• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kami: jejda, to je mi líto. Ale vy jste holky šikovný, vy to zvládnete :slight_smile:
kett: hodně holek už má sporťák :wink:
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
maus: jj myslela jsem si to, my máme v hluboký asi tak 5cm při pokrčenejch nožičkách, ještě asi 14 dní budeme jezdit v hlubokým a to je tuším maximum, dneska to chci zkusit, jak na to bude malej reagovat, a taky já, asi to bude teda změna :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
luci krev z nosu? myslíš? tak si říkám, že by měl obličejík od krve, jak to teklo, ne? kdyby to bylo z nosu... i když mě nic jiného nenapadá, jen komár (ale to je asi blbost, komár neplive krev na prostěradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), nebo kdyby se prořezávaly zuby, tak by to bylo zředěné slinama...nevím :confused:

já bych to vyvařila ve vysoké teplotě ... i když já používám persil a to mi krev vypere i na 40
27. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
pebi: "komár neplive krev na prostěradlo " :grinning: :grinning: :grinning: no co víš :grinning:
27. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
27. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kami, a co se stalo v porodce?
Maus, jo to je dobrý nápad, zkusím to. no nevím, z čeho by to mohlo být.. komáři tam jsou ,malý je poštípaný, ale zas dvě kapky krve to je nějak moc. malý si to neškrábe. a slliny jsem tam neviděla. teď nám zas chvíli zuby nerostou :sweat_smile: ještě si říkám,že to mohla být moje krev, občas mi z nosa teče.

kettm, my sporták nezkoušíme, zato golfky, no pěkně v nich plave :grinning: docela se mu tam líbí, ale když přestanu vozit, tak se hned probudí.
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
kett, já jsem Anetku dávala v pěti měsících, tzn. přelom prosinec/leden, takže měla ještě fusak a dost mi v tom sporťáku plavala, ty kšandy jsou našité dost daleko od sebe, bála jsem se, že když pojedu z kopce, že mi vypadne :grinning: Ale záleží na konkr. kočárku, nemyslím si, že mu to ublíží, když bude naležato :wink:
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak my se taky přidáváme k nocí k zulíbání :rolling_eyes:

k tomu nás napadla letka komárů - jak za celé léto nic, přes noc jsme oba s ondrou doštípaní až hrůza

luci: v lovele se nedá vyprat dle mého nic :unamused:

kami: to určitě zvládnete, i když to bude asi fest náročné ....
nevím, jak se díváš na akternativu (krom té homeopatie) - já osobně bych zkusila i kinezioložku - ovšem nějakou ozkoušenou
27. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
kami: souhlas s hup, myslím, že v tomto případě by kineziologie mohla pomoci :wink:

ad komáři - u nás to odnáší manža a Štěpula, na mě ty potvůrky naštěstí odjakživa nejdou. Jak říkají naši příbuzný - aspoň z toho je znát, že je Štěpka manžův :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo a byli jsme u dr.
ondra víží 7,5 kg
a paní dr. se ondry ptala, jestli bude cirkusák a nebo příjde předcvičovat 7-8měsíčním prckům :grinning:
27. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
děvčata, a co dáváte proti komárům? nemyslím mastičky :slight_smile: my máme raid do zásuvky, ale stejně jsem poštípaní :unamused:
27. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
luci: my máme proti komárům síť v okně :wink:
hup: gratulace k úspěšné kontrole :dizzy_face: Ondří je šikula
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
luci, plácačku, dobré oči a pevné nervy :grinning:
27. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
luci: obdobný recept jako pebi :slight_smile:
raid mi příjde divný do pokoje, kde spí malé dítě ...navíc, když to ani nefunguje :sweat_smile:

maus: dík
jen máme spor, po kom to má :grinning:
27. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
hup: tak Ondří už je taky docela váha, viď? :grinning: Byl pořád takovej hubeňoučkej a už pomalinku dohání ostatní kluky :wink: A že je šikula, to je jasný, to víme dávno :dizzy_face: A kolik měří nevíš? Neměří vás u Dr.?
27. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
My už jsme dohnaly většinu dětí, i kluků :grinning: :grinning: ale když jí, drobečkovi, tak chutná :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahoj,
není to tady nějaký nakažlivý ? Nám Vojtí včera večer vůbec nemohl zabrat a po dlouhé době před spaním brečel. Uspali jsme ho pořádně až v 21 ježděním v košíku. Noc už byla fajn do 6:30 a od 7 do 10:30 !...to už fakt přehání :slight_smile: tak jsem spávala po flámu :dizzy_face: ...no kdyby mě v 9 nevzbudila kámoška phonem, tak snad spím s ním :grinning:

a jsem pěkně poštípaná, to už se mi dlouho nestalo....mrchy jdou hlavně na manžu, takže máme raid do zásuvky a je to v poho, tak nevím co to? :astonished: asi jak jsme večer grilovali.........

