Já jsem dnes zase zkoušela ˇštávičku, ale koukal na mě, jako bych se mu chtěla pomstít. Jako ze lžižky jo, ale dudel, ani omylem
26. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
sklen: no krááásný :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jitul, díky za nápad s těmi vzorečky, už jsemse zaregistrovala na hodně stsranách.
Skleni a jakou šťávičku jsi dala?
26. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mau: děkujeme :wink:

Luci: zkusila jsem od Hipp z červených plodů, ale hodně to ředím, je to sladké jako cecek :grinning:
26. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky,
to byl dneska zase den - strašný dusno, holčičky jakžtakž, ale na pátou jsem byla objednaná s Aminkou k homeopatce (máme s ní trošku problémy ohledně vývoje, hyperaktivity, nemluvení atd.) a jezdíme až do Hradce, takže ještě teď jí Radek uspává a pořád né a né, je chudinka zase plná dojmů :frowning2:
Všechny videa jsou senza, že bych taky...
Holky, nechcete někdo poslat 800g 1 Nutrilonu - tchýně mi jí koupila, kdyby náhoudou někdy a Neluška po tom vždycky zvrací to nevyužijeme :angry:
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
kami: a jak to s tou čerticí Amálkou teda vypadá? jinak ti musím říct, že ta fotka ze svatby, kde jste všichni, je naprosto úžasná :wink: , fakt skvělá
26. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoooj Miso, no lítáme s ní po všech čertech a už zkoušíme i alternativní medicínu, protože psychiatrička jí začala dopovavat nějakým svinstvem a to vůbec nebyla ona, takže homeopatika jsou aspoň přírodní.
A právě tahle homeopatička mi řekla, že jak jsem měla strašně rychlej, překotnej porod ( nikdo mi nevěřil, že už rodím a málem jsem Amálku sama vyprdla ve sprše...), tak se jí v tý hlavičce něco bloklo a to je kámen úrazu. Ale vidí to pozitivně, jen to bude běh na dlouhou trať. Na něco je výjimečná a v něčem je zase pozadu, prostě nerovnoměrný vývoj!
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
A za fotku díky, je to jedna z mála, kde jsme všichni pohromadě :confounded:
26. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
kami: tak to držím fakt moooc palce, aby to bylo všechno OK, ale myslím, že to bude v pohodě, že se to postupujícím věkem bude srovnávat :wink: .... ale je husté, že ji nějak dr. dopuje nějakýma práškama, po kterých je jiná.... homeopatičku máte od někoho doporučenou? já i v tomhle bych byla opatrná :unamused:
na té fotce vypadáte jako rodinka děsně šik :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jojo, je to ověřená ženská, která už plno lidem pomohla, tak uvidíme :confused:
To víš, když odhodim tepláky a Radka navleču do kvádra, tak to hned vypadá líp :wink:
26. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
kami: tak to pak jo, to je fajn, že už je "prověřená"
nepřeháněj to s těma teplákama :wink:
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky, taky je u vás mlha? vypadá to fakt divně :unamused:
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Hojte maminy,
no u nás je taky tak nějak zataženo a bude hůř, Luky je jak osina v zadku, protivka protivný. V noci zase zkuhral - holky je možné aby se mu vrátily ty koliky???? Já před týdnem konečně vysadila ten sabsimplex a posledích asi 5 dní je divný, přitom se už dost hýbe aby ty střívka popohnal sám. No nevím. V noci skuhrá jak by měl umřít a pak né a né zaspat a teď jsem ho taky uspávala skoro hodinu. Já už to nééééééééééééééchcííííííííííí ty trable se zažíváním :confounded:
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Jitul, tak náš neměl prdíky, ale od 3 se mu prostě nechtělo spát!!!!!!! :unamused: nezabralo prso, nošení.. až jsem ho dala do lehátka na naši postel... usnul asi ve 4 a vzbudil se až po 7, to je pro mě rekord.
27. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojte
kami: já těmhle věcem věřím, jedna homeopatka výrazně zlepšila ségřinýmu malýmu AE, tak Vám držím palečky :slight_smile:

Naše noc byla příííšernááá :rolling_eyes: Začalo to už večer - Karolí nechtěla to HA mlíčko, takže si ho jen cucla a dokojila jsem jí, tím pádem měla hlad, ale usnula. Poprvé se vzbudila s pláčem ještě před 21 a pak se budila snad každou hodinu, někdy víckrát, někdy za 2hodiny. Prostě hrůůůza. Ona jako chtěla spinkat, byla v limbu, ale něco jí trápilo, nevím jestli ji bolelo bříško nebo to bylo hladem... Fakt děs, ve 2:30 manža vstával do práce a já jsem si Karolí vzala do postele, v posteli jsme sice vydržely do 8:50 ale naspaného toho teda moc nemáme, hlavně já :confounded:
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Připojuju se s nocí naprd... Usnul krásně po 20.30... Ale za hodinu už kníkal, uklidnilo ho prso... V půl 11 chtěl dudík, v půl 12 zas prso.. Pak spal teda do 3... Ve 3 se najedl a v půl 5 už zas kníkal... Tak jsem ho vzala k nám do postele, cucnul si a spali jsme... Ale pořád se převaloval, z boku na záda a pořád dokola... Před 8 začal koukat, tak jsem mu cpala dudlík, abysme aspoň do 9 vydrželi... :angry:

U nás je krásně, horko, sluníčko, pojedem se koupat :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
mau...přesně to co píšeš já má už skoro týden, jen včerejší noc byla lepší
27. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, tak to máme teda skvělý klubík strašných nocí :grinning:
27. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Já jsem asi matka na prd, když nevím co jí trápí. Já netuším, jestli to byl hlad nebo bříško :frowning2:

Asi nějaké erupce na slunci, či co...
27. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky, u nás trochu horší než běžně. Usnul v půl8, my šli spát v 11, tak to si cucnul vody, protože se probral, pak se vzbudil s pláčem ve3, ale hned usnul a vstával na jídlo v5. Takže fakt se těm dětem asi dnes v noci něco nezdálo :slight_smile: Rozhodně nejsme nevyspaní, ale na to, že někdy vstává po 11 hodinách, tak taky docela veselo :wink:

skleni: krásný :dizzy_face:

kami: věř, že alternativy určitě zaberou. Stokrát lepší, než ji takhle odmalinka dopovat práškama :wink:
27. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Mě teda úplně dostalo, jak můžou malé dítě dopovat nějakým svinstvem na psychiku :fearful:
27. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
holky, malému asi trochu tekla v noci krev z nosu, má na prostěradle kapičky. prala jsem to v lovele, ale zůstaly tam. v čem to mám vyprat? přece nemůžu použít vanish, to je strašná chemie :unamused:
27. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
luci: krev z nosu??? jejda, to asi není dobrý, ne? Já bych na to dala žlučové mýdlo :wink:
27. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Nazdárek holky,
když ona je to trošku složitější - dávala jí léky na hyperaktivitu, protože jí diagnostikovala syndrom ADHD (hyperaktivita se ztrátou pozornosti) a dodnes nikdo neví, kde se to vzalo a jak to léčit a poslední dobou to má víc a víc dětiček a už takhle od malinka. Bohužel má taky záznam na EEG, takže půjde v září na pozorování. Je to smůla, že se jí sešlo víc negativních věcí dohromady :frowning2: ! A minulý víkend, jak byly ty bouřky, tak to s ní bylo k nevydržení. Je strašně citlivá na změny magnetického pole a vůbec nemohla spát, usínala se řevem a řvala třeba 3 hodiny :cry: . Ale pomalu se to snad zlepšuje, kdybych nebyla měkota, tak tu porodnici zažaluju hned před těma třemi roky, jak se tam na mě vyprdli, ale to časem vyšumělo no a ted vlastně zjišťuji, že kdyby se mi dostalo normální péče, tak by se nemuselo s Aminkou nic takového podnikat. Nikdo však nad ní hůl nezlámal, je to prostě jen otázka času.
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, už jezdíte ve sporťáku, my to chceme dneska prubnout, snad to není brzo :confused:
27. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.