hup a už dostal Ondří prďadlo? my jdeme 16.9. tak jsem zvědavá jestli ho píchnou.....máme totiž pozměněný očkovací plán a mudr nemá tu vakcínu a je s tím teď nějaký problém v dodávce, páč už to není přes hygienu
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
mau: vždyť má recht :wink: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
luci my máme taky raid a docela zabírá a jinak běhám po bytě s mucholapkou :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
saru: u nás se moc neměří ...navíc jsme nebyli na kontrole pravidelné, ale jen pro recept na kapičky, tak jsme se zvážili, když už jsme tam byli

enz: píchanec bude až 22 - na výročí svatby :grinning:
27. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
hup: jaképak kapičky?
27. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
luci: na krev musíš nejdřív se studenou vodou.....já to ještě sichruju L.O.C od Amvay nebo žlučovým mýdlem...to je fakt dost dobrý.....zrovna jsem s ním čistila skvrny od šmíru na manželově bílé košili a Vojtíškovo kakání a jde to s ním krásně...lovela je na prd...
27. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo výročí to máme přeci stejně...no jo se to blíží......máš něco vymyšleného pro manžela ?...já ne :grinning:
27. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
my máme výročí 6.10. a taky pomalu přemýšlím, 1.10. bude mít Štěpula půl roku, tak to nějak spojíme :wink:
27. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Karolí bude mít půl roku 4.10. a manža má 6.10. narozky :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Nazdárek,
to jsem jako jediná komu dítě v noci spí? Tak to musím pořádně zaklepat a moc sem nechodit, ať nás tím nespaním nenakazíte :grinning: ..Já už bych asi ani nevstala, kdyby se malej v noci vzbudil :sweat_smile:
Do zásuvky proti komárům máme Raid tekutý ( ten kapslový nefunguje vůbec tedy aspoň nám ) a nemáme žádný štípance, jen stírám mrtvý komáry z parapetu nebo ze země a na to, že máme mezonetový byt, Raid mám v zásuvce dole, kvůli malýmu, a všichni spíme nahoře, tak fakt nemáme jedninej bodanec :confused: :wink: :wink:
Na skvrny používám spray z Amway, nevím, zda je to stejný jako má Enz, ale funguje na vše, krom rzi a kolomazu. Pro mimčo bych to pak dala raději ještě jednou přemáchnout nebo bych dala delší praní, protože to bude asi svinstvo neb to fakt čistí :sweat_smile:
27. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
maus: jen ten vigantol - déčko

enz: prd mám vymyšleno ... hele a to já dycinky měla něco fajnového
na první výročí dostal dřevěnou placku s našimi podobiznami a "relikviemi" ...fakt povedená ze http://starecasy.cz/
pak na narozky dostal sérii hmbatých fotek (dokud jsme byla ještě držící po kupě :grinning:), boxovací pytel /ten je občas veleužitečný) atd.
už letos na narozky jsme byla nějaká levá - koupila jsme nakonec digi rámeček, aby si mohl nahrát naše fotečky se sebou do kanclu
ale na to výročí jsme nějaká vymatlaná

saru: no to jsme taky uvažovala, že to nějak spojit ...ale pak jsem si řekla, že ne ... jako alespoň jeden den bychom mohli být za něco jiného než jen rodiče - aby se nám ty naše role nevcucly jen do mama-tata :sweat_smile:
27. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
my jsme byli 1x v hotelu Via Ironia ve Vysokém Mýtě, tam jsme se dost vyřádili :grinning: ale to jsme byli sami...teď bysme mohli dát nějaký relaxační víkend... bysme si to mohli darovat vzájemě :wink:
27. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
enz: no mě napadají akorát blbiny
vzhledem k tomu, že máme 2. - to je bavlněná svatba - tak mě napadlo dát mu bavlněné jaggerovo spodní prádlo :grinning: :grinning: ....no ale každopádně by to chtělo ještě něco "normálního", že

pak tady ousek se dělají pivní koupele s masážema atd. -jenže co s ondrou - musela bychsedomluvit smamkou - ale bude po tom očkování, tak nevím ....
27. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
hup já právě myslela, že bysme ho vzali sebou a střídali bysme se na masáže, do vířivky by mohl s námi a nebo by mohla hlídat Kačka...to by snad šlo

ty jo už zase brouk spí 2h a zrovna musíme jet do Boleslavi vrátit kočárek....jsou tam do 17h...to bude zas fofr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.